Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
Rezydencja Uesugi w YonezawieDzisiaj o 10:19 pmKarasawa Sayaka
[ MISJA ] Miyaga - Czarniejszy krukDzisiaj o 10:19 pmMistrz Gry
Chata MedykaDzisiaj o 8:46 pmMatsumoto Takashi
RZUT KOSTKĄDzisiaj o 8:41 pmAdmin
Chaty rolnikówDzisiaj o 8:26 pmMatsumoto Takashi
MostekDzisiaj o 8:15 pmSeiyushi
Pokoje RetsuDzisiaj o 5:24 pmDate Retsu
Wodospad ShiraitoDzisiaj o 5:14 pmHīragi Kyōya

Chaya
+7
Shimazu Ema
Kei
Isshiki An
Yairi
Niwa
Taishiro
Admin
11 posters
PUNKTÓW
Tokugawa Miyohime
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1455-karta-postaci#17530https://hashira.forumpolish.com/t1812-informator#22980https://hashira.forumpolish.com/t1505-tokugawa-miyohime#18012https://hashira.forumpolish.com/t1504-tokugawa-miyohime#18011
Ułożyła wargi w dzióbek, kiedy Ema zaproponowała jej poczęstowanie się deserem.
Dziękuję — wybełkotała z pełnymi ustami. Długo żyła pośród osób bez specjalnej kultury plus udawała, że nie jest nawet z klasy samurajskiej, dlatego nawet takimi drobnymi gestami chciała podkreślać swoją przykrywkę. — Ponieważ... — już chciała odpowiedzieć na pytanie ale dołączył się do nich nieznajomy mężczyzna. — Opowiem ci później. Ale w pewnym sensie jesteśmy sąsiadkami. — Odruchowo pacnęła kolano kobiety w pokrzepiającym geście, po czym wstała, żeby stanąć naprzeciwko nieznajomego.
Kiedy już wszyscy zajęli miejsca, zachichotała w odpowiedzi mężczyzny. Nie odpowiedziała jednak w żaden sposób, pozwalając Shimazu na zadanie pytania bez przekrzykiwania się. Kiedy skrzyżowali spojrzenia, niewinnie zatrzepotała rzęsami.
Wygląda na takiego — odpowiedziała kobiecie i pacnęła go z otwartej dłoni w klatkę piersiową, żeby "zweryfikować" muskulaturę. Jeżeli niewidoma miała dobry słuch, być może wyobrazi sobie całość sytuacji.
Wysłuchała opowieści samuraja. Nie kryła zawodu.
Musiał się bardzo starać. Widać kunsztowne wykonanie — podsumowała. — Chociaż nie jestem pewna, czy to twój kolor... — westchnęła smutno, przyglądając się żółtej części odzienia. Po paru sekundach wzruszyła ramionami.

Nie mieszaj mnie w swoje gierki...
Obejrzała się na mężczyznę, na którego wcześniej wskazywała. Uniosła jedną brew, nie spodziewając się, że zareaguje i do nich podejdzie.
Cóż, pytałam właśnie tego pana, czy jesteście parą. Ta herbaciarnia nie jest aż tak oblegana, a weszliście jeden po drugim... — wyjaśniła spokojnie, jakby takie przypuszczenia były pospolite jak pytanie o porę dnia za oknem. — Pomyliłam się. Szkoda.
Na pytanie odnośnie narzucania, nie odpowiedziała w żaden sposób ale ponieważ i Ema i nieznajomy wyjaśnili sytuację to pozwoliła sobie się przytulić do mężczyzny jeszcze bardziej, żeby "podkreślić bliskość" ich wszystkich.
Wstała zaraz po tym, jak Shimazu zaproponowała nowemu gościowi zajęcie miejsca obok nich.
Zapraszam! — poparła. — Ale proszę mnie nie podsiadać, ten pan ma mi dużo jeszcze do opowiedzenia. — Klepnęła go w kolano i wstała z miejsca. — Może żeby Pani Shimazu nie piła sama, to przejdę się i zamówię coś dla nas, co? — zapytała obu mężczyzn; nie wypadało siedzieć "o suchym pysku". — Jaką lubi pan herbatę? Ja stawiam. A, i mówią mi Tageri. — Uśmiechnęła się przyjacielsko do pierwszego z "nowych kolegów", następnie puszczając do niego oczko (co, gdyby nie uśmiech pewnie byłoby odebrane jako zwykłe mrugnięcie).
Dała brązowowłosemu szansę na wybór naparu. Czy to zrobił czy nie, wstała i ruszyła w kierunku pracownic przybytku.
Mówił, że jesteś eunuchem — szepnęła do ostatniego z przybyłych kiedy go mijała i jak gdyby nigdy nic kontynuowała swoją wyprawę po herbatę oraz dodatkowe mochi.



Tokugawa Miyohime
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 WcifKuH
Klasa :
szlachta dworska
Cytat :
speak to the moon of the white run,
and with him sing songs, create,
calm down evil
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 W5a47O4
Wzrost :
165
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
43
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
pimp my ride
stwórz coś w swoim warsztacie
fanatyk oddychania
stworzenie własnego oddechu
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Skupiłem bardzo intensywnie na niej wzrok, gdy zabrała się do odpowiedzi, aby sprawdzić, czy przypadkiem nie zamierzam mnie okłamać i ukryć swoich prawdziwych intencji.
- Parą?.. Myślałem, że knujesz coś złego.- Uśmiechnąłem się delikatnie, była to bardzo duża nadinterpretacja i nieco odsłoniło charakter tej kobiety, która chyba lubiła podszczypywać i drażnić innych. W końcu ten facet wszedł po mnie, ale od razu skierował się do niej i – co więcej – ona również zbliżyła się do niego. 
Trochę odetchnąłem, gdy się dowiedziałem, że chodziło o takie trywialne rzeczy jak plotki, czy obgadywanie. Nie było to nic nowego w moim życiu i zdanie obcych ludzi na mój temat niekoniecznie mnie obchodziło. Gdyby było inaczej, to spędzałbym ogrom czasu na konfrontowaniu się z ludźmi, którzy je rozpowszechniali, a zawracanie rzeki kijem jest głupie.
- Fakt, to miejsce nie jest, aż tak znane, ale gdyby na to spojrzeć z mojej perspektywy, to ładna z was parka. Trzepoczesz do niego rzęsami, mówisz czułe słówka na uszko. A on gdy tylko zjawił się w tym miejscu, leci do Ciebie jak ćma do ognia. Dopowiadanie sobie i wyciąganie wniosków na powierzchownej obserwacji, zaprowadzi Cię donikąd.   - Zamknąłem oczy na krótką chwilę i wzruszyłem ramionami, nie zamierzałem być bardziej uszczypliwy i zgryźliwy niż ona. Chociaż znalazłoby się kilka docinków, które byłyby bardzo udane, np. Taki, że opaska przysłania jej wzrok, albo że jedno oko mocno zaburza percepcje, tylko ja nie chciałem się naigrywać z czyjeś nieszczęścia. Zwłaszcza po tym jak to ja potrząsłem kimś, gdy śmiał jak Saiyuri straciła ramienia, stałbym się takim sam jak oni.

Odbierałem sprzeczne sygnały od każdego z nich, Ema mówiła, że ich kompletnie nie zna. Mężczyzna stwierdził, że po prostu zostali zaproszeni do wspólnego posiłku. A ta kobieta siliła się na bliskości i czułości, co było niezwykle dziwnie i nie wzbudzało zbyt dużego zaufania, gdy wersje się nie zgadzają. Przynajmniej jeżeli chodziło o jednooką kobietą, która zdawała się jak najbardziej wyróżniać.
- Spokojnie z mojej strony nic mu nie grozi i dziękuje za zaproszenie... Nie będę musiał czekać na wolny stolik. A tak, ja nazywam się Kagami Yuichiro. - Skłoniłem się delikatnie i ściągnąłem z pleców podłużną wąską drewnianą skrzynkę z pleców, wyciągnąłem katanę w sayi za czerwonego grubego sznura i zasiadając obok zakapturzonej kobiety, położyłem miecz z prawej strony, aby mieć go pod ręką na wypadek, gdyby potrzebował obrony.
Podszept jednookiej kobiety przypomniał mi dzieciństwo, gdy dzieciaki dla zabawy zmyślały plotki, żeby wywołać awanturę i poróżnienie między dzieci.
Nie mogłem potwierdzić, że to, co mówiła, było prawdo albo i nie. Nie znaliśmy się i ciężko mi uwierzyć, że wydałaby go w taki sposób, gdy chwile wcześniej się do niego migdaliła. Dwulicowość? Granie na dwa fronty, czy może chciała go wymienić na inny model, a przecież mówiłem jej, żeby mnie nie wciągała w swoje gierki.
Jaki miałaby w tym cel? Próbowałem zrozumieć jej zamiary, ale jak na razie nic sensownego nie przychodziło mi do głowy. Dlatego musiałem czekać na rozwój sytuacji i obserwować uważnie otoczenie, chociaż gdyby ten gość miał do mnie jakieś, ale to raczej nie wyręczałby się kobietą.

- To tu pan jest. Dobrze, że udało się panu znaleźć miejsce, bo ja niestety nic nie wskórałam...  To co panu podać? - Pojawiła się blondynka, która chwilę wcześniej rozmawiała ze mną, gdy zjawiłem się w herbaciarni.
- W takim razie po proszę, jeden imbryk herbaty z jaśminem i zestaw Wagashi. Głównie zależałoby mi na Dango, Dorayaki, Yakon, także, żeby starczyło dla czworga. Dziękuje bardzo. -


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Chaya - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Matsumoto Takashi
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t417-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1790-informator#22938https://hashira.forumpolish.com/t1846-chronologia-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1847-relacje-matsumoto-takashi
Takashi powoli wypuścił powietrze, doprawdy trafiło mu się specyficzne towarzystwo ale też przestawał się dziwić, że nie spędza czasu w gronie osób - Takie sytuacje jak ta przypominały mu dlaczego. Chociaż może po prostu się odzwyczaił od takich rozrywek? Polowanie, trening, śledztwo, tropienie, zabijanie i tak w kółko, raz za razem powtarzający się schemat mógł odbić swoje piętno.
Można tak powiedzieć —  Odpowiedział poniekąd z prawdą, nie miał ochoty obwieszczać wszystkim, że jest zabójcą demonów. Skończyłoby się to pytaniami, o demony, o walki, a on po prostu chciał się napić herbaty. Jak człowiek.
Lecącą w jego stronę dłoń Miyohime błyskawicznie odpacnął na bok zanim dosięgła swojego celu, niczym złośliwą muchę. Obdarował ją jedynie kolejnym spokojnym spojrzeniem pełnym wielkiej i niewyczerpanej cierpliwości oraz absolutnej nadziei w jej normalną egzystencje.  
Od czasu swojego poprzedniego spotkania w Onsenie, odnosił wrażenie, że inni ludzie mają niezdrową chęć dotknięcia go czy innego naruszania jego strefy osobistej. To było poniekąd niepokojące, a pytanie zakapturzonej postaci bynajmniej nie pomagało.
Może innym razem — Powiedział z pewną dozą zakłopotania. Co tu się działo?


Gdy Mioyhime wyjaśniła nieznajomemu swój punkt widzenia, przewrócił tylko oczami. Nie skończyło się to całe szczęście burdą czy inną sprzeczką, wolałby też aby do niej nie doszło, naprawdę potrzebował tylko chwili spokoju.
Jadeitowy Napar ale go tutaj nie mają,  starannie zacieniane dwadzieścia jeden dni przed samym zbiorem, aby uzyskać ich pełen potencjał. Chociaż oczywiście mogłoby zwykła Sencha, jednak nie jest niczym specjalnym... Poczekam jeszcze chwile, jest wiele do przemyślenia. — Odpowiedział jej jakby to było coś całkiem normalnego, pił tylko najlepszej jakości herbatę jak przykładowo gyokuro, do samej herbaciarni przyszedł w zasadzie tylko po to, aby w niej być i być może nawiązać kulturalną rozmowę z jej koneserami.. Rozważenie czy zużyć ostatni zapas specjalnego naparu, który przyniósł ze sobą pozostaje jednak obecnie w sferze rozważań.
Matsumoto Takashi — Przedstawił się, a więc miał przed sobą innego zabójcę, chociaż raczej był kojarzony w atmosferze skandali czy innych niezbyt przychylnych rzeczy, choć nie był plotkarzem to i jego dobiegły słuchy o bójce, a i sama Yone wspomniała to i owo o samym osobniku. Nie mniej jednak, nie zamierzał zdradzać informacji reszcie, że przyszedł do nich zabójca demonów, w końcu może i one również przybył tutaj aby napić się herbaty w świętym spokoju? A tego przecież nie mógł mu odebrać, po za tym miał też okazje aby oceniać go na bieżąco.


Chaya - Page 2 MUpeEpO
Matsumoto Takashi
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
If you feel yourself hitting up against your limit remember for what cause you to clench your fists… Remember why you started down this path, and let that memory carry you beyond your limit
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 Zenitsu-zenitsu-agatsuma
Wzrost :
170
Siła :
B
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
A
Punkty :
50
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
screw it
podczas wydarzenia z mg wykonaj akcję, która zakończyła się niepowodzeniem
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
pogromca
zabicie pierwszego demona
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
Skinęła głową w stronę nieznajomej chcąc przekazać jej iż z chęcią później porozmawia z nią na temat zainteresowania kobiety postacią Emy. Shimazu sama nie uważała się za jakąś wyjątkową osobę więc tym bardziej była ciekawa czym zaimponowała swej rozmówczyni. Na razie jednak temat był zakończony, może wrócą do niego tego dnia, a może podczas ich następnego spotkania. W końcu były w pewnym sensie sąsiadkami jak to określiła ciemnowłosa, to zaś nieco zdradzało jej tożsamość. Kobieta, która ją zaczepiła musiała być członkinią korpusu, być może władała oddechem albo była NE? Z jednej strony cieszyło ją to, w końcu nie musiała się obawiać, że ją porwie. Z drugiej jednakże strony, gdzieś z tyłu głowy pojawiły się myśli że to Nobu-Sama wysłał ją tutaj by miała oko na Eme. W końcu nie licząc ostatecznej selekcji to zawszę polowała z kimś. Dopiero od ataku na Yonezawę wszystko się zmieniło.
Ze spokojem przyjęła odmowę od miejscowego strażnika porządku, w końcu była to dziwna prośba więc nie było co mu się dziwić. Skinęła i jemu głową po czym wzięła kolejny łyk herbaty i słuchała tego co mówią pozostali lekko się już gubiąc. Kobieta, która zajrzała jej pod kaptur przed chwilą jeszcze sugerowała, że miejscowy przedstawiciel prawa był z osobą, którą do nich podeszła. Zaraz to jednak ten mężczyzna stwierdził iż to raczej oni są parą i podał na to całkiem sensowne argumenty, czyżby rzeczywiście ta kobieta i policjant byli parą i wszystko co się tu stało było dziełem przypadku?

Cieszyła się, że wszyscy doszli do prostego wniosku iż nikomu tu nic nie grozi. Dlatego też odetchnęła z ulgą. Wstąpiła tu po to by zjeść mochi i napić się herbaty, nieco odpocząć nim wróci do patrolowania terenu. Poczułaby się źle z myślą iż z powodu jej obecności tutaj doszłoby do jakieś awantury.
Shimazu Ema — Przedstawiła się Kagamiemu, wyjawiając tym samym swe personalia każdemu przy stole. Nie pamiętała kiedy ostatni raz tyle razy wypowiedziała swoje imię, w końcu wiodła żywot samotnika. W ten sposób nie musiała nikogo martwić swym stanem, a przede wszystkim sama nie narażała się na ponowną stratę.
Poczuła się nieco osaczona przez wszystkich wokół, nawet jeśli zaprosiła ich do stołu to nie sądziła że wszyscy siądą po jednej stronie. Zrobiło się tu ciasno, a to było mało komfortowe. Szczególnie dla niej, dlatego korzystając z okazji iż nieco rozluźniło się po tym jak Tageri poszła po więcej herbat. Ema sama wstała z zamiarem przejścia na drugą stronę by zasiąść na przeciwko Takashiego i Yuichiro. Gdy to zmieniała miejsca, przypadkiem trąciła coś nogą, coś drewnianego. Skrzynka? A może coś innego, wiedziała jedynie że należy do Kagamiego gdyż to go mijała — Przepraszam, mam nadzieje że niczego nie zniszczyłam — Powiedziała kłaniając się w akcie przeprosin. Po tym z o wiele większym skupieniem przeszła na drugą stronę i zasiadła na miejscu.
Ułożyła się nieco wygodniej po czym chciała już chwycić za herbatę gdy to zorientowała się, że przecież jej ze sobą nie wzięła. Mogłaby jej poszukać ale nie wiedziała co znajduje się na stole i nie chciała narozrabiać dlatego też musiała niestety ujawnić swe kalectwo.
Przepraszam — Zaczęła niepewnym głosem, zawsze tak miała gdy musiała o coś poprosić. Mogła opowiadać, że pogodziła się ze stratą wzroku chłodnym tonem, ale gdy tylko musiała kogoś prosić o pomoc w tak prostych czynnościach łamała się. Czuła się bezsilna — Czy mógłby ktoś podać mi herbatę? — Zapytała pochylając głowę w dół, tak by na pewno kaptur zasłonił jej twarz.
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tokugawa Miyohime
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1455-karta-postaci#17530https://hashira.forumpolish.com/t1812-informator#22980https://hashira.forumpolish.com/t1505-tokugawa-miyohime#18012https://hashira.forumpolish.com/t1504-tokugawa-miyohime#18011
Zmarszczyła brwi w niezadowoleniu, kiedy mężczyzna odtrącił jej rękę próbującą pacnąć go w klatkę piersiową. Wydała z siebie stosowny dźwięk wskazujący na dezaprobatę i niby obrażona odwróciła twarz w innym kierunku.
Ja? — Słysząc komentarz rudowłosego, wskazała na siebie dłonią, a na jej twarzy pojawił się zszokowany wyraz. — Coś złego? Nie no, gdzie tam! Nigdy w życiu! — zaśmiała się, błaho machając dłonią. — Głuptasy! — zachichotała jeszcze z drwiącą nutą, przerywając, kiedy ten sam rozmówca zaczął opowiadać o jej potencjalnej relacji z drugim z nich. — Naprawdę tak uważasz? — zapytała sztucznie rozczulona, przysuwając się twarzą do samuraja w złoto-czarnym odzieniu. — Mam nadzieję, że tobie też to odpowiada — zwróciła się do tego półszeptem, ale zanim dodała cokolwiek więcej, ponownie popatrzyła na tego z czerwonymi włosami. — Pierdolenie. — Wzruszyła ramionami na jego komentarz odnośnie powierzchownych obserwacji. Nawet, jeżeli te nie były trafne to niewątpliwie dawały dużo rozrywki.

Wysłuchując - jak się okaże za kilka sekund - Matsumoto Takashiego odnośnie herbat, skrzyżowała ręce na klatce piersiowej i uniosła jedną brew do góry. Rozumiała lubienie herbat, sama też pijała najróżniejsze, w tym takie, które podawane były samemu siogunowi. Ale ta wypowiedź zbiła ją z pantałyku.
W dupie się poprzewracało — stwierdziła, wzdychając ciężko.
Zaczekała jeszcze chwilę, dając mężczyznom się przedstawić. Jej oko błysnęło groźnie, kiedy uświadomiła sobie, że nie miała do czynienia z jednym, ani nawet z dwoma, a z trzema członkami Korpusu! Plotki dochodziły do niej w trybie ekspresowym, bo nie tylko się im nie opierała ale sama ich poszukiwała. Dla walorów rozrywkowych zdecydowała się jednak nie uświadamiać w tym swoich towarzyszy, mając nadzieję, że po prostu kiedyś spotkają się w Yonezawie.
"Pożegnalnie" machnęła ręką i poszła porozmawiać z pracownicami przybytku. Nawet, jeżeli te z zasady podchodziły do stolików, to Miyohime nie odpuściłaby okazji, żeby pobyć z tymi sam-na-sam.

Kiedy usilnie próbowała flirtować z nieznajomą kobietą (ta wydawała się bardziej niż niezainteresowana), kątem oka dostrzegła wstającą Emę. Podeszła bliżej, chcąc zorientować się w sytuacji. Wychodziła? Ona, a nie mężczyźni, żeby dać sobie po mordach za słowa, które wcisnęła w ich usta? Co za szkoda.
Ale ta, po wpadnięciu na skrzynkę, zajęła miejsce po drugiej stronie stołu. Tokugawa uśmiechnęła się do siebie, obeszła mężczyzn i usiadła między nimi.
No, to wygląda jak zajebiste miejsce dla mnie — stwierdziła z zadowoleniem. Jeżeli nikt jej nie uprzedził, podsunęła także herbatę drugiej kobiecie. — Masz, słonko. Przy prawej ręce — zwróci się do niej.
Usiadła wygodniej na miejscu, chwilę po tym próbując oprzeć się plecami o Takashiego, a uda ułożyć na kolanach Yuichiro.
Skoro już Matsumoto-san się podzielił informacją, mniej więcej... To, czym się zajmujecie? Shimazu-san? Kagami-san? — zapyta dziwnie formalnie (jak na to, jak traktuje swoich rozmówców), żeby jakoś ożywić rozmowę po tym, jak już wszyscy wszystko zamówili i otrzymali. A ich stolik okazał się rzeczywiście zastawiony wszystkim.
Tokugawa Miyohime
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 WcifKuH
Klasa :
szlachta dworska
Cytat :
speak to the moon of the white run,
and with him sing songs, create,
calm down evil
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 W5a47O4
Wzrost :
165
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
43
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
pimp my ride
stwórz coś w swoim warsztacie
fanatyk oddychania
stworzenie własnego oddechu
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Pytania płynące od kobiety w opasce, skwitowałem tylko twierdzącym kiwnięciem głowy, w pierwszej kolejności mógłbym ją uświadomić, że był to tylko przykład, ale z drugiej nie było to w ogóle potrzebne, ponieważ ona dobrze zdawała sobie sprawę, o co mi chodziło i najprawdopodobniej się wydurniała, dlatego wolałem ją pozbawić resztki amunicji i nie dodawać nowej. Dzięki czemu będziemy mogli przejść na innym temat, który nie był nadpisywaniem rzeczywistości i wymyślaniem nieprawdziwych scenariuszy.
Widocznie Tageri nie spodziewała się takiej odpowiedzi od Takashiego, który chyba postanowił sprawdzić stan jej kieszeni albo znajomości sztuki parzenia. Jej komentarz i zachowanie jawnie wskazywało, że Matsumoto, miał wygórowane oczekiwania.
Swoją drogą dużo czasu upłynęło, nim ostatnim razem zamieniłem z nim kilka słów, a później te jego feralne spotkanie z dzieckiem, które znokautowało go na dłuższy czas i potem jeszcze przelotnie na treningu, co skończyło się znowu jego brakiem przytomności. Przez krótki moment mu się przyjrzałem, żeby nieco odświeżyć starą bazę danych i utrwalić jego wizerunek, żeby ponownie nie zaginął gdzieś w pamięci.

- Nic się nie stało, nie sądzę, żeby przedmiot znajdujący się w niej mógł jeszcze bardziej ucierpieć. Powinienem głębiej ją schować, także to ja przepraszam. - Gdy tylko usłyszałem, jak jej stopa zawadziła o skrzynkę. Złapałem za miecz, żeby przyciągnąć go po podłodze bliżej ciała, tak aby o niego również się nie potknęła. Nie powinna mnie przepraszać, w końcu to ja powinienem był lepiej pilnować swoich rzeczy i kłaść je w taki sposób, aby nikomu nie przeszkadzały.
- Mam nadzieje, że nic sobie nie zrobiłaś? - Spojrzałem na nią lekko zafrasowany i czekałem na jakieś zapewnienie, które mogłoby rozwiać te nieprzyjemne faux-pas.
Jak tylko skończyłem składać zamówienie i kelnerka ruszyła je realizować, w tym samym czasie do stolika z lekkim okrzykiem na ustach wróciła Tageri. Która od razu złapała za herbatę Enmy i podała jej, a w tym samym czasie zdecydowała się wygodnie, rozlokować między nami, a nawet chyba odrobinę za bardzo, skoro stąd ni zowąd od razu naruszyła moją przestrzeń osobistą.
Nie, żeby to robiła na mnie jakieś większe wrażenie czy wzbudzało niepokój i zakłopotanie. Dlatego jak gdyby nigdy nic po prostu położyłem ramiona w poprzek jej uda, tak jakbym trzymał ręce na stole. W myśl zasady skoro ty możesz mieć wygodnie na moich kolanach to i ja zrobię pożytek z twoich ud. Spojrzałem na nią tylko kątem oka z bezszczelnym uśmieszkiem, ale w ogóle nie skomentowałem tę sytuację.
- Dużo podróżuje po Japonii i wypełniam powierzone mi zadania. Coś jak strażnik czy rozjemca, ale z większą swobodą i niezależnością. - Uchyliłem nieco rąbka tajemnicy, nie wiedziałem kim, była i skąd się wzięła jej ciekawość. Sięgnąłem, po imbryk z herbatą, którą zamówiłem i napełniłem czarkę po brzegi.
Następnie delikatnie zaciągnąłem się zapachem i upiłem małego łyczka, pozwalając, aby ciepły płyn rozlał się po moim podniebieniu.
- A ty czym się zajmujesz Tageri-san. - Delikatne odbicie piłeczki w jej stronę, aby i ona musiała, chociaż odrobinę odsłonić karty.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Chaya - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Matsumoto Takashi
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t417-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1790-informator#22938https://hashira.forumpolish.com/t1846-chronologia-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1847-relacje-matsumoto-takashi
Zmarszczył brwi, gdy Miyohime dalej nakręcała swoją grę - I tak oto, ostatnie resztki nadziei o normalności minęły niczym ziarenka piasku w klepsydrze. Zastanawiał się, co kierowało kobietą i w jakim celu to robiła, rzadko ludzie robią coś dla czystego chaosu. A może jednak? Może zwyczajnie czerpała z tego radość i zabawę? Przynajmniej nie jest demonem.

Wkrótce również Ema postanowiła się ruszyć z miejsca, dosyć nieporadnie, potykając się o pakunek Yuichiro, zanim jednak zareagował to wszystko zdawało się być pod kontrolą. Nawet psotliwa nieznajoma zdecydowała się pomóc, ułatwiając jej dostęp do herbaty. Nadzieja w kobietę wróciła, jakby klepsydra się odwróciła i znów przesypywała piasek. Finalnie, każdy człowiek miał w sobie iskrę dobroci. Mała rzecz, a tyle pokazała.
Niemniej jednak, ta sytuacje pozwoliła mu zauważyć kolejny szczegół — Koordynacja Shimazu pozostawiała wiele do życzenia, a bynajmniej nie wydawało się to aby było spowodowane zbyt bardzo naciągniętym kapturem. Cóż, byłoby to wyjątkowo nietaktowne, gdyby o tym wspomniał, zwłaszcza przy tak dużym gronie osób.
— Nie ma za co przepraszać. — Potwierdził, a też wątpił aby zabójca płomienia robił z tego jakiś problem.
Gdy Miyohime powróciła, jakże w swoim stylu i uznała, że spróbuje się usadowić w jakże wygodnej dla siebie pozycji, jednak sam jej nie preferował. Wytyczał granice tej znajomości, nie była w korpusie, nie znał jej, chronił ludzi z przyjemnością, jednak im nie usługiwał, a i sam potrzebował jakiejś strefy komfortu.
— Nie jestem ścianą — Uznał ozięble, lekko odsuwając kobietę od siebie, oczywiście subtelnie, jak to wypadało i jak na kogoś z takim, a nie innym zmysłem.
— Podróże muszę być zaiste pouczające — Pozwolił sobie skomentować "prace" Yuichiro, aby zachować jakiekolwiek pozory.
W końcu padło pytanie o pracę Tageri, zwrócił ponownie na nią spojrzenie. Czym tym razem ich zaskoczy?


Chaya - Page 2 MUpeEpO
Matsumoto Takashi
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
If you feel yourself hitting up against your limit remember for what cause you to clench your fists… Remember why you started down this path, and let that memory carry you beyond your limit
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 Zenitsu-zenitsu-agatsuma
Wzrost :
170
Siła :
B
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
A
Punkty :
50
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
screw it
podczas wydarzenia z mg wykonaj akcję, która zakończyła się niepowodzeniem
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
pogromca
zabicie pierwszego demona
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
Mogła odetchnąć z ulgą słysząc iż niczego nie mogła zniszczyć, spaliłaby się ze wstydu gdyby coś przypadkiem zniszczyła. Na szczęście nie musiała zakładać tych czarnych scenariuszy gdyż Yuichiro zapewnił ją o tym, że nic złego się nie stało. Po raz kolejny miała szczęście, co natomiast oznaczało że pech mógł ją teraz dopaść w najmniej odpowiednim momencie. Jak to kiedyś słyszała, każda chwila szczęścia okupiona musi być bólem. Chciałaby by była to równa wymiana lecz w jej przypadku z całą pewnością tak nie było.
A więc mogę śmiało założyć, że nie było tam żadnej ceramiki, cóż więc tam trzymasz Kagami-San? O ile mogę spytać rzecz jasna — Wyraziła swe zainteresowanie przedmiotem, chcąc upewnić się o jego dobrym stanie. W końcu zawsze mężczyzna mógł być po prostu miły i zataił przed nią informację.
Nic mi nie jest, parę lat temu zdarzało mi się to częściej — Wyznała rudowłosa wspominając czasy gdy to musiała dostosować się do nowych warunków. Była pewna, że niemal rozwaliła pokój udostępniony jej przez Hisakichiego. Mimowolnie na jej twarzy pojawił się uśmiech gdy wspominała jak jej mentor próbował ją wtedy uspokoić gdy to używała języka nieodpowiedniego dla kogoś o jej pochodzeniu.
Tageri radośnie powróciła do stolika co było zbawieniem dla Shimazu z dwóch ważnych powodów. Kobieta zwracała na siebie mnóstwo uwagi, więc odciągnie spojrzenia od Emy. Drugim powodem było to, że pomogła ślepej namierzyć jej herbatę. Wciąż co prawda czuła się niekomfortowo wiedząc iż ta naruszyła jej przestrzeń osobistą i odkryła jej mały sekret ale póki nie wyda go bez jej zgody to mogła jej to wybaczyć. Wzięła więc w dłonie czarkę z herbatą i napiła się cudownego trunku kojąc swe nerwy.
Nie wiedziała co działo się naprzeciw niej, jedynie czuła drgania z tamtej strony. Co pozwoliło jej założyć iż mieli problemy z tym by przyjąć wygodną pozycję. Słysząc pytanie ze strony Tageri musiała chwilę zastanowić się nad odpowiedzią. Miała przed sobą w końcu dwóch strażników pilnujących porządku i zabójczynie demonów. Musiała przedstawić im wersję, która to wytłumaczy im dlaczego nosi ze sobą katanę.
Ja natomiast pomagam mojemu mistrzowi w prowadzeniu szkoły — Powiedziała Ema nie do końca przecież kłamiąc, jakby nie patrzeć to pomagała Hashirze wody, choć nie w nauczaniu. Korpus zaś też mogła podciągnąć pod szkołę więc uznała, że wybrnęła z tej sytuacji. Po tym jak wyjawiła swój zawód, odwróciła głowę w stronę skąd słyszała głos Tageri chcąc usłyszeć jaką wersję przedstawi ta wichrzycielka.
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tokugawa Miyohime
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1455-karta-postaci#17530https://hashira.forumpolish.com/t1812-informator#22980https://hashira.forumpolish.com/t1505-tokugawa-miyohime#18012https://hashira.forumpolish.com/t1504-tokugawa-miyohime#18011
Uśmiechnęła się promiennie do Yuichiro, kiedy ten "zaakceptował" sposób, w jaki zdecydowała się usiąść. Pisnęła natomiast zaskoczona, gdy Takashi zsunął ją z siebie. Podniosła się na łokciach i obejrzała na mężczyznę, wyraźnie zawiedziona.
A szkoda, może byłoby z ciebie więcej pożytku — fuknęła cicho, pokazując do niego koniec języka. — Hej, Ema! — zwróciła się od razu po tym do kobiety po przeciwnej stronie stolika. — Aktualizacja sytuacji: ten rudy, Kagami, chyba mnie lubi. — Uśmiechnęła się do niego tak samo jak chwilę temu. — A ten za mną, Matsumoto — odgięła głowę do tyłu, żeby spojrzeć na niego do góry nogami — jest dupkiem. Ale niebrzydkim. — Popatrzyła ponownie na Yuichiro i przechyliła głowę w bok. — W sumie obaj są niczego sobie. Chcesz któregoś? — zachichotała, jakby towarzyszący im mężczyźni byli do "rozdania" jak bezpańskie koty.
Kiedy jej towarzysze opowiadali swoje życiowe historie, Tageri kiwała głową raz po raz, pokazując, że ich rzeczywiście słucha. Z tym, że świetnie zdawała sobie sprawę z faktu o ich uogólnianiu wszystkiego - albo bezpośrednim kłamstwie, bo nie była pewna co do prawdziwości słów Shimazu.
Czy to dlatego tak mało się otwierali na swój temat? Bo każde jedno z nich robiło ze swojego powołania tajemnicę?
Kiedy padło jej imię, flirciarsko pomachała do tego, który zapytał o jej doświadczenia.
Odkąd stałam się roninem, chodzę to tu to tam i oddelegowuję ludzi do domu po zmroku. Idioci w ogóle nie przejmują się faktem, że coś ich może zeżreć — sapnęła zmęczona, niedbale machając dłonią w irytacji. W przerwie między kolejnymi wypowiedziami, wyciągnęła się, żeby złapać za filiżankę i ściągnąć ją do siebie, a potem to samo, ostrożnie zrobić z czajniczkiem. Paradoksalnie na protezie balansowało się lepiej niż prawdziwej ręce - nie opierała się na mięśniach tylko tworzywach, więc nie obawiała się upadku. — Ale jakiś czas temu sprawdzałam, czy jedzenie sioguna nie jest zatrute — dodała beztrosko, jakby nie chodziło o głowę państwa a o lokalnego komendanta. — Mam bardzo dobry smak. I nie chodzi tylko o gust — zakończyła, puszczając oczko (znowu: w bardzo przerysowany sposób, żeby odróżnić to od zwykłego mrugania) do Takashiego. Chciała zasugerować im jakoś, że jest jedną z nich, ale bez mówienia o tym wprost. Czy połkną haczyk?
Leżąc na boku, nalała sobie herbaty i odłożyła czajnik na miejsce. Powąchała napar, następnie wzięła mały łyczek. Mlasnęła parę razy.
Nie zatrute! — oświadczyła radośnie, jakby miała to być największa niespodzianka wieczora. — Za to bardzo... — pstryknęła palcami — śliwkowe! Chyba niedaleko rosła śliwa. — Nie miała aż tak rozwiniętego zmysłu, ale co ją powstrzymywało od robienia z siebie jeszcze większego zdolniachy?
Tokugawa Miyohime
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 WcifKuH
Klasa :
szlachta dworska
Cytat :
speak to the moon of the white run,
and with him sing songs, create,
calm down evil
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 W5a47O4
Wzrost :
165
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
43
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
pimp my ride
stwórz coś w swoim warsztacie
fanatyk oddychania
stworzenie własnego oddechu
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Zastanawiałem się nad tym, dlaczego Takashi pozwalał sobie na zarządzanie moim majątkiem i mówił, za co trzeba, a za co nie trzeba przepraszać. Fakt faktem, nic się nie stało, ale to chyba musi powiedzieć tylko osoba poszkodowana. Czyżby w jego opinii moje słowo niewiele znaczyło, że trzeba je powtórzyć, czy może Ema miała jeszcze problemy ze słuchem? A może to było coś innego... Nie było to na tyle istotne, abym jakoś zwracał mu uwagę, bo teraz bardziej liczyła się sytuacja kobiety niż wyjaśnianie jakichś gaf i innych takich. Zwłaszcza że sama poszkodowana zadała mi pytanie, więc niegrzecznie byłoby jej kazać czekać.
- Miecz, za którym długo się uganiałem. Co prawda nie obyło się bez problemów, strat i uszkodzeń, ale przynajmniej nie będzie więcej w niewłaściwych rękach. -  Odpowiedziałem spokojnie, choć przy końcówce wypowiedzi wydawałem się mniej obecny, wspominając to, co wydarzyło się rok temu przed atakiem na miasto. Przywołałem także wydarzenia z pola treningowego podczas ataku demonów i fakt śmierci mistrza. Nie mogłem odzyskać miecza przed jego śmiercią, ale miałem nadzieję, że teraz zazna spokoju.
- To dobrze, że takich incydentów jest coraz mniej. Możesz w końcu zrobić sobie krzywdę. - Z delikatną nutką troski w głosie, choć było to dosłownie, muśniecie, tak aby nie poczuła, że za bardzo się spoufalam albo narzucam. Była nieco niezdarna, ale nie potykała się o własne nogi.
Takashi nie dał się jej wykorzystać jako oparcie, co jeszcze bardziej ją zachęcało do zabawy i szczypania go. Chyba nie do końca rozumiał jej zamiary i stawanie okoniem jeszcze bardziej ją nakręcało, tak jak dziecko, które dla uzyskania uwagi i pochwał robi dużo psot.
- Może się przekonasz, jak bardzo. - Skomentowałem krótko jej wypowiedź, gdy wspomniała o mojej sympatii skierowanej w jej stronę. Robiłem dokładnie to samo, ale nie pokazywałem, że mi przeszkadza, bo w innym przypadku jej zachowanie mogłoby się nasilić. Mogła sobie dzielić nas między sobą, bo i tak nie miało to przełożenia na rzeczywistość.
- Ostatnio po zmroku grasuje dużo bestii żądnych jedzenia... Nawet w miastach. - Nie obchodził mnie jej status społeczny, nie funkcjonowałem już w społeczeństwie, gdy opuściłem rodzinę na rzecz walki z demonami. Jednak w jej wypowiedzi było coś, co sugerowało, że ona sama też może być zabójcą. Nie spotkałem się z nią wcześniej, dlatego na razie tylko słuchałem jej kolejnych wynurzeń, ale im więcej okruchów rzucała, tym bardziej ta teoria się potwierdzała.
- No proszę, kobieta o wielu talentach. A jakiego stylu naucza twój mistrz? Może potrzebowałbym trochę pomocy, żeby dopracować własny. - Spojrzałem na Emę, aby nieco do niej zagaić i wyciągnąć więcej informacji, bo jej odpowiedź była bardzo skromna.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Chaya - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Matsumoto Takashi
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t417-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1790-informator#22938https://hashira.forumpolish.com/t1846-chronologia-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1847-relacje-matsumoto-takashi
Być może jakby się znali, to Mioyhime mogłaby znaleźć w nim oparcie, ta ekskluzywna niewątpliwie opcja była zarezerwowana dla towarzyszy broni i to też nie wszystkich. Emanował swojego rodzaju samurajską dumą i dyscypliną, która też nie pozwalała się traktować w ten sposób, szczególnie po poprzednich komentarzach. Pozostawił więc fuknięcie bez komentarza, pozwalając sobie w całej swej mądrości jej nie nakręcać, oszczędzając kłopotu nie tylko sobie, ale również reszcie otoczenia.
Profesja, jaką się kobieta parała, a raczej zadanie, jakie wykonywała, wydawało się dosyć szlachetne. Nawet doświadczeni samurajowie  woleli schować się przed mrokiem w domostwach, zamiast krzątać się i odprowadzać ludzi po nocach. Takashiemu coś zatrybiło, szczególnie widząc, jakie kobieta ma "obrażenia" mógł śmiało wysunąć tezę, że mogła się spotkać z przynajmniej jednym demonem. Czy była zabójczynią? Tego nie wiedział, jednak sznurek, jaki pozostawiała dla nich, zdawał się coraz bardziej prowadzić do prawidłowego wniosku. Pozwolił swoje domysły zatrzymać dla siebie, a mrugającą do niego psotnice obdarzył poważnym spojrzeniem.

Finalnie przecież mogło jej wpaść coś do oka.
A więc mamy grono wprawnych wojowników — Zauważył, przynajmniej trzech, Shimazu wspomniała o tym, że pomaga swojemu mistrzu, miała broń, choć może jedynie korzysta z przywileju klasy samurajskiej.
Ta szkoła znajduje się w Edo? Jeśli tak, to jest nawet szansa, że mogłem go poznać. — Powiedział, w rodzinnym mieście miał sporo znajomości, a po dołączeniu korpusu i wydarzeniach w świątyni, zdecydowanie mu ich przybyło. Była więc szansa, że mogli mieć wspólny kontakt.


Chaya - Page 2 MUpeEpO
Matsumoto Takashi
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
If you feel yourself hitting up against your limit remember for what cause you to clench your fists… Remember why you started down this path, and let that memory carry you beyond your limit
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 Zenitsu-zenitsu-agatsuma
Wzrost :
170
Siła :
B
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
A
Punkty :
50
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
screw it
podczas wydarzenia z mg wykonaj akcję, która zakończyła się niepowodzeniem
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
pogromca
zabicie pierwszego demona
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
Mogła śmiało wywnioskować, że ten zniszczony miecz musiał być pamiątką rodzinną Kagamiego, w końcu inaczej raczej nie nosiłby go w skrzynce i nie próbowałby go odzyskać. Zwłaszcza, że jeśli wierząc jego słowom to trochę mu to zajęło i było to dla niego ważne. Miała nadzieje, że skoro broń znalazła się w jęgo rękach to znalazł spokój.
Mam nadzieje więc iż uda Ci się przywrócić temu ostrzu jego świetność — Powiedziała Ema chcąc jakoś może wesprzeć moralnie Yuichiro. W końcu jak to kiedyś słyszała, złamane ostrze nie ma żadnej wartości i przynosi tylko smutek. Jest bolesną raną dopóty nie zostanie przekute na nowo. Słyszała to od swego wuja gdy tłumaczył jej dlaczego broń jest ważna dla wojownika. Ta sama zasada tyczyła się ludzi, była złamana i za sprawą Hisakichiego i Nobu została naprawiona by stać się orężem przeciw demonom.
Kwestię zrobienia sobie krzywdy postanowiła przemilczeć, ból fizyczny był w końcu dla niej niczym w porównaniu do strachu jaki odczuwała gdy choroba o sobie przypominała. Obawiała się, że umrze nim spełni swój cel, nim zemści się za cierpienia jakie przeszła. Mimowolnie zadrżała wspominając swojego męża, z jednej strony chciała go zabić. Z drugiej wspomnienia tego co przeszła u jego boku sprawiały że czuła się bezsilna i przerażona jak mała dziewczynka, którą dawno przestała być.
Nie wiedziała co działo się naprzeciw niej ale na całe "szczęście" dzięki aktualizacji dostarczonej jej przez Tageri mogła mniej więcej sobie to wyobrazić. Rudowłosy zaczął dogadywać się z jednooką zaś Matsumoto ewidentnie opierał się jej próbom zaprowadzenia chaosu co spotkało się z jej dezaprobatą. Westchnęła tylko gdy nieznajoma dodała to pytanie czy któregoś chce. Zupełnie pomijając fakt, że dopiero się przecież poznali. Gdzieś z tyłu głowy miała to, że to jakiś żart ale nie wiedziała czy na przykład Takashi nie weźmie tego na poważnie i nie obrazi się.
Niekoniecznie, mam już męża — Odpowie zgodnie z prawdą Ema, co prawda ona i jej "ukochany" żyli w separacji od wielu, wielu lat ale tego tu obecni wiedzieć nie musieli.

Tageri rozwiała wszystkie wątpliwości jakie miała Ema, teraz już śmiało mogła stwierdzić że jest zabójczynią. W końcu kto inny działałby nocą i mówił o wyostrzonym zmyśle smaku. Przekazała też sporo prawdy, ludzie nie uważali na siebie nocami więc trzeba było ich chronić. Jakby nie patrzeć też to robiła, choć wolała patrole w mniej zaludnionych obszarach gdzie nadmiar ludzi jej nie rozpraszał.
Musiała pomyśleć nad odpowiedzią dla Kagamiego, w końcu nie powie od razu że Fujiwara-Sama walczy oddechem wody. Dlatego też sięgnęła pamięcią daleko wstecz gdy jeszcze miała wzrok i uczyła się pod okiem innego rudowłosego wojownika.
Mój mistrz posługuje się stylem Chujō-ryū, choć zmienił go lekko. Jak to lubi powtarzać swym uczniom, bądźcie jak wartka rzeka — Odpowiedziała zwracając się do Yuichiro po czym dodała po chwili przerwy na łyk herbaty — Być może mógłby Ci pomóc, lecz wpierw trzeba by go znaleźć. To zaś nie zawsze jest łatwe, sporo podróżuje — Dodała Ema po czym zwróciła się w stronę Takashiego — Ta szkoła nie ma stałego miejsca, często się przemieszczamy. Obecnie mój mistrz powinien być w Nagoi  — Odparła Shimazu posiłkując się tym co usłyszała podczas zebrania na polu treningowym w Yonezawie, było to jakiś czas temu ale może Fujiwara wciąż się tam znajdował.
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tokugawa Miyohime
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1455-karta-postaci#17530https://hashira.forumpolish.com/t1812-informator#22980https://hashira.forumpolish.com/t1505-tokugawa-miyohime#18012https://hashira.forumpolish.com/t1504-tokugawa-miyohime#18011
Wydała ustami charakterystyczny dźwięk pierdnięcia, kiedy Ema odpowiedziała na jej pytanie. Była bardzo bliska rzucenia hasłem "wiem, no i?", ale w ostatniej chwili powstrzymała się, świadoma tego, kim wspomniany mężczyzna w rzeczywistości był i jak wiele szkód wyrządził Shimazu.
Mówisz tak, jakby musiało to cokolwiek zmieniać — prychnęła teatralnie, krzyżując ręce na klatce piersiowej. Chociaż sama Tokugawa wydawała się mieć mało poszanowania dla instytucji związków międzyludzkich (biorąc pod uwagę, że nie miała problemu z tym, by komuś odbijać partnera), to we własnym nigdy nie pozwoliłaby sobie na taki ruch. Szanowała tych, którzy nie dawali się złamać nawet pomimo jej usilnych starań. — Zaszalej, Ema! Jak wolałabyś kobietę to wystarczy słowo — zachichotała, chociaż wcale nie żartowała a propos tego.
Może się przekonasz, jak bardzo.
Wstała do siadu, podpierając się dłońmi za plecami; jej nogi pozostały na kolanach Yuichiro.
A ty, niegrzeczny! — zakrzyknęła, szczypiąc go w policzek. — To w jaki sposób mi to zaprezentujesz? — dopytała, przebierając wiszącymi w powietrzu stopami.
Ciekawiło ją, jak bardzo zaskarbiła sobie koleżeństwo Kagamiego. Po tym pokiwała głow w odpowiedzi na jego stwierdzenie. Demonów pojawiało się coraz więcej i coraz częściej, a do tego były coraz bardziej odważne, jeśli chodziło o wchodzenie na tereny zajmowane przez Zabójców.
Zawadiacko poruszyła ramionami, w szybkim tempie unosząc raz jedno raz drugie, jednocześnie bujając głową w lewo i w prawo.
Kiedy wszyscy zaczęli zadawać pytania Emie, jednooka także skierowała na nią swoje spojrzenie.
Co za przypadek, prawda Matsumoto-san? — zerknęła na chwilę na mężczyznę z nieco drwiącym uśmieszkiem. Ciekawiło ją, czy ktoś wreszcie coś poza nią zasugeruje głośno.
Więc mówisz, że tam jest jakiś miecz? — zwróciła się ponownie do Yuichiro, wskazując palcem na przyniesione przez niego pudełko. Początkowa część dyskusji pominęła ją, dlatego musiała bazować na swoich domysłach z tego, co podłapała w międzyczasie.
Tokugawa Miyohime
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 WcifKuH
Klasa :
szlachta dworska
Cytat :
speak to the moon of the white run,
and with him sing songs, create,
calm down evil
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 W5a47O4
Wzrost :
165
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
43
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
pimp my ride
stwórz coś w swoim warsztacie
fanatyk oddychania
stworzenie własnego oddechu
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
- Ja niegrzeczny? Skoro nie chcesz przestać mnie mieszać w swoje gierki, to dlatego w niej gram. - Kobieta uszczypnęła mnie w policzek, nie zrobiło mi to większej krzywdy i nie ubodło jakoś mocno, jedyne co się wydarzyło to przerwanie picia herbaty.
Mogłem zatrzymać jej rękę i nie pozwolić na to, ale z drugiej strony nic mi nie zagrażało, więc mogła trwać w tej swoje zabawie przez jakiś czas. Spojrzałem na nią dość tajemniczo i neutralnie, ciężko było jej dokładnie stwierdzić, czego miała dotyczyć, ta szczegółowa analiza.
- Dowiesz się w swoim czasie. - Odpowiedz również, nie była zbyt rozwlekła i zostawiała jedno wielkie niedopowiedzenie, jednooka na pewno nie takiej odpowiedzi oczekiwała, ale na inną w tym momencie nie mogła liczyć. Nie tylko ona znała zasady gry i zabawy, jeżeli chodziło o drażnienie się z innymi. Skoro chciała wiedzieć, to zatrzymanie tego w sekrecie zdecydowanie będzie to jej przez jakiś czas wiercić dziurę w brzuchu.

- Hmmmm. Chujō-ryū, to chyba jeden ze starszych stylów prawda?.. Jak rzeka, która jest niepowstrzymana i nieustannej dążąca do swojego celu. Twój mistrz musi być bardzo mądry i doświadczony, skoro uczy was takich wartości... Rozumiem, sam też dużo podróżuje. Takie już moje szczęście. - Uśmiechnąłem się delikatnie i Wzruszyłem ramionami z malującą się na twarzy akceptacją, takiego stanu rzeczy. Słuchałem dalej tego co miała do powiedzenia Ema, mimo że te słowa były skierowane do Takashiego. Byłem ostatnio w Nagoi, atak demonów na miasto, ale chyba jej mistrz nie ucierpiał, bo ofiary były główniej w straznikach i chłopach, którzy dali się omotać demonom.
- Wracam stamtąd właśnie, co prawda miał tam miejsce drobny incydent, ale został zduszony w zarodku. Myślę, że Twojemu mistrzowi nic się nie stało, a jak on się w ogóle nazywa? - Może nie powinienem o tym mówić, żeby jej nie denerwować, ale z drugiej strony mogłaby takie wieści usłyszeć na trakcie. Gdzie nie byłoby naocznego świadka, a jedynie plotki przekazywane ust do ust.
- Tak jestem tam miecz, chociaż w aktualnym stanie, bardziej jest w kształcie miecza. Przez liczne pęknięcia, szczerbienia i brak tsuki, nie nadaje się do użytkowania... Czarne ostrze musi zostać naprawione albo przekute, jeżeli ma zostać jeszcze kiedyś użyte. - Odpowiedziałem Tagerii, kładąc dłoń na skrzynce.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Chaya - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Matsumoto Takashi
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t417-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1790-informator#22938https://hashira.forumpolish.com/t1846-chronologia-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1847-relacje-matsumoto-takashi
Niezwykły zbieg okoliczności. — Odpowiedział Mioyhime, czy naprawdę trafił na takie grono zabójców w mało znanej herbaciarni w ogromnym mieście, jakim jest Edo? Czy to jaki znak od bóstwa, którego jeszcze nie rozumiał?

Rozmowa schodziła na właściwie tory, o wiele spokojniejsze i nacechowane znacznie mniejszą ilością chaosu od strony Tageri, choć zapewne nie wyzbyją się go do końca wizyty w herbaciarni. Mistrz Emy okazał się prowadzić obwoźny tryb życia, a w dodatku był w stanie prowadzić szkołę, taki sposób nauczania był z pewnością wymagający, ale z drugiej strony niezwykle ciekawy, każde miejsce mogło być Dojo, a praktyki nie ograniczały się tylko do jednego miejsca, zresztą, same tradycje szermiercze można było czerpać z każdego zakątka Japonii, nie mówiąc nawet o kontaktach, jakie się wtedy wyrabiały.
— Drobny incydent? Jesteście w stanie przybliżyć sprawę? — Zapytał, co nieco zdołał już usłyszeć, jednak plotki, plotkami, a tutaj zdawało się, że miał pewniejsze źródło informacji, a świadomość, że siedzi wśród zabójców powodowała, że ta informacja raczej nikomu nie zaszkodzi. Poza tym to wydarzenie, o którym wielu już wie więc jego tajność się już raczej zatarła.
W Edo jest wielu niedoścignionych mistrzów rzemiosła, którzy mogliby temu podołać... Jednak naprawa miecza w takim stanie, jaki opisujesz będzie niezwykle wymagająca, chociaż zapewne nie niemożliwa. Może wiesz kto wykuł ten miecz? Każdy kowal posiada inne techniki, być może znalezienie samego twórcy, a może jego potomka, który praktykuje jego ścieżkę ułatwi sprawę. — Wykucie nowego byłoby znacznie prostsze, jednak sam wiedział, jaką wagę ma historia ostrza, a nawet są legendy, która opowiadają o potężnych duchach zaklętych w broniach wielkich wojowników, więc wyzbycie się go zapewne nie wchodziło w grę.


Chaya - Page 2 MUpeEpO
Matsumoto Takashi
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
If you feel yourself hitting up against your limit remember for what cause you to clench your fists… Remember why you started down this path, and let that memory carry you beyond your limit
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 Zenitsu-zenitsu-agatsuma
Wzrost :
170
Siła :
B
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
A
Punkty :
50
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
screw it
podczas wydarzenia z mg wykonaj akcję, która zakończyła się niepowodzeniem
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
pogromca
zabicie pierwszego demona
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
Westchnęła słysząc jak Tageri dalej próbuje przekonać ją do tego by korzystała z życia, Ema jednak została wychowana inaczej niż wścibska kobieta. Rudowłosą od małego przygotowywano by być czyjąś żoną więc nie mogła od tak porzucić wszystkiego co jej wpojono. Lojalność zaś byłą jedna z takich rzeczy, dlatego nie mogła znaleźć sobie kogoś innego póki nie zakończy poprzedniego małżeństwa.
Byłoby to nie na miejscu Tageri, winna jestem swemu mężowi wierność dopóty nie zakończy się nasz związek — Odpowiedziała zabójczyni oddechu wody, biorąc kolejny łyk herbaty. W zasadzie znów odpowiedziała półprawdą, istniał w końcu jeszcze jeden powód dla którego nie chciała się z nikim wiązać. Nie chciała nikogo zranić swym odejściem bo sama wiedziała ją pustkę to zostawia w sercu — Nie jestem zainteresowana innymi kobietami — Odpowie krótko Ema, chcąc zakończyć tematy łóżkowe z jednooką zabójczynią, co prawda nie sądziła by ta miała odpuścić. W końcu wydawało się, że tam gdzie jest chaos tam i znajdzie się Tageri.

Cóż, mój mistrz jest rzeczywiście mądrym człowiekiem lecz to nie zawsze dobra rzecz. Czasem mam dość tego, że ma ciągle racje — Odparła krótko Ema po czym słuchała uważnie o co chodziło z tym incydentem, była pewna tego że Nobu nic się nie stało. Gdyby przecież stałaby mu się krzywda to z całą pewnością wieści o tym dotarłyby do niej. Zwłaszcza, że był ostatnią osobą jaką mogła nazwać przyjacielem.
Na pewno nic mu nie jest, bardziej obawiałabym się że mógł być częścią tego zamieszania. Mistrz Nobu obok pewnych rzeczy nie umie przejść obojętnie — Odparła Ema wiedząc doskonale, że Hashira wody był szlachetnym człowieku, który z pewnością interweniowałby gdyby był w pobliżu.
Słysząc o stanie miecza Ema stwierdziła iż nic co powie nie pomoże, nie znała żadnego kowala który podjąłby się próby naprawienia tego ostrza. Pewnie ktoś by stwierdził iż lepiej było po prostu poprosić o nową katanę, lecz wątpiła by to wchodziło w grę. Z całą pewnością broń ta była ważna dla Kagamiego i za nic by jej nie porzucił na rzecz innego ostrza.
Ema zwróciła głowę w stronę Tageri, jedna rzecz zastanawiała ją w zasadzie. Wiedziała, że kobieta była zabójczynią lecz zainteresowało ją dlaczego zrezygnowała z bycia testerką jedzenia. Co sprawiło iż porzuciła w miarę bezpieczny dwór by wieść żywot zabójczyni, żywot który mógł zakończyć się każdej nocy.
Wybacz, że spytam Tageri, ale co doprowadziło do tego iż opuściłaś dwór sioguna i zostałaś roninem? — Zapytała Shimazu, w jej głowie istniało kilka teorii. Jedna z nich dotyczyła zdrady jednookiej przez co musiała uciec, druga zakładała że kobiecie znudziło się bycie na dworze.
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tokugawa Miyohime
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1455-karta-postaci#17530https://hashira.forumpolish.com/t1812-informator#22980https://hashira.forumpolish.com/t1505-tokugawa-miyohime#18012https://hashira.forumpolish.com/t1504-tokugawa-miyohime#18011
Westchnęła głośno w reakcji na wypowiedź Emy i zamachała ręką tak, jakby odganiała jakąś wyjątkowo uporczywą muchę.
Pierdolenie — skwitowała tak samo jak chwilę wcześniej słowa Yuichiro. Niewykluczone, że gdyby były w pomieszczeniu same, to Tokugawa pozwoliłaby sobie na jeszcze mniej wybredny komentarz odnośnie sytuacji niewidomej. W tym wypadku jednak nie dodała już nic, kręcąc głową w pokazie zmęczenia przyzwoitością Shimazu.
Na drugą jej odpowiedź zareagowała jedynie dźwiękiem wskazującym na niezadowolenie jednookiej. A więc nici z randki - o ile rzeczywiście jeszcze się jakkolwiek łudziła, że do tej dojdzie.
Nie wiesz, co tracisz — stwierdziła cwaniackim tonem, uśmiechając się półgębkiem. Upiła łyk herbaty tak ostentacyjnie, jakby chciała zasugerować, że głupota kobiety wymuszała na niej przerwę od rozmowy oraz nawodnienie. — Panowie się pewnie ze mną zgodzą w tej kwestii — dodała, przenosząc spojrzenie z Kagamiego na Matsumoto i z powrotem.

Skoro nie chcesz przestać...
Gierki? Jakie gierki? — prychnęła, teatralnie udając oburzenie. Odepchnęła się rękoma od podłogi, żeby móc usiąść. Jeżeli jej nie odsunie, to Miyohime oprze się głową o ramię mężczyzny i spoglądając w górę - na jego twarz - przejedzie palcem wskazującym po środku jego klatki piersiowej. W przeciwnym razie po prostu zostanie obok. — Jakbym rzeczywiście chciała cię wmieszać w moje gierki to ten tutaj — mówiąc półszeptem wskazała kciukiem na Takashiego — już by cię gonił przez pół miasta z wyciągniętym mieczem. Którym? To by zależało od mojego humoru — zachichotała tak słodko i niewinnie jakby miała siedem lat i rozmawiali właśnie o kształtach chmur.
Wróciła do swojej pierwotnej pozycji - a więc leżenia podpartego na łokciach - nie spuszczając wzroku z Yuichiro. Na jego drugi komentarz zareagowała podobnym śmiechem co ostatnio i zasłoniła usta dłonią niczym zawstydzona dama wachlarzem.
Nie mogę się doczekać.

Kiedy reszta rozmawiała o mistrzu Emy, Tageri siedziała cicho, raz na jakiś czas kiwając głową w zrozumieniu - co prawda główna rozmówczyni nie mogła tego zobaczyć ale Miyohime rzeczywiście słuchała tego, co mówiła reszta. Na wspomnienie, jakoby trener Shimazu zawsze miał rację, Czterooka parsknęła cichym, krótkim śmiechem. Mężczyźni, przeszło jej przez myśl. Chwilę po tym padło imię mistrza, wskutek czego Tokugawa uniosła jedną brew i sugestywnie popatrzyła po pozostałych rozmówcach. Rzeka, Nobu, niewidoma z kataną... czy poszlaki mogły być bardziej oczywiste?

Drobny incydent?
Usta zaciekawionej Tokugawy ułożyły się w dzióbek, a ona sama zajęła bardziej stabilną pozycję - dla pewności, że konieczność jej poprawy nie zagłuszy potencjalnej historii rudowłosego, na którym z resztą spoczęło jej spojrzenie. Niewątpliwie zaskoczyło Tageri, że Matsumoto uprzedził ją swoim pytaniem, ale na dłuższą metę tak było lepiej i dla niej; żeby nie było, że jest za bardzo wścibska.
Czarne ostrze? — powtórzyła za Kagamim, wyraźnie podekscytowana. Niestety nie za bardzo znała się na rzemiośle, dlatego kiedy Takashi podjął temat naprawy wyraźnie bardziej rozeznany, nie wtrącała się, a jedynie wróciła do przytakiwania co jakiś czas.

Wybacz, że spytam...
Natychmiastowo obróciła głowę w stronę Shimazu, jakby cały ten czas czekała, aż ta wreszcie o nią spyta. Pojedyncze oko błysnęło radośnie, chociaż ton, którym Tokugawa się posłuży wcale nie był nadmiernie ekspresyjny.
Znudziło mi się — oznajmiła z nutą zawodu. — Po paru latach człowiek uświadamia sobie, że mógłby zrobić coś więcej niż tylko zapewniać sioguna, że to, co trzyma jest jadalne. A i poznałam już wszystkie dwórki. — Wzruszyła ramionami. Pod tym kątem bawiłaby się na dworze teraz o wiele lepiej niż wtedy, jak pracowała tam jako dziecko. — Nocne spacerki mi odpowiadają, bo lubię to poczucie niepewności. Tym razem coś mnie wpierdoli czy jednak nie? Jak na razie tylko było blisko. — Zaśmiała się krótko i zamachała protezą ręki. Rzeczywiście, było blisko.
Tokugawa Miyohime
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 WcifKuH
Klasa :
szlachta dworska
Cytat :
speak to the moon of the white run,
and with him sing songs, create,
calm down evil
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 W5a47O4
Wzrost :
165
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
43
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
pimp my ride
stwórz coś w swoim warsztacie
fanatyk oddychania
stworzenie własnego oddechu
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Nie odpowiedziałem na jej pytanie, które było teatralnie przyozdobione, dobrze wiedziała, o jakie gierki chodziło i udawanie niewiniątka niczego tutaj nie zmieni, a na pewno nie zmusi mnie do powtarzania czy zmiany zdania w tej kwestii. Mogła tylko udawać oburzenie i kontynuować swój teatrzyk dla innych, może oni nabiorą się na jej gierki.
Nie zareagowałem na jej ruch w żaden większy sposób, jedynie zwróciłem wzrok ponownie w jej kierunku. Przyglądałem się jej, co tym razem mogło zrodzić się w jej głowy i jak daleko zamierzała się posunąć w swoim teatrze.
- Oho... Myślisz, że masz taką władzę? Lepiej uważaj, żebyś w tych swoich gierkach, komuś nie zaległa w łożu. - Odpowiedziałem jej półszeptem, delikatnie drażniąc ją. Tagerii może dałaby radę kogoś nakłonić do różnych rzeczy, ale zdecydowanie ta jej groźba była wyolbrzymiona. Takashi raczej nie zrobiłby tego, a nawet jeśli to, kto powiedział, żeby mu się udało. Zresztą tak jak zawsze w takiej grze, było jedno pytanie, na które trzeba było sobie odpowiedzieć, kto kim grał?

- Tak to już, może to nam się nie podobać, ale taka już rola mistrza, a rola ucznia jest przegonić mistrza. - Rozumiałem, dlaczego Emie to się nie podobało, sam również nie lubiłem gdy ktoś miał racje i zawsze mógł powiedzieć”, a nie mówiłem”. Nie dlatego, że musiałem zawsze mieć racje czy być górą, po prostu to oznaczało, że obrany przeze mnie kierunek był błędy i musiałem go zmienić, a nie lubiłem zawracać. Gdy połączyłem wszystkie kropki w wypowiedzi rudowłosej, doszedłem do wniosku, że jej mistrzem może być filar wody, chociaż był to bardzo daleki strzał.
- Fujiwara Nobu to twój nauczyciel.? - Było to bardziej stwierdzenie niż pytanie w końcu najwyżej mnie poprawi jeżeli się myliłem. - W takim razie możemy skończyć te dookoła tematowe rozmowy, omijające sprawy związane z korpusem... A jeżeli chodzi o sprawy w Nagoi, to po prostu grupa demów podburzyła rolników i chłopów, aby dostać się do miasta. Ofiar w ludziach nie udało nam się uniknąć, brama ryżowa została zniszczona, ale finalnie demonom nie udało się ukryć w mieście. - Opowiedziałem im pokrótce przebieg tych wydarzeń, w których brałem udział.

- Tak czarne katana, którą kiedyś władał sam mistrz. - Odpowiedziałem Tagerii, która była zaciekawiona tematem i wróciłem do Takashiego, który podjął temat w sprawie naprawy ostrza. - Problem jest taki Matsumoto-san, że nie sądzę, aby w Edo był miecznik, który wie ja obchodzić się ze słoneczną stalą. Na ten moment nie wiem, kto jest twórcą miecza, tak jak wspomniałem miejsce, w którym rzemieślnicy się podpisują, zostało oddzielone od miecza, więc jest sama głownia. Także jak na razie jest to wielka niewiadoma, ale zdecydowanie nie zamierzam się poddać, dopóki ostrze nie wróci do swojego pierwotnego stanu. - Odpowiedziałem Takashiego i sięgnąłem po jeden z deserów przyniesionych przez kelnerkę.

- Złote klatki to były nudne miejsca... Czekanie na nieunikniony koniec, gdy nigdy nie latało się po niebie, To chyba najgorszy los dla kogoś, kto jest wolnym duchem. - Wtrąciłem swoje zdanie podczas gdy Tagerii tłumaczyła Emie, dlaczego opuściła dwór. Co prawda nie wiedziałem, czy faktycznie mogło o to chodzić, ale przynajmniej ja czegoś takiego doświadczyłem.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Chaya - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Matsumoto Takashi
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t417-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1790-informator#22938https://hashira.forumpolish.com/t1846-chronologia-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1847-relacje-matsumoto-takashi
Korpus ostatnio przestał być wybredny, jeśli chodzi o osoby, które włączał w szeregi - Liczyło się tylko, żeby machali mieczem i zabijali demony, a takie miał przynajmniej odczucie, zaczęło brakować ludzi z pewnym poczuciem oddania sprawie, poczuciem obowiązku, charakterem pokroju Mistrza czy innych Filarów. Nadeszły ciężkie czasy, jednak czy to był ten moment na podejmowanie takich decyzji?
Oh, zaraz się okaże, że nie ma władzy nad czymkolwiek — Dodał spokojnie po Yuichiro, uśmiechając się lekko, może nawet nie miała kontroli nawet nad samą sobą? Kto wie jednak jakie traumy przeszła, utrata ręki i oka to jedno, drugie to, co się dzieje z psychiką człowieka po takich obrażeniach, raz się podnoszą z tego, a raz doszczętnie im się miesza w łbie. Choć zastanawiał się, czy widzi przebłyski "normalności" Tageri, tak jak wcześniejszy akt troski wobec Emy, może jeszcze jest dla niej szansa?

Filar Nobu — Powiedział na głos, kiedy kobieta zdradziła imie swojego mistrza, a że ostatnio ten został przydzielony do Nagoji, to tylko go utwierdzało w tym, że myślą dokładnie o tej samej osobie. — Zawsze byłem w wielkim podziwie, w jaki sposób włada Oodachi, sama walka tak specyficznym orężem wymaga wielkich umiejętności, nie mówiąc o wpasowanie ich jeszcze w technikę zabójców wody.— Dodał, miał okazje do wspólnego treningu podczas tragicznego ataku na Yonezawe, zapoznali się wtedy ze intrygującą techniką oddychania, która wspomagała równowagę ciała. Zastanawiał się jednak, jak rozwiązuje problem władania takim orężem w zamkniętych przestrzeniach... A skoro nawinął się jego uczeń, to może znajdzie odpowiedz na pytanie.
Oby ludzie w nas nie zwątpili przez te straty — Westchnął, przypominając sobie jak skończyła Osaka oraz Kioto. Nie wspominając nawet o tej feralnej ofensywie — Demony też pewnie nie zaprzestaną na jednej próbie albo uderzą w inne miejsce tak jak poprzednio w Edo. — Potknięcie za potknięciem, jednak w jaki sposób mieliby się odgryźć demonom, skoro nie mieli siły oraz zasobów, aby podjąć równą walke?

Słoneczna stal, tak to wiele wyjaśnia  — Przyznał racje, do tej pory uważał że Yuichiro jest w posiadaniu zwykłego oręża. Myślał też, że oręż Mistrza przepadł, jednak najwidoczniej jakimś zbiegiem okoliczności udało się z powrotem w ręce korpusu. Miał nadzieje, że małym kosztem.
Może w takim razie, warto zasięgnąć rady u Ito Mototada? Obecnie zarządza Mistrzami Miecza, z pewnością nie jest na tym stanowisku z przypadku i będzie posiadać ogrom wiedzy oraz doświadczenia. Jeśli nie rozwiąże problemu, to z pewnością nakieruje Cię na właściwy trop. —Kto inny jak nie on? W końcu Mistrz nad Mistrzami, znający nichirin niczym przepis na ciasto musi coś wiedzieć.

Takashi przekrzywił lekko głowe, gdy słuchał, dlaczego Tageri opuściła dwór. Znudziło się? A może po prostu ją stamtąd wyrzucili? Zawierzanie słowom kobiety w pełni było co najmniej nierozsądne. Bycie w takim otoczeniu to z pewnością ogromny zaszczyt nie tylko dla samej osoby, która tam się dostała, ale również dla całego klanu. No.. Chyba że nie do końca się z nim lubiło tak jak w przypadku jego rodu.


Chaya - Page 2 MUpeEpO
Matsumoto Takashi
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
If you feel yourself hitting up against your limit remember for what cause you to clench your fists… Remember why you started down this path, and let that memory carry you beyond your limit
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 Zenitsu-zenitsu-agatsuma
Wzrost :
170
Siła :
B
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
A
Punkty :
50
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
screw it
podczas wydarzenia z mg wykonaj akcję, która zakończyła się niepowodzeniem
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
pogromca
zabicie pierwszego demona
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
Przegonić mistrza, Kagami miał racje. Taka była rola uczniów by osiągnąć więcej niż ich nauczyciele by móc potem przekazać te wiedzę dalej. Na tym polegał rozwój, na dokładaniu kolejnej cegiełki by przyszłe pokolenia mogły być coraz to silniejsze aż w końcu znajdzie się ktoś kto zakończy terror demonów. Najlepiej byłoby gdy to stało się jeszcze za jej życia, by Ci którzy przyjdą mogli żyć w świecie bez strachu. Chciałaby mieć w tym udział ale wiedziała, że może być z tym ciężko. Jeśli nie zabiją jej demony, to za kilkanaście lat zrobi to choroba i to jeśli jej stan się nie pogorszy.
Shimazu skinęła głową na tak, skoro znali personalia jej mistrza to musieli być z korpusu. Przypadek, a może zrządzenie losu iż czterech zabójców spotkało się w małej herbaciarni w Edo. Z jednej strony powinna się z tego powodu cieszyć, w końcu była wśród swoich. Patrząc na to jednak inaczej, nie znała ich. Bała się zaś zawierać nowe znajomości bo nie chciała znów czuć żalu po stracie kogoś bliskiego, dlatego też dystansowała się od wszystkich by i ich nie skazywać na coś takiego.
Owszem, Fujiwara-Sama jest moim mistrzem — Potwierdziła Ema po czym spojrzała na Takashiego — Gdyby Tu był, to pewnie odpowiedziałby iż to kwestia treningu choć z drugiej strony, jego rozmiar też z pewnością pomaga — Odpowiedziała Ema sądząc, że to było wystarczającą odpowiedzią. Nobu w końcu wyróżniał się potężną jak na Japończyka posturą, która to ułatwiła mu posługiwanie się jego wielkim ostrzem. Można by powiedzieć iż Nobu był dopasowany idealnie do Oodachi, którym władał.
Sytuacja w Nagoi była niepokojąca, demony w końcu naruszyły ich teren i zaatakowali przy użyciu ludności cywilnej. Dla Emy był to akt tchórzostwa ze strony dzieci Muzana, w końcu skryły się za ludźmi wiedząc iż zabójcy niechętnie walczą z bezbronnymi. Była to okrutna taktyka, ale niestety niezwykle skuteczna.
Rozumiem więc iż zabiliście wszystkie demony odpowiedzialne za ten incydent? — Zapytała Ema znów skupiając się na Yuichiro, z nadzieją na to że pozbyli się tego ścierwa by żaden inny demon nie pomyślał o powtórzeniu tego w przyszłości.

W sprawie miecza nie mogła za wiele powiedzieć bo i wszystko co mogła dodać zostało powiedziane. Jeśli ktoś mógł pomóc to jedynie mistrzowie miecza z korpusu, a zwłaszcza ich przywódca. Mogła więc jedynie pomodlić się w intencji tego by ten udzielił swej mądrości Kagamiemiu i pomógł mu przywrócić to ostrze do użytku.

Uśmiechnęła się słysząc dlaczego Tageri opuściła bezpieczny dwór na rzecz żywota zabójcy. Był to z pewnością prosty powód ale właśnie pewnie dlatego mogła cieszyć się życiem. Nie kierowała nią zemsta, poczucie obowiązku. Tylko i wyłącznie wolność. Przynajmniej tak to zinterpretowała Ema, bo jakoś nie wierzyła iż ktoś tak ochoczo naraża swoje życie, choć przecież rudowłosa też to robiła.
A więc zabójczynią zostałaś by się nie nudzić? Na pewno nie kryje się za tym coś więcej? — Zapytała Ema, była być może teraz trochę wścibska ale z drugiej strony uznała iż zasługuje na odpowiedzi. W końcu Tageri pierwsza naruszyła jej prywatność.
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tokugawa Miyohime
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1455-karta-postaci#17530https://hashira.forumpolish.com/t1812-informator#22980https://hashira.forumpolish.com/t1505-tokugawa-miyohime#18012https://hashira.forumpolish.com/t1504-tokugawa-miyohime#18011
Grozisz mi? — spytała zaciekawiona, wysoko unosząc przy tym brwi. Jej ton jednak nie wskazywał na zmartwienie czy rozbawienie tym faktem, a bardziej ekscytację. Biorąc pod uwagę upodobania Miyohime, nie chodziło nawet o samą kwestię łoża, jak to ujął, tylko całokształt przestrogi. Uwielbiała żyć niepewnością jutra.
Słysząc Takashiego, spojrzała na niego i po chwili, niespodziewanie wybuchła głośnym śmiechem.
Cóż, tak też może być — odpowiedziała mu lekko, wesoło, a na twarzy utrzymała szeroki uśmiech. Nie wyprowadzała nikogo z błędu, pozwalając wszystkim słuchaczom dochodzić do takich wniosków, do jakich sobie tylko życzyli. Dla Tokugawy jednak ich opinie były zwyczajnie śmieszne, biorąc pod uwagę klan, z którego w rzeczywistości się wywodziła i kręgi, w których w życiu zwykła się obracać.

Fujiwara Nobu to twój nauczyciel?
Tageri uśmiechnęła się kącikiem ust i tylko cudem powstrzymała od zakrzyknięcia "nareszcie!". Z tego też powodu ochoczo przytaknęła Kagamiemu, kiedy ten zasugerował zaprzestanie udawania, jakoby nie wykonywali jednej profesji. Kiedy Ema podjęła się odpowiedzi, Tageri przysunęła czarkę z herbatą do ust - i tego pożałowała chwilę potem, bo na wspomnienie o "pomocnym rozmiarze", do uszu wszystkich mogło dotrzeć charakterystyczne bulgotanie herbaty rozbawionej jednookiej. Nie obeszło się bez głupawego skojarzenia.
Odłożyła naczynie, następnie wytarła usta wierzchem dłoni.
Nie ma go tutaj, nie usłyszy cię — rzuciła do Takashiego konspiracyjnym szeptem, odnosząc wrażenie, że mężczyzna odczuwał mocną chęć przypodobania się komuś.
Zanim wypowiedziała się w kwestii przygód Yuichiro w Nagoi, wysłuchała zdań pozostałych rozmówców.
Ludzie już w nas wątpią, bo nie jesteśmy w stanie zagwarantować im wiecznego życia — mruknęła poważnie do Matsumoto wyraźnie niezadowolona. W jej słowach nie dało się wychwycić zaczepki. — I, co gorsza, często są wdzięczni swoim oprawcom za łaskę i niezamordowanie ich. Potrafią być źli na nas za to, że nie zawsze jesteśmy w stanie ich uratować, a nie na demony, które próbują ich wszystkich wykorzystać. Jesteśmy w sytuacji, w której wszystko, czego się podejmujemy jest według nich złe, bo nas łatwiej skreślić niż nienawidzić potwory, u których jeszcze można coś ugrać.
Westchnęła, dopiła swoją herbatę i dolała sobie kolejną porcję.

Energicznie przytaknęła w momencie, w którym Yuichiro potwierdził swoje wcześniejsze słowa.
A ta druga część gdzie jest? Na pewno da się to jakoś naprawić, a nie skończy na tym, że ktoś go przetopi i złączy z surowcem na inny? — Jak już wcześniej było wspomniane, Tageri i tworzenie mieczy niewiele miały ze sobą wspólnego.

A więc zabójczynią zostałaś...
Tokugawa zamrugała zaskoczona kolejnym pytaniem ze strony kobiety. Nieco podejrzliwie zmrużyła oko, ale w przeciągu kilku kolejnych sekund ponownie się rozpromieniła.
Nie dołączyłam do Korpusu od razu po odejściu z dworu — sprostowała. — Stamtąd odeszłam, żeby zając się czymś ciekawszym, ale w zasadzie nie miałam na siebie żadnego pomysłu. Próbowałam... różnych rzeczy. Nawet w klasztorze przez chwilę byłam ale mnie wywalili — zachichotała, a charakterystyczny błysk w oku mógł (widzącym) łatwo zdradzić, dlaczego kazano jej opuścić mury instytucji objętej celibatem. — Aż w końcu natknęłam się na Filara. I tyle. Na dłuższą metę może to i dobrze, bo mój krewny został demonem, więc teraz mogę mu zrobić kuku — dokończyła, układając usta w dzióbek. — A jak to się stało, że ty dołączyłaś do Korpusu? Brak ręki to jedno, ale tak bez widzenia..?
Tokugawa Miyohime
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 WcifKuH
Klasa :
szlachta dworska
Cytat :
speak to the moon of the white run,
and with him sing songs, create,
calm down evil
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 W5a47O4
Wzrost :
165
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
43
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
pimp my ride
stwórz coś w swoim warsztacie
fanatyk oddychania
stworzenie własnego oddechu
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Nie odpowiedziałem na pytanie Tagerii niczym więcej jak tylko uśmieszkiem. Może ją tylko ostrzegałem albo sugerowałem coś, co mogłoby zostać różnie zrozumiane w zależności od osoby, która by to interpretowała. A potem Takashi dorzucił swoje trzy grosze przez stwierdzenie, w którym poruszył kwestie jakiejkolwiek władzy w przypadku kobiety.
Odpuściłem sobie rozmowę o samym Nobu i jego zdolnościach, nie widziałem go za bardzo w akcji, a z drugiej strony przez zachwycanie się stylem innych we własnym stało się w miejscu, czego bardzo chciałem uniknąć, bo inaczej nie mógłbym spełnić swojego celu, który od dłuższego czasu popycha mnie do tej wspinaczki.
Jednooka jak widać, miała bardzo ciekawe skojarzenia, skoro zaczęła bulgotać ciepłym naparem, a może po prostu jakaś wygłodniała i wyposzczona była?
- Wszystkich się nie udało, dwójka odpowiedzialna za to zbiegła za pomocą dziwnego zjawiska... Nie wiem, czy można to nazwać zwycięstwem, ale na pewno nie przegraliśmy. Chociaż został pewien nie dosyt i niesmak. - Schowałem usta za czarką i wziąłem kilka łyków naparu, na koniec odstawiłem go na miejsce.
- Temat przychylności ludzi i ich wiary jest trudnym orzechem do zgryzienia. Nie dla wszystkich czarka zawsze jest do połowy pełna, a spora część będzie zawsze nas obwiniać za swoje tragedie i nieszczęścia. Tam, gdzie nie zdążymy się pojawić albo gdy ktoś nie podoła powierzonemu zadaniu, a oni sami będą spiskować, żeby coś na tym ugrać. Dobrze, że są wśród nich dobrzy ludzie, niezaślepieni przez żal i nienawiść. - Uzupełniłem, odpowiedz jednookiej, o swoje myśli i wiele z nich pokrywało się z nią, mimo że nie było mi tak szkoda ludzi, którzy sami sprowadzali na siebie śmierć, tak tych niewinnych warto było ratować.

- Na pewno sprawdzę, ale najpierw będę musiał porozmawiać z filarem płomienia i sprawdzić to i owo, ale dziękuje za informację. - Odpowiedziałem i podziękowałem Matsumoto, gdy ten dał mi pewne nazwisko, które mogłoby pomóc mi jakoś zbadać sprawę z naprawą miecza. Lepiej mieć jakieś nazwisko niż szukać po omacku, może ten cały Ito będzie wiedział więcej o tym orężu i może orientuje się, kto go wykonał.
- Druga część pewnie znajduje się tam, gdzie przeniosły się demony. Może nawet w sercu samego siedliska demonów, dlatego przepadnie bez śladu. Być może się da, w innym przypadku ciężko mi sobie wyobrazić przetapianie tej broni i zniszczeniem jej historii. - Mimo że nie byłem samurajem i nie wierzyłem w dusze miecza jakoś szczególnie mocno, to jednak nie dało się zaprzeczyć faktom, że katany z długą historią były również symbolem jak i pamiątką, której nie mogliśmy stracić ot, tak.
Słuchałem uważnie tego co mówiła kobieta jak i analizowałem to, o czym wspominała. Według mnie po prostu nigdzie nie pasowała na dłużej i szybko się nudziła narzuconymi normami, która w jakiś sposób ją wiązały, a korpus to miejsce, które nie pyta o przeszłość i nieoceniań, tak długo jak jesteś przydatny i nie dopuściłeś się zdrady, nikt cię nie skreśli. Co musi być dla niej bardzo wygodne.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Chaya - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Matsumoto Takashi
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t417-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1790-informator#22938https://hashira.forumpolish.com/t1846-chronologia-matsumoto-takashihttps://hashira.forumpolish.com/t1847-relacje-matsumoto-takashi
Pokręcił lekko głową, gdy kobieta wybuchła śmiechem - To nie było swojego rodzaju osoba o... Chaotycznej osobowości,  wydawała się po prostu niestabilna psychicznie. Można przyrównać ją do tych "katów" którzy zdarzali się w szajkach bandytów, nieobliczalni, pewni siebie i zwyczajnie zdrowo walnięci w głowe, a biorąc pod uwagę brak oka zabójczyni, zdarzenie się z czymś twardym wcale nie było nieprawdopodobne. I jeszcze to bulgotanie herbaty, jak bardzo okrutną osobą trzeba być, aby dopuszczać się takich nietaktów podczas picia tego wspaniałego naparu?
Prędzej czy później ich znajdziemy. — Skomentował zniknięcie dwójki demonów, jeśli narobili takiego rabanu w Nagoi to z pewnością będą w pamięci korpusu.
Dziwnie zniknięcie? Ostatnio podczas starcia z Kizukimi, jeden z nich potrafił sprawić, żeby cały budynek wyparował... Przy okazji zabierając ze sobą inny księżyc. Także nie dziwie się, że te potwory są niczym robactwo w całym Cesarstwie, skoro nie muszą przemieszczać się w tradycyjny sposób jak my. — Dodał ze swojego doświadczenia, oczywiście, nie każdy demon posiadał takie umiejętności, jednak nawet jeśli kilku z nich dzierżyło taką moc, to stanowili poważne wyzwanie w kwestii przewidzenia następnego uderzenia, albo w ogóle przechwycenia takiego demona.
Trudno się nie zgodzić.. Jeśli ludzie mogą uchronić swoje rodziny, życia albo majątki to w akcie desperacji zrobią wszystko to co konieczne. Wcześniej zdarzało się tak, że niektóre odosobnione wioski wolały płacić szajce bandytów, niż zgłosić się po pomoc do stróżów prawa... To zjawisko się jedynie zradykalizowało. — Temat był trudny, a między zabójcami od zawsze panowały dyskusje, co należało robić z takimi osobami. Były głosy, że nawet nie należało się nimi przejmować i traktować je na równi z demonami, nie wahając się jeśli taki człowiek się im postawi. Jednak jeśli byliby równie bezduszni wobec nich, jak demony to nie oznaczałoby, że nie różnią się tak bardzo od nich? Korpus stworzono w myśli ochrony ludzkiego życia, nieważne jakiego.

Takashi skinął głową, przekazał Yuichiro tyle ile wiedział, teraz mógł co najwyżej życzyć mu powodzenie i liczyć, że uda mu się osiągnąć swoje cele w kwestii naprawy miecza.
Jakiego Filara spotkałaś? O ile to nie jakaś wielka tajemnica.  — Zapytał, nie oczekiwał, że dostanie satysfakcjonującą albo zgodną z prawdą odpowiedz. Był ciekaw, jaki Hashira z nią wytrzymał, a przede wszystkim dostrzegł potencjał w takiej osobie.


Chaya - Page 2 MUpeEpO
Matsumoto Takashi
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
If you feel yourself hitting up against your limit remember for what cause you to clench your fists… Remember why you started down this path, and let that memory carry you beyond your limit
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 Zenitsu-zenitsu-agatsuma
Wzrost :
170
Siła :
B
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
A
Punkty :
50
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
screw it
podczas wydarzenia z mg wykonaj akcję, która zakończyła się niepowodzeniem
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
pogromca
zabicie pierwszego demona
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
Temat Nagoi okazał się być bardziej zawiły niż początkowo zakładała, spodziewała się prostego streszczenia wydarzeń jakie miały tam miejsce, a zamiast tego rozwodzą się na temat opinii ludzi. Sama nie przejmowała się tym co sądzą o nich ludzi ale jej sytuacja była przecież inna. Doskonale wiedziała że nawet jeśli nie zabije jej demon to umrze za te kilkanaście lat. Dla niej liczyło się by umrzeć na polu bitwy tak jak jej przodkowie, nim jednak będzie mogła sobie na to pozwolić będzie musiała zakończyć swe małżeństwo.
Tak długo jak żyjesz będziesz miał szansę zabić te demony Kagami-san, mam nadzieje że nastanie to szybko byś mógł zapomnieć o nich i ruszyć dalej — Powiedziała Shimazu biorąc kolejny łyk herbaty i obracając głową na boki, zupełnie jakby chciała rozejrzeć się wokół — Ludzie zawsze będą po stronie tych "silniejszych", bo wierzą że tylko w ten sposób przetrwają. Teraz były to demony ale za jakiś czas kto wie, może będą kryć się za wami by okrzyknąć was bohaterami — Odparła Ema nie mając nic więcej do dodania w sprawie ludzkiej przychylności, jej przedmówcy powiedzieli wszak wszystko. Tageri słusznie zauważyła, że ludzie mają przed nim wręcz niemożliwe do spełnienia wymagania stąd tak szybko krytykują zabójców, Yuichiro miał rację na temat tego iż dla ludzi są kozłem ofiarnym, zaś Takashi dobrze wspomniał o tym że tak było już od dawna.

Historia Tageri tylko potwierdzała opinię Emy na jej temat, została zabójczynią by szukać wrażeń i być może oczyścić dobre imię swej rodziny skoro jak wspomniała jej krewny został demonem. Były to dobre powody, które mogły zaprowadzić ją daleko. Wszak w ich profesji nie brakowało wyzwań czy też niespodzianek, więc prędko się tu nie znudzi. Przede wszystkim jednak Tageri miała coś czego brakowało Emie, cel który się nie kończy. Zadanie po którym nie nastąpi pustka. Rudowłosa była napędzana przez zemstę, to jej płomień utrzymywał ją przy życiu. Wiedziała jednak, ze gdy tylko osiągnie cel będzie to oznaczać w jej obecnym stanie koniec. Już dawno straciła osobę dla której mogłaby jeszcze żyć — Mam więc nadzieje, że to tu w korpusie znajdziesz swoje miejsce na ziemi — Powiedziała Shimazu posyłając w stronę kobiety przyjacielski uśmiech.
Chwilę milczała nim udzieliła odpowiedzi na pytanie zadane przez jednooką, odpowiedź była niby prosta ale jednocześnie dla niej bolesna. Przywoływała wspomnienia, zarówno te złe jak i dobre, które już nie powrócą. Zwłaszcza patrząc na to, że zostało zabójczynią z jego powodu.
Zostałam ocalona przez zabójców, którzy dali mi wybór. Mogłam spędzić pozostały mi czas jako kaleka i ofiara lub zostać jedną z nich by zemścić się na mym oprawcy — Zaczęła Ema zaciskając dłonie na czarce z herbatą — Zapewniali mnie, że brak wzroku nie będzie problem więc po rozmowie z Mistrzem Nobu zgodziłam się — Dodała Shimazu z uśmiechem wspominajac tamte dni, z chęcią cofnęłaby się do nich. Głównie dlatego, że wtedy jeszcze żył jej bliski przyjaciel.
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tokugawa Miyohime
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1455-karta-postaci#17530https://hashira.forumpolish.com/t1812-informator#22980https://hashira.forumpolish.com/t1505-tokugawa-miyohime#18012https://hashira.forumpolish.com/t1504-tokugawa-miyohime#18011
Co masz na myśli poprzez "zbiegła za pomocą dziwnego zjawiska"? — spytała z nieukrywanym zainteresowaniem, zaraz po tym przenosząc wzrok na Takashiego, który także postanowił wypowiedzieć się w temacie. — Wyparował cały budynek?! Co ty mówisz... — zamarła na chwilę z otwartą buzią. — Ale on go wyparował tak, że zupełnie zniknął czy gdzieś przeniósł? Bo domyślam się, że zniknięcie tych twoich ich nie zabiło, także ciekawi mnie, czy widzieliście efekty tej samej Sztuki Krwi.
Z należytym spokojem wysłuchała wyniosłych wypowiedzi swoich towarzyszy, raz po raz kiwając głową ze zgodą i zrozumieniem. Zmrużyła natomiast oko po podejrzanie zakończonej wypowiedzi Shimazu.
"Za wami"? — powtórzyła za nią, świdrując kobietę wzrokiem. — A ty co, dezerterujesz czy planujesz stanąć po ich stronie? — zadrwiła, chcąc zmotywować Zabójczynię do bardziej optymistycznego myślenia. Założyła, że musiała ona czuć się bardzo niepewnie i obstawiała, że jako pierwsza z ich grona polegnie w boju.
W najgorszym wypadku będziesz miał bardzo ekskluzywną pamiątkę — odniosła się ponownie do fragmentu miecza, którzy przyniósł ze sobą Yuichiro. —  Ewentualnie machniesz sobie z niego eleganckie tantō?

Jakiego filara spotkałaś?
Ponownie obejrzała się na Matsumoto i uśmiechnęła szeroko.
A kogo byś obstawiał? — zapytała, nie przestając szczerzyć zębów. Bez względu na to, czy mężczyzna odmówi zabawy czy też poda kilka możliwości, Tageri w końcu podzieli się prawidłową odpowiedzią: — Yoshiro. Używam Oddechu Wiatru.
Mimo, że ta nie mogła tego zobaczyć, Tokugawa skłoniła głowę z wdzięcznością na słowa Emy.
Dziękuję. Nie jestem tu długo ale czuję, że jeszcze trochę pobędę. Przynajmniej, żeby tym dwóm słodziakom nie było przykro — zachichotała, zerkając raz na jednego, a raz na drugiego mężczyznę. Kiedy Ema zaczęła swoją historię, Czterooka znów wróciła do niej spojrzeniem, jednocześnie poprawiając swoje usadowienie. Kiedy Shimazu skończyła, Miyohime zagwizdała z podziwem. — W zasadzie to pewnie bycie niewidomym Zabójcą jest łatwiejsze w życiu codziennym ale podczas walki pewnie by ci się wzrok jednak przydał... Nieźle. To jak ci idzie z tą zemstą? Może będziemy mogli pomóc? Moglibyśmy być całkiem niezłą ekipą. — Uśmiechnęła się cwaniacko na samą tę myśl i już zaczęła w głowie wymyślać nazwy dla ich kwartetu. Herbaciana Drużyna?
Tokugawa Miyohime
Ikonka postaci :
Chaya - Page 2 WcifKuH
Klasa :
szlachta dworska
Cytat :
speak to the moon of the white run,
and with him sing songs, create,
calm down evil
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
28
Gif :
Chaya - Page 2 W5a47O4
Wzrost :
165
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
43
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
pimp my ride
stwórz coś w swoim warsztacie
fanatyk oddychania
stworzenie własnego oddechu
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach