Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
Shibukawa Michiko (WIP)Dzisiaj o 9:16 pmShibukawa Michiko
[ MISJA ] Miyaga - Czarniejszy krukDzisiaj o 6:55 pmTokugawa Miyohime
Ryuki-zushiDzisiaj o 5:02 pmKitsune
Rezydencja KuranDzisiaj o 11:31 amKuran Akizou
AnazawatenDzisiaj o 4:01 amDate Hana
DojoDzisiaj o 3:38 amDate Hana
InaritaniDzisiaj o 2:22 amMariko
(1652) Hikaru & Akizou — Stay calm within a chaosDzisiaj o 1:19 amMatsudaira Hikaru

[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości
3 posters
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Spotkanie z tą czarną macką było zdecydowanie nieprzyjemne i niebezpieczne, siły też miała bardzo dużo i nie mogłem się jej ot, tak przeciwstawić, docisnęła mnie do ściany z dużym impetem, ale szybko udało mi się uwolnić przy pomocy czwartej formy oddechu płomienia. Nie było to zbyt spektakularne czy godne pochwały, ale przyniosło zamierzony efekt. Wyszedłem z tej  patowej sytuacji i jeszcze powstrzymałem dwa nadlatujące ataki.
Macki postanowiły się wycofać z powrotem do miejsca, z którego wyleciały, a ja nawet jakbym chciał za nimi podążyć i sprawdzić co to dokładnie było, to nawet nie miałem jak bo przejście zmieniło się w litą ścianę, która niczym nie różniła się od reszty.
Pierwsze dziwne spotkanie w tej wieży i już dałem się zaskoczyć, chyba musiałem zacząć spodziewać się wszystkiego, tylko ciężko było mi sobie wyobrazić, gdzie powinienem szukać tego ich mistrza, osoby odpowiedzialnej za to wszystko.

Czułem echo bólu, który rozlewał się po mojej klatce piersiowej. Ta macka solidnie mi przywaliła, gdybym był słabszy, mogłoby to się naprawdę źle skończyć dla mnie. Może właśnie tego potrzebowałem, lekkiego pobudzenia i przypomnienia mi, że nie jestem niezniszczalny. Wyrwało mnie to z letargu, w którym trwałem przez ostatnie miesiące. Monotonność walki z demonami potrafiła założyć klapki na oczy, pojawiało się wąskotorowe myślenie i stagnacja.

Po oględzinach niczego nie znalazłem, nic też nie słyszałem, że pozostałymi drzwiami. Co wcale nie napawała mnie optymizmem, bo w końcu cisza nie oznaczała braku kłopotów. Nie wiedziałem, czy powinienem najpierw zajrzeć do pozostałych pomieszczeń, czy ruszyć na kolejne piętro. Tylko jeżeli nie sprawdzę, co się za nimi kryje, to nie będę miał pewności, że tutaj nie ma demona odpowiedzialnego za to wszystko.
Postanowiłem, najpierw zajrzeć za rozsuwane drzwi nim wejdę na kolejne piętro, ale tym razem miecz trzymałem już w pogotowiu i tak jak we wcześniejszym próbie stanąłem z boku, aby przypadkiem nie nadziać się na niespodziewany atak.  Nie wchodziłem do środka jak na razie i tylko z zewnątrz badałem wnętrze.

* Sorki za drobną obsuwę, pomyliłem dni. A jednak to było 9:25pm


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
48
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
To schodzenie w dół i szukanie odpowiednich drzwi czy czegoś co naprowadzi ich na trop tego całego mistrza tych dwóch dziewczyn zaczynało go powoli irytować. Wszystko wyglądało tak samo i miał już wrażenie, że ktoś lub coś się z nimi bawi. To było niemożliwe, aby ta wieża była tak wielka. Musiały tutaj działać sztuczki demona i to na dość wysokim poziomie. Ewentualnie był kurewsko irytujący. No, ale jakby się nad tym zastanowić można tu było umrzeć. Z głodu, z pragnienia, lub poprzez osłabienie i upadek. Ewentualnie z nudów. Nie mógł jednak popadać w zniechęcenie. Trzeba było iść przed siebie, a w tym przypadku w dół i odnaleźć wreszcie osobę odpowiedzialną za ten cały chaos. Miał jedynie nadzieję, iż Kagamiemu idzie lepiej, choć od dłuższego nic nie słyszał. Przecież gdyby nawet doszło do jakiegoś starcia to jego odgłosy z całą pewnością niosły by się echem po tej konstrukcji.

Po raz kolejny znalazł się na identycznym piętrze, z identycznymi drzwiami, które miały jedynie inne słoje przy framugach, ale to było chyba normalne. Jednakże ta czynność sprawiła, że prawie nie usłyszał kroków za swoimi plecami. Odwrócił się w idealnym momencie, aby zobaczyć kto się właśnie pojawił za nim. Był to nikt inny niż Nana, która była dość zdziwiona jego widokiem. Przecież mówili, że tak czy inaczej muszą wejść do tej wieży. Więc czemu się tak zachowywała? Tachibana nie dostrzegł nigdzie w pobliżu jej koleżanki, ale to o niczym nie świadczyło. Cała ta wieża była dziwna.
- Witaj Nano. Mówiłem, że tu wejdziemy, więc skąd to zdziwienie? A ty gdzie zapodziałaś swoją przyjaciółkę? – zapytał Tachibana i nawet uśmiechnął się do dziewczynki, lecz w dalszym ciągu był w pełnej gotowości. Wszystko mogło być tylko doskonałą grą aktorską, aby uśpić jego czujność.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
246
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 10


Kagami Yuichiro - Poziom +1
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Yuichiro mogło spotkać kolejne rozczarowanie. Poza tą jedną jedyną oznaką bytności demona, która przybrała formę macek, nie natknął się na nic więcej. Kolejne drzwi oznaczały kolejne zablokowane przejścia. Jeżeli poszukiwał demona, którego Filar Kamienia kazał im sprawdzić, to być może znów rozminął się z gospodarzem wieży. Sam Takeshi wspominał przecież, że znalezienie poszlak bywalca tego miejsca było trudne, a gdy już znalazł tropy, to wskazywały one na porzucenie terytorium przez potwora, nawet jeżeli tymczasowe.
Otoczenie pustych ścian i fałszywych drzwi potęgowało niepokój i uczucie zamknięcia. Przejście za ich plecami zniknęło, zdawałoby się bezpowrotnie, a oni nie poświęcili wiele czasu, by w jakikolwiek sposób utorować sobie drogę ucieczki, czy chociażby oznaczyć piętra. Teraz wszystko przypominało jednolitą masę, po której musieli się - a raczej on musiał, ponieważ nie znał sytuacji swojego towarzysza - poruszać niemalże na ślepo. Atak macek był oczywistym działaniem demona, a to wszystko oznaczało tylko tyle, że gospodarz...
...wiedział gdzie są. Wiedział kim są. Czy wiedział w jakim celu się tu znaleźli?
Wiesz czym jest muchołówka, Yu? — zapytało go otoczenie, swoim niskim, brzmiącym zewsząd głosem, po brzmieniu którego rozległ się wibrujących w ścianach śmiech.
Kolejna rzecz nie była w stanie go zaskoczyć, a mimo to wyglądała niebezpiecznie, ponieważ gdy tylko skończył bez rezultatów przyglądać się drzwiom, u krawędzi wszystkich ścian zaczęła pojawiać się czarna, buzująca masa przywodząca na myśl zarówno macki. które go zaatakowały, jak i nieprzeniknioną błonę blokującą im na samym początku wejście przez dziurę w kamieniach.
Maź narastała powoli, rozlewając się po posadzce w jego kierunku.


Tachibana Shōtarō - Poziom 0
01.04.1654 - zachmurzony poranek

Dziewczyna wycofała się pod ścianę, które chwilę wcześniej była przejściem. Uniosła miotłę przed klatkę piersiową, rzucając w kierunku Shotaro zaskoczone i nerwowe spojrzenie. Emocja pogłębiła się, gdy zabójca wypowiedział jej imię.
Nie wiem kim jesteś. Ale jeżeli ty znasz mnie i wiesz o Rin, to znaczy, że pewnie się mnie nie posłuchałeś — Strach w jej głosie powoli ustąpił miejsca gniewowi. Nana opuściła kurczowo ściskany w drobnych dłoniach kij i w kilku krokach zbliżyła się do Shotaro, oglądając go z każdej strony. — Zabójcy demonów to taaakie głupole. Tylko dlatego, że nosicie ze sobą jakieś miecze nie chcecie słuchać zwykłych ludzi. Co powiedziałam ci, gdy się... wtedy spotkaliśmy? — Uniosła brew w zastanowieniu czekając na odpowiedź.
W międzyczasie zbliżyła się do schodów, którymi dotarł tu piorun. Spojrzała w górę i w dół barierki, którą jak zwykle pochłaniała ciemność, gdy tylko ktoś próbował rozejrzeć się dalej, niż na krawędź swojego obecnego pomieszczenia. Ona jednak zdawała się rozpoznawać coś więcej, choć nie mówiła na głos tego, o czym musiała w tym momencie myśleć. W porównaniu do Nany, którą spotkali przed przekroczeniem czarnej błony, ta dziewczynka wydawała się nieco pewniejsza siebie i dużo bardziej zdecydowana w tym co robiła. Nic nie wskazywało jednak, by była kopią, czy jakąkolwiek formą oryginału.
Skoro już tu jesteśmy, to przepadło. Ktoś będzie musiał zostać zjedzony. Ty, czy ja? — zapytała nagle swobodnym tonem. W ostatniej chwili przekręciła głowę i dodała: — I tak właściwie to w jakim celu wlazłeś do paszczy demona?



Podsumowanie


Termin: 72h (dopóki nie ogarnę się z postami, to wam też daję więcej czasu)
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)


Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
842
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Niestety przypominało to szukanie igły w stogu siana, a w dodatku nawet ciężko było powiedzieć, co było igłą a co sianem. Kolejne drzwi nie kryły za sobą żadnej tajemnicy. Zablokowanie przejście, które wcale nie rozwiązywało mojego problemu, demon bawił się ze mną w kotka i myszkę, najpierw pokazał swoje macki, aby później skryć się za sceną i wyczekiwać mojego błędu.
Żadne rozwiązanie nie przychodziło mi na myśl, przynajmniej nie w tym momencie, jedyne co było pewne, to gdy stwór odpowiedzialny za tą maskaradę zginie, to wszystko powinno wrócić do normy, a do tego czasu trzeba znaleźć miejsce, w którym się ukrywa.
Nagle rozległ się głos, który zadał mi pytanie, nie widziałem nigdzie żadnej głowy, z której mogłoby pochodzić te słowa, ale słyszałem je wyraźnie, a ściany zadawały się rozbrzmiewać echem śmiechu. Cały czas starałem się uważnie obserwować otoczenie w poszukiwaniu czegoś, co mogłoby świadczyć o obecności demona, jakiś mało znaczący szczegół, który na pierwszy rzut oka mógł wydawać się normalny, ale po chwili zastanowienia wcale taki nie był.

Byłem przez bardzo krótką chwili, w konsternacji raczej nie chodziło mu o jakieś małe ptaszki, które jedzą muchy albo inne nietoperze. Jak tylko spostrzegłem, że ze ścian zaczęła pojawiać się ta sama czarna ciecz, która na samym początku zabrała nam wyjście, a później mnie zaatakowała pod postacią czarnych macek, od razu skierowałem się na schody, aby opuścić to piętro. Chyba na zbyt długo zostałem w jednym miejscu, co mogło świadczyć o tym, że demon skupił na mnie swoją uwagę. Wolałem nie wpadać w kolejną pułapkę bez wiedzy, na co było go stać, co prawda nikt nie gwarantował, że na kolejnym piętrze nie czekam mnie to samo, ale dam mi to chwilę do zastanowienia się nad dalszym działaniem.

- Nie wiem, ale pewnie mi pokażesz... Niedługo się spotkamy. - Rzuciłem do niego, gdy postanowiłem opuścić to piętro, był to pierwszy poziom, teraz miałem wejść na drugi po drodze mimo pośpiechu uważałem na maź, która mogłaby znajdować się na kamiennych schodach, miecz trzymałem w pogotowiu, w końcu nigdy nie wiadomo, gdy z czarnego śluzu powstanie macka albo inna rzecz, która mogłaby mi zrobić krzywdę. Płyn musiał być demoniczną sztuką krwi, przez co na pewno było podatne na ostrze nichrin, które zaabsorbowało promienie słoneczne.

Jeżeli schody będą pokryte czarną substancją, to chwilowo powstrzymuje swój pomysł na zmianę piętra i staje na środku pomieszczenia, gdzie uginam nogi w kolanach i nabieram bardzo dużo powietrza, aby użyć dwukrotnie czwartej formy oddechu płomienia nisko przy ziemi, szerokim kolistym wymachem z obrotem wokół własnej osi, aby wytworzyć ognisty pierścień, który rozleje się falą płomieni, aby powstrzymać ciecz, która napierała  na mnie z każdej strony.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
48
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Całe to miejsce zdawało się być cholernie nierealistyczne, a jednocześnie miał wrażenie, że jeden błędny ruch z jego strony może skutkować śmiercią. Czuł się, jakby ktoś się bawił nim, a pojawienie się dziewczynki tylko utwierdziło go w tym, że kryje się coś tu więcej niż widzą. Dlatego też był znacznie bardziej podejrzliwy do Nany, pomimo tego, że nie wykazywała się agresją wcześniej. No jeśli nie liczyć jej małego wybuchu złości spowodowanego przekazaniem informacji jego towarzyszowi. Teraz jednak padało pytanie czy dziewczyna, z którą rozmawiał obecnie była tą samą, którą spotkali przed wieżą. Miał wrażenie, że od momentu przekroczenia progu budowli zarówno czas, jak i przestrzeń przestały się poddawać logice.
- Jak widać – odparł, jednocześnie cały czas dokładnie ją obserwował. W dalszym ciągu była człowiekiem. Nie przypominała Rin. Czyżby to była jakaś jej wersja z przeszłości? Było to jak najbardziej niemożliwe, a równocześnie bardzo prawdopodobne. W końcu demoniczna sztuka krwi, potrafi naprawdę mieszać. Dziewczyna szybko do niego podeszła, ale oprócz wyczuwalnego gniewu w głosie to jej ruchy nie świadczyły o chęci ataku. Bardziej chciała się mu przyglądnąć. Jakby ocenić.
- Kiedy zwykli ludzie współpracują z demonami to ciężko ufać wszystkim słowom. Jak sama powiedziałaś walczymy z demonami – odparł, a następnie sam podniósł brew. Interesujące.
- Powiedziałaś, że umrze drugie, które wejdzie do wieży, potem zaś stwierdziłaś, iż kłamaś i umrze pierwsze – rzekł patrząc na jej zachowanie. Najwyraźniej widziała więcej niż on w tej wieży, co było raczej naturalne skoro demon był jej mistrzem. Jednocześnie była inna. Bardziej pewna siebie, konkretniejsza. Wiedziała co robi i nie bała się. Kim więc była ona, a kim była ta którą spotkał wcześniej.
- Jeśli powiesz mi konkretnie co się tu dzieje to raczej nikt. Gdzie jest wasz mistrz? Gdzie jest Rin i czym jest ta wieża. Bo na pewno nie budowlą? – zapytał, w dalszym ciągu ją obserwując, lecz jednocześnie wypatrywał potencjalnego ataku.
- W paszczę demona? Czyli jak myślałem. Nie jest to zwykła budowla. A może to właśnie jest ten cały wasz mistrz? To co Nana? Chwila szczerości? – powiedział Tachibana.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
246
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 11


Kagami Yuichiro - Poziom +1...
01.04.1654... - wietrzny wieczór

W odpowiedzi przestrzeń zadrżała głębokim śmiechem, który wraz z echem niósł się dookoła zabójczy niczym złowieszczy podmuch, lub odgłos odległej burzy. Przez chwile jeszcze zarówno dźwięk słów, jak i ten ciągnący się, nieprzyjemny odgłos towarzyszyły mu, gdy zbierał myśli po rzuconej beztrosko podpowiedzi. A może to była groźna? Decyzja należała do zabójcy, któremu demon z tonem przepełnionym triumfem przypomniał o istnieniu roślin wabiących do wnętrza swe ofiary.
Nie sposób było zignorować skojarzenie lepkich kielichów bagiennych rosiczek z czarną mazią, która chciała zalać pomieszczenie i unieruchomić mężczyznę na jednym z pięter. Jedynym wyjściem, nawet gdy chciał przemieścić się w kierunku schodów, było utorowanie sobie drogi płomieniami, jedyną techniką zdolną rozproszyć macki tworzące się z demonicznego tworzywa pod jego stopami. A te wystrzeliły ku niemu w momencie, gdy ruszył w kierunku przejścia - zmuszając go do dwukrotnego użycia czwartej techniki chociażby po to, aby oczyścić przed sobą drogę i nie dać się ponownie przygwoździć do ściany.

Zgodnie z przewidywaniami maź odbiła się od zapory z ognia, a ta, która znalazła się już bardzo blisko użytkownika oddechu rozpadła się na strzępki w momencie, gdy dosięgnął ją zabójczy żywioł pokrywający otoczenie Yuichiro. Ze smrodem kipiącej krwi podłoga pod jego stopami oczyściła się i... czujny wzrok zdolny był dostrzec to nawet w ferworze walki - zmieniła się w porównaniu do tej, po której stąpał chociażby piętro niżej, czy nawet jeszcze kilka chwil wcześniej. To samo stało się z otoczeniem, gdzie sięgnęły płomienie, które wypaliły iluzję. Albo raczej czarną maż przekształconą w ściany, która wcześniej pokrywała całe jego otoczenie.
Wieża znów zabrzmiała gardłowym śmiechem, ale tym razem z nieco dalsza. I także... z góry?
Kagami znalazł się u nasady schodów, które prowadziły na wyższe piętro, ale tym razem ponad jego głową pojawiło się nieznanego pochodzenia światło, trochę jakby odległe promienie słońca za horyzontem rozświetlały jeszcze niebo ponad jego głową. Na skórze poczuł też delikatny, chłodny wiatr, który kontrastował z piekłem otaczającego go zabójczego ognia, ruchomy, przyjemny dla ciała, omiatający jego ciało i odganiający smród palącej się mazi.


Tachibana Shōtarō - Poziom 0
01.04.1654 - zachmurzony poranek

Nana przez chwile słuchała Shotaro, ale w pewnym momencie wzruszyła ramionami - coś w jego słowach ją uraziło.
Głupek. Skoro uważasz, że współpracuje z demonami, to skąd to oczekiwanie, że ci pomogę? — parsknęła i odwróciła oburzona głowę. W jej oczach mężczyzna zachowywał się irracjonalnie, w żaden sposób nie próbował jej pomóc, czy nawet do siebie przekonać, a w zamian chciał, aby zdradziła dla niego nie tylko tajemnice wieży, ale także swojego mistrza. Nie mogła skomentować tego inaczej, co westchnieniem ciągnącym się echem po pustym piętrze. Dopiero w ostatniej chwili zmarszczyła czoło i spojrzała na niego ponad ramieniem, jednocześnie udając się w kierunku schodów. — Grozisz mi? Zobaczymy, czy w ogóle jesteś w stanie mnie złapać.
Tuż po tych słowach, korzystając z zaskoczenia skoczyła w kierunku schodów prowadzących w dół i z odgłosem szybkich kroków, przeskakując co kilka stopni, zniknęła w przestrzeni, wraz z odgłosami biegu. Tak jak Tachibana zauważył, czas i przestrzeń zdawały się być zaburzone od momentu, gdy on i Yuichiro znaleźli się we wnętrzu wieży.

Jeżeli podejmiesz się pościgu za Naną, rzuć kostkami:
1-3 - porażka, nie doganiasz jej.
4-7 - słyszysz kroki uciekającej dziewczyny, rzuć ponownie - do uzyskania innego rezultatu (zmiana piętra).
8-10 - doganiasz dziewczynę (zmiana piętra)

DODATKOWO: użycie jakiejkolwiek techniki oddechu daje +1 do rezultatu.
O użyciu techniki musisz napisać w momencie rzutu kostką (a potem uwzględnić to w swoim poście).



Podsumowanie


Termin: 72h (dopóki nie ogarnę się z postami, to wam też daję więcej czasu)
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)


Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
842
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Spierdolił to po całości. Jeśli chodzi o stosunki między ludzkie to jeszcze daleko mu było do ideału. Przynajmniej polepszył się z tym, że potrafił już jako tako dostrzec popełnione błędy. Chciał wyciągnąć z tej małej informacje, ale przecież był dla niej obcym. Głupim dorosłym, który na dodatek nie wzbudza jej zaufania. Jak głupia musiałaby być, aby mu uwierzyć? Po części miała rację, ale jednocześnie irytowało go to, że nie mógł w żaden sposób ruszyć się do przodu i obecnie był zdany na łaskę małej dziewczynki. Ewentualnie coś tu nie grało, a jednocześnie czas nie działał na jego korzyść. Miał wrażenie, że każda kolejna minut przybliża ich do porażki oraz możliwe, że śmierci. Nie miał zielonego pojęcia co się dzieje z Kagamim i na jakim piętrze tak naprawdę był. Pytanie czy rzeczywiście się poruszał, czy tylko mu się tak wydawało? Nana też nie chciała mu tego ułatwiać.
- Ej moment – rzucił, ale na nic to się zdało gdyż młoda ruszyła przed siebie. Miał dwie opcje. Biec za nią i spróbować ponownie z nią pogadać, czy odpuścić? Wybór był jeden. Skoro już ją spotkał, to nie miał zamiaru odpuszczać. Poza tym potwierdziły się jego przypuszczenia, iż czas nie jest tu normalny, tak samo jak przestrzeń. Musiał się pospieszyć, aby na stałe mu nie uciekła.
- Ichi no kata: Hekireki Issen – powiedział, pochylając się, aby następnie wystrzelić z olbrzymią szybkością. Nie miał zamiaru jednak jej zabijać. Chciał ją dogonić, a wiedział doskonale, że pierwsza forma będzie się do tego idealnie nadawać. Miał szczęście, że nie uciekła za daleko, bądź był odpowiednio szybki.
- Nana! Poczekaj. Porozmawiajmy. Przepraszam cię! Możemy porozmawiać jeszcze raz? Nie jestem najlepszy w kontaktach między ludzkich. Przepraszam – mówił, chcąc zwrócić jej uwagę i by dała mu szansę na naprostowanie wszystkiego. W końcu była jego szansą na zrozumienie tego wszystkiego i do tej pory nie zrobiła niczego co kazałoby mu sądzić, że stanowi dla niego zagrożenie. No i chyba wypadało przeprosić za swoje zachowanie. Oby się zatrzymała.

OOC:
Rzut kością 7 +1 za formę = 8 doganiam


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
246
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Demonowi zebrało się na rozmówki, ale nie dało się z tego ustalić jego nastawienia, było to mocno dwuznaczne. Śmiał się czy rechotał, ale ja wcale nie zamierzałem w tym momencie przywiązywać do tego dużej uwagi. Jeżeli myślał, że będę muszką, którą może sobie złapać i pożreć, to w jego przypadku mogłem być szarańczą, która doszczętnie go zniszczy, tak jak każdy plon, który postanowi zaatakować. Aby opuścić to piętro, musiałem sięgnąć po techniki oddechu płomienia, czarna maź szybko zaskwierczała pod wpływem ognistej zapory, smród uniósł się w powietrze a macki, które miały mnie zatrzymać, zostały odbite i zniszczone.
Częściowa iluzja tego miejsca zniknęła pod wpływem wypalania, czy nic tutaj nie było prawdziwe i wszystko to powstało z tej mazi? W końcu uzyskałem pierwszą przydatną wskazówek co do właściwości tego miejsca, ale dopiero na kolejnym piętrzę, spróbuje zbadać pewną kwestię. Przyjrzałem się temu, w jakiś sposób ogień trawi czarną ciecz i tego, co zostaje po spaleniu, czy podłoga dalej była kamienna, czy może drewniana, stara i dziurawa czy może wręcz przeciwnie. Jednak nie miałem zbyt wiele czasu do stracenia, bo demon wieży postanowił przygotować kolejny akt w tym przedstawieniu.

Gdy znalazłem się u nasady schodów, gdy zobaczyłem promienie słońca i poczułem wiatr, który równie dobrze mógł być tylko przeciągiem. Czy to było jedna z kolejnych jego sztuczek, czy może faktycznie z niewiadomego mi powodu zaraz wyjdę na otwartą przestrzeń, pytanie tylko gdzie i jakim cudem idąc w wieży ku górze miałem wyjść jakby z piwnicy czy innego podziemnego kompleksu.
Pewnie i mocno trzymałem rękojeść miecza, musiałem być gotowy na wszystko i szybkimi krokami chciałem jak najszybciej wejść na kolejne piętro, zachowywałem ostrożność i starałem się obserwować czy nie czaiła się jakaś pułapka na kolejnych stopniach albo, czy ze ściany zaraz nie wystrzelą jakieś macki albo kolce, które mógłby się okazać bardzo nieprzyjemne dla mnie. Gdy znajdę się na kolejnym poziomie, rozglądam się za ewentualny niebezpieczeństwem, miecz trzymając w pozycji do wypuszczenia bloku albo cięcia poprzecznego.
- No i gdzie jesteś, Muchołówko. - Rzucił spokojnie i obracając głową, starałem się omieść wzrokiem, cały perymetr dookoła mnie na wypadek, gdyby postanowił, znowu spróbować jakieś zasadzki. Powoli zbierałem coraz więcej wiedzy i pomysłów jakby tu z nim walczyć, ale nie wiedziałem, ile jeszcze asów mógł mieć w rękawie.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
48
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 12


Kagami Yuichiro - Poziom +10...
11.04.1654... - chłodny wschód słońca

Było coś dziwnego w niebie i blasku, który Yuichiro widział nad swoją głową. Z każdym krokiem wykonanym po schodach dostrzegał niepasującej do siebie szczegóły. Nic konkretnego, ale wzmagało się jego odczucie, że znajduje się pod iluzoryczną kopułą. Dla wzroku tak wyczulonego na szczegóły było to jasne od pierwszej chwili - niebo było sztuczne, ale nic nie wskazywało na to, aby tym razem otoczenie pięknych przestworzy miało stanowić dla niego zagrożenie.
Całą uwagę skradł za to mężczyzna siedzący na środku najwyższego piętra, tuż pod wizją cudownego nieboskłonu. Otoczony był nieznanymi Yuichiro mechanizmami, pięknymi malowidłami i mapami nieba ciągle błyszczącymi czarnym atramentem. Sam nieznajomy siedział wygodnie na rzeźbionym krześle, sięgając wzrokiem wysoko ku przestworzom. Jeżeli dostrzegł obecność zabójcy, to nie dał tego po sobie poznać.
Z drugiej strony jego aura demona była praktycznie nieobecna. Ledwo wyczuwalna nawet z tak bliska.
Przypominał w swojej formie człowieka, starszego naukowca o ciemnej brodzie przeplatanej siwymi pasmami. Na nosie leżały malutkie okulary, obdarzone być może w szkła powiększające, a ubrania oblewały jego ciało aż do samej posadzki. Nie... one łączyły się z podłogą tworząc całość.

Yuichiro nie poczuł potrzeby unoszenia nichirin do obrony, lecz stąpając czujnie ku górze zwrócił na siebie uwagę kogoś znacznie mniej groźnego. Mała Rin, dziewczynka którą spotkał u nasady wieży siedziała na kolanach tego mężczyzny. Wyglądała na zaciekawioną niebem do momentu, aż nie zobaczyła zbliżającego się Płomienia. Wytrzeszczyła oczy i potrząsnęła ręką demona. Sama jednak nie ruszyła się ze swojej pozycji.


Tachibana Shōtarō - Poziom -6
25.03.1654 - zachmurzony wieczór

Chociaż dziewczynka znała miejsce, po którym się poruszała (lub wydawało się, że je zna), tak nie mogła równać się z zabójcą demonów. Szczególnie, że pośród wszystkich oddechów to właśnie użytkownicy Pioruna znani byli ze swojej szybkości. Shotaro, pomagając sobie jedną z wielu technik, w błyskawicznym tempie zjawił się ponownie u jej boku, zatrzymując Nane u nasady schodów niższego piętra.
Cóż, "niższego" wcale nie oznaczało, że rzeczywiście ciało zabójcy przemieściło się. Jak już zdołał zauważyć, miejsce do którego weszli było niestabilne jeżeli chodzi zarówno o czas jak i przestrzeń. Takeshi mówił, że gdy to on odwiedzał okolicę, po demonie nie było śladu, a stare tropy zostały skrzętnie ukryte. Być może nawet on uległ iluzji, która w tej formie charakteryzowała tylko bardzo niebezpieczne demony.
Auć! — jęknęła Nana, głównie dla podkreślenia swojego niezadowolenia tym, że Tachibana schwytał ją w pół kroku i zatrzymał w miejscu. Spojrzała na niego z wyrzutem, że tak szybko ją dogonił, ale wysłuchała tego, co miał tym razem do powodzenia. Może jedno magiczne słowo "przepraszam" rzeczywiście potrafiło zdziałać cuda? Ostatecznie pomimo wszelkich powiązań z demonami Nana była zaledwie dziewczynką. Niewykluczone, że współpracowała z nimi nie z własnej woli. Zmrużyła powieki i strzeliła na Shotaro gniewnym spojrzeniem. — To lepiej się naucz! A jesteś chociaż lepszym samurajem niż rozmówcą? — zapytała, oskarżycielsko celując w niego palcem. Nie wyglądała na szczęśliwą z obecnego położenia, ale też nieszczególnie próbowała się wyrywać. Wiedziała, że nie ma szans w tym nierównym starciu. Dla odmiany wyglądała na skłonną powiedzieć coś więcej, skoro zabójca zmienił względem niej swoje nastawienie.

Tyle że, kiedy beztrosko stali tak na szczycie schodów, ze ściany na przeciw wystrzeliła ku nim czarna, macka.



Podsumowanie


Termin: 72h (dopóki nie ogarnę się z postami, to wam też daję więcej czasu)
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)


Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
842
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Może i miała przewagę. Może wiedziała lepiej jak się poruszać w tej strefie, domenie, wieży, czy czymkolwiek było to środowisko. Jednakże on w dalszym ciągu był zabójcą. Szkolonym do łapania zwierzyny oraz toczenia pojedynków z naprawdę szybkimi przeciwnikami. A jeśli chodzi o prędkość to zabójcy oddechu pioruna szczycili się swoją szybkością. Dlatego też musiał ją dogonić i wyjaśnić tą sytuację. Może i była w towarzystwie demona, ale nie znali całego kontekstu sytuacji, a na dodatek nie wykazała żadnej wrogości w jego stronę. Prawdę mówiąc, to oni zachowywali się nieuprzejmie w ich stronę i przynajmniej za to powinien ją przeprosić. Bądź co bądź to w dalszym ciągu było dziecko.
Złapanie jej nie nastręczyło mu trudności, musiał jedynie uważać, aby przy złapaniu nie skrzywdzić jej. Ta technika nie służyła do łapania uciekających dziewczynek, a do ściągania demonicznych głów z ich szyi. W dalszym ciągu jednak miał wrażenie, że nie poruszał się tam gdzie chciał. Owszem był na niższym piętrze, ale czy ono na pewno było niższe? Brak okien, aby ustalić wysokość na podstawie okolicy i fakt, że wszystko było praktycznie jednakowe skutecznie utrudniało cały proces. Nie wiedział co może być przyczyną, ale jeśli wszystko było wywołane przez demoniczną sztukę krwi jednego demona, to z pewnością nie będzie łatwo. Na początek trzeba będzie go jeszcze znaleźć, a na to się obecnie nie zanosiło. Przynajmniej nie z jego strony.
- Wybacz – powiedział do Nany. Najwyraźniej chwyt nie był tak delikatny jak chciał. Nie wiedział czy przeproszenie jej zadziała, ale z pewnością był to dobry początek. Ostatnimi czasy sporo przepraszał niektóre osoby za swoje zachowanie.
- Można rzec, że to jedna z niewielu rzeczy, które mi wychodzą w życiu – odparł, choć nie wiedział do końca co miała na myśli poprzez bycie samurajem. Czy zachowanie, kodeks, czy też walkę. Na początek też puścił ją. Przecież nie będzie jej trzymał przez całą rozmowę.
- Nie wiem dokładnie co tu się dzieje oraz jakie was łączą relacje. Byliśmy nieuprzejmi i nie powinno tak być. Na początek przedstawię ci się. Jestem Shōtarō. Przybyliśmy tu by zrozumieć co się dzieje z tą wieżą. Więc chciałbym to zrozumieć. Możesz mi opowiedzieć co tu się dzieje? Proszę? – powiedział. Starał się być uprzejmy i nienachalny. Chciał z nią odbyć normalną rozmowę. Możliwe, jednak iż w trakcie tej rozmowy uleciało mu, iż w dalszym ciągu znajdował się na nieprzychylnym terytorium. Wieża, chyba nie lubiła jak rozmawiało się o jej sekretach.
- Uważaj – powiedział i odepchnął Nanę z linii ataku. Sam zaś przygotował się na atak.
- Shi no kata: Enrai – powiedział przygotowując się do uderzenia. Powietrze wokół niego zgęstniało kiedy wykonał czwartą formę. Wykonał obrót z jednoczesnym zderzeniem mieczem o atakującą mackę, by po uzyskaniu optymalnej prędkości wypuścić kontrujące cięcie w jej kierunku. Trzeba było uciąć ją jak najszybciej. Jednocześnie musiał sprawdzić co z Naną.



czwarta forma:


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
246
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Ostatnie piętro kryło za sobą coś nietypowego i pomimo widoku nieba, powiewowi wiatru i nawet blasku słońca nie dało się przeoczyć, że to była tylko iluzja. Wykreowany obraz, który powstał za pomocą demonicznej sztuki krwi. Ułuda, która miała za zadanie umilić im trwanie w mroku. Czy oni sami, żałowali tego, w jakim miejscu i pozycji się znaleźli, czy to właśnie dlatego izolowali się w wieży, ale ciągle nie tłumaczyło to faktu złowrogiego śmiechu i próby pożarcia, skoro już nawiązał do muchołówki.

Na środku znajdował się mężczyzna, siedział na wielkim rzeźbionym krześle otoczony różnymi dziwami i rzeczami, których przeznaczenie nie było mi do końca jasne. Zachowywał się tak, jakby w ogóle nie zdawał sobie sprawy z mojej obecności tutaj, mimo że chwilę wcześniej musiałem z nim toczyć rozmowę. Wyglądał dość nietypowo nawet jak na demona, przypomniał uczonych, którzy dedykowali swoje życie nauce.
Czyżby on zaprzedał swoje człowieczeństwo, aby móc wiecznie zgłębiać niezbadane do tej pory zakamarki świata i prawa, które nim rządziły. Jedyna osoba, która przejęła się moim pojawieniem na tym poziomie była Rin, która znajdowała się w środku, mimo że wcale nie wchodziła do wieży. Nie wiedziałem, jak znalazła się w środku. Skoro nie weszła tym samym wejściem co my. Kolejna zagadka, która wcale nie ułatwiała poznania specyfiki tego miejsca i zostawiała więcej pytań niż odpowiedzi.

- Skoro już tu jestem, to może zwrócisz na mnie uwagę. Bo to chyba ty chwilę temu chciałeś mnie uczyć? - Rzuciłem do mężczyzny, który wolał oglądać sztuczne niebo niż zwrócić uwagę na osobę, którą chwilę wcześniej próbował pochłonąć przy pomocy czarnej mazi. Wszedłem nieco głębiej na ten poziom, obserwując czy otoczenie nie uległo zmianie. Bo demon mógł po prostu udawać obojętność, a w rzeczywistości przygotowując jakąś zasadzkę.
- Nie męczy Cię ta ułuda, w której chcesz trwać mimo nieśmiertelności? Zyskałeś wieczne, życie i zdrowie, ale straciłeś masę innych rzeczy, których już nigdy nie doświadczysz. No i już nigdy nie będziesz wolny, gdy Twój Pan stwierdzi, że jesteś mu zadrą w oku. - Próbowałem pociągnąć go za język i wybadać, chociaż to w żadnym wypadku nie zmieniało tego, że jesteśmy wrogami i koniec końców trzeba będzie przejść do walki na śmierć i życie, taki już był mój obowiązek, skoro należałem do korpusu. Pomimo takich okoliczności i tak się nie rozluźniałem i przygotowywałem na różne okoliczności.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
48
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 13


Kagami Yuichiro - Poziom +10...
11.04.1654... - chłodny wschód słońca

Demon ciekawskim spojrzeniem omiatał niebo ponad swoją głową. Czasami przykładał do twarzy małą lupkę na metalowym patyczku, jakby ten malutki przyrząd pozwalał mu sięgać wzrokiem daleko, poza granice ludzkich (czy demonicznych) zdolności, następnie kiwał głową za zrozumieniem, ale w dalszym ciągu ignorował obecność Yuichiro. Coś w jego sylwetce sugerowało, że zdaje sobie sprawę z obecności zabójcy, lecz niewiele sobie z tego robi.
Rin w międzyczasie opuściła rękę, którą wcześniej próbowała poruszyć swojego towarzysza, pomachała krótko do zabójcy i oparła się wygodnie na ramieniu demona. Wydawała się nieobecna, miała senny wzrok i brakowało jej wcześniejszego żaru, z którym wcześniej naskoczyła na dwóch przedstawicielu korpusu, gdy rozmawiali wcześniej przed wejściem do wieży. Kiedy się wówczas rozdzielili, ciężko było powiedzieć co wówczas zrobiła. Może po prostu podążyła śladem Yuichiro, gdy ten wraz z Shotaro zdecydował się wejść do środka, w mrok nieznanego?

Sytuacja była zaskakująco spokojna i dopiero słowa Kagameigo o naturze demonów wywołały u siedzącego kawałek dalej mężczyzny potrzebę głośnego westchnienia.
A czy ciebie nie męczy życie w ułudzie? Śmiertelność, delikatność ciała i wieczna słabość, której nawet lata treningu nie mogą zmienić? Poświęciłeś tak wiele temu życiu, nie wiedząc nawet czy cokolwiek istotnego w nim osiągniesz? — odparł, przedrzeźniając ton zabójcy. Pokręcił głową, sugerując, że wcale nie uważa, że to co powiedział jest prawdziwe. — Wszystko ma swoją cenę i tylko my decydujemy o tym, czy jesteśmy w stanie zapłacić jednym, aby zyskać drugie. Nawet jeżeli coś pozornie nie ma ceny, to tylko dlatego, iż ludzie zapominają, jak bardzo cenny jest czas. Czas potrzeby aby się czegoś nauczyć, czas potrzebny do wykonania wielu treningów, czas aby spłodzić i wychować dziecko, czas aby coś gdzieś dostarczyć na własną rękę... czy czas nie jest najcenniejszą walutą ze wszystkich?
Demon spojrzał wreszcie w kierunku zabójcy i uchylił malutkie okulary, znad których zerkały czujne oczy o barwie głębokiego błękitu. Nie wyglądały na oczy drapieżnika, choć nie ulegało wątpliwości, że na przeciw Yuichiro siedział wygodnie, z Rin na kolanach, jeden z przedstawicieli jego śmiertelnych wrogów. Jego ruchy były powolne, skupione i bardzo ostrożne, przez co nie wydawał się niebezpieczny.
Choć bez wątpienia musiał być groźny.


Tachibana Shōtarō - Poziom -6
25.03.1654 - zachmurzony wieczór

Powoli, z każdym kolejnym słowem Nana rozluźniała się. Nadal wydawała się czujna, ale w stosunku do otoczenia, już nieco mniej do Shotaro, który wylewnie przeprosił za swoje zachowanie, a potem jeszcze z dużo większą gracją poprosił dziewczynkę o pomoc. Z jej twarzy zniknęło wykrzywienie, a pojawiła się szczera ciekawość. Widział też wyraźnie, że za jej spojrzeniem kryło się znacznie więcej wiedzy, niż to co ostatecznie mówiła.
Wszedłeś do środka nic nie wiedząc o tym miejscu? Wasz... ten starszy mężczyzna był ostrożniejszy, kiedy przybył tu... pewnego dnia. Nie wiem dokładnie jak dawno, bo czas w tym miejscu jest bardzo płynny — mówiła powoli, wyraźnie dawkując informacje przekazywane zabójcy. Od czasu do czasu zerkała na boki, jakby spodziewała się, że ktoś albo coś widzi ją (i słyszy) nawet w tym momencie. To także nie umknęło czujnym oczom Shotaro. Po chwili Nana kontynuowała, nerwowo marszcząc czoło. — Mój mistrz decyduje jaki dzień zastaniemy w środku, dlatego jeżeli weszliśmy tu w innym momencie, to być może dlatego cię nie pamiętam. Ale ty pamiętasz mnie, prawda? Cóż... to i tak niewiele zmienia, czas zmienia się tylko i wyłącznie w środku i nie ma wpływu na to, co na zewn...
Cień macki wyłaniającej się ze ściany zwrócił jej uwagę tuż po tym, jak Tachibana sięgnął po broń. Nana w pierwszej chwili zlękła się, że mężczyzna celuje bronią w nią, lecz odwróciła głowę akurat w momencie, gdy silne, czarne kończyny rzuciły się wprost na nią.

Powiedziała za dużo.

A może te dwie rzeczy nie miały ze sobą żadnego związku?
Shotaro przygotowany jednak na atak zdołał odbić go nim czarne twory sięgnęły stojącej obok dziewczynki. Enrai zadziałało jako osłona przed zasadzką, lecz wykonane w następnej kolejności cięcie zdołało jedynie jeszcze raz zmierzyć się z nadlatującą macką, powstrzymując ją przed dotarciem do celu. Napierająca na zabójcę siła była tak znaczna, że jego podeszwy zapadły się w gruncie z trzaskiem, a ciało napięło na granicy wytrzymałości.
Jedna z macek siłowała się z Shotaro, a pozostałe dwie, które wyrosły u nasady oryginalnej ponownie ruszyły w kierunku Nany; dziewczynka instynktownie schowała się za plecami Tachibany, do uszu którego dotarły wykrzyczane w hałasie walki słowa:
...nie ma wpływu na to, co dzieje się na zewnątrz. Wiesz co to oznacza?!




Podsumowanie


Termin: 72h (dopóki nie ogarnę się z postami, to wam też daję więcej czasu)
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)


Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości - Page 2 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
842
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach