Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
NieobecnościDzisiaj o 10:54 amSuiren
Hatago YabuharaDzisiaj o 10:36 amHīragi Kyōya
GarakuchaDzisiaj o 10:04 amSora
TreningiWczoraj o 11:15 pmModerator
[ MISJA ] Miyaga - Czarniejszy krukWczoraj o 10:20 pmSōsetsu
TokinoirodoriWczoraj o 10:11 pmHanako
Mori no shindenWczoraj o 9:35 pmSeiyushi
[ MISJA ] OBI - Serce LasuWczoraj o 9:30 pmYukiharu

PUNKTÓW
Admin
admin

https://hashira.forumpolish.com/t34-wzory-kart-postacihttps://hashira.forumpolish.com/t39-wzor-chronologiihttps://hashira.forumpolish.com/t40-wzor-relacji




Wodospad Shiraito

Wodospad znajduje się u stóp południowo-zachodniego zbocza góry Fudżi. Należy do najpiękniejszych wodospadów w Japonii. Szeroka na 150 metrów kaskada zasilana jest wodą źródlaną wulkanu i spływa z krawędzi klifu o wysokości 20 m cienkimi białymi strumieniami, które przypominają wiszące nici jedwabiu.
pl.wikipedia.org







Admin
Ikonka postaci :
Wodospad Shiraito Cq4JoOv
Cytat :
omae wa mou shindeiru
Wiek :
---
Gif :
Wodospad Shiraito Tanjiro-demon-slayer
Wzrost :
---
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
852
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Hīragi Kyōya
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t1618-hiragi-kyoya#20523https://hashira.forumpolish.com/t1749-informator#22854https://hashira.forumpolish.com/t1631-hiragi-kyoya#20620https://hashira.forumpolish.com/t1632-hiragi-kyoya#20621
24.02.1654 Kontynuacja z Seitan.

Zawarłem z nią układ, z którego jak najbardziej zamierzałem się wywiązać. Może to właśnie ona dowie się, jaki byłem w środku i co musiałem nieść na barkach, ale najpierw musieliśmy opuścić Tsurugi za pomocą przewodników. Nikt z zabójców nie mógł znać dokładnej drogi. Nic dziwnego w końcu ostatnim razem skończyło się to nocną masakrą, gdzie sam mistrz oddał życie, aby ochronić swoich uczniów, którzy mają dalej nieść światło w nową erę.
A takie przynajmniej słyszałem o tym opowieści, bo nie było mnie wtedy w Yonezawie czy nawet korpusie. Byłem przygotowany i już przed spotkaniem dawno niewidzianej kobiety, obrałem cel. Ją spotkałem przypadkiem, ale była to niezwykle miła niespodzianka. Jaskinia mogła znajdować się  w okolicy góry Fudżi, pytanie tylko, czy uda nam się odkryć ukryte wejście do jej wnętrza. Wodospad, który wyglądał, jakby z jego krawędzi spływał jedwab, był obiecującym początkiem.

Jest to najlepszy możliwy kierunek, zważając na zagadkę i mapę, której byłem posiadaniu. Inni, którzy szukali tego miejsca, dysponowali samą zagadką, albo nie potrafili odczytać mapy i jej współrzędnych. Wcale im się nie dziwiłem, bo była bardzo pokrętna, a punkty zostały w niej sprytnie ukryte przed wścibskim wzrokiem potencjalnych odkrywców. To właśnie tam w górze skrywa ogień, który łączy się z morskimi falami w odwiecznym tańcu ciepła i chłodu. Był to spory kawałek, ale na nasze szczęście szlaki handlowe też pękały w szwach od kupców i podróżnych, którzy za niewielką opłatą chętnie pomogą się przeprawić przez morze.
Mniej więcej pół drogi udało nam się pokonać drogą morską, resztę lądem. Płynięcie statkiem blisko brzegu, nawet gdy na horyzoncie dało się dostrzec brzeg, było bardzo miłym i przyjemnym odświeżeniem pamięci. Nawet na krótką chwilę wróciłem wspomnienia do dnia, w którym wyciągnąłem ją z wody.

- Koniec drogi i się żegnamy... Szkoda miło się słuchało Twoich pieśni. - Z tymi słowami pożegnał nas kapitan statku, którym pokonaliśmy ostatni kawałek morskie drogi, w oddali można było już  dostrzec wielką górę. Przez cały ten tydzień dotrzymywałem jej towarzystwa, dzięki temu mieliśmy też trochę czasu, aby porozmawiać, o tym, kto co robił przez ostanie lata i jakie demony udało mu się zabić. Był to bardziej lakoniczne rozmówki, które nie zagłębiały się w tematy, na które dopiero przyjdzie czas. Nieco nie mówiłem jej wszystkiego, żeby nieco podsycać jej ciekawość. Sam również byłem ciekawy, czym takim się zajmowała przez te lata i co się wydarzyło, że postanowiła dołączyć do korpusu, ale jak na razie tylko słuchałem tego, co chciała mi przekazać.

- Chcesz jeść coś teraz Aoriyae, czy złapiemy coś później przed biwakiem? - Uśmiechnąłem się do niej delikatnie, niewielka namiastka wolności i ducha przygody, której potrzebowałem. Czułem się jak ryba, która trafiła znowu do orzeźwiającej wody, ostatnie miesiące miałem wypełnione obowiązkami, jak nie w korpusie to w rodzinnym domu. Wyciągnąłem zrolowany pergamin ze swojego tobołka i rozwinąłem go, aby nieco się przyjrzeć punktom orientacyjnym. Nie wspomniałem jej wcześniej o mapie, ale to tylko dlatego, żeby sprawdzić, czy jej zew przygody i chęci okaże się wystarczająco mocne.
- Co w ogóle skłoniło Cię, aby dołączyć do korpusu? - Rzuciłem kryjąc twarz za kawałkiem papieru.
Hīragi Kyōya
Ikonka postaci :
Wodospad Shiraito Cq4JoOv
Klasa :
szlachta dworska
Zawód :
Zabójca Piratów
Wiek :
25
Wzrost :
175
Siła :
D
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
D
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
523
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Nangoku no Aoriyae
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t1614-karta-postaci#20466https://hashira.forumpolish.com/t1793-informator#22943https://hashira.forumpolish.com/t1647-chronologia#21107https://hashira.forumpolish.com/t1648-relacje#21108
Pomimo tego, że ten niegdyś uratował jej życie, nie można było powiedzieć, że Kyōyi ufała. Na wspólną podróż przystała jedynie dlatego, że była z natury ciekawska, a i wierzyła w swoje umiejętności samoobrony. Fakt nieufności wynikającej ze szczególnej ostrożności dało się zaobserwować głównie w przerwach na sen; nawet na chwilę nie odłożyła swojego składanego wachlarza na tyle daleko, by nie móc w ułamku sekundy sięgnąć po niego i wbić komuś w gardło. Była wdzięczna za ofertę podróży i bardzo doceniała propozycję młodszego kolegi, jednak pozostały w niej pewne odruchy, których nie była w stanie wyplenić pomimo tego, że już od dawna nie rozmyślała nad swoim losem.
Od czasu do czasu jednak przyglądała mu się dyskretnie albo wytężała słuch, kiedy rozmawiał z kimś innym. To nie wynikało już jednak z ciekawości czy obaw o samą siebie, a, po prostu z - jej zdaniem - podejrzanego zachowania towarzysza. Wychodziła z założenia, że jeśli ktoś ograniczał informacje na swój temat do poziomu robienia z nich karty przetargowej nawet wobec sojusznika, to musiał mieć coś za uszami.

Możemy później — odpowiedziała na zadane pytanie z lekkim opóźnieniem; pogrążona we własnych myślach potrzebowała dłuższej chwili na powrót na ziemię. Sięgnęła do niesionej przez siebie torby i zaoferowała mężczyźnie nabyte po drodze ciastko ryżowe zawinięte w jadalny liść. Niezależnie od tego, czy przyjął jej ofertę, sama spożyła drugie. Uśmiechnęła się do siebie, doceniając smak potrawy - między ucieczką z domu, a przystąpieniem do Korpusu musiała nieraz jeść takie rzeczy, że zwykły ryż bez żadnego dodatku wydawał się dla niej teraz rarytasem.
A o tym z kolei nie powiedziałeś mi, bo..? — spytała z pewnym wyrzutem w głosie, wskazując otwartą dłonią na wyjętą przez niego mapę. W jej tonie głosu mógł już usłyszeć lekką irytację. Raczej nie bezpodstawną. Westchnęła po tym ciężko. Nie chciała się wykłócać, nie narzekała na sam przebieg wyprawy, jedynie denerwowało ją, że była traktowana jak w domu - nie mogła mieć swojego zdania, decydowano za nią, wielu informacji jej szczędzono. Bo i po co kobieta miała się mieszać?
Co w ogóle skłoniło cię...
Ochrona ludzi — odparła niemalże bez zastanowienia. — Widziałam, co demony zrobiły mieszkańcom Edo te kilka lat temu i nie chcę, żeby się to powtórzyło. Ale brak alternatyw na życie tutaj pomógł mi tę decyzję podjąć. — Ponieważ umiała już walczyć, chciała wykorzystać tę umiejętność dla obrony tych, którzy nie potrafili. Jednak nie mogła powiedzieć, że nie miała żadnych wątpliwości, kiedy decydowała się na działalność w Korpusie; te rozwiał fakt, że jako nietykalna była z góry skazana na ostracyzm społeczny. Działalność Zabójcy Demonów pozwalała jej nierzadko zapomnieć o tym, że była przedstawicielką najniżej ulokowanej klasy społecznej. — Zgaduję, że dla ciebie jest to życie pośród ludzi, którzy nie zadają pytań, póki odcinasz łeb, kiedy trzeba? — bąknęła, krzyżując ręce na klatce piersiowej. Miała nadzieję, że nie zachowywał się w ten sposób jedynie wobec niej.
Nangoku no Aoriyae
Ikonka postaci :
Wodospad Shiraito 7dmiP2A
Klasa :
nietykalni
Cytat :
Doors to all trails,
And not expecting sorrow, chasing sorrow,
And drowning in the light of full moons on the night of will
Zawód :
noro / księżniczka Riukiu
Wiek :
29
Gif :
Wodospad Shiraito PobaDoc
Wzrost :
158
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
38
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Hīragi Kyōya
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t1618-hiragi-kyoya#20523https://hashira.forumpolish.com/t1749-informator#22854https://hashira.forumpolish.com/t1631-hiragi-kyoya#20620https://hashira.forumpolish.com/t1632-hiragi-kyoya#20621
- Och... Dziękuję – Przyjąłem od niej ciastko ryżowe, które w ciszy zjadłem nawet z opakowaniem. Nie marnowałem jedzenia, nawet jeżeli to był tylko liść, który służył za ochronę. Był nieco łykowaty, ale o tak trafił do mojego żołądka, jadłem gorszę rzeczy w swoim życiu, a takie ciastko z liściem było zdecydowanie bardzo smaczne. Na ogół dla kogoś ze szlacheckim pochodzeniem taka przekąska nie była zbyt kusząca, a tym bardziej, żeby ją zjeść, tym jadalnym opakowaniem. To mogło nasuwać pewne myśli i pytania, dlaczego to zrobiłem? Może byłem bardzo głodny, ekscentryczny, lubiłem smak liści albo życie bardzo mocno mnie doświadczyło na różnych płaszczyznach. Na szlacheckich dworach musiałem bardziej kontrolować swoje zachowanie, przywiązywać uwagę do tego, co robię, aby nie skończyć na językach wszystkich.

- To nie była tajemnica... Nie mówiłem Ci o tym na początku, bo chciałem coś sprawdzić... A dokładniej czy podążysz za mną, nawet po tak chaotycznym i szaleńczym przedstawieniu sprawy... Miło się zaskoczyłem. - Słyszałem w jej głosie irytacje, miała do tego prawo. W końcu wcale jej nie ułatwiłem niczego, zachowywałem się bardzo podobnie do tego, gdy nosiłem maskę. Nie mówiłem za dużo, nie wyjaśniałem niczego i pomijałem wszelkie kwestie, które uważałem do kogoś zbędne. Może za mocno próbowałem się od niej zdystansować i nieco poluzować i wydłużyć wieź, która mogłaby powstać w obawie, przed czymś, czego nie potrafiłem wyjaśnić. Jednak w tym wszystkim zapomniałem, że nie była ona bezduszna i pozbawiona uczuć. - Jeżeli chcesz, możesz dalej ty poprowadzić, będzie to sprawiedliwe. - Pokazałem jej mapę, którą mogła wziąć do ręki i od teraz to ona była nawigatorem tej wycieczki. Koniec uczucia bycia piątym kołem u wozu czy niechcianym elementem w tek wyprawie, teraz miało się nieco rozluźnić i wyjść słońce po deszczowych dniach.

- To całkiem godne pochwały. - Jej decyzja o ochronie ludzi była czymś, czego ja nie mogłem powiedzieć głośno po tylu latach cierpień, których to właśnie ludzie mi dostarczyli. Świat nie był czarno biały i wiedziałem, że nie każdy człowiek jest zły, ale tych z potworami w środku było bardzo dużo. Widziałem bardzo dużo odcieni szarości, ale takie słowa nie przeszłyby mi przez gardło chyba. - A co w przypadku, gdy to inni ludzie będą zagrożeniem? - Zadałem pytanie, które mogło nieco zmącić wodę w jej stawie. W historii nie raz ludzie przelewali krew innych ludzi, walka o władzę, szogun niszczący innego szoguna, aby tylko pozbyć się konkurencji i zagarnąć bogactwo. Demony był okrutne i pozbawione zasad, ale po nich wiadomo czego się spodziewać, gdy ludzie mogą wbić Ci nóż w plecy, wcześniej je poklepując.

- Oho.... Ktoś tu chyba zaczyna mnie czytać jak otwartą księgę. - Odpowiedziałem spokojnie, kiedy ona bąknęła. To fakt, że nie byłem tutaj z pobudek heroicznych, po prostu nie chciałem być więcej ofiarą we własnym życiu i to właśnie w pewnym stopniu pomagał mi osiągnąć korpus. Rzucał mi demony pod nogi, które miały pecha stanąć mi na drodze. Zamierzałem odebrać to, co należało mi się prawem urodzenia i zemścić się na stryjku, który to wszystko zawłaszczył, przelewając krew. - Chyba nie jestem typem bohatera, chociaż raz się nim okazałem, ale nie żałuje tamtej decyzji. - Westchnąłem lekko, wzruszyłem ramionami i spojrzałem na jej obliczę, aby na końcu, gdy wspomniałem o wyławianiu jej z morza  uśmiechnąć się delikatnie.
Hīragi Kyōya
Ikonka postaci :
Wodospad Shiraito Cq4JoOv
Klasa :
szlachta dworska
Zawód :
Zabójca Piratów
Wiek :
25
Wzrost :
175
Siła :
D
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
D
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
523
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Nangoku no Aoriyae
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t1614-karta-postaci#20466https://hashira.forumpolish.com/t1793-informator#22943https://hashira.forumpolish.com/t1647-chronologia#21107https://hashira.forumpolish.com/t1648-relacje#21108
Popatrzyła podejrzliwie na wyciągniętą w swoim kierunku mapę; strzelała oczami między nią, a twarzą mężczyzny, jakby doszukiwała się w tym podstępu polegającym przynajmniej na schowaniu przedmiotu w ostatniej chwili. Po upływie chwili w końcu pochwyciła zwój, wykonując przy tym wyolbrzymiony gest zamachnięcia się ręką bardziej, niż to było konieczne.
I co to dla ciebie zmienia, że z tobą poszłam w takim układzie? — spytała, rozwijając papier i przyglądając się mu, potem obracając do góry nogami i znowu wracając do początkowego układu. Nikt nie mówił, że była dobrym nawigatorem; zabrała mu mapę tylko po to, żeby podbudować sobie ego. — Robisz selekcję osób, które zabierzesz w to legendarne miejsce, które być może jednak nie istnieje, a ta mapa jest jedynie rysunkiem prowadzącym do miejsca, które komuś się przyśniło? — Wierzchem dłoni pacnęła papier. — Masz takich więcej?

Zaskoczona kolejnym pytaniem, obejrzała się na rozmówcę, nieświadomie unosząc wewnętrzne kąciki brwi w smutnym wyrazie. Wróciła spojrzeniem przed siebie.
Obezwładnić i wydać policji — oznajmiła sucho, przyspieszając nieznacznie kroku, jakby w ten sposób mogła odciąć się od tego tematu. Jej zdaniem jako Korpus nie posiadali uprawnień i zasobów do osądzania czynów społeczeństwa, chociaż wcale nie znaczyło to, że planowała być bierna wobec krzywdy wyrządzanej ludziom przez ludzi. Niestety, miała także świadomość, że wyżej urodzeni nie spotkają się z konsekwencjami swoich czynów, przynajmniej dopóki nie chodziło o morderstwo - a pewnie i wtedy nie zawsze.
Nie raz i nie dwa zastanawiała się, czy dałaby radę zabić mężczyznę, który skrzywdził ją przed paroma laty, bo członka tak szanowanego powszechnie klanu na pewno nie spotkałyby żadne prawne reperkusje. Szczególnie, że jego ofiarą i tak była dziewczyna spoza Imperium.
Obawiała się jednak, że nigdy nie zdobyłaby się na odebranie życia człowiekowi. Mimo, że myśl, że mogła nie być jedyną dodatkowo ją wyniszczała.
Chociaż są ludzie, których nasze oręże powinno dosięgnąć mimo wszystko — przyznała po chwili; ciszej, jakby zawstydzona, że takie słowa w ogóle opuszczały jej usta. — Ale wtedy to już i tak nie są ludzie, tylko demony pozbawione krwi Kibutsujiego. Ty co byś zrobił?

Słysząc kolejne słowa kolegi, przystanęła i stanęła bokiem do niego, twarz zwracając jednak w jego kierunku.
Przeszkadza ci to? — spytała rozbawiona. — Może gdyby nie okoliczności naszego poznania, miałabym inne zdanie na twój temat — dodała, przypominając, że koniec końców pierwszy raz się spotkali na okręcie piratów.
...ale nie żałuję tamtej decyzji.
No ja myślę! — żachnęła się, wskazując na niego zwiniętą w rulon mapą. — Znajdź mi drugą osobę, która tak szybko by za tobą przejechała tyle tylko dlatego, że byś jej opowiedział historyjkę o magicznym łączeniu się żywiołów w jakiejś nieznanej nikomu lokalizacji. — Westchnęła głośno kręcąc głową. Co ona sobie myślała, ulegając temu impulsowi? — Może nie jesteś typem bohatera, a jednak takiego widzi w tobie każdy człowiek, którego uchronisz przed demonem. Nie wypieraj się tego, wybawco ludzkości — ostatnie słowa wypowiedziała z zaczepnym uniesieniem kącików ust, kiedy ponownie wpatrywała się w mapę. Po upływie chwili skręciła w kierunku, który wydawał jej się słuszny.


Nangoku no Aoriyae
Ikonka postaci :
Wodospad Shiraito 7dmiP2A
Klasa :
nietykalni
Cytat :
Doors to all trails,
And not expecting sorrow, chasing sorrow,
And drowning in the light of full moons on the night of will
Zawód :
noro / księżniczka Riukiu
Wiek :
29
Gif :
Wodospad Shiraito PobaDoc
Wzrost :
158
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
38
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Hīragi Kyōya
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t1618-hiragi-kyoya#20523https://hashira.forumpolish.com/t1749-informator#22854https://hashira.forumpolish.com/t1631-hiragi-kyoya#20620https://hashira.forumpolish.com/t1632-hiragi-kyoya#20621
Mapa wcale nie uciekła poza jej zasięg, nie musiała się obawiać takiego zagrania. Nie wiem, czy kiedykolwiek uznałbym, że coś takiego mogłoby być zabawne, ale mogła się nią pocieszyć i sprawdzić, czy faktycznie coś z niej zrozumiała. Może nie wyglądała na zjedzoną czasem, ale przecież nie zawsze to, co stare niosło ze sobą coś więcej niż tylko kurz.
- To oznacza, chociaż tyle, że nie jestem tylko nieznajomym, z którymś się kiedyś przecięłaś... Kto wie może więcej, a może tylko mi się wydaje i jest to zdecydowanie mniej. -  Odpowiedziałem kobiecie, która zajęła się oglądanie pergaminu przez chwilę, a sam rozejrzałem się po okolicy. Czy faktycznie to było miejsce, które ktoś uchwycił w rymowance? Najpewniej się o tym zaraz przekonamy. - Podobno jest autentyczna, nikt wcześniej nie mówił o mapie, może brakowało im miejsca, od którego trzeba było zacząć. Jak nie sprawdzimy, to nie będziemy mieli pewności prawda?.. Aktualnie nie, ale może się coś znajdzie później, jak będziesz miała ochotę. - Nie miałem więcej map, ale to wcale nie oznaczało, że już innych nie będzie. Jeszcze jest pełno nieodkrytych lądów albo przynajmniej takich, o których my nie słyszeliśmy.

Zdanie Aoriyae było dość typowe, takie powszechne i populistyczne wręcz. Przestępców zostawić policji i im zostawić wymierzanie kary, było to całkiem wygodne. W końcu ludzie nie musieli brudzić sobie rak i mogli po prostu zdać się na sprawiedliwość wymierzoną przez osobę postronną. Ja chyba moralnie byłem słabszy od niej, nie czułbym satysfakcji z takiej sprawiedliwości, chociaż moje poglądy mogły być mocno spaczone i zniekształcone przez wydarzenia z życia. Tak jednak losu stryja nie oddałbym nikomu, jego życie upłynie po ostrzu mojej klingi. Niestety każdy kij miał dwa końce i nie zawsze można było oddać kogoś w ręce policji. Wtedy pojawiało się pytanie, co zrobić, czy pobrudzić sobie ręce i spalić się krwią, czy udawać, że może on się jeszcze nawrócić.
Uśmiechnąłem się tajemniczo na jej słowa, ze zrozumienie w spojrzeniu, teraz wiedziałem, że myśli bardzo podobnie.
- Myślę, że zagrożeniom trzeba przeciwdziałać... Niezależnie czy są to demony z krwią, czy bez... Są ludzie na tym świecie, których wolałbym widzieć martwych. - Więcej słów nie padło w tym temacie, bo wydawał mi się to bardzo grząski, a lepiej było zostać w wysokiej trawie niż narazić się jakimś jastrzębią.

- Możesz czytać, tylko nie mów innym. - Odpowiedziałem z dozą rozbawienia, nie przeszkadzało mi to, przynajmniej jak długo dotyczyło to pierwszych stron i okładki. Nie wiadomo co by pomyślała, jakby przewertowała tę książkę do samego środka. - Takiej ze świecą szukać, kto wie może i ty mnie przed czymś uchronisz. - Wcale nie negowałem tego, że jakaś nić sympatii nas powiązała kiedyś, chociaż dla niej to może bardziej nostalgiczny powrót.
- Wolę pozostać przy byciu Twoim...- Drobna pauza, jakby na chwilę się zawiesił. - Wybawcą. Będziesz mnie musiała zmusić, aby było inaczej. - Drobna prowokacja została rzucona w jej stronę w odpowiedzi na zaczepkę. Nie chciałem być postrzegany jako bohater ludu, bo najzwyczajniej nim nie byłem. Nie chciałem, aby mi dziękowali czy wielbi, bo w końcu byli tylko drogą, którą musiałem przebyć, aby sięgnąć do własnego egoistycznego celu. Co prawda w jej przypadku było nieco inaczej, wtedy było to po prostu impuls i spłacenie długu, bo kiedyś sam zostałem tak uratowany. Szedłem za nią spokojnym krokiem i nie wtrącałem się w nawigowanie.
Hīragi Kyōya
Ikonka postaci :
Wodospad Shiraito Cq4JoOv
Klasa :
szlachta dworska
Zawód :
Zabójca Piratów
Wiek :
25
Wzrost :
175
Siła :
D
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
D
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
523
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Nangoku no Aoriyae
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t1614-karta-postaci#20466https://hashira.forumpolish.com/t1793-informator#22943https://hashira.forumpolish.com/t1647-chronologia#21107https://hashira.forumpolish.com/t1648-relacje#21108
Bardzo sobie schlebiasz, jak na to, że łączy nas jedynie to, że wyłowiłeś mnie z wody i zostawiłeś w najbliższym porcie — westchnęła, chociaż na jej twarzy wciąż widniał łagodny, nieco zaczepny uśmiech. — Jeżeli aspirujesz na kogoś więcej niż nieznajomego, to będziesz musiał rozwinąć się trochę bardziej na swój temat. Masz tego świadomość, prawda? Trudno kolegować się z kimś, o kim się wie tyle, ile o towarzyszach przydzielonych na jedną misję. Albo i mniej, Panie Tajemnico.
Słuchając o mapach i punktach startowych, złapała się ręką pod bok, przenosząc ciężar ciała na nogę po tej samej stronie. Przechyliła nieznacznie głowę, przyglądając się mężczyźnie tak, jakby przez jego kolejną wypowiedź zupełnie straciła wiarę w tę wyprawę.
I przypadkiem my znamy to miejsce — wtrąciła się na chwilę. Wypuściła głośno powietrze nosem, pokręciła głową i wskazała ponownie kierunek, w którym (jej zdaniem) powinni byli iść. — No, niech ci będzie. Komu w drogę, temu czas.

Przez dłuższą chwilę nie odpowiedziała nic więcej na słowa mężczyzny, po prostu idąc przed siebie w milczeniu. Zastanawiała się, czy powinna była i czy w ogóle chciała pytać o szczegóły.
Chcesz się... rozwinąć na ten temat? — spytała spokojnie, w pełni poważnie. Ciekawość wygrała, bo w Yosoidon była mocno zakorzeniona; w końcu doprowadziła między innymi do jej spontanicznego wyjazdu z Murakumo. — Jak nie to zapomnij, że pytałam. Nie będę naciskać. Twoja sprawa. — Uniosła ręce w obronnym geście. Sama by się chyba nie zdecydowała na opowieść o tym jednym z niewielu, któremu życzyła długiej, bolesnej śmierci.

Możesz czytać, tylko...
Aoriyae parsknęła śmiechem.
Najpierw musiałabym znaleźć kogoś, kogo by to w ogóle interesowało — rzuciła, odginając dłoń w geście odstraszania owada. Na stwierdzenie, jakoby ona miała jego ochronić przed czymkolwiek, popatrzyła na niego jak na szaleńca. — O tak, ciekawe przed czym. W najlepszym wypadku mogłabym się za tobą wstawić przed strażą miejską w Shuri, ale zakładam, że się tam nie wybierasz w najbliższym czasie. — Ruchem ręki wskazała na otaczający ich las; chwilowo trudno byłoby któremukolwiek z nich uciec gdziekolwiek. — Poza tym, mężczyźnie chyba wypada dbać o bezpieczeństwo damy, hm? — Zerknęła przez ramię na rozmówcę; jeżeli jego intencją nie było wyrządzenie jej krzywdy, to mógł przy okazji zadbać, żeby nie spotkała ją ona z innych rąk.
Nie znaczyło to, oczywiście, że kazałby mu być swoją tarczą, jednakże lubiła czasem "przyksiężniczkować" - w końcu po to się urodziła.
Cwaniacki uśmieszek zniknął z twarzy Aoriyae równie szybko, co się pojawił, kiedy jej rozmówca zakończył zdanie w nieco dwuznaczny sposób. Otworzyła oczy nieco szerzej, nie będąc pewną, jak miała odpowiedzieć. Szczęśliwie, dokończona przez Murakumo kwestia poprawiła sytuację.
Czyli co, teraz na złość mi nie będziesz ratował ludzi z pazurów demonów? — spytała, unosząc brwi w niedowierzaniu. — To mało szlachetne z twojej strony.


Nangoku no Aoriyae
Ikonka postaci :
Wodospad Shiraito 7dmiP2A
Klasa :
nietykalni
Cytat :
Doors to all trails,
And not expecting sorrow, chasing sorrow,
And drowning in the light of full moons on the night of will
Zawód :
noro / księżniczka Riukiu
Wiek :
29
Gif :
Wodospad Shiraito PobaDoc
Wzrost :
158
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
38
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach