Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
Pokoje RetsuDzisiaj o 17:24Date Retsu
Wodospad ShiraitoDzisiaj o 17:14Hīragi Kyōya
Hatago YabuharaDzisiaj o 16:05Hīragi Kyōya
OgródDzisiaj o 14:26Matsudaira Ryōyū
FuyuzoraDzisiaj o 14:07Konoe Nene
Dom rodziny KonoeDzisiaj o 10:27Admin
Skrzynka MGWczoraj o 23:18Konoe Nene

Sannenzaka
+10
Rengoku Hiroki
Mistrz Gry
Kazumi
Ginkatsu
Yurami
Yuzuka Ryosen
Nene
Takagi Izo
Yukino
Admin
14 posters
PUNKTÓW
Rengoku Hiroki
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1271-rengoku-hiroki#13811https://hashira.forumpolish.com/t1797-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t1275-rengoku-hiroki-chronologia#13943https://hashira.forumpolish.com/t1276-rengoku-hiroki-relacje#13945
Kioto, kolejne miasto które odwiedził by znaleźć tu kolejne powody do walki z demonami, by dostrzec skutki porażki jaką odniósł tu korpus. Minęło trochę czasu i ludzie zaczęli odbudowywać to co zostało zniszczone podczas starć z dziećmi nocy. Ale jeszcze wiele wody miało upłynąć w rzekach nim miasto odzyska dawną chwałę. Nim też do tego dojdzie znów pewnie dojdzie tu do walk, w końcu Zabójcy Demonów nie mogli odpuścić. Hiroki był pewien iż pewnego dnia powrócą tutaj by odbić to miasto, wyzwolić je spod władzy demonów. Rengoku marzył by zyskać na sile by móc tego dnia poprowadzić swych towarzyszy do boju, by wraz z nim za pomocą płomieni oczyścić to miasto z mroku. Było to jedno z jego marzeń, coś do czego będzie dążył tak długo jak żyje.
Zmierzał właśnie do bramy miasta by korzystając z tłumu, dostać się do środka w miarę niepostrzeżenie. W miarę bo z jego aparycją mogło to być ciężkie, liczył iż przynajmniej wszyscy, którzy zwrócą na niego uwagę wezmą go za samuraja, a nie zabójcę demonów. Ostatnie co mu było teraz trzeba to tego by ktoś doniósł demonom o jego obecności, nie był jeszcze gotów do starcia z potworami, które to czaiły się w Kioto. Z jego przemyśleń wyrwał go odgłos skrzydeł i widok kruka Kasugai. Spojrzał uważnie na zwierzę i wysłuchał tego co ma mu do powiedzenia, skinął głową na znak iż zrozumiał i ruszył o wiele żwawszym krokiem w stronę celu wskazanego przez ptaszyko. Nie skorzystał z pomocy mieszkańców miasta, zbytnio śpieszyło mu się by to uczynić, zresztą dalej nie chciał zwracać na siebie uwagi, a nie chciał okłamywać ludzi iż przybył z daleka i potrzebuje dostać się akurat w to konkretne miejsce. Za dużo byłoby z tym problemów, a przynajmniej tak uważał.
Trochę się naszukał ale w końcu znalazł cel ich podróży, gdzie z lekkim uśmiechem stwierdził iż nie jest sam. Dostrzegł tam innego zabójcę i Atsuko, skinął im głową w prostym geście powitania i z powagą na twarzy i skupieniem skupił się na dotarciu do kobiety z czerwoną wstążką. Gdy już tylko ujrzał ją to z dłonią na tsuce swego ostrza podbiegł do niej by uklęknąć przy niej. Rozejrzał się wokół chcąc sprawdzić czy wokół nie czai się jakieś zagrożenie po czym podniósł kobietę jak księżniczkę i spojrzał na swych towarzyszy — Musimy zabrać ją w jakieś bezpieczne miejsce i załatwić jej pomoc medyczną — Rzucił do nich gdzie to mówiąc o bezpiecznym miejscu zwrócił swój wzrok na Atsuko licząc na to iż znajdzie im bezpieczną kryjówkę. Po tym spojrzał na kapłankę by spojrzeć z bliska na jej stan. Zostało mu modlić się do bogów iż nie przybyli za późno.
Rengoku Hiroki
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 13e39381590d29aedbc8ddeac3ccbb29
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Those who are born blessed with more bountiful gifts than others, are obligated to use those gifts for the sake of the world.
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Rengoku
Wzrost :
177
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
D
Punkty :
86
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
pogromca
zabicie pierwszego demona
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
włóczykij
fabularne odegranie podróży
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
PUNKTÓW
Atsuko
ne

https://hashira.forumpolish.com/t432-atsuko#1833https://hashira.forumpolish.com/t1699-informator#22795https://hashira.forumpolish.com/t1266-atsuko-chronologia#13723https://hashira.forumpolish.com/t1267-atsuko-relacje#13724
Czasem łapała się na tym, że brzmienie rozwrzeszczanego kruka ją dziwiło. Szczególnie kiedy przebywała w miejscach mało dyskretnych. Wzdrygnęła się więc mimowolnie, kiedy usłyszała chropowaty dźwięk kruczego głosu. Wysłuchała go jednak uważnie, skinienem głowy żegnając go, ale jednocześnie też dając do zrozumienia, że niezwłocznie uda się we wskazane przez niego miejsce.
Rozejrzała się, przez moment zastanawiając w którą dokładnie stronę powinna się udać. Nie znała dobrze miasta, a przez to wahała się wyraźnie, póki jej spojrzenie na padło na młodą kobietę, która niosła gdzieś kosz pełen ziół. Postanowiła podejść do niej i grzecznie witając z nią, zapytała o drogę na Sannenzakę. Po zdobyciu odpowiednich informacji, natychmiast pobiegła we wskazane jej miejsce.
I faktycznie, znalazła wspomnianą młodą kobietę. Zapłakaną i zdawać by się mogło, sponiewieraną przez los. Rudowłosa podbiegła do niej, przyklękając obok i przyglądając jej się od stóp do głów, chcąc zlokalizowac ewentualne obrażenia.
- Co się stało, nic ci nie jest? - zapytała szybko, a kiedy zobaczyła, że ta wyciąga do niej dłoń, podchwytując ją swoimi własnymi i zaciskając na niej troskliwie palce. Dziewczyna jednak, mimo pojawienia się zabójców, omdlała. Atsuko spojrzała na Hirokiego. Kiwnęła głową potakująco, rozglądając się za jakimś dogodnym miejscem. Przypomniała sobie jednak o dziewczynie, która wcześniej wskazała jej drogę, a która niosła kosz z ziołami.
- Nie znam Kioto, ale kiedy przyleciał kruk z wiadomością, widziałam dziewczynę z koszem ziół. Gdzieś musiała je nieść - poinformowała. Jeśli na ulicy gdzie się znajdowali zauważyła lecznicę, to to wskazuje Hirokiemu. Jeśli natomiast nic takiego nie ma, a jej towarzysz/e nie mają nic przeciwko, prowadzi ich w stronę skąd przyszła, szukając wcześniej wspomnianej zielarki.


#945840
Atsuko
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 F51cee6e1b30034107dca16bc52e63c3e3943e47
Klasa :
nietykalni
Cytat :
She lost her sense of light.
She might not make it home tonight.
Zawód :
tropiciel
Wiek :
22
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Tumblr_ojhpkhhwYC1vx8mzlo1_r2_400
Wzrost :
160
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
103
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
PUNKTÓW
Orochi
https://hashira.forumpolish.com/t558-kawakami-orochi#3029https://hashira.forumpolish.com/t567-informator-orochiego#3057https://hashira.forumpolish.com/t571-orochi#3066https://hashira.forumpolish.com/t570-kawakami-orochi#3065
Kioto o tej porze roku potrafiło być piękne. Wiatr muskając moją twarz sprawiał uczucie delikatnego dreszczu na mojej skórze, zaś uśmiechnięci ludzie wokół straganów sprawiali wrażenie nie martwiących się o nic poza czasem oczekiwania w kolejce. Zazdrościłem im tego złudnego spokoju. Ja niestety nie pojawiłem się tutaj, aby podziwiać widoki a żeby wykonać misję. Nim się zorientowałem, nad moją głową znalazł się kruk który poinformował mnie gdzie mam się udać. Poprawiłem ostrze na plecach i ruszyłem w stronę wybranego miejsca wcześniej pytając miłą staruszkę ze straganu gdzie ów miejsce się znajduje. Nie czekałem, nie szedłem truchtem, po prostu biegłem.

Dotarcie do miejsca nie zajęło mi dużo czasu. Stosunkowo znajdowałem się niedaleko ulicy, gdzie miała czekać kapłanka z czerwoną wstążką we włosach. Gdy ujrzałem dwóch innych zabójców przede mną wiedziałem, że jestem już niemal na miejscu. Już nie biegiem, a szybszym spokojnym krokiem doszedłem do trójki ludzi gdzie jedną z nich była wcześniej wspomniana kapłanka. Spojrzałem na każdego z gestem przywitania się aby następnie przejść do pracy. Nim jednak cokolwiek powiedziałem, dziewczyna która prawdopodobnie zleciła nam zadanie po prostu omdlała. Czyli zaczęło się z grubej rury... - Najważniejsze by nie zostawiać jej samej, a taszczenie jej po całym mieście nie jest dobrym pomysłem. Lepiej niech zostanie tutaj, a ktoś niech poszuka medyka. - Dodałem swoje trzy grosze aby następnie czekać na efekt końcowy i rozwój tej sytuacji.


Orochi
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
Ronin
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Ab0200915608e1514302f6d043cd0d44
Wzrost :
183 cm
Siła :
D
Wytrzymałość :
D
Szybkość :
D
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
0
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Pewna Obietnica Pomocy



Zabójcy
Pytanie dziewczyny pozostało bez odpowiedzi. Młódka przed utratą przytomności poruszyła ustami, ale nie wydobył się z nich żaden dźwięk. Ciało osunęło się na ziemię z tą różnicą, że Atsuko trzymała w górze jej dłoń. Wydarzenie sprawiło, iż kilka przechodniów zatrzymało się bez słowa i zaczęło się przyglądać działaniom zabójców. Utworzyli w ten sposób półkole, gdzie żaden nie interweniował w ich działania.
Nawet, gdy Rengoku podniósł kapłankę, nie pojawiła się z ich strony żadna reakcja. Wśród mieszczan, o ile ktoś przyjrzał się tym ludziom, nie znaleźli lokalnej straży, a nawet samurajów noszących broń. Jedynie wyraz ich twarzy mógł zaniepokoić zabójców. Wydawali się wrogo do nich nastawieni, marszcząc brwi oraz wykrzywiając buzię w pogardliwy sposób.
Stan dziewczyny nie wyglądał dobrze. Na bladej buzi pojawiły się rumieńce, kropelki potu zrosiły czoło. Dodatkowo, gdy trzymał ją na rękach, uświadomił sobie, że młoda kobieta jest bardzo lekka. Nie wymagała od niego użycia dużej ilości siły, a nawet podróż z nią nie będzie dla niego przeszkodą.
Po rozejrzeniu się po okolicy, Atsuko zobaczyła budynek parterowy, do którego starszy mężczyzna niósł zioła. Lekko przygarbiony, poruszający się o lasce, z koszem zapełnionym po brzegi. Z budynku, do którego zmierzał, wyszła opatrzona osoba z bandażem zawiniętym wokół lewej ręki. Co przekonało dziewczynę, iż mogła to być jedna z tutejszych lecznic. Rengoku chętnie ruszył za nią, ale Orochi miał odmienne zdanie. Chciał, aby ktoś poszedł po pomoc, gdy inni poczekają wraz z ranną. Jednak dwójka zabójców już ruszyła, a on został za nimi, patrząc na ich plecy. Ludzie, którzy ich "osaczyli" teraz rozchodzili się w różne strony, znudzeni brakiem wrażeń.
Budynek w tym momencie miał rozsunięte drzwi. W środku starszy pan, odkładał na ziemie kosz z ziołami, lecz nikt inny mu nie towarzyszył. Przedsionek, a także korytarz za nim były puste. Po obu stronach korytarza znajdowały się po dwa pomieszczenia. Jedynie ostatnie po lewej stronie zdawało się otwarte - Jeszcze chwila! - krzyknął wysoki, zdecydowanie damski głos.

Kolejność: Dowolna
Czas na odpis: 72h
Dodatkowe informacje:
> Kobieta


ROAD TO HASHIRA

Mistrz Gry
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
Sannenzaka - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
848
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Atsuko
ne

https://hashira.forumpolish.com/t432-atsuko#1833https://hashira.forumpolish.com/t1699-informator#22795https://hashira.forumpolish.com/t1266-atsuko-chronologia#13723https://hashira.forumpolish.com/t1267-atsuko-relacje#13724
Przez moment zawahała się, słysząc słowa Orochiego. Z jednej strony miał rację - niepotrzebne przenoszenie jej z miejsca na miejsce niekoniecznie mogło jej pomóc, z drugiej jednak, biorąc ją ze sobą mogli zaoszczędzić sporo czasu. Jasne spojrzenie rudowłosej jednak, gorączkowo błądziło po otoczeniu, w końcu zaczepiając się na sylwetce mężczyzny, a co ważniejsze - na koszu który niósł ze sobą.
- Tam. - oznajmiła zdecydowanym głosem, wyciągając dłoń w kierunku i wskazując palcem budynek, gdzie właśnie wchodził jegomość. - Niesie kosz z ziołami, to pewnie lecznica. Zanieśmy ją tam - spojrzała na Rengoku i kiwnęła głową, jakby tym drobnym gestem chciała zapewnić czy to towarzyszy, czy to samą siebie, że wie o czym mówi. Sama też nie czekała dłużej i ruszyła dziarskim krokiem we wskazanym przez siebie kierunku.
- Przepraszam, potrzebujemy pomocy - oznajmiła, stając na moment we framudze drzwi i zaglądając badawczo do środka. Po widoku wychodzącej stąd opatrzonej osoby podejrzewała, że wewnątrz mogło kłębić się nieco więcej bardziej lub mniej poszkodowanych, jednak miejsce zdawało się świecić pustkami. - Zasłabła, zanim zdążyliśmy zapytać co się stało - rzuciła jeszcze, próbując chociaż odrobinę przybliżyć co jest problemem, wolną ręką machinalnie sięgając do tyłu, by wskazać na niesioną przez Hirokiego kapłankę.


#945840
Atsuko
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 F51cee6e1b30034107dca16bc52e63c3e3943e47
Klasa :
nietykalni
Cytat :
She lost her sense of light.
She might not make it home tonight.
Zawód :
tropiciel
Wiek :
22
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Tumblr_ojhpkhhwYC1vx8mzlo1_r2_400
Wzrost :
160
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
103
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
PUNKTÓW
Rengoku Hiroki
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1271-rengoku-hiroki#13811https://hashira.forumpolish.com/t1797-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t1275-rengoku-hiroki-chronologia#13943https://hashira.forumpolish.com/t1276-rengoku-hiroki-relacje#13945
Orochi miał trochę racji, taszczenie kapłanki po całym mieście byłoby głupie ale nie mogli czekać na ulicy o czym upewniły go twarze gapiów. Byli na wrogim terenie, miejscowa ludność w każdej chwili mogłaby chcieć ich wydać demonom. Nie dziwił się miejscowym, nie miał im tego za złe, gdzieś w środku łudził się iż ci nie będą patrzeć na nich jak na potwory ale było to wyłącznie jego marzeniem, które musiał odłożyć na bok, teraz liczyło się to by zająć się kapłanką, która była ewidentnie wychudzona biorąc pod uwagę jak łatwo ją podniósł.
Jego wzrok powędrował od razu we wskazane przez Atsuko miejsce, mogła mieć rację i rzeczywiście budynek miał szanse być lecznicą. Stąd skinął głową z uznaniem i uśmiechnął się delikatnie do Atsuko — Jestem tuż za Tobą Atsuko — Rzekł Rengoku i skierował się za rudowłosą wprost do wskazanej budowli.
Rozejrzał się uważnie po wnętrzu budynku i odetchnął z ulgą gdy nie ujrzał tu tłumów, wolał ich unikać w ich obecnej sytuacji. Jego nowa znajoma z Osaki jasno mu pokazała jak mało dyskretny był, a teraz nie mógł sobie na to pozwolić patrząc na to iż nie tylko swoje życie stawiał na szali.
Hiroki jakby wywołany przez tropicielkę, wystąpił na przód z kapłanką by była bardziej widoczna. Musieli otrzymać pomoc jak najszybciej, najlepiej nim zapadnie zmrok i na ulicę wyjdzie demoni pomiot. Walka z demonami, podczas gdy kapłanka była nieprzytomna mogłaby być ciężka, zwłaszcza w ich mieście.
Potrzebujemy szybkiej pomocy, wydaje mi się iż nie jadła od dawna — Dodał Hiroki chcąc zwrócić uwagę kobiety zajmującej się za pewne leczeniem potrzebujących w tym przybytku. Podszedł bliżej otwartych drzwi, gotów do tego by wejść do pomieszczenia gdyby otrzymał na to zgodę.
Rengoku Hiroki
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 13e39381590d29aedbc8ddeac3ccbb29
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Those who are born blessed with more bountiful gifts than others, are obligated to use those gifts for the sake of the world.
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Rengoku
Wzrost :
177
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
D
Punkty :
86
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
pogromca
zabicie pierwszego demona
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
włóczykij
fabularne odegranie podróży
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
PUNKTÓW
Orochi
https://hashira.forumpolish.com/t558-kawakami-orochi#3029https://hashira.forumpolish.com/t567-informator-orochiego#3057https://hashira.forumpolish.com/t571-orochi#3066https://hashira.forumpolish.com/t570-kawakami-orochi#3065
Moi towarzysze niekoniecznie chcieli mnie posłuchać, a szkoda. Nim się obejrzałem Ci ruszyli przed siebie z kobietą na plecach szukając szpitala. Na nasze szczęście miejscowy szpital nie okazał się być daleko, a jedynie szczęście pozwoliło nam go odnaleźć. Ruszyłem więc za resztą strażników powolnym krokiem. Nie było powodu bym się śpieszył razem z nimi, bądź co bądź nadmierny tłum w małej klinice mógłby tylko zaszkodzić. Dlatego swoim tempem szedłem w stronę szpitala. Gdy tam dotarłem stanąłem w framudze drzwi, by nikt nam nie przeszkodził w interwencji robiąc za swoistego strażnika. Sądząc po reakcji ludzi średnio byli zadowoleni z naszej obecności tutaj, dlatego na wszelki wypadek lepiej by było pilnować tego miejsca od zewnątrz. Miałem jedynie nadzieję, że uda mi się słyszeć co dzieje się w środku. Sprawa wydawała się poważna, a naszą misją było uratowanie tej dziewczyny. Pozostała dójka zaś niech dopilnuje by lekarz ją obejrzał i podał odpowiednie zioła. Kątem oka zauważyłem, że poza nami w budynku był jedynie starszy mężczyzna który w swoim tempie rozkładał zioła. Nagle z środka odezwał się jeszcze jeden głos, tym razem kobiecy. Być może drugi lekarz? A może asystentka? Cholera wie... Lepiej niech się pośpieszą bo to gra na czas.


Orochi
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
Ronin
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Ab0200915608e1514302f6d043cd0d44
Wzrost :
183 cm
Siła :
D
Wytrzymałość :
D
Szybkość :
D
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
0
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Pewna Obietnica Pomocy



Zabójcy
Początkowo na słowa Atsuko odpowiedziała jej cisza, przerywana od czasu do czasu odgłosem przelewanej wody. Gdy staruszek się podniósł i uniósł głowę, szare ślepia spojrzały w stronę pokoju - Przyniosłem, co chciałaś Miyuki - powiedział spokojnym głosem - Ah, dzięki! Potem przyjdę do Ciebie, potrzebuję jeszcze jednej rzeczy- odpowiedziała mu kobieta, wychylając się z uśmiechem na buzi. Widząc poza klientem, nieznajome osoby zmarszczyła brwi, spoglądając niebieskimi oczyma najpierw na dziewczynę, a później na Rengoku. Z racji, iż Hiroki niósł kapłankę, białowłosy musiał stanąć nieco za nim, a tym samym nie znajdował się w polu widzenia złotowłosej kobiety.
Staruszek po skłonieniu głowy, odwrócił się na pięcie i wyminął z lekkim uśmiechem zabójców, jednocześnie białogłowa westchnęła - To będzie kosztować - rzekła spokojnym głosem, skupiając się głównie na niesionej osobie - Zamknijcie za sobą drzwi, jeśli nie macie pieniędzy, przynajmniej wam ją zbadam - słychać było w jej głosie zmęczenie połączone z nutą irytacji.
Pomieszczenie, do którego mogli zanieść nieprzytomną kapłankę nie posiadało za wiele mebli. Był tutaj stolik, czysty futon, jak i wiaderko ze świeżą wodą. Bandaże oraz różne specyfiki postawiono na wąskiej szafce z regałami. Imbryk z parującą jeszcze herbatą stał na środku stolika, obok niego przygotowano jedną czarkę z nalaną do niej cieczą o zielonkawym zabarwieniu. Rudowłosa zabójczyni szybko zrozumiała, iż prawdopodobnie była to matcha.
Miyuki w tym czasie klęczała przy futonie, jedną dłoń opierając o drewniany blat. Palcami wybijała nierówny rytm, spoglądając w stronę drzwi. Gdy tylko zobaczyłaby was przed pomieszczeniem, dłonią wskazała na posłanie, aby tam ułożyć pacjentkę.

- Opowiedzcie mi, co się stało - rzuciła spokojnie, dłonią chwytając za przegub młodej kobiety. W krótkiej ciszy patrzyła w bliżej nieokreśloną przestrzeń - To nie jest wasza sprawka, prawda? - zwróciła się do obecnych osób, po czym wstała z podłogi i podeszła do szafki - Przyda się to i jeszcze to... Tylko zanim się za to zabiorę, chciałabym zobaczyć sakiewkę z pieniędzmi. Zioła, których potrzebuję użyć, sporo kosztują, zwłaszcza, iż Nobu jako jedyny mnie zaopatruje. Reszta zielarzy jest... zresztą nieważne - zawahała się przez moment, aby ostatecznie machnąć dłonią. Następnie wybrała zioła, na które wcześniej wskazała i zabrała moździerz. Gdy przeniosła wszystko na stolik, usiadła, wyciągając dłoń po wspomnianą wcześniej sakiewkę.

Kolejność: Dowolna
Czas na odpis: 72h
Dodatkowe informacje:
> Kobieta
> Miyuki


ROAD TO HASHIRA

Mistrz Gry
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
Sannenzaka - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
848
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Rengoku Hiroki
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1271-rengoku-hiroki#13811https://hashira.forumpolish.com/t1797-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t1275-rengoku-hiroki-chronologia#13943https://hashira.forumpolish.com/t1276-rengoku-hiroki-relacje#13945
Hiroki z troską spoglądał na nieprzytomną kapłankę stąd posłał lekarce spojrzenie wyrażające jego zmartwienie stanem poszkodowanej kobiety. Domyślał się iż pomocy nie dostaną za darmo, stąd skinął głową by pokazać Miyuki iż zrozumiał to co chciała im przekazać. Spojrzał kontrolnie na Atsuko po czym znów spojrzał na kobiete.
Zapłacimy i to nawet podwójnie — Wypalił Hiroki od razu, teraz liczyło się to by zapewnić kapłance potrzebną jej pomoc. Kim by bowiem byli gdyby zawiedli tę potrzebującą kobietę już na początku ich misji. Nie mogli ponieść porażki, zwłaszcza iż jedyne co na razie musieli zrobić to upewnić się iż kapłanka otrzyma pomoc medyczną. — Tylko prosimy, Miyuki-San, pomóż nam — Rzekł Rengoku, chcąc przekazać swymi słowami to jak bardzo zależy mu na tym by medyczka im pomogła.
Lekarka nie wyrzuciła ich i zaprowadziła ich do jednego z pokoi, tam Hiroki prędko podszedł ich odłożył ostrożnie kobietę na wskazane posłanie. Rengoku uklęknął obok i słuchał uważnie tego co mówi Miyuki by móc samemu wyciągnąć wnioski z tej sytuacji. Kapłanka być może była gdzieś przetrzymywana i to właśnie medyczka zauważyła.
Zemdlała na naszych oczach Miyuki-San, nie wiemy co się stało ale wyglądała słabo, a gdy ją nosiłem to wydawała mi się dziwnie lekka. — Wyjaśnił sytuacje płomiennowłosy po czym wyciągnął sakiewkę i podał ją kobiecie, wykonując przy tym ukłon — Jeśli jakiś ziół Ci brakuję Miyuki-San, to możemy po nie pójść — Rzekł Hiroki, spoglądając z pewnością siebie na lekarkę i czekając na jej decyzję, w końcu to od niej wiele teraz zależało.
Rengoku Hiroki
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 13e39381590d29aedbc8ddeac3ccbb29
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Those who are born blessed with more bountiful gifts than others, are obligated to use those gifts for the sake of the world.
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Rengoku
Wzrost :
177
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
D
Punkty :
86
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
pogromca
zabicie pierwszego demona
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
włóczykij
fabularne odegranie podróży
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
PUNKTÓW
Atsuko
ne

https://hashira.forumpolish.com/t432-atsuko#1833https://hashira.forumpolish.com/t1699-informator#22795https://hashira.forumpolish.com/t1266-atsuko-chronologia#13723https://hashira.forumpolish.com/t1267-atsuko-relacje#13724
Pokiwała energicznie głową na odpowiedź Hirokiego skierowaną w stronę medyczki. Pieniądze nie powinny być dla nich problemem w tym przypadku, nie mówiąc też o tym, że raczej żadne z nich nie zamierzało wstrzymywać się przed pomocą osłabionej kobiecie. W końcu to do niej przygnały ich kruki.
- Nie, to nie my - odpowiedziała Miyuki, przystając obok Rengoku, kiedy klęczał przy omdlałej kapłance. - Jak powiedział nasz towarzysz, zemdlała na naszych oczach. Dlaczego - rozłożyła ręce, w ten sposób kończąc wypowiedź. - Nikogo odpowiedzialnego za to też nie było w zasięgu wzroku. - dodała jeszcze, wyraźnie przybita i nieco zasmucona tym faktem. Przyniesiona przez nich kapłanka nie wyglądała na chorą, a jej aktualny stan definitywnie wskazywał na to, że to ktoś inny był odpowiedzialny za to jak wyglądała. Podarte szaty, ślady łez na policzkach, drżenie z zimna...
- Znam się nieco na ziołach. Jeśli faktycznie ich potrzebujesz, mogę pomóc.


#945840
Atsuko
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 F51cee6e1b30034107dca16bc52e63c3e3943e47
Klasa :
nietykalni
Cytat :
She lost her sense of light.
She might not make it home tonight.
Zawód :
tropiciel
Wiek :
22
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Tumblr_ojhpkhhwYC1vx8mzlo1_r2_400
Wzrost :
160
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
103
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
PUNKTÓW
Orochi
https://hashira.forumpolish.com/t558-kawakami-orochi#3029https://hashira.forumpolish.com/t567-informator-orochiego#3057https://hashira.forumpolish.com/t571-orochi#3066https://hashira.forumpolish.com/t570-kawakami-orochi#3065
Po krótkiej chwili, gdy zainteresowanie gapiów zmalało i przeczekałem dwie minuty wszedłem do środka lecznicy. Myślę, że odpowiednio dałem do zrozumienia że nie warto tutaj wchodzić. Wchodząc do środka zauważyłem jak w ostatniej chwili moi towarzysze wchodzili do odosobnionego pokoju. To właśnie jeden z nich kładł kapłankę na łóżku, a kobita starała się ją zbadać. Zaistniałą sytuację obserwowałem w ciszy oparty o framugę drzwi wejściowych. Zmarszczyłem brwi, że w takiej sytuacji żąda od nas pieniędzy, Mimo to musiałem trzymać język za zębami. Przynajmniej dla dobra misji. Mężczyzna dobrze zrobił proponując odnalezienie ziół. W sumie było to bardziej opłacalne, pytanie tylko czy... - Znajdziemy zioła, a my prosimy by zadbała Pani o jej stan. Proszę nam dać jedynie wskazówki gdzie możemy je znaleźć i czym się charakteryzują. - Dodałem z powagą w głosie mając nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ponadto, mając nadzieję na szczegółową odpowiedź chciałem dopytać o jeszcze jedną rzecz: - O co chodzi ze sprzedawcami? - Chce znać wszystkie szczegóły dotyczące sytuacji. Niektóre mogą być kluczowe do szybkiej interwencji.


Orochi
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
Ronin
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Ab0200915608e1514302f6d043cd0d44
Wzrost :
183 cm
Siła :
D
Wytrzymałość :
D
Szybkość :
D
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
0
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Pewna Obietnica Pomocy



Zabójcy
- Podwójnie? - kobiecie, aż się oczy zaświeciły, gdy pomyślała, ile to pieniędzy. Niemniej odchrząknęła, chcąc zachować pełen profesjonalizm. Światełko w tęczówkach przygasło, a na jej buzi pojawił się niezmącony spokój - Rozumiem, waszą desperację. Przeżyje, tyle mogę wam zapewnić - dodała po chwili, unosząc podbródek do góry. Kiedy tak spoglądała na nich, zastanawiała się nad jeszcze jedną kwestią. Chcieli iść po zioła, zamiast niej, do jedynego dostawcy, jakiego posiadała. Przygryzła w zastanowieniu dolną wargę, aż ostatecznie westchnęła, kręcąc przy tym głową.
- Wierzę w wasze umiejętności oraz intencje, ale nawet jeśli pójdziecie... - zawahała się na moment, patrząc na nich niepewnie. Jakby nie wiedziała, jak powinna to ująć - On wam ich nie wyda, bo nie jesteście stąd - stwierdziła łagodnie, wiedząc, że niektórych mogłoby coś takiego urazić. Niemniej miała nadzieję, że gromadka, nie zareaguje agresywnie - Znasz się na ziołach, więc mam inną prośbę. W pierwszym pomieszczeniu, które minęliście w drodze tutaj, znajduje się niewielki magazyn. Przynieś mi, to co Ci napiszę - posłała dziewczynie lekki uśmiech, podnosząc się z miejsca, aby z półki podnieść czysty zwój. Zabrała przybory piśmiennicze i szybko stworzyła długą listę - Potrzebuję uzupełnić kilka słoi, które są tutaj - wskazała na regał, gdzie kilka pojemników stało pustych. Znajdowały się na nich etykiety oraz otaczał je wątły zapach roślin.
- Dla was mam coś innego do roboty - zwróciła się w stronę Rengoku oraz Orochiego - W tym samym pomieszczeniu, na najwyższej półce, stoją dwa ciężkie pudła. Znajdują się w nim maści oraz olejki, bądźcie ostrożni - po tych słowach, podała zwój, na którym na dole napisała swoje imię. Zapisane ono zostało znakami "piękny" oraz "śnieg" - Moje imię będzie na tych pudłach. Innych nie ruszajcie -  specjalnie podkreśliła ostatnie słowa, mrużąc przy tym niebieskie ślepia.
- Na niektóre pytania lepiej nie znać odpowiedzi - rzuciła przed ich możliwym wyjściem z pokoju. Samo pomieszczenie należało do tych ciasnych, gdzie w jednym momencie zmieszczą się dwie osoby. Jedynym meblem była szafka z regałami, która była zarówno naprzeciwko wejścia, jak i po lewej oraz prawej stronie. Na samym dole znajdowały się pudła, na samej górze również. Pomiędzy ustawiono słomiane kosze, w których leżały wysuszone lub świeże zioła. Wszystkie znajdowały się w glinianych pojemnikach, co by uchronić je przed dostępem wilgoci. To, co działało na niekorzyść zabójczyni, to brak etykiet. Gdyby chciała znaleźć konkretne zioło z listy, musiała otworzyć każde z nich, aby zidentyfikować, co jest w środku. Sama medyczka rozpisała ich dziesięć, opisując zwięźle, czy chodzi o nasiono, korzeń, bądź inną część. Gdy otwierała jedno, również wtedy mogła silnie poczuć zapach - słodki, gorzki, bardziej kwiatowy itd. Tym samym zadaniem najprostszym było wzięcie pudeł. Jednak, aby sięgnąć jedno, musieli wyciągnąć ręce, z racji, iż te znajdowały się wyżej od nich. Dodatkowo tylko jedno na środku zostało odwrócone tak, aby widać na nim było imię medyczki. Pozostały jeszcze trzy, wymagające sprawdzenia.

Kolejność: Dowolna
Czas na odpis: 72h
Dodatkowe informacje:
> Kobieta
> Miyuki
> Lista ziół ogólnie jest znana Atsuko, choć dwa z nich kojarzy jedynie po zapachu. Głównie z tego powodu, że są to rośliny, których używa się bardzo rzadko w najbardziej krytycznych przypadkach. Chodzi tutaj o utratę dużej ilości krwi.

ROAD TO HASHIRA

Mistrz Gry
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
Sannenzaka - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
848
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Rengoku Hiroki
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1271-rengoku-hiroki#13811https://hashira.forumpolish.com/t1797-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t1275-rengoku-hiroki-chronologia#13943https://hashira.forumpolish.com/t1276-rengoku-hiroki-relacje#13945
Rengoku skinął głową na potwierdzenie swych słów zaś w jego ognistych oczach widoczna była determinacja, nawet jeśli miałby dać wszystkie swe oszczędności to był gotów to zrobić. Był w stanie przez jakiś czas chodzić głodny, liczyło się obecnie to by kapłanka otrzymała potrzebną jej pomoc. Musiał zaufać umiejętnością lekarki, w której pokładał sporo wiary, zwłaszcza kiedy przestała myśleć o jego zapłacie jaką dostanie, a skupiła się w pełni na pacjentce. Odetchnął z ulgą i uśmiechnął się do niej przyjaźnie — Dziękuje Miyuki-San
Po raz kolejny skinął głową na znak, że zrozumiał przekaz kobiety i nie miał jej tego za złe, tak samo jak nie denerwował się na miejscowych. Takie było ich prawo, wiedział iż byli tu obcy, a w dodatku każdy z obecnych tu zabójców wyróżniał się z tłumu i zapadał w pamięć. W zasadzie dopiero teraz do Hirokiego doszło iż mogli przypadkiem narazić na niebezpieczeństwo obecną tu lekarkę, stąd o ile starczy mu funduszy to wynagrodzi jej to.
Miyuki miała dla nich zadanie, a to sprawiło iż odetchnął z ulgą, gdyby miał siedzieć bezczynie to by martwił się stanem kapłanki, a tak to miał co robić i jego umysł nie miał jak podesłać mu kolejnych myśli, które sprawią, że zacznie martwić się wszystkim. Rengoku zdawał sobie sprawę z tego, że przejmował się wszystkim mimo iż nie powinien, ale nie mógł tej cechy się pozbyć. Może właśnie dlatego poświęcał się w pełni pomocy innym? By nie mieć czasu na przejmowanie się? Hiroki powstał ze swego miejsca i skłonił się kobiecie — Bez obaw Miyuki-San, niczego nie zniszczymy — Odparł z uśmiechem i zapewne z resztą towarzyszy ruszył do wskazanego pomieszczenia.
Hiroki spojrzał na dwójkę zabójców, a potem na małe pomieszczenie. Nie było szans by tam się zmieścili, stąd zamknął na chwile oczy myśląc po czym gdy je otworzył to spojrzał na pudła jakie mieli wziąć. Jedno z tych, które mieli wziąć namierzył bez problemu. Wystarczyło teraz tylko po nie sięgnąć.
Nie zmieścimy się tam wszyscy więc najlepiej będzie jeśli Atsuko zacznie już zbierać zioła z listy — Przedstawił sprawę Hiroki chcąc puścić rudowłosą przodem by mogła zacząć już pakowanie ziół, następnie spojrzał na Orochiego — My zaś możemy nosić pudła na zmianę, chcesz pójść przodem? — Zapytał białowłosego i jeśli zabójca oddechu wody chciał to mógł wejść do środka i wziąć pierwsze pudło. Gdy opuścił On pomieszczenie to Hiroki zechce poszukać drugiego poprzez obrócenie pozostałych pojemników tak by mógł zobaczyć czy są podpisane. Jeśli Orochi go przepuścił to Hiroki weźmie podpisane pudło i wróci z nim do Miyuki.
Rengoku Hiroki
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 13e39381590d29aedbc8ddeac3ccbb29
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Those who are born blessed with more bountiful gifts than others, are obligated to use those gifts for the sake of the world.
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Rengoku
Wzrost :
177
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
D
Punkty :
86
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
pogromca
zabicie pierwszego demona
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
włóczykij
fabularne odegranie podróży
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
PUNKTÓW
Atsuko
ne

https://hashira.forumpolish.com/t432-atsuko#1833https://hashira.forumpolish.com/t1699-informator#22795https://hashira.forumpolish.com/t1266-atsuko-chronologia#13723https://hashira.forumpolish.com/t1267-atsuko-relacje#13724
Płacenie podwójnie, chyba było lekką przesadą. Atsuko spojrzała z ukosa na Hirokiego, zwyczajnie martwiąc się, że właśnie ofiarował opróżnienie całej swojej sakiewki i zwyczajne chodzenie na głodnego przez najbliższy tydzień. Nie powinien tego robić, ale ona sama nie miała prawa go w tej sprawie upominać.
Słowa Miyuki nieco ją uraziły, a jednocześnie wydawały się wręcz zbyt oklepane. Atsuko wszędzie pasowała jak pięść do nosa i można by pomyśleć, ze zdążyła się już do tego przyzwyczaić, jednak słowa zielarki zapiekły nieco. Pokiwała jednak głową, jakby w zrozumieniu, zaraz też przyjmując od kobiety spisaną przez nią listę, pobieżnie się jej przyglądając.
- Rozumiem, że mogli nie chcieć podchodzić do obcych, ale... - powiedziała jeszcze, pijąc do ostatnich słów Miyuki, które padły w odpowiedzi na te Orochiego. - Ale czemu nie wyglądali, jakby chcieli pomóc jej? - wskazała na omdlałą kapłankę. Otaczająca ich wtedy grupka osób nie tylko wydawała się mało przyjazna, co i też mało skora do pomocy. A przecież status kapłanki nie powinien ich odrzucać. - Czy ona też jest obca? - zapytała jeszcze, przenosząc spojrzenie na zielarkę i czekając na jej odpowiedź. Potem już odwróciła się w kierunku składziku, gdzie znajdowały się zioła. Widząc brak etykiet, zaczęła zaglądać do pojemników i porównywać ich zawartość z listą. Wyjmowała te, których nazwy znajdowały się na kartce, ewentualne wątpliwości rozwiewając za pomocą znajomych zapachów. Kiedy udało jej się zebrać wszystkie składniki, przyniosła się do kobiety.


#945840
Atsuko
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 F51cee6e1b30034107dca16bc52e63c3e3943e47
Klasa :
nietykalni
Cytat :
She lost her sense of light.
She might not make it home tonight.
Zawód :
tropiciel
Wiek :
22
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Tumblr_ojhpkhhwYC1vx8mzlo1_r2_400
Wzrost :
160
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
103
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
PUNKTÓW
Orochi
https://hashira.forumpolish.com/t558-kawakami-orochi#3029https://hashira.forumpolish.com/t567-informator-orochiego#3057https://hashira.forumpolish.com/t571-orochi#3066https://hashira.forumpolish.com/t570-kawakami-orochi#3065
Słuchałem, obserwowałem i zajmowałem się słowami które chciała przekazać nam lekarka. Z jednej strony jej kompetencje zdawały się być na wysokim poziomie, jednakże nie do końca jej ufał. Na samym początku zdawała się być głodna pieniędzy oraz pełna tajemnic których nie chciała byśmy odkryli. To niezbyt dobry początek znajomości, jednakże nie komentowałem tego. Dalej próbowałem ją obserwować z nieco zniesmaczonym wyrazem twarzy. Niestety to była jedyna możliwa opcja, aby uratować kapłankę dlatego musieliśmy jej słuchać. Gdy ta rozdysponowała nam zadania i przekazała co mamy robić a czego nie, wzięliśmy się do pracy. Naszym zadaniem było zabranie pudeł które ukrywały się w małym pomieszczeniu. Ja i Rengoku nie powinniśmy mieć z tym problemu bo jesteśmy stosunkowo wysocy, jednakże mimo wszystko sytuacja aż prosiła się aby nieco poszperać i dowiedzieć się na temat tej lekarki. Sama kwestia jedynego dostawcy ziół była bardzo podejrzana. Coś mi tu nie pasowało... Mimo to bez zbędnych ceregieli dalej w ciszy jedynie przytaknąłem głową, że rozumiem instrukcje i bez baczenia na Rengoku ruszyłem w stronę pomieszczenia. Znalazłem jedno pudło które było podpisane imieniem lekarki a następnie starałem się je zdjąć z półki by następnie odnieść je bezpiecznie na miejsce. Nie chciałem, by pozostałe dwa które nie były podpisane mnie korciły do sprawdzenia zawartości. Przynajmniej nie teraz. Resztę pudeł zostawiłem w rękach towarzysza czekając przed drzwiami aż mi je poda, a ja następnie mogłem odnieść je w skazane miejsce.


Orochi
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
Ronin
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Ab0200915608e1514302f6d043cd0d44
Wzrost :
183 cm
Siła :
D
Wytrzymałość :
D
Szybkość :
D
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
0
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Pewna Obietnica Pomocy

Zabójcy
Kobieta wyglądała na zmieszaną. Spojrzała na Atsuko, która zadała pytanie odnośnie kapłanki i na chwilę ucichła, zastanawiając się nad odpowiedzią. Dopiero po chwili z lekkim uśmiechem, odpowiedziała - Nie znam jej sytuacji. Widzę ją pierwszy raz na oczy i przede wszystkim, mnie tam nie było. Może byłabym w stanie coś wyjaśnić, ale brakuje mi informacji - jej słowa brzmiały szczerze, a kąciki ust lekko się obniżyły - Kioto, choć kiedyś było spokojne, sytuacja uległa zmianie. Część ludzi zwyczajnie jest potępiana przez mieszkańców - kontynuowała stonowanym tonem, nie dodając już nic więcej.
Założenie było proste. Wpuścili najpierw Atsuko oraz Orochiego, który miał sięgnąć po widoczne pudło. Dziewczyna powoli przeglądała zawartość pojemników, znajdując najpierw, to, co było jej znane. Zabójca, w tym czasie szybko poradził sobie z zadaniem, wyciągając dłonie, a następnie łapiąc ciężki przedmiot. Przedmioty w nim ukryte lekko zadrżały, ale był pewny, iż nic się tam nie potłukło. Ciężar w nim ukryty swobodnie leżał w jego rękach, a gdy wyszedł nadeszła pora Rengoku.
W trakcie poszukiwania ziół, które kojarzyła, zauważyła, iż ktoś popełnił błąd przy sortowaniu liści. Razem z potrzebnym panaceum, ktoś umieścił nasiono znane ze swoich toksycznych właściwości. W skrócie było ono używane do tworzenia trucizny. Patrząc po pomieszczeniu z bliższej perspektywy, poza roślinami używanymi do tworzenia lekarstw, znalazły się te, które mogły zaszkodzić ludziom. Te najgroźniejsze zostały umieszczone na najniższym regale i normalnie mogłyby zostać przeoczone, gdyby ktoś nie sprawdzał po kolei glinianych słojów. Niemniej resztę znalazła chwilę później, wychwytując odpowiednie nuty zapachowe.  
Hiroki po podejściu, zaczął obracać pudła, które powoli się przesunęły zgodnie z wykonywanymi przez jego ruchami. Znalazł tym samym poszukiwane pudło, razem z jednym, które zostało oznaczone liczbami. Dwadzieścia sześć, a przy nich zostało dopisane słowo oznaczające po japońsku "specjalny". Był to karton stojący tuż obok, lekko zgięty na rogach, jakby często był do czegoś używany.
Całość zajęła im do piętnastu minut. Najpierw udała się do medyczki dwójka zabójców, którym nakazano, aby zaczekać przed pokojem. Miyuki zaznaczyła, iż musi rozebrać kapłankę, a oni nie powinni na to patrzeć. Drzwi zostały zasunięte i wejść mogli, jak Atsuko skończyła z listą. Było wtedy po zabiegu, co potwierdził, chociażby fakt, iż ręce kapłanki zostały otulone miękkim bandażem. Jasnowłosa siedziała przy pacjentce, popijając zwyczajnie herbatę. Na stole pozostał moździerz z resztkami liści oraz korzeni. Woda w specjalnej misie zabarwiła się na mętny odcień czerwieni - Została zaatakowana - zaczęła spokojnie, marszcząc przy tym brwi - Znalazłam również to pod szatami ubrania - uniosła zwitek papieru i podała go nieznajomym - Powinna się niedługo obudzić, podałam specyfik, który powinien tymczasowo ulżyć jej cierpieniu - i na tym zakończyła.
Treść listu była całkiem spora. Znaki zostały lekko zniekształcone poprzez rozmazanie się tuszu. Niemniej po przeczytaniu go kilka razy oraz skupieniu się na poszczególnych partiach, dało się odczytać, co dana osoba chciała przekazać.
List:

Kolejność: Dowolna
Czas na odpis: 72h
Dodatkowe informacje:
> Kobieta
> Miyuki

ROAD TO HASHIRA

Mistrz Gry
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
Sannenzaka - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
848
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Atsuko
ne

https://hashira.forumpolish.com/t432-atsuko#1833https://hashira.forumpolish.com/t1699-informator#22795https://hashira.forumpolish.com/t1266-atsuko-chronologia#13723https://hashira.forumpolish.com/t1267-atsuko-relacje#13724
Atsuko przekładała zioła i zaglądała do każdego pojemnika, chcąc jak najlepiej wywiązać się z powierzonego jej zadania. Skrupulatnie przeglądała zawartości glinianych słojów i pewnie wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, gdyby w jednym z nich nie znalazła czegoś, czego nie powinno tam być. Zmarszczyła brwi, przez moment zwyczajnie patrząc na ziarno, jakby chcąc upewnić się, czy dobrze widzi, by wreszcie na moment odwrócić głowę i spojrzeć przez drzwi do składziku, jakby spodziewając się że zobaczy obok zielarkę. Nie zobaczyła, bo ta była zajęta czymś innym. Wyjęła więc trujące nasiono i dokończyła to, co miała do zrobienia, dopiero wtedy zanosząc Miyuki i wylistowane składniki i niepasujący element. Podała jej najpierw pierwsze, a potem wyciągnęła do niej dłoń z nasionem.
-  Znalazłam to w jednym ze słojów z leczniczymi ziołami. - podkreśliła przedostatnie słowo, jakby dając jej znać, że udało jej się zauważyć, że ta w składziku ma nie tylko te 'dobre' rośliny. Nie znaczyło to jednak, ze w tym momencie ją oceniała. Doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że trucizna w odpowiednich ilościach mogła też być lekarstwem, ale zawieruszenie się do nieodpowiedniego słoja, to była już zupełnie inna bajka. - Ktokolwiek wcześniej wyciągał ze składziku potrzebne zioła, powinien następnym razem bardziej uważać  - uśmiechnęła się lekko, chyba nawet szczerze, z pewną dozą niepewności spoglądając jednak na swoich towarzyszy. Nie bardzo wiedziała, co mogłaby z tą informacją dalej zrobić. Oskarżanie obcej osoby o złe zamiary czy niepoprawne zajęcia na boku, nie leżało absolutnie w jej interesie. Ani charakterze.

Do rąk zabójców trafił list, a po przeczytaniu go, mogli tylko spekulować i czekać, aż jego właścicielka się obudzi. Im dłużej jednak Atsuko patrzyła na zapisane na nim znaki, tym mocniej zastanawiała się, czy celem ich zadania nie była... - Myślicie, że ta cała Kazumi może mieć coś wspólnego z tym, czym powinniśmy się zająć?  - zapytała. - Te czerwone oczy... brzmią dość znacząco. Może Nanami została tak brutalnie potraktowana, bo ktoś nie chciał, by Kazumi do niej dołączyła? - uniosła lekko brew, zastanawiając się przez moment, by w końcu spojrzeć na nieprzytomną, jakby przez to zaraz miała otworzyć oczy i odpowiedzieć im na wszelkie wątpliwości.


#945840
Atsuko
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 F51cee6e1b30034107dca16bc52e63c3e3943e47
Klasa :
nietykalni
Cytat :
She lost her sense of light.
She might not make it home tonight.
Zawód :
tropiciel
Wiek :
22
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Tumblr_ojhpkhhwYC1vx8mzlo1_r2_400
Wzrost :
160
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
103
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
PUNKTÓW
Rengoku Hiroki
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1271-rengoku-hiroki#13811https://hashira.forumpolish.com/t1797-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t1275-rengoku-hiroki-chronologia#13943https://hashira.forumpolish.com/t1276-rengoku-hiroki-relacje#13945
Rengoku westchnął, znów zgodnie z jego wcześniejszymi myślami rozbijało się o sytuacje w Kioto. Potępiani mieszkańcy to z pewnością ci którzy otwarcie sprzeciwiali się nowym panom miasta. Demony były największą zarazą Japonii, nie dość, że siały strach i zabijały ludzi to jeszcze zwracali ich przeciw sobie by udowodnić innym, że człowiek człowiekowi jest wilkiem. Właśnie dlatego Hiroki z nimi walczył, był osobą która widziała w każdym dobro, nawet jeśli było go niewiele to próbował wyciągnąć je z innych. Chciał uczynić świat lepszym miejscem, demony zaś robiły co mogły by temu zapobiec, dążyły do upadku ludzkości. Dlatego byli naturalnymi wrogami, walka między nimi była nieunikniona.
Po przyniesieniu potrzebnych rzeczy zostało im czekać na to aż Miyuki nie skończy zajmować się ranną. Czas ten spędził wpatrując się w wejście do lecznicy, jakby obawiał się iż ktoś może chcieć ich odwiedzić. Rzeczywiście tak przecież było, kapłanka jego zdaniem padła prawdopodobnie ofiarą prześladowań o których lekarka wspomniała wcześniej. Inaczej z pewnością ktoś z miejscowych by jej pomógł, a przynajmniej w to chciał wierzyć. Nie mniej nie więcej jej oprawcy mogli chcieć dokończyć dzieła i wolał być na to gotowy.
Wysłuchał uważnie tego co do powiedzenia miała rudowłosa tropicielka i uśmiechnął się do niej przyjaźnie. Naprawdę cieszył się z tego, że była tu z nimi i ocaliła ich od tej tragedii. Głupio byłoby gdyby w końcu zawiedli na tak wczesnym etapie misji, co prawda dalej nie wiedział na czym miało polegać dokładnie ich zadanie. Ale nie przejmował się tym, to wyjaśni im kapłanka gdy tylko poczuje się lepiej. Co miał nadzieje iż nastąpi już niebawem.
Dobra robota Atsuko — Rzucił Rengoku komplementując tropicielkę, pamiętał jak ta reagowała na jego komplementy gdy to polowali na demona w lasach Edo. Był ciekaw czy od tego czasu lepiej przyjmuje miłe słowa czy też nie.

Do ich rąk wpadł list, który nieco rozjaśnił sytuacje Hirokiemu. Nanami, bo tak musiała nazywać się kapłanka zorientowała się, że jej siostrze grozi niebezpieczeństwo ze strony demonów i być może wezwała zabójców by pomogli jej ocalić siostrę. Kazumi musiała być w niebezpieczeństwie.
Myślę, że jest w niebezpieczeństwie, a kapłanka chciała jej pomóc — Zaczął Hiroki i zamknął oczy rozmyślając — Czuła strach i niepokój, a w dodatku te czerwone oczy. Z jakiegoś powodu obserwował ją demon, a przynajmniej tak mi się wydaje — Powiedział Rengoku otwierając oczy i spoglądając na swych towarzyszy — Masz rację Atsuko ale dlaczego jej nie zabili tylko tak skrzywdzili? Jest jeszcze wiele pytań i na wszystkie może nam odpowiedzieć jedynie Nanami — Odparł i sam spojrzał na ranną kobietę, jego dłoń spoczęła na rękojeści katany. Starał się to ukrywać ale odczuwał gniew, gniew wymierzony w demony i oprawców kobiety. Jego zdaniem chciała jedynie pomóc siostrze, nie zasłużyła na taki los.
Rengoku Hiroki
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 13e39381590d29aedbc8ddeac3ccbb29
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Those who are born blessed with more bountiful gifts than others, are obligated to use those gifts for the sake of the world.
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Rengoku
Wzrost :
177
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
D
Punkty :
86
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
pogromca
zabicie pierwszego demona
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
włóczykij
fabularne odegranie podróży
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Pewna Obietnica Pomocy

Zabójcy
- To wina poprzedniej asystentki - wyjaśniła na szybko Miyuki, rozwijając temat toksycznego nasiona - Często myliła jedno zioło z innym, a innym razem wkładała kilka do jednego naczynia. Wyrzuciłam ją stąd dwa dni temu, po tym jak prawie otruła jednego z naszych klientów - dopowiedziała po chwili, cichym głosem. Sama sytuacja nie była dla niej lekka. Lekko przygryziona dolna warga, a nawet zmarszczenie brwi świadczyło o jej irytacji wobec dziewczyny, która do niedawna tutaj pracowała - Nie miałam niestety chwili, aby tam zajrzeć, ale dziękuję za zwrócenie uwagi - skłoniła z szacunkiem głowę, mówiąc spokojnym głosem. Nawet na koniec uniosła kąciki ust we wdzięcznym uśmiechu.
Na korytarzu pozostała w tym czasie jedna osoba. Nie wiedzieli, czy Orochi miał zamiar do nich dołączyć. Zwyczajnie stał przed pokojem, trzymając pudło, które zostało mu wcześniej wręczone. Medyczka lekko się wychyliła zza zabójców, aby spojrzeć, czy coś się nie wydarzyło na korytarzu. Widząc zabójcę, wzruszyła tylko ramionami. Tym samym, gdyby chciał do nich dołączyć, dalej mógł. Drzwi nie zostały mu zasunięte przed twarzą.
W trakcie rozmowy odnośnie treści listu - kobieta zamilkła. Co jakiś czas zerkała na szermierzy, bez konkretnego wyrazu twarzy. Usta zacisnęła w wąską linię i jedynie zakryła dłonią część buzi, gdy padło słowo "demon". Jednakże poza tym, nie wyglądało, jakby zamierzała przemówić. To nie była jej sprawa, a oni w dodatku płacili jej podwójnie za postawienie pacjentki na nogi. Prawdopodobnie była jedną z nielicznych osób w Kioto, która nie zamierzała ich rzucić na pożarcie lokalnej straży.
Po dłuższej chwili, gdy zatracili się w pytaniach oraz możliwych scenariuszach, ciało kapłanki drgnęło. Miyuki spojrzała w jej stronę, chwytając za dłoń pacjentki. Powieki zatrzepotały, aż ze strachem zwróciły się w stronę obcych ludzi. Wyglądała, jakby chciała się skulić, aby osłonić ciało przed uderzeniami, ale z ust wydobył się cichy jęk - Nic Ci nie grozi. Proszę, skosztuj herbaty, na pewno Ci doskwiera pragnienie. Póki co zaleciłabym, abyś się nie ruszała. Twoje ciało potrzebuje czasu, aby wrócić do dawnej formy - zapewniła dziewczynę ciepłym głosem, wstając na moment, aby nalać do czarki herbaty. Ciecz stała już od jakiegoś czasu w dzbanku, więc teraz była idealna do picia. Miyuki pomogła kapłance, unosząc jedną ręką jej ramiona do góry, a drugą przykładając trunek do ust. Upiła mniej więcej połowę zawartości, następnie głośno wypuściła powietrze z ust - Kim... Jesteście? - odezwała się niepewnym głosem, patrząc nieufnie po zebranych osobach. W tym czasie medyczka, poprawiła jej posłanie i wycofała się, aby dać moment zabójcom na zapoznanie się z Nanami.

Kolejność: Dowolna
Czas na odpis: 72h
Dodatkowe informacje:
> Nanami
> Miyuki

ROAD TO HASHIRA

Mistrz Gry
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
Sannenzaka - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
848
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Rengoku Hiroki
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1271-rengoku-hiroki#13811https://hashira.forumpolish.com/t1797-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t1275-rengoku-hiroki-chronologia#13943https://hashira.forumpolish.com/t1276-rengoku-hiroki-relacje#13945
Nanami w końcu poruszyła się, co oznaczało iż odzyskuje powoli przytomność. Uspokoiło to nieco Hirokiego, w końcu byli tu z jej powodu, stąd naturalnym było to, że zależało mu na jej bezpieczeństwie i zdrowiu. Będą mieli też mieli okazję poznać odpowiedzi na swe pytania, o ile rzecz jasna kapłanka będzie skłonna się nimi podzielić. Jej reakcja jasno zdradzała iż kobieta bała się ponownego ataku, oblicze Hirokiego złagodniało, a on sam posłał w stronę Nanami uśmiech. Musiał w końcu pokazać jej iż nie są tu po to by ją skrzywdzić, a pomóc, dlatego też zabrał dłoń z rękojeści swej katany. Przestał się martwić tym, że będzie musiał jej użyć. Zwłaszcza patrzac na to, że ich towarzysz pilnował korytarza. Spojrzał z wdzięcznością po raz kolejny na Miyuki, która próbowała uspokoić kapłankę. Nie żałował tego iż prawdopodobnie przepłacił, tak długo jak kobieta im pomaga, tak długo był to dobry wydatek. Zwłaszcza, że z pewnością uzdrowicielce będzie łatwiej zapewnić Nanami o tym iż nic jej nie grozi.
Słysząc pytanie Nanami, Rengoku wpierw spojrzał na towarzyszą mu tu tropicielkę. Zastanawiał się czy powinni zdradzać swe imiona tak od razu, czy też może nie było to odpowiednie miejsce i czas. Podjęcie decyzji zajęło mu chwilę, każdy finalnie odpowiadał za samego siebie, w końcu czyż nie? Spojrzał znów z uśmiechem na kapłankę i skinął głową w jej stronie w formie powitania.
Nazywam się Rengoku Hiroki — Przedstawił się spokojnie po czym patrząc głęboko w oczy kobiety dodał  — Nie musisz się nas obawiać, jesteśmy tu po to by Ci pomóc — Rzucił chcąc zapewnić kobietę o ich dobrych zamiarach. Potem spojrzał na Atsuko będąc ciekaw czy i ta się odezwie i zada jakieś pytania. Sam miał parę ale mogły poczekać aż kapłanka nie poczuje się trochę lepiej, a przynajmniej tak uważał.
Rengoku Hiroki
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 13e39381590d29aedbc8ddeac3ccbb29
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Those who are born blessed with more bountiful gifts than others, are obligated to use those gifts for the sake of the world.
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Rengoku
Wzrost :
177
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
D
Punkty :
86
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
pogromca
zabicie pierwszego demona
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
włóczykij
fabularne odegranie podróży
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
PUNKTÓW
Atsuko
ne

https://hashira.forumpolish.com/t432-atsuko#1833https://hashira.forumpolish.com/t1699-informator#22795https://hashira.forumpolish.com/t1266-atsuko-chronologia#13723https://hashira.forumpolish.com/t1267-atsuko-relacje#13724
Odpowiedź Miyuki brzmiała... prawdopodobnie. Przynajmniej tak wydawało się Atsuko, kiedy przyglądała się jej uważnie podczas tłumaczeń kobiety. Nie miała też zamiaru podważać jej słów, czy faktycznych powodów by w nie wątpić. Pokiwała więc głową i uśmiechnęła się do niej pokrzepiająco, tym samym mówiąc jej, że rozumie.
Odwróciła się na Orochiego tylko na moment, o wiele więcej uwagi zaraz poświęcając leżącej w pomieszczeniu kapłance, której jeszcze przed chwilą pomagała zielarka. Znalazła spojrzeniem Rengoku instynktownie, kiedy kobieta przebudziła się i zadała im pytanie. Słysząc, że ten się przedstawia, ona sama przyklęknęła przy niej, obdarzając ją delikatnym uśmiechem.
- Mam na imię Atsuko. Jak się czujesz? - nie miała zamiaru skrywać przed nią swojego imienia, ale chciała też wiedzieć, jak właściwie się miała. Odnosiła wrażenie, że tego typu pytanie zwyczajnie powinno paść. Ze zwyczajnej troski, ale też przez wyuczenie - powtarzała je w swojej głowie za matką, która tak często doglądała innych.
- Dostaliśmy wiadomość, że komuś dzieje się krzywda, ale kiedy cię znaleźliśmy, zemdlałaś. Przepraszam, że nie pojawiliśmy się szybciej - pochyliła głowę ze skruchą. - Jeśli możemy wiedzieć... pamiętasz może co się stało?


#945840
Atsuko
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 F51cee6e1b30034107dca16bc52e63c3e3943e47
Klasa :
nietykalni
Cytat :
She lost her sense of light.
She might not make it home tonight.
Zawód :
tropiciel
Wiek :
22
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Tumblr_ojhpkhhwYC1vx8mzlo1_r2_400
Wzrost :
160
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
103
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Pewna Obietnica Pomocy

Zabójcy
Zabójcy ostrożnie podeszli do kapłanki. Zapewnili jej czas na zrozumienie sytuacji oraz podarowali ciepło. Początkowy niepokój, powoli opadł, co ujawniło się, chociażby w mimice oraz rozluźnieniu mięśni. Dawne spięcie zniknęło, a na jej buzi pojawił się smutny uśmiech. Delikatnie przytakiwała głową, gdy się przedstawiali, a później spojrzała w stronę Atsuko - Boli, ale jest lepiej - wyszeptała cichym głosem, nie wdając się w szczegóły.
Nanami skrzywiła się, kiedy pomyślała o niedawnej sytuacji -  Poprosiłam o pomoc mieszkańców... Kazali mi odejść, bo przeszkadzam innym. Starałam się wyjaśnić sytuację, ale... w pewnym momencie dwójka mężczyzn mnie uderzyła i odeszła. Nikt nie zareagował, poza wami? Nie za bardzo pamiętam. Wiem, że ktoś szybko się pojawił przede mną, ale nie widziałam twarzy - odpowiedziała ogólnikowo, kładąc dłoń na czole.
Jednocześnie w środku pojawiła się jeszcze jedna osoba. Miyuki spojrzała nieufnie w stronę drzwi, spodziewając się prawdopodobnie najgorszego. Do uszu zabójców dotarło rytmiczne postukiwanie o drewnianą posadzkę. Pierwszy zareagował Orochi, który zwrócił się w stronę obcej osoby. Nieufnie zmierzył obcą jednostkę, która się do niego pogodnie uśmiechnęła - Pomylono nas - usłyszeliście aksamitny głos należący do młodego mężczyzny - Kawakami Orochi, opuść Kioto i udaj się do Edo. Czekają tam na Ciebie nowe rozkazy. Panienka Mitsuri, będzie Cię wypatrywać - celowo podkreślił pierwsze słowa, aby chłopak nawet nie próbował kwestionować jego poleceń. Orochi spojrzał ostatni raz na gromadkę, następnie odstawił pudło na ziemię i opuścił rezydencję.  
Nieznajomy podszedł do odstawionego przedmiotu i go szybko podniósł z ziemi. Zerknął następnie w stronę środka, radośnie się uśmiechając - Pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Ueno Naofumi, miło mi was poznać, Atsuko-san oraz Rengoku-san - białowłosy mężczyzna pochylił głowę, spoglądając na nich spod przymrużonych szmaragdowych oczu. Jego przyjaciel w postaci kruka o połyskliwych piórach siedział na lewym ramieniu - Wybaczy pani wtargnięcie - uśmiechnął się do lekko poirytowanej Miyuki, której niekoniecznie spodobało się, że pojawił się ktoś bez uprzedzenia.
- Odłożę to tutaj, dobrze? - posłał ostatnie spojrzenie medyczce, przed postawieniem przedmiotu w kącie. Następnie spojrzał raz jeszcze na zgromadzonych i usiadł obok Hirokiego. Ubrany w białe kimono z kruczoczarnymi akcentami, posiadał podobnie do nich broń. Na pierwszy rzut oka była to katana podstawowej długości - Kontynuujcie. Nie musicie się mną przejmować, rozeznam się sam w sytuacji. Panienka mi może mówić Naofumi - to już skierował w stronę kapłanki, aby ta nie czuła się zagrożona w jego obecności. Ta jedynie przytaknęła mu głową, wydając się nieco onieśmielona jego bezpośredniością.

Kolejność: Dowolna
Czas na odpis: 72h
Dodatkowe informacje:
> Oficjalnie Orochi zostaje usnięty z misji. W sprawie nowego zadania w Edo, poprosiłam o kontakt na pw.
> Nanami
> Miyuki
> Ueno Naofumi

ROAD TO HASHIRA

Mistrz Gry
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
Sannenzaka - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
848
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Rengoku Hiroki
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t1271-rengoku-hiroki#13811https://hashira.forumpolish.com/t1797-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t1275-rengoku-hiroki-chronologia#13943https://hashira.forumpolish.com/t1276-rengoku-hiroki-relacje#13945
Hiroki słuchał uważnie słów kapłanki i obserwował ją przy tym bacznie, jakby obawiając się że znów jej stan się pogorszy. Na razie nic nie zapowiadało, że do tego dojdzie ale w ich sytuacji lepiej było dmuchać na zimne. Zwłaszcza, że nie byli na przyjaznym terenie, tu w Kioto atak mógł nadejść z każdej strony. Gdyby jeszcze chodziło tylko o niego i Atsuko to czułby się pewniej, mieli w końcu jako zabójcy większe szanse na udany odwrót taktyczny. Jednakże eskorta kapłanki podczas pościgu byłaby niezwykle ciężka. Po chwili Rengoku uśmiechnie się w stronę Nanami chcąc dodać poszkodowanej nieco otuchy.
Wybacz Nanami-San, gdybyśmy zjawili się nieco wcześniej to nie doszłoby do tego — Rzucił Hiroki kłaniając się przed ranną kobietą — Ale teraz jesteśmy tu by ci pomóc, choć jeszcze nie wiemy z czym — Dodał zabójca podnosząc się nieco, jego uwaga była skupiona w pełni na kobiecie, do tego stopnia iż zapomniał nawet o Orochim stojącym przed pomieszczeniem.
Stąd też gdy tylko ktoś obcy wszedł do budynku, a Hiroki usłyszał jego głos to zabójca zerwał się na równe nogi, odwrócił w stronę wejścia i położył dłoń na rękojeści katany. Odetchnął z ulgą dostrzegając innego zabójcę i uśmiechnął się w jego kierunku, rozluźniając swą postawę — Miło mi Cię poznać Ueno-san, mam nadzieję że wybaczysz mi to powitanie — Powiedział zabójca płomieni po czym znów usiadł na ziemi, robiąc przy tym miejsce dla Naofumiego. Skład ich drużyny być może zmienił się, ale nie cel byli tu by pomóc kobiecie, stąd znów poświęcił jej pełną uwagę.
Rengoku Hiroki
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 13e39381590d29aedbc8ddeac3ccbb29
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Those who are born blessed with more bountiful gifts than others, are obligated to use those gifts for the sake of the world.
Zawód :
Wiek :
20
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Rengoku
Wzrost :
177
Siła :
C
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
D
Punkty :
86
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
pogromca
zabicie pierwszego demona
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
włóczykij
fabularne odegranie podróży
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
stalowe płuca
opanowanie oddechu na poziomie B
PUNKTÓW
Atsuko
ne

https://hashira.forumpolish.com/t432-atsuko#1833https://hashira.forumpolish.com/t1699-informator#22795https://hashira.forumpolish.com/t1266-atsuko-chronologia#13723https://hashira.forumpolish.com/t1267-atsuko-relacje#13724
Atsuko uśmiechnęła się znowu do kapłanki i tak samo jak wcześniej - delikatnie, jakby ten uśmiech miał nieco jej pomóc i ulżyć w bólu.
- Kiedy pojawiliśmy się na miejscu, byłaś jeszcze trochę przytomna. Wyciągnęłaś do mnie rękę... - powiedziała, mając wrażenie, że to właśnie ją Miyuki mogła mieć na myśli w swoich ostatnich słowach.
- O pomoc z czym prosiłaś mieszkańców? - zainteresowała się, ciągnąć kapłankę za język i sugerując jej, by nieco rozwinęła temat. Jeśli nie było to nic skomplikowanego, albo zwyczajnie coś leżące w ich mocy jako zabójców, to zawsze mogli jej służyć. W końcu do tego byli szkoleni. Żeby pomagać.
Wzdrygnęła się trochę, słysząc obce kroki, tym bardziej że Hiroki sam na nie zareagował. Instynktownie przesunęła rękę do tyłu, do pasa gdzie miała przypięte tanto, ale widząc że intruz jest kolejnym członkiem Korpusu, odetchnęła lekko. Nie mieli się czego obawiać, przynajmniej w teorii. Zmarszczyła tylko lekko brew, słysząc jego słowa i przelotnie spoglądając na Orochiego. Wyglądali podobnie do siebie i faktycznie, w pośpiechu ktoś mógłby się pomylić. Na jego powitanie skinęła głową, odpowiadając że miło go poznać. Swoją uwagę jednak w większości skoncentrowała na kapłance.


#945840
Atsuko
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 F51cee6e1b30034107dca16bc52e63c3e3943e47
Klasa :
nietykalni
Cytat :
She lost her sense of light.
She might not make it home tonight.
Zawód :
tropiciel
Wiek :
22
Gif :
Sannenzaka - Page 2 Tumblr_ojhpkhhwYC1vx8mzlo1_r2_400
Wzrost :
160
Siła :
C
Wytrzymałość :
C
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
103
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Pewna Obietnica Pomocy

Zabójcy
-  To nie wasza wina, więc nie powinieneś się karać z tego powodu. Nie mam czego Ci wybaczać - powiedziała wyraźnie zakłopotana jego słowami. Starała się nawet lekko uśmiechnąć, ale kąciki praktycznie się nie uniosły. Drgnęły, ale nic poza tym się nie wydarzyło. W konsekwencji wyglądała na bardziej zmartwioną, niż radosną.
Na wzmiankę sytuacji, która się wydarzyła, lekko zmarszczyła brwi, milcząc w głębokim zamyśleniu. Po chwili delikatnie pokręciła głową, na tyle, ile pozwalał jej stan -  Niestety tego nie kojarzę - wydukała po chwili smutnym głosem -  Zapytałam, czy widzieli moją siostrę. Opisałam ją oraz wspomniałam, że została zabrana. Napomknęłam również o ludziach, którzy byli u nas w domu... - niezręcznie było jej mówić o niedawnych przykrościach. Z tego powodu czasami przerywała zdanie, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i zebrać w sobie wszelkie siły, aby im to wyjaśnić.
Nieznajomy nie wydawał się chować urazy do Rengoku. Zerknął jedynie na dłoń, która trzymała za rękojeść i cicho się zaśmiał - Nic się nie stało. Dobrze, że jesteś czujny. Podoba mi się takie podejście - odpowiedział zadowolonym głosem, ruszając za nim i siadając w miejscu, które mu przygotowano. Oczywiście również pomachał dłonią do Atsuko, która przywitała go skinięciem głowy.
Kapłanka, choć początkowo onieśmielona, tak odchrząknęła po chwili. Spojrzała przelotnie po zgromadzonych, poza medyczką, która siedziała za nią. Miyuki odwróciła głowę, jakoby chcąc im przekazać, że nie będzie interweniowała -  Uważam, że moja siostra została porwana przez tych nieludzi. Rodzice... Powiedzieli mi, że mężczyźni są z pobliskiej wioski, gdzie brakuje im rąk do pracy. Wzięli ją do pomocy przy sprawach domowych, bo większość ludzi zajmuje się odbudową tamtego miejsca. Wcześniej mieszkałam w Kioto, więc... słyszałam o niepokojących rzeczach, takich, co nie da się wyjaśnić - zawahała się przez chwilę, po czym kontynowała -  Nazwa wioski to Yonohata, gdzieś na południu. Niestety nie miałam czasu, aby jej poszukać...
Z pomocą ostatecznie przybył im ich sojusznik - Wiem, gdzie to. Mniej, niż dzień drogi stąd. Jak dobrze myślę, to podróż zajmie nam do trzech godzin, może mniej - rzucił spokojnym głosem.

Kolejność: Dowolna
Czas na odpis: 72h
Dodatkowe informacje:
> Oficjalnie Orochi zostaje usnięty z misji. W sprawie nowego zadania w Edo, poprosiłam o kontakt na pw.
> Nanami
> Miyuki
> Ueno Naofumi

ROAD TO HASHIRA

Mistrz Gry
Ikonka postaci :
Sannenzaka - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
Sannenzaka - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
848
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach