Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
OgródDzisiaj o 2:26 pmMatsudaira Ryōyū
FuyuzoraDzisiaj o 2:07 pmKonoe Nene
Wodospad ShiraitoDzisiaj o 12:51 pmNangoku no Aoriyae
Dom rodziny KonoeDzisiaj o 10:27 amAdmin
Skrzynka MGWczoraj o 11:18 pmKonoe Nene
ListyWczoraj o 11:09 pmKonoe Nene
RelacjeWczoraj o 10:59 pmKonoe Nene
ChronologiaWczoraj o 10:57 pmKonoe Nene

Poszukiwania
+10
Akoya
Matsudaira Hikaru
Date Retsu
Ichiro
Date Kōro
Shimazu Ema
Nishiōji Mori
Fukurō
Suiren
Admin
14 posters
PUNKTÓW
Admin
admin

https://hashira.forumpolish.com/t34-wzory-kart-postacihttps://hashira.forumpolish.com/t39-wzor-chronologiihttps://hashira.forumpolish.com/t40-wzor-relacji

Poszukiwania


Za pomocą poniższego (lub dowolnego innego) kodu możecie rozpocząć poszukiwania osób kluczowych dla swoich postaci. Prosimy jednak pamiętać o aktualizowaniu postów — nieaktualne ogłoszenia oraz te starsze niż dwa miesiące, będą usuwane; jeżeli wciąż będzie to konieczne, można wstawić je na nowo.


Kod:
[b]KOGO:[/b] Kogo poszukujesz?
[b]WYMAGANIA:[/b] Jeżeli jakieś są.

[b]AKTUALNE / NIEAKTUALNE[/b]
Admin
Ikonka postaci :
Poszukiwania Cq4JoOv
Cytat :
omae wa mou shindeiru
Wiek :
---
Gif :
Poszukiwania Tanjiro-demon-slayer
Wzrost :
---
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
856
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Poszukiwania DLgRizl

SUIREN

DS lub human/ negatywna / polowanie na zdrajców - aktualne
Zlecony przez szogunat zabójca (niekoniecznie zabójca demonów), którego celem zostało wytropienie i ukaranie pozostałych przy życiu, powiązanych ze zdrajcami ludzi: rodzeństwa Suiren, która wraz z mężem dopuściła się jeszcze przed przemianą zdrady ówcześnie rządzących. Osobista uraza na pewno ściągnie na jego plecy gniew demonicy, ale ścierać mogą się wielokrotnie.
Rozszerzony opis:

demon/DS/human / cienie rodu Fuuma - aktualne
Suiren w wieku piętnastu lat zamieszkała z rodem Kazama, gdzie niedługo później poślubiła Kotaro, kilka lat starszego od siebie następcę wspomnianego rodu. Nigdy nie narzekała na swój los, wiedząc nawet, że ojciec wydał ją w ręce rodu sprzeciwiającemu się władzy Tokugawa. Szybko okazało się jednak, że Kazama, a właściwie Fuuma, którzy przestali posługiwać się oryginalnym nazwiskiem aby nie zwracać na siebie uwagi, nadal planują zrzucić z ramion szoguna jego głowę. Choć i te knowania wyszły na jaw, a Suiren, jej mąż oraz ród Kazama został skazany na śmierć, po świecie nadal krążą przedstawiciele Fuuma ukryty pod różnymi nazwiskami. Są jak cienie, nieuchwytny i żądni tak jak wcześniej zemsty za uczynione im krzywdy. Napotkanie któregoś z nich mogłoby namieszać w spokojnym dotychczas życiu obojga stron.



Poszukiwania ThdlJG3

SUNA

demon lub DS / negatywna / you sick fuck - rezerwacja
Mocny gębie, ale niekoniecznie w walce Suna jest jeszcze dla urozmaicenia psychicznie niestabilny. Nawet pomimo bycia demonem średnio sobie w życiu radzi, polega na innych, łatwo popada w skrajne emocje i choć fizycznie niczego mu nie brakuje, inteligencją nie grzeszy. Innymi słowy łatwo go złamać, łatwo nim manipulować, szczególnie gdy w grę wchodzi chronienie Sachiego (domniemanego brata bliźniaka, który w rzeczywistości jest jedynie ujawniającą się sporadycznie drugą osobowością Suny) przed całym złem tego świata. Ktoś nieco sprytniejszy na pewno byłby zdolny to przeciwko niemu wykorzystać. Tortury fizyczne, psychiczne... wszystko poza śmiercią postaci (na ten moment) wchodzi w grę. Poszukuję postaci, które są silne/straszne więc skrajne HD buildy odpadają.

demon (lub DS/human?) / pozytywna / każdy potrzebuje w życiu trochę miłości - rezerwacja
Dla odmiany po powyższej relacji szukam też kogoś, kto byłby dla Suny/Sachiego jak powiew świeżego powietrza. Ktoś kto poza akceptacją pokręconej natury tego demona zaryzykowałby nawet jakieś cieplejsze uczucia, pomógłby mu pogodzić się z dwiema osobowościami. Płeć obojętna, bo szczególnie Sachi ma w zwyczaju zachowywać się niemalże kobieco. Dopasuję się I:



Poszukiwania IXBQrkF

SHIRATORI TAIGA

kobieta / DS lub człowiek / miłość rośnie wokół nas - rezerwacja
Najwspanialsza zdobycz jaka może wpaść w sidła człowieka północy. Nie stary jeleń, nie wielki niedźwiedź, postrach lasów a egzotyczna, piękna kobieta z południa. Gorący romans gwarantowany, choć w pakiecie wchodzi również wysłuchiwanie niekończących się opowieści Taigi o wspaniałej Śnieżnej Krainie. "Kiedyś cię tam zabiorę i zaprezentuję ojcu!"

mężczyzna / DS / 20-25 lat / przyjaciel z północy - aktualne
Towarzyszył Taidze gdy razem wyruszyli w pięcioosobowej grupie z Yukikuni. Tylko oni przeżyli napaść demonów, w której zginęło trzech pozostałych chłopaków, wówczas siedemnastoletnich. Są w podobnym wieku i łączą ich nierozrywane, braterskie więzi choć każdego z nich posiadł inny oddech.

demon / dawniej DS/Ne / nie jesteś już tą samą osobą - aktualne
Kiedyś stali po jednej stronie barykady, a teraz mierzą ku sobie wściekłe spojrzenia. Ciężko jest uwierzyć, że to stworzenie było kiedyś przyjacielem, a jeszcze trudniej wyciągnąć miecz przeciwko osobie, z którą dzieliło się tak wiele wspomnień. Można połączyć z punktem powyżej, a sam akt przemiany dopiero odegrać.





Kontakt na PW bądź na discordzie: Renfei#6499


Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Poszukiwania P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Poszukiwania Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Fukurō
ne

https://hashira.forumpolish.com/t1286-fukurohttps://hashira.forumpolish.com/t1725-informator#22823https://hashira.forumpolish.com/t1288-fukuro#14316https://hashira.forumpolish.com/t1289-fukuro#14318
Poszukiwania E2ycX1z
Dunno what's you mean - it's just the tea...
DS | pozytywne/skomplikowane

Zwykłe zaproszenie, zwykła propozycja - nie ma w końcu niczego złego we wspólnym napiciu się naparu, skoro już poinformowałem cię o tym, że przygotowałem bardzo aromatyczną mieszankę, która na pewno ci posmakuje. Kiedy tylko napar znajduje się jednak w ceramice, a ta w twoich dłoniach, nawet nie zauważam, że intensywnie się w ciebie wpatruję, oczekując pierwszych reakcji z twojej strony na to, aż napar na ciebie zadziała.

Pierwszy raz...
Dopiero się spotkajmy, usiądźmy wspólnie pierwszy raz. Znamy swoje imiona, wiemy kim jesteśmy - ale niekoniecznie czego możemy się po sobie wzajemnie spodziewać. Jednak czy nie powinniśmy zacieśniać więzi, wspólnie działając dla korpusu zabójców demonów? A może słyszałeś pewne plotki na mój temat, a częstując się herbatą, którą podsuwam ci w czarce, spoglądasz na nią bez grama zaufania? [0/1] aktualne

Więc co dzisiaj testujemy?
Masz już pełną świadomość, jakimi słowami zwykłem zapraszać, nawet jeśli nie mówiąc tego wprost, na testowanie swoich najnowszych mieszanek. I wiesz, że są one niegroźne - bo przy tych, za którymi idzie większe ryzyko, zawsze informuję. W końcu wciąż się uczę, mimo mojej ogromnej pasji do zielarstwa od wielu lat. Wiesz, że nie zrobiłbym krzywdy, kiedy podaję ci napary czy przygotowane maści, a nawet w pierwszej kolejności powiadamiasz mnie o kolejnych okazjach do przetestowania czegoś. Wyjątkowo uciążliwa wysypka, która dopiero pojawiła się na twojej skórze? Siniaki czy przebarwienia, początki łysienia? Nie tylko zdajesz sobie sprawę z mojej fascynacji, ale i chętnie ją wspierasz. [1/2] nieaktualne

Nie ważne jak smakuje, ważne że działa
Potrzebujesz maści, potrzebujesz naparu, potrzebujesz czegoś na sen, a może na zadrapania? Choć moje umiejętności wciąż są ograniczone, spieszę z pomocą, kiedy tylko mogę. Nie zadaję pytań, nie muszę wiedzieć po co dokładnie potrzebna ci dodatkowa porcja maści, ani skąd znów pojawiły się kolejne siniaki. Czasem jest to oczywiste - a czasem, nie ma potrzeby zagłębiać się w kwestie, o których nie chce się rozmawiać.
[∞] aktualne zawsze

Poszukiwania HKGpTRP
Good easily fades away...

demon/DS/człowiek | skomplikowane

Może twoja wizja świata była mi bliska - może to twoja historia do mnie przemówiła, a może coś jeszcze innego, czego nie zrozumiałem dokładnie tych kilku lat temu? Może byłem bardziej naiwny, może przemówiła przeze mnie ta gorsza strona człowieka, do której nikt nie chce się przyznawać? Już raz cieszyłem się na poczyniania demona - choć chciałem to zepchnąć wgłąb podświadomości, przypomniałeś mi, że wszystko zależy od punktu siedzenia. Zaszczepiłeś mi w głowie, świadomie czy nie, myśl że nigdy nie znajdę miejsca dla siebie - że zawsze muszę podważać swoją przynależność, nawet kiedy już mogłem być niemalże jej pewny.

Czuję jakbym powinien ci podziękować
Pierwszy demon, z którym miałem do czynienia - o którym choć nie wiedziałem, czym jest podczas starcia, prędko nauczyłem się od zabójcy. Prawie wtedy zginąłem, nie pamiętam wiele ze marnej parodii walki, poza potwierdzeniem, że mój ojciec został wtedy zamordowany. Właśnie przez ciebie - właśnie dzięki tobie. Siedzi to na skraju mojej świadomości. Nie pamiętam czy uciekłeś wtedy, czy odcięto ci głowę - co miało miejsce po tym jak walczyłem o życie, i gdyby nie ingerencja zabójcy demonów, prawdopodbnie bym je stracił.
Może byłeś dopiero młodym demonem? A może wręcz przeciwnie - może przeliczyłeś swoje siły, chcąc zabawić się moim kosztem nieco zbyt długo, dzięki czemu moja pomoc zdążyła zjawić się na miejscu. Wszystko miało miejsce około 8 lat temu.[0/1] aktualne

Bardzo chcę powiedzieć, że się mylisz
Z jakiegoś powodu nie chcę przyznać ci racji - nie otwarcie, nie prywatnie, a nawet nie przed samym sobą, nawet jeśli zgadzam się w pełni z twoim każdym słowem. Może to cynizm twojej osoby? A może jeszcze coś innego? Może chcę silnie wierzyć we własne prawdy i własne ideały - może nawet nie widzisz tego, jak bardzo działasz mi na nerwy, tym bardziej że nie przywykłem do wyrażania złości. W końcu na co mogłem być zły przez całe życie jeśli nie na samego siebie? Bardziej wygląda to dla ciebie jak dąsy dziecka, może nawet cię to bawi? Kolejne moje odfuknięcia, kolejne zgubienie się we własnych słowach, albo kiedy zupełnie mi ich brakuje i nie jestem w stanie odpowiedzieć ci w żaden sposób? [0/1] aktualne


Poszukiwania AR6WXT3
I can't contain the happiness I feel, but not sure why...
demon/DS/człowiek | pozytywne

Śmiech i taniec, urwany film i...
... i właściwie nie pamiętam wiele więcej. Kiedy przekroczyłem za bardzo własne granice alkoholu - czy to było za twoją, czy cudzą namową. Po wszystkim byłem bardziej zażenowany niż kiedykolwiek, chcąc zapaść się ze wstydu w najciemniejszą norę, albo rzucić w rozwścieczone stado demonów, tylko i wyłącznie po to, aby uniknąć wszystkich przytyków, które mogły mieć miejsce w moją stronę. Nie było to wcale tak dawno, a ty wciąż utrzymujesz, że jestem niezwykle rozrywkowym człowiekiem - nawet jeśli wcale nie jest to prawdą, samemu nie wiedząc co we mnie wstąpiło tego jednego jedynego razu. [0/1] aktualne

Być jak ty
Urzeka mnie w tobie otwartość? Inspirujesz mnie do dalszego działania? Może twoje osiągnięcia? Trudno jasno to ocenić, nie jestem w stanie wskazać jednej dokładnej przyczyny takiego stanu. A jednak to ma miejsce - nie lubię słuchać o twoich wadach, czasem wpatruję się w ciebie aż nazbyt ślepo, jednocześnie nie ośmielając się swobodnie do ciebie zwracać. Może to była jedna rzecz, jedna miła przysługa, którą skierowałeś w moją stronę - może niedawno, może wiele lat temu, a która jednak zapadła mi w pamięć już na zawsze? [1/1] rezerwacja


Wystarczy, że jesteś
Nawet kiedy milczymy obok siebie, wszystko wydaje się być... inne. Nie przeszkadza mi ta cisza, nie ciąży - a słowa przy tobie również uciekają w jakiś dziwny sposób łatwiej z moich ust. Nie stresuję się, nie martwię, a ty czujesz podobnie. Czy to właśnie zaufanie?
[0/1] rezerwacja


Kontakt zapraszam albo na PW - albo na discorda Lert#6455


Poszukiwania L5SGw7p

dialog #7d9360
Fukurō
Ikonka postaci :
Poszukiwania Ca3f88e50f28e8dd8868dc647ef574ac
Klasa :
nietykalni
Cytat :
Cuz no matter what you do, you will always lose
Zawód :
Zielarz
Wiek :
25
Gif :
Poszukiwania Hn7VjaM
Wzrost :
163
Siła :
D
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
D
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
118
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Nishiōji Mori
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t42-nishioji-mori#46https://hashira.forumpolish.com/t1816-informator#22988https://hashira.forumpolish.com/t214-chronologia#24563https://hashira.forumpolish.com/t216-relacje#300

Whenever you need me,
just call out my name




NISHIŌJI MORI
Była użytkowniczka oddechu kamienia, autorka oddechu metalu. Dwukrotna wdowa, kiedyś matka i kochanka ze szczególną słabością do nieodpowiednich dla siebie mężczyzn. Także siostra dla czwórki rodzeństwa, z którym konkuruje o tytuły i pozycję - nawet, jeżeli tamci niekoniecznie są świadomi, że biorą udział w jakiejkolwiek rywalizacji.
Chociaż z różnych pobudek popełniła dużo błędów, Mori jest bardziej zagubiona niż zła do szpiku kości - odnosi wrażenie, że wszystko, czego dotknie rozpada się, a wszyscy wokół niej tracą życie, co odbija się na jej nastrojach i napędza karuzelę problemów. Wszystko to próbuje ukryć pod maską osoby silnej i nad wyraz bezpośredniej, w co wierzy większość osób w Korpusie.


Rodzina Fujiwara (DS / człowiek) - bardzo luźne powiązanie, narzucające jedynie nazwisko. Pierwszy mąż Mori, Usaburō, pochodził z tego klanu i po jego śmierci utrzymała z nimi dobry kontakt. Relacja z samym Usaburō obojętna - mógł być dla kogoś bratem, wujkiem, kuzynem.



UESUGI KYŌRAN
Zafascynowana archeologią szlachcianka, która zdegustowana osobą swojego ojca postanowiła nie tylko żyć mu na przekór, ale nawet zająć jego miejsce. Po śmierci części rodzeństwa uwierzyła, że jeżeli tylko wyeliminuje ostatniego z męskich potomków swojego rodzica, będzie mogła zostać dziedzicem klanu - i tak też zrobiła. Niedługo potem jedna z jej młodszych sióstr, bękart, została przemieniona w demona, a ich ojciec nakręcił historię, jakoby ta była kolejnym wcieleniem jednego z bogów.
Chcąc pozbyć się obojga, Kyōran zaczęła tworzyć układy zarówno z Demonami jak i ich Zabójcami. Oraz, jak twierdzi, z samym Guan Yu - którego, przy okazji, jest wielką fanką.


Zespół do eksploracji (ludzie klasy samurajskiej, mogą aspirować na Zabójców) - jedyne osoby, którym Uesugi w pełni ufa. Od lat podróżują razem i odkrywają historyczne miejsca. Oficjalnie towarzyszący jej panowie są jej strażą, a kobiety służkami oraz przyzwoitkami, jednak po takim czasie i tylu wyprawach role te (chociaż dalej zobowiązują) się zatarły.
Dwóch mężczyzn [0/2] i dwie kobiety [0/2]

Poplecznicy (DS / człowiek / demon) - zabawa w mini Grę o tron. Kyōran dąży do obalenia ojca i zajęcia jego miejsca jako głowy klanu, więc chociaż oficjalnie nikomu o niczym nie powiedziała, to w rodzinnej posiadłości ma swoich zwolenników - szpiegów, doradców itp.



BODAIJU
Była Kizuki, której przez niesubordynację Muzan odebrał tytuł, moc oraz kobietę, przez co teraz ze strachu popiera go i grzecznie stoi w szeregu. Marzy o powrocie do bycia człowiekiem, żeby doświadczyć reinkarnacji; a co za tym idzie, bardzo dba o dobrą karmę, często idąc pod prąd z naturą demona.
Wyprana z emocji, niekoniecznie rozmowna, za to bardzo ciekawska - nawet jak na początku nie ma ochoty na interakcje, to ciekawy rozmówca może łatwo sprawić, że tej nabierze.


Dawne znajomości (demon) - Bodaiju demonem jest od dziesięcioleci, w dodatku przez lata była także jedną z Kizukich. Mogła doprowadzić do czyjejś przemiany, być czyimś patronem lub po prostu "koleżanką po fachu", która wróciła do punktu startowego. Z takim towarzyszem mogliby dyskretnie rozmyślać nad uwolnieniem się spod Muzana albo nad celem egzystencji; całkowita dowolność.



TOKUGAWA MIYOHIME
Niewiele osób (bo w zasadzie tylko jej krewni i Hashirowie) wiedzą, że Tageri, jak się przedstawia, jest Tokugawą. Udaje zwykłą mieszczankę, pozwalając sobie na zachowania, które w przeciwnym razie hańbiłyby jej klan. Uczona niegdyś w klasztorze "bycia nikim", zrozumiała, że w rzeczywistości może być każdym. I tego się trzyma, kiedy dla własnych korzyści wmawia nieznajomym, że jest dokładnie taką osobą, jakiej poszukują.


Ofiary prankowania (DS) - jednooka lubi podawać się za zaginione osoby, o których zdążyła się czegoś dowiedzieć z trzeciej ręki i wie, że względnie pokrywa się wyglądem.
Usłyszała od kogoś, że piętnaście lat temu zaginęła ci kuzynka? Oto ona, we własnej osobie!

Romanse! (DS / człowiek / może demon) - Miyohime żyje głównie otaczaniem się ludźmi i tworzeniem chaosu między nimi; lubi z premedytacją flirtować z kimś na oczach jego/jej partnera, trochę igrać z uczuciami innych. Relacje te nie są zbyt długie, ale ich "typ" możemy dogadać - trójkąt? zazdrość trzeciej osoby? coś wholesome albo najeżonego "red flagami"? - Tokugawa pójdzie na wszystko.
Preferuje kobiety, ale mężczyznami nie gardzi.
W przypadku demona nie ciągnęłaby tej relacji zbyt długo, raczej potraktowałaby ją jako szansę na zdobycie zakazanego mięsa.



Zainteresowanych, potrzebujących więcej informacji albo natchnionych własnymi pomysłami zapraszam na dc (skyensen). Jak na coś jeszcze wpadnę to dodam. :^)




Nishiōji Mori
Ikonka postaci :
Poszukiwania McjUsvQ
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I've dragged these bones across the floor,
My body resembles a broken home.
Touched by the light, deceived by a dream,
I walk in the shadows just to be seen.
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
31
Gif :
Poszukiwania BYje43e
Wzrost :
162
Siła :
B
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
C
Punkty :
81
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
pogromca
zabicie pierwszego demona
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
screw it
podczas wydarzenia z mg wykonaj akcję, która zakończyła się niepowodzeniem
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
fanatyk oddychania
stworzenie własnego oddechu
pimp my ride
stwórz coś w swoim warsztacie
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
włóczykij
fabularne odegranie podróży
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
Poszukiwania RyBANbv

Ema Shimazu

DS lub Człowiek / Pozytywna / I'm afraid of getting hurt again -  Aktualne
Od kiedy Ema ukończyła czternaście lat z jej życia zniknęła radość i szczęście, które całkowicie zastąpił ból. Gdy dołączyła do korpusu odzyskała radość za sprawą swego mistrza lecz po jego śmierci. Ema znów popadła w mrok, boi się otworzyć na nowe znajomości obawiając się straty, czy znajdzie się ktoś kto to zmieni?

DS lub Człowiek / Pozytywna / Remedium -  Aktualne
Dni członkini klanu Shimazu są już policzone, choroba jaką otrzymała od swojego demonicznego męża według lekarzy ma pozbawić ją życia za piętnaście lat. Ema chciałaby znaleźć lekarstwo na swą przypadłość lecz sama nie może znaleźć ku temu motywacji.

DS / Neutralna / Ostatnie Życzenie -  Aktualne
Mistrz Emy nim umarł miał zdradzić jej niezwykle ważny sekret, niestety zginął on nim wyjawił swe tajemnice. Przekazał on jednak te informacje swojemu zaufanemu przyjacielowi z korpusu prosząc go o to by w razie jego zgonu wyjawił Emie prawdę.

Demon / Negatywna / Poszukiwana -  Aktualne
Były mąż Emy nie pogodził się ze stratą swojej personalnego worka treningowego i szuka jej obiecując innym demonom wielkie nagrody za dostarczenie informacji o rudowłosej zabójczyni. Ktoś chcący zyskać sojusznika mógłby skorzystać z jego oferty.


Kontakt na PW lub Discord: reportem
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Poszukiwania I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Date Kōro
shingetsu

https://hashira.forumpolish.com/t1615-date-korohttps://hashira.forumpolish.com/t1756-informator#22871https://hashira.forumpolish.com/t1642-koro-chronologia#21098https://hashira.forumpolish.com/t1643-koro-relacje#21099
Poszukiwania QCQmf4G

DATE SHICHIRŌ - KŌRO


KSIĘŻNICZKA - rezerwacja
Dziewczynka, lub młoda kobieta, którą Shichiro kilka, do kilkunastu lat wstecz musiał ochraniać. W zasadzie został jej oddany do "użytku", więc poza chronieniem życia musiał także spełniać wszystkie jej zachcianki, bez mrugnięcia okiem. Może być relacja pozytywna, może być negatywna, w zależności od drugiej osoby i tego jak go w tym przymusowym oddaniu traktowała. Musi być to ktoś wysoko postawiony, a najlepiej byłoby, gdyby należał do tego samego klanu lub nawet był z moją postacią bezpośrednio spokrewniony.

WOKOU / PIRACKA BANDA - aktualne
Z racji statusu siódmego syna w rodzie chłopak nie posiada zbyt wiele władzy. Najpierw został oddany jako ochroniarz, a w późniejszym czasie wykorzystany do przymusowej przemiany w demona - na usługach klanu Date, który skłania się po cichu ku Muzanowi. Po przemianie przyjął rolę Wokou, czyli samuraja służącego swojemu klanowi na morzu. Tam Shichiro (a właściwie Kōro, gdyż przyjął wtedy nowe imię), postanowił stworzyć piracką bandę składająca się zarówno z demonów, jak i ludzi. Nie wykluczam też zabójców, którzy chcieliby mieć nieco zbyt dobre relacje z demonem. Teoretycznie jest jej "szefem", choć stosunki w grupie nie są aż tak sztywne jak w przypadki dworskiej hierarchii.
(Kōro, Ichitaro, Ookami, Ryoyu...)

RODZEŃSTWO - aktualne
Shichiro z klanu Date pochodzi tylko połowicznie. Jego matka była jedną z wielu konkubin Date Masamune. Kobieta została oddzielona od syna, gdy ten był jeszcze młody, stąd istnieje możliwość, że Shichi posiada rodzeństwo. Tutaj duża dowolność, choć postaci nie powinny być starsze niż ~30 lat.
(Ryoyu...)




Kontakt na PW bądź na discordzie: Renfei
Date Kōro
Ikonka postaci :
Poszukiwania DqnhK1a
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
you are not leaving until we are satisfied
Zawód :
Wiek :
30
Gif :
Poszukiwania 45ee25d2724bd0a4c0d99b5150352399db71bcd1
Wzrost :
191
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
D
Zręczność :
D
Hart Ducha :
E
Punkty :
625
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
PUNKTÓW
Ichiro
shingetsu

https://hashira.forumpolish.com/t1629-ichiro-budowa#20595https://hashira.forumpolish.com/t1757-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t1676-ichiro#22752https://hashira.forumpolish.com/t1675-ichiro#22750
Poszukiwania CHu0hvG

Ichiro

DS, Human, Demon / Pozytywna / Plaything -  Aktualne
Szukam dwóch osób, które to Ichiro na przestrzeni swojego długiego demonicznego życia owinął sobie wokół palca. Relacja polegałaby na zwracaniu tych dwóch osób przeciw sobie, gdzie to w zasadzie jedynym warunkiem by te osoby były powiązane z Ichiro, czy to łączy ich przyjaźń, a może coś więcej. Dla niego liczy się jedynie by przynieść do ich życia chaos
[0/2]

Human lub Demon / Pozytywna / As you wish boss -   Rezerwacja
Ichiro uwielbia świecidełka, z chęcią je kradnie ale to nie to samo co dostawać je jako prezenty. W tym celu szuka więc osoby, która zatrudni go by wykorzystać jego talenty do wywoływania chaosu. Relacja na zasadzie Pan i służący
[1/1]

DS, Human, Demon / Negatywna/ O jeden żart za daleko   -  Aktualne
Ichiro jako demon ma już ponad 50 wiosen, podczas tego żywota zamiast szukania siły skupił się na uprzykrzaniu życia innym poprzez sprowadzanie na nich różnych nieszczęść. Ofiarami jego żartów bywali i ludzie i demony, stąd z całą pewnością narobił sobie wrogów po obydwu stronach
[0/X]

DS, Human, Demon / Do ustalenia / Have we met before? -  Aktualne
Podobnie jak w przypadku poprzedniej relacji chodzi o znalezienie osób, których ścieżki mogły przeciąć się z drogą Ichiro, tutaj można ugadać się na każdy rodzaj relacji. Od sprowadzanie na drogę demonów po bycie powodem dla którego dołączyło się do korpusu, od przyjaźni do nienawiści.
[0/X]

DS, Human, Demon / Do ustalenia / Rodziny się nie wybiera -  Aktualne
Tutaj szukam rodziny do której kiedyś Ichiro mógł należeć, byłby swego rodzaju zakałą tego rodu patrząc na to kim się stał. W zależności od chęci można by zrobić i przez jakiś czas Ichiro był więziony w siedzibie danego klanu i uciekł dosyć niedawno.
[0/X]



Kontakt na PW lub Discord: Ichi
Ichiro
Ikonka postaci :
Poszukiwania Cq4JoOv
Klasa :
nietykalni
Cytat :
I’ve gained freedom…and yet… it’s so lonesome…
Zawód :
Shinobi
Wiek :
70
Gif :
Poszukiwania 2b47091c9c7d4ef80d6be03e09888040
Wzrost :
162
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
3
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
Poszukiwania 96GLZtt

Ema Shimazu

Mężczyzna/ Negatywna / Into another hell -  Aktualne
Klan Shimazu po dość długim okresie czasu w końcu zorientował się iż Ema żyje, przyjęli do wiadomości iż umowa którą zawarli przed laty z demonem nie jest już ważna, a co za tym idzie rudowłosa ponownie jest wolna. Dlatego głowa klanu postanowiła wbrew jej wiedzy i woli ponownie wydać ją za mąż, zaś jako wierna członkini klanu Ema przystała na to. Z całą pewnością jednak nie było to szczęśliwe małżeństwo, a kolejne piekło jakie ją czeka.

W skrócie szukam postaci, która by wyszła za Emę i zgotowałaby jej kolejne traumy i urazy w tych krótkich chwilach gdyby to pewnie się spotykali.


Kontakt na PW lub Discord: Ichi
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Poszukiwania I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Date Retsu
human

https://hashira.forumpolish.com/t1630-date-retsuhttps://hashira.forumpolish.com/t1780-informator#22917https://hashira.forumpolish.com/t1863-retsu-relacje#23259
Poszukiwania 8pvmE0k

Retsu

Mężczyzna / Szlachta lub klasa samurajska / DS, Demon, human
Ojciec Retsu w końcu zdecydował się oddać swoją córkę w czyjeś ręce (a raczej jego żona go do tego zmusiła), więc poszukuję kandydatów na przyszłego męża dla tej rozwydrzonej szlachcianki. Ojciec nie zadowoli się nikim innym niż prawdziwym ideałem. Retsu najchętniej w ogóle nie wychodziłaby za mąż. Przypomina trochę wiedźmę uwięzioną w ciele ślicznej młodej dziewczyny. Nie ma jednak wpływu na wybór własnych rodziców.

Relacja mogłaby być burzliwa. Retsu na pewno niczego by nie ułatwiała. Może się udać, może i nie. Zapewniam wiele dram.


Nieaktualne


DS, human lub demon / Klasa dowolna
Szlajanie się, alkohol, okazjonalnie opium i imprezy. Szukam znajomych, może fałszywych przyjaciół lub tych bardziej prawdziwych. Kogoś kto zdzierżyłby jej trudny charakter, może lubiłby z nią imprezować, a może starał się ją od tego odciągnąć. W końcu Retsu nie zna słowa umiar i jest podatna na wpływy. Może ktoś próbowałby ją naprawić, a może kompletnie zepsuć?

Nieaktualne

Mężczyzna / Szlachta lub klasa samurajska / DS, Demon, human
Starszych braci. Retsu jest jedyną córką swojego ojca, ale ma wielu braci. Od zawsze była traktowana jako perełka w rodzinie, którą podziwiałło się z daleka. Od dzieciaka często wysyłano ją do rodzinnych rezydencji z dala od rodziny, więc relacja mogłaby być trudna. Chętnie przygarnęłabym nadopiekuńczego brata jednego lub wielu.

[0/?] - Aktualne 19.01.2023.


Poszukiwania SyrStbz

Kitsune

Human lub demon. DS na własną odpowiedzialność
Poszukuję podwładnych. Kogoś, kto byłby od Kitsune zależny. Mógłby być jej ochroniarzem, może przypominałby zabawkę albo wierną służkę. Kogoś kto by jej pomagał i wykonywał jej rozkazy. Mogłaby to być pozytywna relacja lub wymuszona. Kitsune potrafi być bardzo przekonywująca na swój własny sposób. Po dobroci, albo nie. Wszystko do dogadania.

[1/?] - Aktualne 19.01.2023.
Date Retsu
Ikonka postaci :
Poszukiwania Cq4JoOv
Klasa :
szlachta spoza dworu
Zawód :
Wyrodna córeczka
Wiek :
20
Gif :
Poszukiwania Faf86d8eb820ede70bc08ea8640f64a6
Wzrost :
163
Siła :
Wytrzymałość :
Szybkość :
Zręczność :
Hart Ducha :
Punkty :
402
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Matsudaira Hikaru
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t1635-karta-postaci#20629https://hashira.forumpolish.com/t1896-informator#23433https://hashira.forumpolish.com/t1900-chronologia#23442https://hashira.forumpolish.com/t1901-relacje#23443


And you made me

Forget everything in the world,
And I throw myself into love.

Znalazłem Cię, nawet nie szukając.
Zaskakujące, że właśnie Ty ze wszystkich kobiet utrzymujesz mnie na powierzchni — nie pozwalasz utonąć ani w odmętach wspomnień, ani w wyrzutach sumienia targających umysłem każdego dnia, bowiem pod wrzosową taflą spojrzenia doskonale widzisz walkę, którą nieprzerwanie toczę z własnymi myślami. Nawet nie pamiętam, kiedy się ona zaczęła; na pewno nie skończy się zbyt szybko, dlatego nie rozumiem…
Dlaczego wciąż tu jesteś?
Dlaczego wciąż  j e s t e ś?
Oddychasz ze mną tym samym powietrzem, różnorodnymi opowieściami zabarwiasz szarości umykających dni, a Twoje ramiona pozwalają odpocząć, zaznać ukojenia, wyszarpnąć się chociaż na ulotność oddechu spod ciężaru, który dźwigam, a którego nie pozwolę Ci posmakować. Jednocześnie niczego nie oczekujesz w zamian, może za wyjątkiem towarzystwa.
Czyżbyś uzależniła się, jak uzależniłem się ja?

od bliskości naszych ciał?
od tkanych po zmroku myśli?
od intymności wykraczającej daleko poza czystą fizyczność?

Niezdefiniowane pozostaje To, co względem siebie czujemy, jednak wciąż wracamy — dlaczego?

p o s z u k u j ę

Kobiety, która będzie.
Po prostu będzie — czy to kotwicą; czy portem, do którego zawinie żagle ilekroć świat zawiedzie; czy odskocznią od życia, które boleśnie wgryza się pod sklepienie myśli i czynów; czy to spokojem, jakiego nie czuł od dawna; czy wszystkim po trochu. Pozostawiam to do wspólnego omówienia. Pragnę jedynie znaleźć dla Ru kogoś, kto pozwoli mu odpocząć od samego siebie, kto zaszczepi w nim namiastkę bezpieczeństwa, kto jednocześnie będzie czerpał ukojenie i komfort z Jego obecności.
Co do zasady nie obiecuję niczego — no dobra, ładne posty mogę obiecać — bo lubię płynąć wraz z nurtem fabuły oraz toczonych rozgrywek, niech postacie same poprowadzą nas w jakimś kierunku. I wówczas zobaczymy, co z tego wyjdzie.

wszystko do obgadania
łapać mnie na pw/disco
aktualne 24 — 04 — 2024 r.






Instead of being afraid

I could become something to fear.

Pragnę Twej prawdy.
Potrzebuję Twoich słów.
Wszystkich, które kolekcjonujesz w najróżniejsze konstelacje zgodnie z moim poleceniem i ze świadomością zapłaty za dobrze wykonane zadanie, chociaż obydwoje wiemy o sobie niewiele; tak jest łatwiej, prawda? Wcześniej nawet nie znaliśmy własnych imion — dzisiaj posługujemy się tymi, które wybraliśmy dla zatarcia granicy kompletnej obcości, dla zachowania lichych pozorów, dla kłamliwego rozluźnienia toczonych rozmów, o ile dialogi prowadzone pomiędzy nami w podejrzanych spelunach i z dala od ciekawskich spojrzeń zasługują na miano konwersacji.
Uczyniłem Cię moimi oczami, które spoglądają tam, dokąd nie sięgam wzrokiem oraz uszami, które nasłuchują każdego szeptu poza mym zasięgiem, jednak w rzeczywistości zaczynają się one i kończą na jednym słowie, imieniu najstarszego brata — Ryōyū. Pytanie brzmi, za jaką cenę?

I l e
oraz
k i e d y
spłacę tę dług?

Czego ode mnie żądasz, czego pragniesz, czego wymagasz, czego potrzebujesz?, opowiedz mi o tym, bo obiecuję wywiązać się ze złożonej obietnicy, dopóki pozostaniesz moim szpiegiem.

p o s z u k u j ę

Szpiega.
Osoby, która przez ostatnie miesiące przekazywała Hikaru wiadomości dotyczące jego własnej rodziny wciąż nieświadomej, iż jako jedyny przeżył zachowaną we wspomnieniach rzeź z ręki demona. Nie mam większych wymagań, niczego nie narzucam — acz celowałabym raczej w postać człowieka, jednak jestem elastyczna i otwarta na każdą ewentualność. To od Ciebie zależy, czym byłaby wspomniana wyżej zapłata; czy chodziłoby tylko o pieniądze, czy o coś innego, co wymagałoby sięgnięcia po przemoc ostrze.

wszystko do obgadania
łapać mnie na pw/disco
aktualne 24 — 04 — 2024 r.






Now I have to remember you

for longer than I have known you.

Kim byliśmy?
W milczeniu spojrzeń, w napięciu mięśni, w przyspieszonych oddechach, w głodzie każdego gestu — zawsze potajemnie, przeważnie po zachodzie słońca, bo jak zwykłeś mówić: przynajmniej tak możemy ukryć się przed światem, Ru. Paradoksalnie, w tych ulotnych momentach moim Wszystkim byłeś Ty. Nic dookoła nie potrafiło wyrwać mnie z Twoich objęć ani z ramion szaleństwa coraz gwałtowniej i zachłanniej oplatających serce bijące nieznanym rytmem.
Wówczas nie rozumiałem, dlaczego tylko Ty potrafiłeś naprostować moje sny, dlaczego tylko Ty widziałeś mnie naprawdę, kiedy zrywałem z twarzy przywdziane maski, rozorywałem pozornie zabliźnione rany, sięgałem przez przestrzeń i czas w trzewia wspomnień, od których wciąż uciekałem, nie mając siły ani odwagi, by zmierzyć się ze sobą.
Bądź z Nią
z rodziną,
z Mariko,
z zemstą,

z przeszłością.
Dzisiaj Ty jesteś jej elementem; tym, o którym nikomu nie opowiadam.
Niekiedy odnajduję Cię pośród rachitycznych szczątków reminiscencji tego, co mieliśmy, jednak wraz z każdym krokiem postawionym świadomie oraz z rozmysłem w otchłań zemsty pożerającej mnie bardziej, i bardziej, zapominam o snutych planach — pragnęliśmy uciec, pamiętasz? Zniknąć przed przebudzeniem świata, odejść w nieokreślonym kierunku, przyozdobić nowymi imionami w rzeczywistości, którą zbudowalibyśmy na kłamstwach i chybotliwych pragnieniach, bowiem byliśmy tylko ludźmi; skąd pewność, że zdołalibyśmy przetrwać?
Niespodziewanie zniknąłem sam, by obudzić się w świecie, do którego nie mogłem zabrać nikogo. Pozostało tylko tantō wciąż zwisające u mojego boku niczym złowroga groźba bądź przepołowiona obietnica, że odejdziemy stąd
r a z e m .

Ru? — Twój głos, którym niespodziewanie sięgnąłeś mego imienia w ciemności niczym ducha przywołanego z krainy zmarłych, prześladuje dzień po dniu, bowiem nawet tamtej nocy nie dałem Ci odpowiedzi ani nie spełniłem prośby. — … po prostu mnie zabij.

jak myślisz — kim jesteśmy teraz?

p o s z u k u j ę

Przyjaciela, który jest był czymś więcej.
Pragnieniem oraz komplikacją, błędem oraz poczuciem winy.
Przyszłością pogrążoną w marazmie marzeń.

To będzie trudna, skomplikowana, poniekąd wyniszczająca relacja splatająca niejednokrotnie ambiwalencję emocji oraz uczuć targających postaciami, które po zniknięciu Hikaru 5 lat temu spotkały się dość niespodziewanie jeden raz — w 1652 roku. To nie było zbyt sympatyczne ani pokrzepiające serca spotkanie, prędzej epitafium dla młodzieńczego pragnienia. Nie obiecuję szczęśliwego zakończenia, za to gwarantuję emocjonalny rollercoaster, liczne komplikacje, rozdzierające serce wybory, bezkresny chaos, gorycz rzucanych słów, których nie będzie można cofnąć. I ból, bardzo dużo bólu.
Nie cofam się przed niczym, jeśli idzie o psychiczne wykolejenie własnej postaci — jeśli masz podobnie, to zapraszam.
Wymagania są dwa, może trzy — pochodzi z klasy samurajskiej i jest synem człowieka, do którego jedenastoletni wówczas Hikaru został odesłany z rodzinnego domu, i jest człowiekiem. Wszystko inne pozostawiam do wykreowania dla gracza; oczywiście chętnie wytłumaczę, doradzę, dopowiem, co trzeba.

wszystko do obgadania
łapać mnie na pw/disco
aktualne  24 — 04 — 2024 r.


Matsudaira Hikaru
Ikonka postaci :
Poszukiwania Cdece68cc7103462b79712996ae10320
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Purpose. That's all any of us want now, every single one of us. Not answers, not love — just a reason to exist.
Zawód :
zabójca demonów
Wiek :
22
Gif :
Poszukiwania B0f3d13edbf998a67e388741b146c7fc
Wzrost :
182
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
D
Zręczność :
D
Hart Ducha :
E
Punkty :
476
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Akoya
ne

https://hashira.forumpolish.com/t1924-akoya#23989https://hashira.forumpolish.com/t1947-informator#24008https://hashira.forumpolish.com/t1942-akoya#23993https://hashira.forumpolish.com/t1943-akoya#23994
KOGO: Demon slayera który pełniłby funkcje "nianki", opiekunki/opiekuna
WYMAGANIA: Akoya jest dziewczyną mającą sporo złych nawyków i uzależnień, za dnia pracuje tak długo jak może unieść młot zaś nocami oddaje się karmieniu swoich nałogów. Potrzebuje więc czasem kogoś kto zabrałby ją na przerwę albo spróbował powstrzymać jej prowadzącego do samodestrukcji zapędy.

AKTUALNE

KOGO: Demon Slayera - Towarzystwo na noc
WYMAGANIA: Akoya cierpi obecnie na nimfomanie, dlatego też nie potrafi spędzić nocy sama. Potrzebowałaby kogoś kto dotrzymałby jej towarzystwa na noc

AKTUALNE

KOGO: Demon - Koszmar
WYMAGANIA: Demon, który to straumatyzował Akoye do tego stopnia, że dostaje ataku paniki na widok jakiegokolwiek z dzieci Muzana

AKTUALNE
Akoya
Ikonka postaci :
Poszukiwania 5Kr2R5L
Klasa :
klasa rzemieślnicza
Cytat :
However little strength I’m capable of, I’ll do everything humanly possible to protect the people I love
Zawód :
Mistrzyni Miecza
Wiek :
23
Gif :
Poszukiwania S1TJDCA
Wzrost :
164
Siła :
D
Wytrzymałość :
D
Szybkość :
D
Zręczność :
D
Hart Ducha :
E
Punkty :
92
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Minesawa Kagari
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t1842-minesawa-kagari#23147https://hashira.forumpolish.com/t1879-informator#23343https://hashira.forumpolish.com/t2002-chronologia#24770https://hashira.forumpolish.com/t2003-relacje#24771
KOGO: Dziewczyny z którą Kagari miał się ożenić nim został wyrzucony z rodzinnego domu, ale relacja została zerwana
WYMAGANIA: kobieta oczywiście ;D poza tym nie mam wymagań

AKTUALNE


KOGO: Kochanki, z którymi umila sobie czas, bez poważnych zobowiązań
WYMAGANIA: tutaj też kobiety, w wieku Kagariego lub młodsze, bez złudnych nadziei na to, że zostaną kiedykolwiek parą. Jestem otwarty na wszystko, jak ktoś się wstydzi zagadać na fabule, to możemy dogadać się na priv, zapraszam

AKTUALNE
Minesawa Kagari
Ikonka postaci :
Poszukiwania Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Wiek :
23
Gif :
Poszukiwania 1708347c42608b0812949da123f75f52
Wzrost :
182
Siła :
C
Wytrzymałość :
D
Szybkość :
D
Zręczność :
D
Hart Ducha :
E
Punkty :
173
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Date Hana
mizunoto

https://hashira.forumpolish.com/t2000-date-hana-w-budowie#24752https://hashira.forumpolish.com/t2021-informator#24937https://hashira.forumpolish.com/t2023-relacje#24963
KOGO:  Ojciec przed odejściem do zaświatów, zaplanował perfidne poszukiwania, aby wydać własną córkę za mąż. Ambicje ojca sięgały bardzo wysoko, ponieważ chciałby żeby dobrze sprawowała swoje obowiązki jako przykładna żona, która by wspierała swoje męża w poszczególnych decyzjach. (Możemy dogadać wszelkie szczegóły na priv/discord.)
WYMAGANIA: Mężczyzna. Na pewno ma wywodzić się z klasy Samurajskiej lub Szlachty. (DS, człowiek)

NIEAKTUALNE (1/1)


KOGO: Hana poszukuje towarzystwo do picia, a może też do wysłuchiwania problemów międzyludzkich? Wszystko jest do ugadania. Mogą znać się z dzieciństwa, albo dopiero mogliby poznać? Do wyboru do kolory.
WYMAGANIA: Nie mam wymagań

AKTUALNE


Wszelkie szczegóły z relacjami, można ze mną skontaktować się na discordzie lub priv.
Date Hana
Ikonka postaci :
Poszukiwania K2ngr7
Klasa :
szlachta spoza dworu
Zawód :
Artystka | Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Poszukiwania Idk
Wzrost :
168
Siła :
C
Wytrzymałość :
D
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
118
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
PUNKTÓW
Seiyushi
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t220-seiyushihttps://hashira.forumpolish.com/t1768-informator#23087https://hashira.forumpolish.com/t268-seiyushihttps://hashira.forumpolish.com/t270-seiyushi
KOGO: DS'a/Humana - "I can be your darkness.."
WYMAGANIA: Jedynym wymaganiem jest chęć stania się demonem zmienionym przez Seiyushu (póki co oferuję dołączenie do szeregów pod Muzanem). Twoja postać ma kogoś bliskiego po demonicznej stronie i chce dołączyć do tej osoby? A może wieczna młodość, regeneracja i własna Demoniczna Sztuka Krwi są wystarczającymi powodami aby przejść na tą mroczną stronę? Przemiana może być mniej lub bardziej brutalna, w zależności od preferencji. Gwarantuje wprowadzenie w świat demonów i pomoc w odnalezieniu się na początku podróży (w tym pomoc w karmieniu i ochronę jeśli ktoś potrzebuje)
AKTUALNE (nie ma limitu)

KOGO: DS'a/Demona - "My Lord.."
WYMAGANIA: Szukam kogoś kto 'twardą ręką' ustawi do pionu moją rozwydrzoną (nie da się tego inaczej chyba nazwać) demonice. Daję pełną dowolność na pomysły, ale muszę uprzedzić że postać jest brutalna, egoistyczna, zuchwała, bezwstydna, chaotyczna, itd. Nie będzie łatwa do złamania, ale jak już się to komuś uda to lojalna po grób (aż ją nichirin nie zetnie czy słońce nie strawi).
AKTUALNE (0/1)
Seiyushi
Ikonka postaci :
Poszukiwania Cq4JoOv
Klasa :
klasa rzemieślnicza
Zawód :
Mistrzyni Ostrzy
Wiek :
28
Wzrost :
161
Siła :
B
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
37
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Shimazu Ema
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1559-shimazu-ema#19607https://hashira.forumpolish.com/t1801-informator#22958https://hashira.forumpolish.com/t1573-shimazu-ema-chronologia#19609https://hashira.forumpolish.com/t1574-shimazu-ema-relacje#19610
KOGO: Dsów - “Blood is the price of victory.”
WYMAGANIA: Szukam tak naprawdę każdego kto nie boi się zranić swojej postaci i chciałby nauczyć się oddechu krwi. Była więc to relacja czysto Mistrz-Uczeń. Przypomnę tylko, że by nauczyć się nowego oddechu potrzeba spełnić poniższe wymagania:
- Całkowita Koncentracja na randze C
- Dwie statystyki na poziomie C
AKTUALNE
Shimazu Ema
Ikonka postaci :
Poszukiwania I1ZVUBh
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
''The fallen leaves tell a story"
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
26
Gif :
Wzrost :
173
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
219
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Minamoto Shiro
shingetsu

https://hashira.forumpolish.com/t2102-karta-postaci#25908https://hashira.forumpolish.com/t2109-informator#25954https://hashira.forumpolish.com/t2106-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t2107-relacje
KOGO: Rodziny czyli rodu z jakiego może pochodzić moja postać. Będzie demonem, więc stracił pamięć ale kiedyś mógł być czyimś np. starszym bratem. Będę zmieniał swój nick jak coś!
WYMAGANIA: Jakaś rodzina samurajska bądź szlachecka ponieważ zależy mi na posiadaniu nazwiska i wysokiej pozycji niegdyś
AKTUALNE


KOGO: Demona, co mógł przemienić w demona moją postać i jeszcze jedną, która się tworzy. Więcej mogę opowiedzieć na PW
WYMAGANIA: Chyba nie
AKTUALNE
Minamoto Shiro
Ikonka postaci :
Poszukiwania Kogitsunemaru
Klasa :
szlachta dworska
Zawód :
wojownik i poeta
Wiek :
29
Gif :
Poszukiwania Tumblr_ohobdlG6eY1tch22bo1_400
Wzrost :
195
Siła :
B
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
D
Zręczność :
D
Hart Ducha :
E
Punkty :
131
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach