Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
Rezydencja Uesugi w YonezawieDzisiaj o 10:19 pmKarasawa Sayaka
[ MISJA ] Miyaga - Czarniejszy krukDzisiaj o 10:19 pmMistrz Gry
Chata MedykaDzisiaj o 8:46 pmMatsumoto Takashi
RZUT KOSTKĄDzisiaj o 8:41 pmAdmin
Chaty rolnikówDzisiaj o 8:26 pmMatsumoto Takashi
MostekDzisiaj o 8:15 pmSeiyushi
Pokoje RetsuDzisiaj o 5:24 pmDate Retsu
Wodospad ShiraitoDzisiaj o 5:14 pmHīragi Kyōya

[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości
3 posters
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 1

Kagami Yuichiro, Tachibana Shōtarō
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Bezdroża Kiusiu, krainy wciąż dzikiej i skąpo zaludnionej, gdzie przełom zimy i wiosny ma barwę zeschniętej, zżółkłej trawy i błotnistej brei. Nawet pogoda zdała się współgrać tego dnia ze smutnym widokiem, wpychając na niebo szarą, bezkresną kurtynę. O słońcu tego dnia nie było mowy, stąd nawet godziny poranne oznaczały, że dwoje zabójców musiało mieć się na baczności. Im bliżej znajdowali się swojego celu, tym realniejsze okazywało się zagrożenie.

Kilka tygodni wcześniej na spotkanie wezwał ich ich Takeshi, filar oddechu kamienia. Mężczyzna rzadko udzielał się w sprawach korpusu, większość swojego czasu spędzając na podróżach po kraju gdzie zbierał informacje o działalności demonów. Jego kruki (ponieważ miał ich więcej, niż inni zabójcy) często fruwały ponad Tsurugi z listami, więc jeżeli to on organizował spotkanie, można było się domyśleć, że Kagamiego i Tachibane czekała dłuższa wyprawa.
Po krótkiej wymianie uprzejmości wręczona została im mapa wskazująca drogę, której w zasadzie nie było. Na zielone połacie lasu naniesiono czerwoną linią trasę, którą powinni przebyć, aby trafić do swojego celu, którym była "podejrzana wieża emanująca wpływami demonów". Innymi słowy - waliła krwią. W czasie, gdy filar sprawdzał tamtą okolicę demona, lub demonów nie było w pobliżu, lecz sądząc po zapachu ulotniły się z miejsca tylko dlatego, że wyczuły silniejszego od siebie zabójcę. Takeshi chciał, aby ktoś inny jeszcze raz sprawdził okolicę aby upewnić się, że sytuacja jest pod kontrolą.
Zachowajcie ostrożność. Budynek nie wygląda na postawiony ludzką ręką i otacza go dziwna atmosfera — ostrzegł, nim zakończyło się spotkanie.

Przygotowania do wyprawy nieco zajęły, a sama podróż rozpoczęła się bliżej zakończenia zimy. Wozy dostarczyły ich do najbliższego traktu, widocznego jeszcze na skraju mapy, lecz pozostałe kilkanaście kilometrów musieli przebyć sami, wytyczając sobie drogę poprzez dzikie stepy i gęste, bambusowe lasy. Teren wznosił się łagodnie, ale na długim dystansie. Jeżeli wierzyć zapiskom Filara Kamienia, to do celu pozostało im jakieś pół godziny drogi.




Podsumowanie


Termin: 48h
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:

  • Obecnie znajdujecie się w centralnej części wyspy Kiusiu, z dala od miast, wiosek oraz rzek. Teren jest gęsto zarośnięty, a pogoda pochmurna - sprzyjająca demonom również za dnia
  • W momencie napisania pierwszego posta wasze informatory zostaną zamknięte
  • Ekwipunek i ubiór o ile nie są zawarte w Informatorze, powinny zostać opisane dokładnie w pierwszym poście
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)
  • Poziom misji to C+ (ze względu na niską rangę Shotaro)




Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Zajmowałem się swoimi sprawami, gdy otrzymałem wezwanie na kolejne spotkanie, ale tym razem z Filarem kamienia Takeshim, z którym nie miałem zbyt wiele okazji do rozmów. Może po prostu  tak się dziwnie składało albo to była jego aparycja, bo prezentował się raczej bardzo surowo i groźnie. Może to było tylko pierwsze wrażenie, a w środku był zdecydowanie inny. Filar kamienia zajmował się bardzo ważnymi rzeczami i mocno się poświęcał dla korpusu, kiedy zbierał ważne informacje, którymi bardzo szybko się dzielił z całą resztą.
Miałem się właśnie o tym przekonać, na miejscu spotkałem Tachibane, który również otrzymał wezwanie, nieco ułatwiało to współprace, bo już się znaliśmy i wiedzieliśmy, czego możemy się po sobie spodziewać.

- Miło Cię widzieć, obyś był w formie. Raczej nie będzie to proste zadanie. - Nim odbyło się nasze spotkanie z filarem, wymieniłem z nim kilka uprzejmości i podzieliłem się swoim zdaniem. Misja na pewno nie będzie prosta, już się przyzwyczaiłem, że te łatwe omijały mnie szerokim łukiem.
- Rozumiem, będę miał oczy szeroko otwarte. - Odpowiedziałem Takeshiemu i ukłoniłem się, jego słowa dały mi pewną wskazówkę, tak naprawdę cała ta wieża mogła być naszym wrogiem, musieliśmy zakładać różne scenariusze, gdy pojawił się tak niecodzienny problem. A może to wcale nie był tylko jeden demon, a całe ich siedlisko, wzniosły nowe miejsce, w którym będą mogły się gnieździć i skrywać przed słońcem. Mieliśmy nieco czasu, aby się przygotować, przynajmniej nikt nas nie cisnął od razu do najgłębszej czeluści, bez iskry światła.

- No nic, tutaj się kończy wygodna podróż. - Zeskoczyłem z wozu i poprawiłem swoje szare kimono, zacisnąłem mocniej czerwony sznur na czarnej hakamie i na końcu sprawdziłem, czy białe Haori przypadkiem nie zaczęło się z suwać. Za nim wóz ruszył w dalszą podróż, upewniłem się, że miałem przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak woda, trochę suchych racji, oraz to, co było w tym wszystkim najważniejsze, moje tachi z nichirin i broń miotaną.
- Masz wszystko, możemy ruszać? - Nim postawiłem krok w stronę naszego celu, zaczekałem aż Tachiban będzie gotowy. To były ostatnie chwilę, w których będziemy mogli normalnie porozmawiać, bo zaraz znajdziemy się na terenie wroga, a tam już nie możemy za mocno się rozkojarzać, bo nawet nie wiem, z czym mamy do czynienia. Szedłem pewnym krokiem i nieustanie ilustrowałem to, co znajdowałem się w zasięgu mojego wzroku, gęste bambusowe lasy nie należały do najbardziej przejrzysty terenów, ale również stanowiły pewną ochronę dla naszych wrogów i nas samych. Dłoń miałem opartą o rękojeść miecza, gdyby jakiś demon postanowił nas przywitać wcześniej.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Wezwanie od Filara Kamienia z pewnością było dość niecodzienną rzeczą, ale prawdę mówiąc trzeba było się tego spodziewać. Hashira sporo podróżował po kraju i czynił naprawdę wiele dla Korpusu, zaś kruki z wiadomościami od niego cały czas przybywały do Siedziby Głównej. Nic więc dziwnego, że w końcu pojawiła się misja, a sam fakt wezwania też nie powinien go tak dziwić. Owszem, może nie miał z tym człowiekiem zbyt wielu kontaktów, ale w końcu sam Tachibana wrócił do pełnej sprawności i mógł ponownie uczestniczyć w misjach. Tak więc udał się na spotkanie z Filarem Kamienia. Z pewnością informacje, które chciał przekazać były bardzo ważne, a sama misja dość pilna, o czym świadczyło to, iż na miejscu spotkał Kagamiego. Cóż cenił go jako wojownika i z pewnością wiedział co może od niego oczekiwać. Poza tym ich relacja można powiedzieć była lepsza niż wcześniej, co może jedynie pozytywniej skutkować w trakcie całej misji.
- Ciebie też dobrze widzieć. Szybko się ponownie widzimy i tak. Jest mi lepiej – rzekł, nawiązując do ich niedawnego spotkania w świątyni i krótkiej rozmowy. Kto wiedział, że ich ścieżki tak szybko się ponownie zetkną. Wymienili się kilkoma spostrzeżeniami na temat czekającego ich zadania, a także tego co może na nich czyhać. Z pewnością nie będzie to nic miłego, gdyż proste i miłe misje się nie zdarzają.
Spotkanie z Filarem Kamienia przebiegło dość sprawnie i rzeczowo. Cała sprawa była dość śmierdząca i nieprzyjemna i łatwo było zrozumieć, czego wysyła się na nią dwóch zabójców. Mogli natknąć się na wiele rzeczy.
- Będziemy mieć się na baczności – rzekł Tachibana i również się skłonił, jednocześnie rozmyślając o słowach Takeshiego. Z pewnością trzeba będzie uważać, gdyż wkraczali na teren wroga, chociaż miał dziwne przeczucie, że coś tam jeszcze macało palce. W każdym razie teraz był czas na odpowiednie przygotowanie się.

- Było miło, lecz się to zakończyło – odparł Shoto, samemu zeskakując z wozu. Zima powoli ustępowała i gdzieniegdzie zaczynały się roztopy, ale tutaj chyba jeszcze nie było tak źle. Sam ciemnowłosy miał na sobie czarne kimono, na które zarzucił swoje czerwono, fioletowe haori. Dokładnie sprawdził czy wszystko ma przy sobie. Inazuma była dobrze przypięta u jego pasa, tak jak jedna bomba dymna czy olej z wisteri. Na wszelki wypadek wziął ze sobą linę, trochę racji i wody. Poza tym nie było potrzeby obciążać się bardziej, gdyż w walce mogło to skutkować śmiercią.
- Gotowy do drogi – rzekł samuraj i ruszył wraz ze swoim towarzyszem ku nieznanemu. Ścieżka z pewnością nie była łatwa, a na dodatek trzeba było zachować pełne skupienie. Pogoda z całą pewnością była idealna dla demonów tak więc dokładnie wypatrywał wszelkich ruchów, które mogły być oznaką zagrożenia czy tego, że ktoś jest w ich obecności. Jego lewa dłoń położona była na rękojeści miecza, aby w razie czego móc szybko odpowiedzieć na atak.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
248
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 2

Kagami Yuichiro, Tachibana Shōtarō
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Tak jak poinformował ich filar, wieża pojawiła się na horyzoncie, gdy byli już wystarczająco blisko szczytu wzniesienia. Była dość wysoka jak na japońskie standardy, szczególnie, że wzniesiono ją raczej z myślą o samotnej warowni, a nie kompleksie świątynnym. Przypominała raczej zachodnią, kamienną architekturę, którą dość często dało się też spotkać w miastach portowych, przez co tym bardziej wydawała się odstawać od otoczenia. Poza tym była wyraźnie uszkodzona, jakby nadgryziona zębem czasu. Tu i tam widniał ciemny wyłom. a między kamiennymi stopniami wyrastał gęsty mech i nawet małe drzewka, które szukając słońca pięły się ku górze. W miejscu drzwi zionęła jedynie bezkresna dziura, której nawet doskonały wzrok nie był w stanie zbadać.
W miejscu tym brak światła mieszał się z czymś niemalże materialnym, jakąś gęstą aurą o mieszaninie żelazistych zapachów. Teraz mogliście już wiedzieć co miał na myśli Takeshi, gdy wspominał o obecności demonicznej aury.

W-wieża jest zamknięta! Zamknięta na odwiedziny! — głos dobiegł do nich z daleka, więc gdyby chcieli, mieli szansę zareagować na obecność postaci nadbiegającej do nich z daleka. Dziewczyna sapiąc głośno starała się ich dogonić, a gdy była już blisko zgięła się i oparła ręce na kolanach, próbując opanować szybki oddech. — Bie... biegłam za wami taki kawał drogi... chyba zaraz płuca mi wyskoczą. — Po chwili odwróciła się i krzyknęła w dal — Wygrałam! Znów z tobą wygrałam, niezdaro!
Z tego samego miejsca, lecz znacznie dalej, nadbiegała druga, podobna wiekiem dziewczynka. Potykała się co jakiś czas w czerwonej hakamie świątynnej służki. Oczy miała okrągłe i załzawione, a policzki czerwone od wysiłku. Taszczyła ze sobą słomianą miotłę, której najwyraźniej nie zamierzała wypuszczać z rąk, mimo że przedmiot przeszkadzał jej w truchcie.
Niesprawiedliwe. Riiin, to niesprawiedliwe! Ty się nigdy nie męczysz... — zawołała słabym głosem.


??? - wygląd
??? - wygląd

Podsumowanie


Termin: 48h
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)




Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Powoli przedzierali się przez ścianę zieleni, która otaczała ich i jednocześnie blokowała dostęp do tej tajemniczej wieży. Nie było to jednak nic co mogłoby ich na dłużej zatrzymać. Jednakże musieli cały czas zachowywać czujność, gdyż był to idealny teren na zasadzkę, bądź na zwykłą obserwację dwóch zabójców. Na dodatek ponura aura dnia nie była ich sprzymierzeńcem. Krótko mówiąc znajdowali się na bardzo nieprzychylnym terenie i zdawali sobie z tego sprawę. Dlatego też Tachibana dokładnie się rozglądał, będąc gotowy zareagować na jakikolwiek ruch, czy też atak. Lepiej być gotowym, a jak się mile pomylą to nic się nie zdarzy. W końcu jednak na horyzoncie ukazała się tajemnicza wieża, o której wspominał Filar Kamienia. Z pewnością nie była czymś co zachęcało do spędzenia w niej czasu. Stałą samotnie w samym środku zielonego morza i nie wyglądała jakby była częścią jakiejś świątyni. Nie przypominała japońskiej myśli budowniczej. Bardziej te zachodnie, które czasami widywało się w portach. Zupełnie jakby ktoś rozpoczął budowanie warowni, lecz po wybudowaniu jednej wieży porzucił cały projekt, pozostawiając budowlę na żer czasu i natury. Było to dziwne, przerażające i podejrzane. Tachibana przyglądał się wieży, która już była solidnie nadgryziona zębem czasu. Kilka wyrw, mech, brak drzwi i ogólnie nic co by zachęcało do wejścia. Na dodatek sama aura, która panowała w tym miejscu jasno świadczyła, iż nie jest to normalne miejsce. Takeshi miał rację, że nakazał im sprawdzić to miejsce.

Zabójca oddechu pioruna już chciał zrobić kolejny krok, kiedy do jego głosu dobiegł głos. Głos dziecka. Na dodatek zbliżał się. Samuraj zacisnął dłoń na rękojeści katany i odwrócił się w stronę nadbiegającej postaci, będąc gotowy do starcia. Jego zdziwienie było dość spore, choć nie dał po sobie poznać, kiedy zobaczył młodą dziewczynkę, która biegła w ich stronę, jednocześnie starając się nie paść z wycieńczenia. Po chwili w tym samym miejscu ukazała się druga w stroju świątynnej służki z miotłą w dłoni. Zupełnie jakby przed chwilą została oderwana od obowiązków.
- Kim jesteście i co tu robicie? Nie wiecie, że dzieci nie powinny same chodzić po takim ciemnym lesie? I niby dlaczego wieża jest zamknięta? Mi wygląda na otwartą – zapytał Tachibana patrząc na obie dziewczynki. Nie pasowało mu to, ale na razie nie miał podstaw do wykonania jakiegokolwiek ruchu. Był ciekaw co mu powiedzą. Jednocześnie wskazał głową na wielką wyrwę w miejscu, gdzie powinny być drzwi.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
248
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Podróż minęła nam w ciszy, gdzie oboje skupiliśmy się bardziej na ilustrowaniu otoczenia i wyszukiwaniu potencjalnych zagrożeń, ale nic takiego nie miało miejsca. Zbliżaliśmy się do wieży, która była jakby ktoś ją żywcem przeniósł do naszego kraju i to masę czasu temu. Była na tyle charakterystyczna, że raczej nie uchowałaby się tak długo w tajemnicy przed światem, a jednak czas i natura nie były dla niej zbyt łaskawe. Na miejscu dało się poczuć ten smród krwi, który musiał unosić się w jej wnętrzu i ulatniał się przez brakujące cegły.
Jednak nieco martwił mnie ten nieprzenikniony mrok, to było bardzo dziwne zjawisko dla mnie i przypominało mi to, co miało miejsce pod bramą ryżową, bardzo nieprzyjemna sytuacja, w której czułem się, jakbym stracił kompletnie wzrok.
Zacząłem się rozglądać za niewielkim kamieniem, który mógłbym cisnąć do środka. Chciałem sprawdzić, czy ta dziwna aura był jakąś barierą albo innym ustrojstwem, przez które mogły pojawić się problemy, w międzyczasie usłyszałem czyiś głos, zwróciłem głowę w kierunku źródła hałasu, ale jak na razie nie chwytałem dłonią za rękojeść miecza, jeżeli ktoś chciałby nam zrobić krzywdę, to nie oznajmiałby tego, że się zbliża.

Shotaro zadał kluczowe pytania, dlatego ja nie wtrącałem swoich trzech groszy. Ja w tym czasie uważnie się im przyjrzałem, chciałem mieć pewność, że nie są demonami. W końcu słońce było skryte głęboko za chmurami, dlatego warto było poświęcić chwilę czasu i sprawdzić to nim będzie za późno. Według dziewczynki z miotłą, ta druga, która nazywała się Rin i  nigdy nie męczyła, ale przed chwilą walczyła o hausty powietrza. Zgięta w pół, zapierała się o własne kolana, nie wyglądało to, jakby miała nieskończone pokłady energii.
Także chyba te "nigdy się nie męczysz" jest grubymi nićmi szyte, ale z perspektywy dziecka tak mogło być. Dałem im chwilę, aby mogły odpowiedzieć na pytania zabójcy pioruna.
- Możecie mi mówić Yu, to jest Shotaro. Ty jesteś Rin, a ty jak się nazywasz kapłanko? - Dygnąłem krótko, warto było się przedstawić. Może ostatnio moje nastroje były różne, ale nie chciałem, żeby się odbijały na innych, a przynajmniej jak w najmniejszym stopniu. - Od dawna jest tu ta wieża?.. Widziałyście może kogoś tutaj wieczorami? - W dłoni obracałem kamień, o ile takowy znalazłem i zastanawiałem się, jaki w tym wszystkim jest cel.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 3

Kagami Yuichiro, Tachibana Shōtarō
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Głupek. Jest zamknięta na odwiedziny, nie że ma zamknięte drzwi! — prychnęła oburzona Rin, słysząc tak ignorancką odpowiedź Shotaro. — To znaczy, zabójco z przeklętą stalą, że nawet jeśli brama została wyłamana, to nie wolno wam tam wcho... EJ TY!! Co ty sobie myślisz, że robisz?! — Dziewczyna sprawna niczym małe zwierzątko doskoczyła natychmiast do Yuichiro i trzepnęła go po ręce, którą wyrzucił kamień w mrok.

Sam kamień poszybował do wnętrza wieży, a ten zniknął. Nie rozległ się nawet odgłos upadku. Rin posłała mu wściekłe spojrzenie. Sądząc po tym z jaką łatwością uderzyła go - po dziecięciem co prawda - nie była człowiekiem. W zasadzie nie wyglądało nawet na to, aby szczególnie się ukrywała, choć jej aura była dziwnie spokojna.

Prze... przepraszam za nią! Ale Rin ma rację. Nasz pan powiedział, że za jakiś czas przybędą tu goście z mieczami, ale nie pozwolił nam was wpuszczać do środka, przynajmniej dopóki nie zakończy swojej "przemiany". Jeżeli jednak możemy wam jakoś pomóc, to jesteśmy do dyspozycji — Druga z dziewczynek była już zwyczajnym człowiekiem. Nie byłaby w stanie niczego ukryć przed czujnym spojrzeniem dwóch par oczu. Nadal oddychała ciężko po szybkim biegu, ale nabrała powietrza i zwróciła się do rudowłosego. — Jestem Nana. Jeszcze nie przeszłam inicjacji. Um, czy ktoś kręci się tu wieczorami...? Poza nami chyba nie. Przybyliście panowie, żeby zgładzić nas, czy zapytać o radę? — jej zachowanie sugerowało, że nie kłamię. Jak na towarzyszkę demona zachowywała się bardzo swobodnie, sądząc po braku woni krwi nie działała pod wpływem żadnej hipnozy, a jej słowa i ton głosu były słodkie i szczere. — Nie zabilibyście nas bez powodu... prawda?


Rin - wygląd
Nana - wygląd

Podsumowanie


Termin: 48h
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)




Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
On sam raczej wolałby na spokojnie podejść do tej wieży i ją zbadać, niż w jakiś inny bardziej inwazyjny sposób ją naruszać. Widział jak Kagami schyla się po kamień i Tachibana miał przeczucie do czego może on posłużyć. Aura tego miejsca nie napawała optymizmem i bez problemu można było stwierdzić to co chodziło im po głowie od momentu jak tutaj przybyli. Śmierdziało demonami. I chwilę później pojawiły się dwie młode dziewczynki. Jedna po drugiej, z czego ta nazwana Rin nie była za bardzo zadowolona tym, że chcą wejść do wieży. Shoto tylko podniósł brew, kiedy mówiła, mu że wieża jest zamknięta. Tak samo patrzył jak zdołała trafić zabójcę płomienia w rękę, kiedy próbowała wytrącić mu kamień, który jakby został wsiąknięty przez wieżę. Jedno było pewne. To dziecko nie było człowiekiem. Tachibana mógłby spróbować coś zrobić, ale obecnie nie było takiej potrzeby. Ona sama wiedziała kim są, lecz jej aura była niezwykle spokojna. Pozbawiona żądzy czy agresji. Samo jej zachowanie też przypominało kapłankę, która strofuje nieodpowiedzialnym pielgrzymów. Interesujące. Szczególnie słowa drugiej dziewczyny, która z pewnością była człowiekiem.
- To zależy od tego co się wydarzy. Raczej nikt nie chce walczyć więc porozmawiajmy. Chciałbym się dowiedzieć od jak dawna stoi tu ta wieża i kim jest ten wasz mistrz. No i może opowiecie coś o sobie? W końcu niecodziennie spotyka się dwie urocze dziewczynki w takim miejscu. Nawet jeśli nie są tym za kogo można byłoby je brać – powiedział Tachibana, a jego wzrok spoczął na moment na Rin. Następnie zaś przeniósł się na moment na wieżę, próbując dostrzec coś w środku. Wytężył wzrok i w zależności od tego czy coś zobaczył czy nie, po chwili wrócił wzrokiem na swoich rozmówców. Może i nie był spięty, ale spokojny też. Po prostu był w razie czego gotowy. Na razie jednak była to uprzejma rozmowa.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
248
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Dziewczynka z początku nie przejawiała agresji, jednak gdy rzuciłem kamień, jej nastawienie nieco się zmieniło, przystąpiła do działania. Niby jej atak nie był groźny, było to zwykłe uderzenie, ale zdecydowanie znacznie silniejsze niż mógłby zrobić człowiek, a tym bardziej w jej wieku. Jak tylko spróbujemy wejść już teraz do wieży, to ona nas pewnie zaatakuje, druga była tylko człowiekiem, ludzie sprzyjające demonom czy im służące tutaj na Kiusiu nie był niczym niezwykłym, w końcu wpływy korpusu nie rozciągały się tak daleko.

- A co zrobisz, żeby nas zatrzymać? - Rzuciłem pytanie, które było bardziej retoryczne, bo wiedziałem, co prawdopodobnie zrobi. Nie zamierzałem jeszcze jej atakować, ale na pewno nie chciałem stawać do niej plecami i musiałem ją mieć w polu widzenia. Kamień zniknął w mroku i nie wydał z siebie żadnego dźwięku, było to niespodziewane. Nie miałem super słuchu, ale kamień uderzający w pustym kamiennym wnętrzu powinien odbić się mocnym echem. Skoro ich pan nie chciał, żebyś znaleźli się teraz w środku, to zdecydowanie musieliśmy właśnie tam wejść.
Po tej jego przemianie nie wiadomo co tu się wydarzy i czy przypadkiem wieża nie zniknie, gdy on skończy to, co planuje, a zdecydowanie nie chciałem się tłumaczyć filarowi kamienia, jak do tego doszło, że wieża zniknęła i demon dalej żyje. Dlatego musieliśmy działać, nawet jeżeli Rin znowu zrobi się agresywna i będziemy musieli walczyć już tutaj.

- No to jesteśmy w impasie. Wy nie możecie nas wpuścić, a my musimy tam wejść... Każdy ma jakieś rozkazy z góry, ale niestety polecenie waszego pana, dla nas nie ma znaczenia, a to, co mu się nie spodoba, na pewno jest dla nas na plus. Małe ludzkie dziewczynki nie muszą obawiać się tej stali, jednak dla demonów, które uwielbiają zjadać ludzi i pić ich krew jest to zagłada... Od jak dawna jesteś demonem Rin? - Spojrzałem na nią i wymownie zacząłem kroczyć w stronę wieży, dłoń spoczęła na rękojeści i jak tylko zauważę w jej ruchach wrogie intencje, będę się bronił. Mieliśmy rozkazy zbadać sprawę tej wieży, jeżeli stanie nam na drodze to będziemy musieli coś z tym zrobić. Była to tania prowokacja, ale to wiele o niej powie. Jeżeli wola jej mistrza była dla niej rozkazem, to polecenie będzie dla niej gwoździem do trumny.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 4

Kagami Yuichiro, Tachibana Shōtarō
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Rin złapała Shotaro za ramię w dziecinnym odruchu.
Nie zaatakowała go, ale to mogło dać do myślenia mężczyźnie - co gdyby chciała go zaatakować?
Nana, pamiętasz od kiedy tu jesteśmy? — zastanowiła się na głos, kierując wzrok na dziewczynkę z miotłą.
Kapłanka spuściła wzrok i odsunęła się od Yucihiro. Jego ostry ton i brak szacunku względem tego co miały im do powiedzenia szybko zniechęciły ją do rudowłosego. Ona także drobnymi kroczkami zbliżyła się do Shotaro i złapała go za dłoń. Stuknęła go kilka razy w nadziei, że się schyli, a ona będzie mogła powiedzieć mu coś szeptem, na ucho.
≣≣≣≣≣≣≣≣* — odsunęła się i spuściła wzrok na swoje stopy.
Wieża, cichy świadek ich rozmowy, pozostała niewzruszona na groźne spojrzenia i dziejący się niedaleko od niej konflikt interesów. Sam jej wygląd nie zdradzał niczego więcej, nawet gdyby wpatrywać się w nią bez przerwy. Okolica pozostawała tak samo cicha, jak przed ich przybyciem. Gdyby nie niespodziewane towarzystwo dziewczynek, mogliby odnieść wrażenie, że znajdują się w jakiejś martwej strefie. Smród i groźna aura demona emanowały we wszystkich kierunkach, więc nie dziwota, że nikt instynktownie się tu nie zapuszczał.

Rin skrzyżowała ręce na piersi, wypuszczając ramię Tachibany. Odwróciła głowę w głośnym fuknięciem, obrażona na słowa zabójcy płomienia.
Nie będę odpowiadać na twoje pytania, jeżeli nie obchodzą cię moje słowa. Rób co chcesz, mi już wszystko jedno — odparła urażona i na tym zakończyła rozmowę. Odsunęła się na kilka kroków i patrzyła na to, co zrobić dalej mężczyźni. Wyglądało na to, że nie miała zamiaru atakować ich, nawet gdyby złamali zakaz wchodzenia do środka. W ten sam sposób zachowywała się Nana, która w tym układzie wydawała się być zaledwie wsparciem dla czerwonookiej. Było to z resztą całkiem logiczne, skoro jedna z nich była zwykłym człowiekiem, a druga demonem.

*Przed napisaniem swojego posta podejmij decyzję, czy Shotaro schylił się do dziewczynki. Otrzymasz wtedy treść dialogu na PW. Jeżeli nie chcesz ryzykować - zignoruj Nane.


Rin - wygląd
Nana - wygląd

Podsumowanie


Termin: 48h
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)




Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Z pewnością jedna rzecz była dziś klarowna. Kagami nie miał ręki do dzieci, a przynajmniej nie miał ręki do demonicznych dzieci i ich kolegów. Cóż, ciężko go było winić, gdyż byli na ich terenie, walczyli z ich gatunkiem, a także nie wiedzieli jak silna jest Rin i jak bardzo groźny jest jej mistrz. W każdym razie Tachibana dostrzegł, że rudowłosy wolał się droczyć z małą demonicą. Shoto zaś myślał nad tym jaki ruch powinni wykonać. Było to dość kłopotliwe położenie i samo to było niedopowiedzeniem, gdyż jeśli by doszło do walki, to druga dziewczynka była człowiekiem, a nie mogli jej narażać.
Zdziwił go ruch Rin. Przez drobny ułamek sekundy miał wrażenie, że chce go zaatakować i walka właśnie się rozpoczęła, lecz to był tylko dziecięcy odruch. Taki sam jaki miały jego młodsze siostry. W dalszym ciągu była jednak demonem i w momencie ataku mogłaby go poharatać. Nie robił żadnych ruchów, które mogłoby być uznane za agresywne, lecz pilnował się. W duchu lekko się zaśmiał z komizmu tej sytuacji, gdy druga dziewczynka odsunęła się od Kagamiego i podeszła do niego, by jego również złapać za rękę. Teraz wyglądał naprawdę jak jakiś starszy brat.
Chwila, którą poświecił na zastanowienie się była dla niego cholernie długa. Rozpatrywał wszystkie za i przeciw tego ruchu. Jeśli się schyli, to może dać idealny moment otwarcia. Z drugiej strony wydawało się, że Rin dba o swoją przyjaciółkę, a jednocześnie nie wykazywały żadnej agresji. Postanowił zaufać jej i lekko nachylił się, aby usłyszeć co ma mu do powiedzenia. Było to całkiem interesujące.
- Dziękuję – powiedział do młodej kapłanki i wyprostował się. Chwilę później Rin puściła jego ramię. Najwidoczniej ona i Kagami nie zostaną dobrymi przyjaciółmi.
- No tak – powiedział, a następnie przywołał Kagamiego do siebie. Kiedy ten podszedł to nachylił się do niego, aby przekazać mu informację na ucho.
- Są tu kilka miesięcy, ale co najważniejsze ten ich cały mistrz powiedział, że kto wejdzie do środka jako drugi to umrze. Nie wiem co o tym myśleć, ale trzeba uważać – powiedział informację. Musieli opracować jakiś plan, a miał dziwne przeczucie, że te dwie małe mogą im pomóc.
- No dobrze. Widzę, że jesteśmy niejako w pacie. Jak dawno wasz mistrz zniknął w tej wieży? Macie gdzie spać? Co jeść? Jeśli nam nic nie powiecie, to nie będziemy mogli podjąć dobrej decyzji prawda? Porozmawiajmy jak dorośli. Chyba, że chcecie by mój towarzysz traktował was jak małe dzieci? – zapytał Tachibana i obdarzył dziewczynki lekkim uśmiechem. Ciekawe czy pójdą drogą jego sióstr? Jednocześnie on sam znalazł jakiś pień, na którym usiadł. W dalszym ciągu zadbał jednak o to, aby w zasięgu wzroku mieć je obie oraz wieżę. W końcu byli nie na swoim terenie.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
248
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Kilka słów i stwierdzeń, o które żaden dorosły nie obraziłby się i nie obrócił na pięcie. A tu jednak miałem do czynienia z dziećmi, nawet jeżeli jedno z nich było demonem. Nim się spostrzegłem, okazało się, że byłem oschły i bardzo niemiły. Może powinienem z siebie wykrzesać nieco zrozumienia i być dla nich bardziej otwarty, normalny, jaki byłem wcześniej, ale w tym momencie musiałem mieć parszywy nastrój i chyba nie byłem w stanie, albo po prostu nie chciałem być, może ostatnie miesiące spędzone na Kiusiu powracały do mnie?
Ta nieufność i doszukiwanie się zagrożenia skądże strony? Wracały wspomnienia, które dawały o sobie znać jak otwarta rana przemyta morską wodą. Dlatego po prostu zacząłem się przyglądać im i temu, co tam się działo między nimi i Tachibana. Chociaż zdawałoby się, że nic raczej tam nie wskóra to jednak ta polaryzacja między mną a nim, przyniosła jakiś efekt, ale wcale to nie było planowane.

- Niech Ci będzie. - Odpowiedziałem jej krótko, neutralnym głosem. Rin obraziła się, tak samo, jak Nana. Odkąd się pojawiły, nie padło nic wartego uwagi, poza tym, że nie wolno tam wchodzić. Już nie chciałem jej wypominać i się czepiać, że przecież właśnie poniekąd opowiedziałem i odezwała się do mnie. Chociaż może zabójca pioruna miał lepsze informacje, z drugiej strony miałem gdzieś z tyłu głowy czy w ogóle powinniśmy im ufać. Niby nas nie zaatakowały, ale wdarł się tu spory chaos i miałem, wrażenie jakby rozmowa zaczęła się od środka zamiast początku. Podszedłem, gdy towarzysz mnie zawołał, a kim jest ten cały mistrz i o co tu dokładnie chodzi.
- A kim on jest? A jakieś inne szczegóły? - Odpowiedziałem mu na ucho. Kto wejdzie, drugi umrze, dość mocna groźba. Pytanie tylko jak ma to się do rzeczywistości, jak miał zginąć, co miało się stać? Dużo pytań i jeszcze więcej wątpliwości, a ja raczej nie uzyskam już żadnej odpowiedzi, dlatego postanowiłem się podejść bliżej wieży i przyjrzeć się jej dokładnie, może znajdę coś, co  mogłoby mnie nakierować na tę pułapkę.
One wiedziały, że tutaj przyjdziemy i miały nas zatrzymać, czy informacja przekazana na ucho mogła być kłamliwa? Czy był to tylko blef? Co miałbym zyskać, skoro mogły od razu zakończyć żywot jednego z nas. Wiele rzeczy nie pasowało do mojej układanki, która była podsycana złymi wspomnieniami. Nie zamierzałem, jak na razie tam wchodzić, gdy skończyłem krótkie oględziny, wróciłem do miejsca, w którym przebywał Tachibana i skorzystałem z chwili, aby zjeść coś. Wyciągnąłem ze swojego tobołka, kulki ryżowe i powoli po prostu zacząłem odgryzać kawałek po kawałku, jedną dłoń cały czas była oparta o rękojeść miecza.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 5

Kagami Yuichiro, Tachibana Shōtarō
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Nana z niedowierzaniem obserwowała, jak Shotaro odchodzi od niej i wszystko co powiedziała mu na ucho, w sekrecie, natychmiast przekazuje nielubianemu przez nią rudowłosemu. Co prawda nie powinna usłyszeć o czym szeptają, ale ruch był zbyt oczywisty, aby się tego nie domyśleć. Spojrzała na pioruna z rozczarowaniem oblewającym jej twarz, po czym wycelowała w niego palcem.
Zdrajca! Fałszywy dorosły! Wszyscy tacy jesteście! — oburzyła się, z błyskiem wilgoci w kącikach oczu. Spojrzała na Rin, której spojrzenie wyrażało triumf. — Powinnam była cię posłuchać. A poza tym — znów spojrzała na Tachibane, wykrzywiając przy tym usta — to co mówiłam jest kłamstwem! Umrze pierwszy, a nie drugi! Powodzenia w odkryciu co jest prawdą, a co nie!
Wsunęła miotłę pod pachę i szarpnęła za rękę swoją towarzyszkę. Obie zaczęły znów uciekać, ignorując pozostałe wyrzucone w eter pytania. Chciały ich tylko ostrzec i wcale nie miały powodu zdradzać wszystkiego, skoro w zamian spotkały się jedynie z brakiem szacunku.
Kiedy mężczyźni rozsiedli się przy jedzeniu, one czmychnęły spokojnie w bambusowy las, poruszając się w taki sposób, jakby doskonale znały już to miejsce i wiedziały jak poruszać się po gąszczu mimo tego, że brakowało w nim konkretnych ścieżek. Ich drobne stopy nie pozostawały wyraźnych śladów, choć w oczach obu zabójców liście poruszone ich ciałami jeszcze przez dłuższą chwilę chwiały się, zdradzając gdzie uciekły Nana i Rin.

Oględziny wieży, nawet z bliska przyniosły podobne rezultaty. Kamienne ściany śmierdziały krwią, a cała budowla emanowała obecnością demona, o ile nie wielu sztuk, sądząc po tym, że i u nasady i wyżej dało się wyczuć ich wpływy. W miejscu gdzie powinny być drzwi widniała czarna dziura, której nie sposób było przeniknąć wzrokiem. A więc można było spokojnie założyć, że nie chodziło tutaj o brak światła, a raczej o jakąś materialną powłokę. Dopóki nie zdecydują się na odważniejsze działania, samo przyglądanie się obiektowi nie wnosiło nowych informacji.

Mogli odpoczywać i biesiadować do skutku. Od kiedy dziewczynki odbiegły nic się nie zmieniło. Mieli przed sobą wybór, czy mimo ostrzeżeń podjąć jakieś działania, a może spędzić tutaj resztę dnia w oczekiwaniu na noc, lub nawet na kolejny dzień? Las dookoła szumiał delikatnie od wąskich listków bambusowych tyczek. Poza więżą nie wyczuwali obecności innych demonów. Nawet po Rin nie pozostał ślad.


Rin - wygląd
Nana - wygląd

Podsumowanie


Termin: 48h
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)




Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
No tak. W końcu nie mogło iść nic za dobrze, nieprawdaż. Najwidoczniej małej dziewczynie nie podobało się, że Tachibana dzielił się uzyskaną informacją ze swoim towarzyszem. No wybacz dziecko, ale przybyli tu razem i byli po tej samej stronie. Poza tym zrobiłby to i tak, nawet bez jej pozwolenia. No i po pierwsze nie mówiła nic o tym, aby nie mówić rudowłosemu, a po drugie ciężko było zweryfikować jak prawdziwe były informacje.
Shoto tylko podniósł brew na okrzyki oraz oskarżenia rzucane przez małą. Naprawdę w tym momencie przypominała mu jego młodszą siostrę, kiedy ta jeszcze była dzieckiem. Praktycznie identyczne zachowanie. Rin natomiast wydawała się triumfować, a przynajmniej tak sądził po uśmieszku na jej twarzy. Ciemnowłosy zabójca oddechu pioruna nie miał jednak ochoty na wdawanie się w jakąkolwiek sprzeczkę, chociaż i tak nie miał nawet szans na przedstawienie swej racji, gdyż młode obraziły się i pobiegły prosto w gęstwinę lasu. Nawet nie widział potrzeby by je gonić, gdyż widział, że znały to miejsce doskonale i bez problemu mogły ich wciągnąć w jakąś pułapkę, czy niebezpieczne miejsce, z którego ciężko było się wydostać. Poza tym złamane kobiece serce jest niebezpieczne czy jakoś tak. No, ale mieli ważniejsze rzeczy, niż opieka nad małą demonicą i jej koleżanką. Musieli zająć się tym, po co tu przybyli.
- Milusie były co nie? – rzucił do Kagamiego i sam podszedł bliżej wieży, aby lepiej jej się przyjrzeć. Za wiele się nie dowiedział. Od ścian stworzonych z kamienia biło smrodem krwi, a smród demonów emanował z budowli i tylko z niej. Nikogo innego nie czuł. Nawet Rin. Na dodatek samo wejście było ciężkie do przejrzenia.
- Chyba będziemy musieli wejść głównym wejściem, jeśli nie chcemy tak siedzieć i czekać jak to głupek na hałdzie gnoju i czekać na cud. Nie wiemy też o co chodzi z tą przemianą ich mistrza i równie dobrze, może być wtedy jeszcze groźniejszy. Chyba, że masz jakiś plan – powiedział samuraj do swojego towarzysza i zaczął poprawiać swój osprzęt oraz miecz. Zawsze mogli spróbować wejść po ścianie, ale to było niezbyt bezpieczne, a także nie wiedzieli czy coś da. Miał złe przeczucie, że ich jedynym wyjściem jest przejście przez tą powłokę uformowaną z mroku.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
248
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Nie wiedziałem, co o nich myśleć, z jednej strony chciały pomóc, a z drugiej to przecież najpierw trzeba było zdobyć czyjeś zaufanie. Ich nastawienie gryzło się, bo Rin była demonem, bo jaki stwór ciemności chciałby pomagać zabójcy, jeżeli nie miałby w tym interesu? Najpewniej żaden, sam spotkałem wiele jej podobnych i ani jeden nie chciał pomóc z dobroci własnego serca.
Motywowały i napędzały ich te złe cechy, chciwość, zazdrość, zemsta, złość czy zawiść. Nana zgrywała niewianą, ale jej zachowanie mogło być podszyte złem, w końcu nawet najbardziej błyszczące jabłko, mogło w środku być przegniłe. Swoim zachowaniem na końcu pokazała, jak bardzo była niedojrzała i chciała naszej krzywdy, więc miałem mieszanie odczucie względem niej, z początku myślałem, że jest naiwna, ale finalnie po prostu nie przejmował się innymi ludźmi zbytnio i potrafiła zemścić, gdy ktoś ją zranił. Nie mogę zaprzeczyć, że moje słowo mogły ją urazić, ale z drugiej strony na pewno nie miały aż tak negatywnego wydźwięku, bo było to po prostu stwierdzenia faktu.
- Dzieci. - Westchnąłem ciężko i wzruszyłem ramionami, kiedyś miałem lepszy kontakt z maluczkimi, ale chyba gdzieś w tym całym pędzie i pogoni za demonami straciłem pewną iskrę, ale mój blask przygasł otoczony mrokiem i skąpany w otchłani smutku. Gdybym sięgnął, wspomnieniami do dzieciństwa to okazałoby się, że byłem delikatnie podobny do nich, może bardziej krnąbrny i zuchwały, ale też z dorosłymi było mi nie po drodze.

- Nie będziemy, ale nie wiem, co mam myśleć do końca. Ciężko mi uwierzyć w słowa tamtego dziecka, a teraz jeszcze nagle to pierwsza osoba miałaby umrzeć? Nie ufam im nawet za grosz i podejrzewam, że ich słowa miały nas tylko przestraszyć, w końcu miały nas zatrzymać przed wejście tam, a skoro nie dałyby rady w walce, to posunęły się do fortelu. Może po prostu przyjmiemy tę pierwszą opcję, przecież wydawała się zraniona, gdy mi powiedziałeś to na ucho. Może trzeba było z tym poczekać? No, ale mniejsza... skoro to druga osoba niby miała umrzeć, to musimy po prostu wejść tam jednocześnie. Nie mam jakiegoś złożonego planu, pierwszy raz się spotykam z czymś takim, więc będzie to mocna improwizacja, ale na wszelki wypadek trzymaj miecz w pogotowiu. - Przekazałem Tachibanie to, co kołatało mi w myślach, jej groźba mogła być straszna, ale nie słyszałem jeszcze plotek czy legend o zabójcy, który zginął od samego wejścia do jakiegoś przeklętego miejsca. Gdyby demony miały taką moc, to korpus pewnie już dawno straciłby wszystkich członków, bo w końcu potwór mógłby przesiadywać w swojej bezpieczniej pieczarze albo wieży.
Podszedłem do wejścia i poczekałem na zabójcę pioruna, aby synchronizować z nim moment postawienia nogi za tą mroczną aurą, dłoń miałem w pogotowiu na rękojeści miecza i przygotowywałem się do obrony, uniku czegokolwiek, jakby miało coś nas zaatakować, jak tylko postawi nogę w środku.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 6

Kagami Yuichiro, Tachibana Shōtarō
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Słowa Nany wprowadziły odrobinę zamętu, ale decyzja i tak należała w pełni do nich. Czy zamierzali uwierzyć słowom ludzkiej dziewczynki? A może uznali, że mała, bezbronna kapłanka próbowała ich po prostu zwieść, samej będąc pod wpływem jakiegoś demona? Jakby na to nie patrzeć, podróżowała w towarzystwie jednego z nich, więc pewnie nie miała w tym układzie wiele do gadania.
Ten problem pozostawili jednak samemu sobie. Obie zniknęły w gąszczu, pozostawiając tylko nierozwiązaną kwestię tego, co robiły w lesie, skoro w odległości wielu kilometrów nie było nawet ludzkich chat. A teraz, jakiś czas po ich odejściu, znów nastała cisza przerywana wyłącznie odgłosami krzątaniny dwóch zabójców. Nic nie przeszkadzało im w uczcie, gdy piknikowali i naradzali się pod wieżą demonów.

W końcu jednak zdecydowali się pójść o krok dalej. I to dosłownie, skoro w następnej kolejności stanęli ramię w ramię aby przekroczyć próg wieży, spenetrować jednolitą czerń, która oddzielała wnętrze od świata dookoła. Niezależnie od tego, jak bardzo by się zgrywali, wykonanie ruchu jednocześnie było praktycznie niemożliwe, dlatego choć w momencie wkroczenia do środka nie czuli różnicy, jeden z nich mógł być tym, który znalazł się tam jako pierwszy.
Sama czerń, do której wkroczyli, mlasnęła głośno, jakby przebili swymi ciałami jakąś błonę. I w taki też sposób się zachowywała, ponieważ gdy tylko znaleźli się w środku, przejście za nimi zamknęło się w jednolitą, czarną kotarę, a wnętrze - skryte nadal w ciemności - zawirowało im przed oczami. Choć może to oni zawirowali? Coś uległo zmianie, ponieważ przez kilka pierwszych sekund mogli poczuć zawroty głowy, z którymi ledwo radziło sobie także ciało.
Nie byli w stanie powiedzieć z której strony weszli do środka, ponieważ zewsząd otaczał ich kamienny mur ułożony w okrąg.

Po kilku pierwszych sekundach zamieszania zdołali całkowicie się opanować. Cienie także ustąpiły miejsca łagodnemu światłu, które co jakiś czas wydobywało się z pochodni umieszczonych pod ścianą. Sami zabójcy stali na krawędzi dziury, która ciągnęła się zarówno w górę i w dół. Ani dno wieży, ani jej szczyt nie były z tego miejsca widoczne, a schody, które prowadziły w obie strony znikały poza zasięgiem ich wzroku.
Wnętrze było ciemne i śmierdziało stęchlizną. Sam zapach krwi również był wyczuwalny, choć nie tak, jak wcześniej śmierdziała budowla z zewnątrz. Mogli odnieść wrażenie, że znaleźli się w jakiejś tajemnej przestrzeni, a gdzieś tam zaszyły się demony. Na ich platformie nie było żadnych drzwi czy przejść, a wyłącznie stara, drewniana podłoga oraz oczywiście same stopnie kamiennych schodów.



Podsumowanie


Termin: 48h
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)


Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Doszliśmy do jednego wniosku i w końcu wkroczyliśmy do środka. Jednak to, co stało się później przeszło moje wyobrażenia, już po rzucie kamieniem miałem pewną myśl, że rzucony pocisk musiał wydać z siebie jakiś odgłos po uderzeniu w cokolwiek, a jednak najmniejszy dźwięk nie opuścił murów tej budowli. Wejście się zamknęło, więc nie było już raczej mowy o odwrocie, jak na razie obiecana śmierć nie spotkała żadnego z nas, więc albo ją oszukaliśmy, albo po prostu było to zwykłe kłamstwo, które padło z ust dziecka. Ale kto wie może jeszcze coś nadejdzie...

- Trzeba będzie znaleźć inne wyjście. - Dotknąłem jednolitej czarnej kotary, która sprawiała wrażenie nieprzeniknionej. Nie wiedziałem czego tu się wystrzegać i gdzie znajdziemy ich mistrza, ale na pewno musieliśmy działać szybko.
To nie był jednak koniec atrakcji, jak tylko znaleźliśmy się w środku tak wnętrze wieży, zaczęło wirować. Momentalnie poczułem się, jakbym znalazł się na morzu, a przynajmniej tak samo zaczynało zbierać mi się na wymioty. Dobrze, że w miarę szybko to ustało, ale jednak niosło za sobą całkiem sporą zmiany, kompletnie straciłem orientacje, z którego kierunku przyszliśmy i nawet gdzie dokładnie się znajdowaliśmy, a do tego kamienny mur, które utworzył krąg.

- Trochę się tu pozmieniało. -Rozejrzałem się po okolicy, w której się znajdowaliśmy, mogliśmy iść tylko w górę albo w dół. Nie było większego wyboru, pytanie tylko w którą stronę powinniśmy się udać. Skoro była to wieża, to na jej szczycie powinno coś być, ale z drugiej strony skoro pojawiliśmy się w połowie drogi, to ciężko wybrać właściwy kierunek. Jeżeli oboje pójdziemy w górę i nic tam nie znajdziemy, to demon zyska czas, aby dokończyć tę tajemniczą przemianę.

- Jesteśmy trochę w patowej sytuacji. Wybór właściwej drogi jest chyba nie do końca możliwy. Nie wiem, czy nie lepiej by było, jakbyśmy się rozdzielili... W innym wypadku ich mistrz może dokończyć swoją przemianę, jeżeli nie wybierzemy odpowiedniej drogi. - Skierowałem głowę w kierunku Tachibana i w głowie szukałem rozwiązanie, które mogłoby załatwić nasz problem, ale niestety nic nie przychodziło mi na myśl. Nawet jako zabójcy mogliśmy być silniejsi, szybsi, ale nie mogliśmy znajdować się w dwóch miejscach naraz w jednej osobie. Zostawiłem wybór w rękach zabójcy pioruna, mógł  wybrać, jak woli to rozwiązać i czy czuje się na siłach, aby pójść samemu.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Dziewczyny zniknęły w gąszczu lasu. Nie wiedział, czy ma się nimi martwić czy też nie. Prawdopodobnie z tyłu głowy powinien pamiętać o tej dwójce, lecz teraz wraz z Kagamim mieli poważniejszą rzecz na głowie. Trzeba było w końcu ruszyć w stronę wieży i odkryć jej sekrety. Nie powiedziałby, że słowa Nany spłynęły po nim. Z pewnością chciała dobrze, ale ciężko było powiedzieć co było prawdą, a co kłamstwem.
- Możliwe, że był to tylko fortel, lecz trzeba i tak uważać. Jesteśmy na ich terytorium i jeśli nie one to jeszcze jest ten ich mistrz – powiedział Tachibana i kiwnął głową na potwierdzenie, że zgadza się z planem wejścia do wieży. Był to ich najlepszy wybór, a poza tym demony raczej nie były aż potężne by tworzyć jakieś nieprzekraczalne terytoria. Chyba, że jest to jakaś niezwykle potężna sztuka krwi. Ciemnowłosy samuraj ruszył za swoim rudowłosym towarzyszem i stanął przed wejściem. Dokładnie wymierzył ruch, aby wykonali go w tym samym momencie i jednocześnie przekroczyli próg wieży. W tym momencie był już cały czas gotowy do odparcia ataku, jeśli jakikolwiek nadejdzie.

Przejście nie spowodowało śmierci żadnego z nich, choć nie było to najprzyjemniejsze uczucie na świecie. Zupełnie jakby musieli się przebić przez jakąś mroczną kotarę. Kotarę, która właśnie za nimi się znajdowała skutecznie blokując jedyne wyjście z wieży. Ktoś nie chciał, by za szybko wyszli.
- Albo pozbyć się tego, kto stworzył tą mroczną kotarę – odparł Tachibana. Jeśli się nie mylił to blokada ta została ustawiona przez mistrza tych dziewczynek. Nie miał szansy jednak przyjrzeć się dokładnie gdyż całe wnętrze wieży zaczęło wirować, a on sam poczuł jak robi mu się niedobrze. Żołądek zaczynał się już buntować, kiedy wszystko ustało, lecz oni nie znajdowali się przy wejściu. Ktoś z pewnością nie chciał, aby opuścili to miejsce.
- Z pewnością teraz będzie ciężej znaleźć wyjście – powiedział i zaczął się rozglądać. Szczerze mówiąc nie było tu nic godnego odnotowania. Znaleźli się gdzieś po środku wieży i jedyne drogi jakie mieli do wyboru to w dół, bądź w górę. Oświetlenie dawane przez pochodnie dawało jakąś wizję, lecz trzeba było w dalszym ciągu uważać. Z ich miejsca nie było widać ani szczytu, ani też dna. Jakby ta wieża ciągnęła się w nieskończoność.
- To prawda. Będziemy musieli się rozdzielić. Wtedy przynajmniej jeden z nas znajdzie tego ich mistrza i zdoła go powstrzymać – rzekł Shoto i spojrzał w bok na schody prowadzące w dół, które miał zaraz obok. – Ja zejdę na dół, a ty idź w górę. Jak któryś z nas nic nie znajdzie to wraca pomóc drugiemu. To jedyne co w tej sytuacji możemy zrobić.
Po tych słowach zabójca oddechu pioruna zaczął poprawiać swój osprzęt. I spojrzał dokładnie na ścieżkę, którą miał zamiar się kierować. Ciekawiło go czy jego wzrok przebije się przez ciemność i dostrzeże coś, bądź jakieś ewentualne pułapki, które mogą już tutaj na nich czekać.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
248
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 7

Kagami Yuichiro, Tachibana Shōtarō
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Pozbawieni punktów orientacyjnych mężczyźni mogli jedynie zaufać, że później uda się im odnaleźć drogę. Wybrali przeciwne kierunki, jeden postawił kilka kroków w górę, a drugi po stopniach zszedł w dół. Schody wiły się wzdłuż ścian, tworząc kamienne wstęgi. Od spoglądania w dół mogło wirować w głowie, choć samo dno czy szczyt pozostały ukryte w ciemności, lub czymś, co ją przypominało. Nawet zmysły zabójców nie były w stanie przebić się przez nią, stąd bez wątpienia nie był to zwykły mrok, który ich czujne oczy byłyby w stanie zwykle przejrzeć. Tak samo jak w przypadku przejścia do wieży, zjawisko przypominało raczej aksamitny całun, a nie cienie bezgwiezdnej nocy.

Kroki każdego z nich odbijały się delikatnym echem. Nawet jeżeli starali się skradać, tak cisza sprawiała, że nawet drobne szurnięcie podeszwą rozlegało się wokoło głośniej niż powinno. Każdy oddech i szelest materiału pogłębiały się. Aż w końcu oboje znaleźli się na kolejnym poziomie; postawili kroki na bliźniaczo podobnej podłodze z wytartego drewna, otoczonej kamiennymi ścianami. Jedyną różnicą było to, że pomieszczenia posiadały teraz drzwi. Drewniane ramy i przejścia znajdowały się na prawo, lewo i na przeciw każdego z zabójców.
Nie mogli wiedzieć, że patrzą na to samo.
W momencie gdy postawili stopy na kolejnym piętrze, obecność drugiego i jakiekolwiek hałasy zniknęły. Wieża nadal ciągnęła się w górę i w dół.

Kagami Yuichiro

Zza drzwi usytuowanych na lewo zaczęły dobywać się nieznane dźwięki. Mokre, lepkie odgłosy oraz hałas czegoś ciężkiego szurającego po kamiennej posadce, jakby z ledwością mieściło się na swoim miejscu. Od czasu do czasu źródło dźwięków uderzało z drugiej strony w drewniane przejście, lecz nic nie wskazywało na to, że uwolni się samodzielnie, jeżeli mu nie pomożesz. Dalsza drogą w górę nadal była jedną z opcji.

Tachibana Shōtarō

Piętro trwało w spokoju. Żadne z drzwi niczym się nie wyróżniały. Poza tym były jeszcze schody, które nadal prowadziły na niższe poziomy. Mogłeś zatrzymać się tu i zbadać co kryją za sobą przejścia, lub ruszyć dalej.



Podsumowanie


Termin: 48h
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)


Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Nie było więcej czasu ani potrzeby na pokrzepiające rozmówki. Tachibana podzielił się swoimi odczuciami, a ja w ciszy je zaakceptowałem i pokiwałem twierdząco głową. Trzeba było przejść do działania,  rozdzielenie się zwiększało naszą szansę na odnalezienie tego, co musiało zostać znalezione przed upłynięciem czasu.
- Do zobaczenia, później. - Po prostu, kiedy on skierował się w dół, ja poszedłem w górę. 
Skoro to była jego decyzja, to nie zamierzałem jej kwestionować. Nie będę przekonywał go, że lepiej dla niego by było, jeśli trzymałby się bliżej mnie. Jeżeli czuł się na siłach, aby samemu sprostać przeciwnikowi, to było to już tylko jego wola. Musieliśmy jak najszybciej znaleźć tego mistrza, który się „przemieniał”.
Cokolwiek miało to znaczyć, nie mogło do tego dojść, bo nie brzmiało to zbyt dobrze. Szedłem w górę stopniami i ostrożnie stawiałem stopy, nie po to, żeby się skrada, ale aby przypadkiem nie spaść od luźnego stopnia w otchłań mroku, którego nie mógł pokonać nawet mój wzrok. Bardzo szybko zrozumiałem, że cisza nie była tu możliwe, na co dzień moje kroki były lekkie, a tutaj miałem wrażenie, jakbym wręcz tupał.

Spirala schodów, która zdawała się idealna, a od jej ułożenia aż mogło się w głowie zakręcić, w końcu dotarłem do kolejnego piętra, gdzie znajdowały się trzy przejścia skryte za drzwiami. Wcześniej rozbrzmiewające echo kroków ustało, tak jakby po prostu nigdy ich nie było. Już od momentu, w którym postawiłem stopę w wieży, zdałem sobie sprawę, że nie jest to normalne miejsce, ale też nigdy nie miało nim być.
Zadanie wcale nie robiło się z czasem łatwiejsze, jeszcze bardziej komplikowało i pojawiały się kolejne miejsca, w których należałoby się znowu podzielić i sprawdzić większy teren. Gdy nagle usłyszałem dźwięk za jednymi drzwiami, nie brzmiało to zbyt ludzko.
Chyba że jakiś sumita miałby taplać się w błocie, chociaż nawet taki zapaśnik to mogłoby być za mało. Nie miałem innych poszlak, dlatego za nim podejmę jakąś akcje, postanowiłem przyjrzeć się dokładnie otoczeniu, czy nie było tam żadnych detali, na które mógłbym zwrócić uwagę, jeżeli nic nie rzuciło mi się w oczy, to podszedłem do drzwi, za których wydobywał się dźwięk i z dłonią na rękojeści, jeżeli coś miałoby mnie zaatakować.
Chciałem móc się bronić. Stanąłem z boku drzwi i delikatnie rozsunąłem, żeby rzucić okiem, na to, co się tam znajdowało. Niby miałem wrażenie, że samo  stamtąd nie wyjdzie, ale jednak nie chciałem zostawiać czegoś niesprawdzonego może to ten ich mistrz.


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Jeśli w słowach Rin było choć ziarno prawdy, to nie mieli zbyt dużo czasu, nim ich mistrz dokona tej tajemniczej przemiany. Tachibana nie chciał ryzykować tego, by jakiś demon wzmocnił się i stanowił jeszcze większe zagrożenie. Nawet jeśli wiązało się z rozdzieleniem ich dwójki i zbadaniem osobno wieży. Shoto uważał, że zazwyczaj mogło to się źle kończyć, to jednak miał wiarę w swoje umiejętności i wierzył, że da radę sobie z demonem jeśli go znajdzie jako pierwszy. Ciemnowłosy kiwnął głową rudowłosemu na pożegnanie i zaczął powoli schodzić po schodach na dół, kiedy Kagami udał się w przeciwną stronę.

Stawiał powoli swoje stopy i uważnie się rozglądał. Ciemność, która go otaczała skutecznie ograniczała jego wzrok i nie pozwalała dojrzeć końca tej wędrówki, ani też dna tej tajemniczej wieży. Sama budowla z zewnątrz nie wyglądała na zbyt dużą, ale jak się właśnie przekonywali na swojej skórze wszystko może okazać się kłamstwem. Jego lewa ręka spoczywała na rękojeści katany, aby był gotów w każdej chwili odeprzeć jakikolwiek atak, a jednocześnie uważał, aby nie wejść w żadną pułapkę. Wiedział doskonale, że starcie na wąskich schodach mogłoby się źle skończyć, ale nie miał zamiaru stać się łatwą ofiarą dla jakiegoś demona.
Starał się iść w miarę cicho, ale na nic to się nie zdawało, gdyż każdy krok odbijał się echem wśród murów. Tam cisza i ciemność było nienaturalne. Tak samo jak ta spirala schodów, która ciągnęła się praktycznie idealnie w nieskończoność, aby zaprowadzić do bardzo podobnej platformy na której wcześniej się znajdował. Czuł się jakby kręcił się w kółko. Jedyną zmianą było to, że na tej platformie znajdowały się drzwi. Kolejne miejsce, gdzie przydałoby się więcej ludzi. Ktoś z nimi pogrywał. Nie słyszał także kroków Kagamiego. Zacisnął dłoń na rękojeści Inazumy i zaczął dokładnie przyglądać się drzwiom, a także słuchał. Było cicho. Tak jak przez cały czas gdy schodził. Nie było w tym miejscu nic wyróżniającego się, lecz zaczął dokładnie przyglądać się drzwiom i nawet próbować je otworzyć. W dalszym ciągu był gotowy na jakikolwiek atak. Jeśli jednak nic nie znajdzie to zacznie schodzić dalej w dół.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
248
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 8


Kagami Yuichiro - Poziom +1
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Gdy tylko Yuichiro rozsunął podejrzane drzwi, te wystrzeliłby z ramy i roztrzaskały się na przeciwległej ścianie. Z mroku, który wcześniej wił się i mlaskał skryty za przejściem wyłoniły się trzy, czarne macki - sprawczynie tak potężnego uderzenia, że przejście zostało bezpowrotnie zniszczone. One same wychyliły się w kierunku pomieszczenia, prawie jakby między lepkimi wypustkami znajdowały się oczy. Rozglądały się, dotykały podłoża i otoczenia. Jedna z nich tuż po wyjściu skręciła natychmiast w stronę zabójcy, przyklejając się do jego korpusu przyssawkami. Dla pozostałych był to sygnał, aby rzucić się w kierunku obcego ciała, które uznały za zagrożenie.

W jednej chwili rzuciły się na niego trzy grube macki. Przez swój jednolicie czarny kolor wydawały się być zbudowane z tej samej tkanki, która oddzielała od siebie pietra, tworząc nieprzenikniony mrok. Dodatkowo każda z nich ociekała czarną mazią, przez które lepiły się i mlaskały przy każdym ruchu. Ich źródła czy nasady nie było widać, prawie jakby pomieszczenie, z którego się wydostały było w całości wypełnione mroczną substancją.
Zabójca płomienia miał zaledwie sekundy na reakcję.

Poglądowa mapka:

Tachibana Shōtarō - Poziom -3
02.04.1654 - słoneczna pogoda

Drzwi, które wybrał Shotaro na pierwszy test rozsunęły się bez problemu. Zarówno pierwsze, drugie jak i trzecie skrywały kamienną ścianę, przez co zabójca mógł odczuć zawód, choć jednocześnie spokój - nie groziło mu tym razem zagrożenie. Ściana była twarda i wydawała się jak najbardziej prawdziwa, przez co nie pozostało mu nic więcej, jak skierować się jeszcze niżej, na kolejną platformę.
I tym razem znalazł się w identycznym pomieszczeniu. Droga za nim jak i przed nim wyglądała identycznie przez to zorientowanie się w otoczeniu nie przychodziło łatwo. I znów ta sama bajka - trzy pary drzwi, dwie po bokach i jedna na przeciw schodów. One również wydawały się pogrążone w ciszy, która wiązała się z bezpieczeństwem. Po raz kolejny Shotaro miał możliwość zdecydować, czy sprawdzić kryjące się za nimi sekrety, lub zostawić je i powędrować niżej.



Podsumowanie


Termin: 48h
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)


Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Jak tylko rozsunąłem delikatnie drzwi, od razu za nich wystrzeliły czarne macki, które z dużym pędem wpadły do pomieszczenia i – co gorsza – zniszczyły przejście, nie będzie już czym tego zamknąć. Była to ewidentnie pułapka na ciekawskich, gdybym nie stanął zboku, mógłbym mieć naprawdę nieprzyjemne spotkanie z czymś, co mogłoby mocno mnie pogruchotać i spełnić groźbę tamtej dziewczynki o śmierci.
Dobrze, że coś mnie tknęło, aby zmienić miejsce przed otwarciem tych drzwi. Nie widziałem nigdzie żadnego wzroku ani oczu, a jednak one wiedziały, gdzie się znajdowałem. Nie miałem zbyt wiele czasu na rozważania czy przemyślenia, musiałem szybko działać i bronić się przed nimi i sprawy nie wcale nie ułatwiało to, że jedna z nich już zdążyła mnie złapać za ubrania na korpusie i wcale mi się to nie podobało.

Zacisnąłem dłoń na rękojeści miecza i szybkim sprawy ruchem wyciągnąłem go z pochwy, nie zwlekałem dłużej, w tym samym czasie wciągnąłem sporo ilość powietrza do płuc z charakterystycznym świstem, skręciłem tułów i zrywanym wymachem po okręgu użyłem czwartej formy oddechu płomienia, aby oddzielić się od macki i odgrodzić się od nadlatujących pozostałych dwóch sztuk.
Uważnie obserwowałem wzrokiem, jak macki reagują na spotkanie z rozgrzaną stalą.Nie wiedziałem, jak twarde i wytrzymałem były, ale liczyłem, że moja czwarta forma będzie wystarczająco dobra, aby przynajmniej wyhamowała ich impet i pozwoliła mi przejść do ataku. Jeżeli mój plan się powiódł, to przeszedłem do ofensywy, w której planowałem odciąć wszystkie trzy macki przy ścianie, w ten sposób powinny, przestań mi zagrażać, a przynajmniej tak mi się wydawało. Wcale nie zamierzałem tracić czujności, uważnie wytężałem wzrok i doszukiwałem się najmniejszego ruchu z ich strony.



Czwarta forma.:


| Voice |
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Tachibana Shōtarō
kanoto

https://hashira.forumpolish.com/t484-tachibana-shotarohttps://hashira.forumpolish.com/t1803-informator#22962https://hashira.forumpolish.com/t524-shotaro-tachibana#2690https://hashira.forumpolish.com/t525-shotaro-tachibana#2691
Od momentu wejścia do tej wieży jego ciało było w stanie gotowości. W końcu znajdowali się na terenie wroga i nie wiedzieli czego się mogli spodziewać w tym miejscu. Dlatego też każdy krok, każdy ruch i każda decyzja musiały być przemyślane. Nie było miejsca na wycofanie się, a sama wieża była dość wąska, szczególnie schody. Jedynym miejscem, gdzie można byłoby toczyć walkę byłyby te platformy, choć w dalszym ciągu nie wiedział jak wysoka była ta wieża. Z wewnątrz wydawała się prawie nie kończyć. Teraz zaś stał przed wyborem. Był gotowy na atak, ale nic się nie wydarzyło. Wszystkie troje drzwi ukrywały za sobą zwykłą kamienną ścianę. Z jednej strony było to dobre, że na nic nie natrafił, a z drugiej irytujące, że niczego nie znalazł. Czuł się jakby chodził w kółko i liczył na jakiś cud. Miał nadzieję, że Kagami miał więcej szczęścia. Nie pozostało Tachibanie nic innego niż ruszyć dalej na dół. I po raz kolejny ta sama bajka. Trójka drzwi i w dalszym ciągu cisza, która mogłaby zdenerwować nawet umarłego. Było w niej coś nienaturalnego i z pewnością ktoś się nimi zabawiał. No, ale musiał się upewnić, że niczego nie kryją. Przyjął podobny schemat otwierania jak poprzednim razem. Za każdym razem był jednak z boku, gdyby coś ukrywało się za drzwiami i miało na niego wyskoczyć. W takim wypadku trafi w pustkę, a on będzie miał czyste cięcie. Jeśli powtórzy się sytuacja jak wyżej, to ponownie ruszy w swą wędrówkę. Jednakże dokładnie przypatrywał się drzwiom, próbując zapamiętać wszystkie szczegóły, czy ich schemat i wygląd nie będzie się powtarzać.


#de6c24
Tachibana Shōtarō
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Demon Slayer
Wiek :
25
Wzrost :
168
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
248
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
Tuxedo Mask
ucieczka z miejsca walki i pozostawienie kompanów samych
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Misja

Głębia ostrości - 9


Kagami Yuichiro - Poziom +1
01.04.1654 - zachmurzony dzień

Czarna macka naparła na korpus zabójcy z dużą siłą. Skierowana w jeden, ostry punkt byłaby zapewne w stanie przebić go bez większego problemu, jednak w obecnej formie dociskała go do ściany niczym kłoda, równomiernie i boleśnie testując wytrzymałość wytrenowanego ciała. W obecnym położeniu atak czwartą techniką nie wyglądał majestatycznie, lecz spełnił swoje zadanie, odpychając zagrożenie wraz z wybuchem ognia ściany ognia. Pozostałe dwie macki odbiły się od płomiennej zapory i zaprzestały ataku.
Ta, którą Yuichiro potraktował swoim cięciem tliła się jeszcze przez moment, z wyraźnym ubytkiem w miejscu, gdzie jej powierzchnia spotkała się z ogniem. Śliskie kończyny zachowywały się niemalże jak inteligentne stworzenia, ponieważ widząc obrażenia zadane przez zabójcę postanowiły wycofać się w cień. Powoli, zostawiając za sobą czarną maź, która wkrótce - tak samo jak i one - zlała się w jedno z otoczeniem, nie pozostawiając po sobie śladów.

Ciepło ognia jeszcze przez chwilę obecne było w pomieszczeniu, nic naturalnie nie zniknęło. Zabójca pozostał w pomieszczeniu sam, a obok niego rozsunięte drzwi, za którymi kryła się jedynie... ściana. Taka sama, jak otaczająca każde okrągłe piętro wieży. W piersiach czuł nieprzyjemny ucisk po ciosie, jaki z zaskoczenia zadała mu jedna z macek, jednak nie było to nic zagrażające życiu. Uczucie było wyłącznie przypomnieniem, że miejsce do którego weszli mogło być pełne niebezpieczeństw.

Zabójca znów miał możliwość zdecydowania co dalej. Pomieszczenie, w którym obecnie się znajdował nie kryło w sobie żadnych dodatkowych sekretów - a przynajmniej tak podpowiadał mu czujny wzrok, którym raz za razem przeczesywał otoczenie.


Tachibana Shōtarō - Poziom 0
01.04.1654 - zachmurzony poranek

Zabójca pioruna po raz kolejny ruszył po schodach. Bez przeszkód przedostał się na piętro i - jak można się domyśleć - znów znalazł się w identycznym pomieszczeniu. Trzy pary drzwi, za którymi nie kryło się żadne zagrożenie. Przyglądając się framugą dostrzegł jedynie widoczne na nich słoje drewna, którymi różniły się poszczególne przejścia, a kiedy przyglądał im się w tak dokładny sposób, ledwo mógł zareagować, gdy za jego plecami rozległ się odgłos kroków.
Ciche jęknięcie wysiłku, a następnie uderzenie podeszw o kamienną posadzkę.
Za plecami zabójcy pojawiła się Nana, nadal podtrzymująca w drobnych dłoniach kij od miotły. Dziewczyna sama dopiero zobaczyła Shotaro i podskoczyła w miejscu, z szokiem rozlewającym się po jej twarzy.
K-kim jesteś?! Nie powinno cię tu być! — krzyknęła i wycelowała w Tachibane ostrzejszym czubkiem miotły. Jednak tak jak przy poprzednim spotkaniu, Nana była zaledwie ludzkim dzieckiem, które poza grożeniem zabójcy kawałkiem kija nie mogła nic więcej zrobić. Z miną bojową, ale równocześnie głęboko zlęknioną obserwowała mężczyznę.



Podsumowanie


Termin: 72h (dopóki nie ogarnę się z postami, to wam też daję więcej czasu)
Kolejność: Dowolna
Dodatkowe informacje:
  • Pytania proszę kierować na PW lub do Suiren (DC: renfei)


Mistrz Gry
Ikonka postaci :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości Cq4JoOv
Gif :
[ Misja ] Kiusiu - Głębia ostrości 87d1796bb86386878c031da5208a06793d227cfa
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
849
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach