Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
Rezydencja Uesugi w YonezawieDzisiaj o 10:19 pmKarasawa Sayaka
[ MISJA ] Miyaga - Czarniejszy krukDzisiaj o 10:19 pmMistrz Gry
Chata MedykaDzisiaj o 8:46 pmMatsumoto Takashi
RZUT KOSTKĄDzisiaj o 8:41 pmAdmin
Chaty rolnikówDzisiaj o 8:26 pmMatsumoto Takashi
MostekDzisiaj o 8:15 pmSeiyushi
Pokoje RetsuDzisiaj o 5:24 pmDate Retsu
Wodospad ShiraitoDzisiaj o 5:14 pmHīragi Kyōya

PUNKTÓW
Sho
shingetsu

https://hashira.forumpolish.com/t1381-shohttps://hashira.forumpolish.com/t1769-informator#22897





SHO
Demony8 lat122 cmWAGA






Data urodzenia 01/05/1644
Miejsce pochodzenia -
Miejsce zamieszkania Oguni
Klasa społeczna chłopska
Zawód -

Złote, lśniące oczy oraz niewielkie różki wyrastające z czoła. Czerwone pręgi po prawej stronie twarzy oraz na lewym przedramieniu i na obu łydkach. Długie, czarne włosy zazwyczaj spięte do góry. Kilka kosmyków przy twarzy jest nieregularnie ściętych.
Zawsze towarzyszą mu dzwonki przy ubraniu.







- Sho nigdy nie został nauczony pisania, ani czytania, choć zdaje sobie sprawę, co dokładnie znajduje się w książkach i że są to słowa. Czuje frustracje, że nie potrafi rozszyfrować tego, szczególnie kiedy napotyka ludzkie wysoko urodzone dzieci, które zdają się nie mieć żadnego problemu z czytaniem.
- Choć nie zna zapisu własnego imienia, sam wymyślił rysunek, którym się podpisuje - a który za każdym razem wygląda odrobinę inaczej.
- Jego głównymi ofiarami są dzieci - z którymi często w pierwszej kolejności się bawi. Po wszystkim regularnie kradnie ich zabawki, jeśli miały przy sobie jakieś. Jego obsesją jest kolekcjonowanie szczególnie dzwonków i piłek, mniejsze zainteresowanie wyraża drewnianymi zabawkami czy laleczkami, choć ma ich mnóstwo.
- Rodzice Sho, jeszcze przed przemianą w demony, wywodzili się z klasy chłopskiej - sam chłopiec nie do końca jest świadomy ich historii, ani tym bardziej tego, że to ludzie za sprawą Muzana mogą się w demony przemienić.





Papa i mama zawsze ostrzegali przed wychodzeniem na słońce. Zawsze musiałem być w cieniu. Pilnowali tego - chociaż nie rozumiałem do końca powodu. W cieniu zawsze było dobrze, było lepiej i chłodniej. Przyjemniej. Chociaż czasem widziałem jak inni się bawili.
Nie rozumiałem, dlaczego nie mogę bawić się z nimi. Dlaczego nie chcieli bawić się ze mną? Dlaczego nie mogli przyjść tutaj do lasu, tutaj do mnie, gdzie było tak przyjemnie i chłodno...

Papa i mama zabraniali zbliżać się do innych dzieci. Nie rozumiałem, dlaczego. Widziałem, że inne dzieci się bawiły z tym co jadły - widziałem biegające kury po podwórku, które niejednokrotnie dorośli zabierali na stronę, aby zabić i zjeść. Ale dzieci bawiły się z kurami. Dlaczego ja nie mogłem pobawić się z dziećmi przed posiłkiem?

Papa i mama byli źli, kiedy na pogranicza dnia i nocy, kiedy było już ciemno, ale dzieci wciąż biegały z kurami, zakradłem się do nich przywitać. Były zainteresowane - mnie również fascynowały. Chciały dotknąć moich rogów, moich ubrań, jakbym to ja był ich zwierzątkiem - ale pozwoliłem im na to. W zamian, pokazały mi kurczaczka, który był mały i puchaty. Idealnie mieścił się w moich dłoniach.
Zacząłem się zastanawiać dlaczego dorośli nie jedli małych kurczaczków? Były gorsze w smaku? Nie byłem pewny - chciałem wiedzieć, niewiele myśląc wkładając kurczaczka do ust i na miejscu go pożerając. Jego pióra drapały moje gardło, krzywiłem się i pokaszliwałem, prędko wypluwając tak niesmaczne i małe stworzenie. Plułem tym przez dłuższy czas, nie rozumiejąc dlaczego dzieci miałyby mi dać to, co nie było wcale takie smaczne...
Ale one się wystraszyły. Uciekły, krzycząc w przerażeniu, tak jak krzyczały zawsze ofiary. Zawsze krzyczeli, zawsze uciekali. Zawsze o tej porze wychodziliśmy na polowanie...
Zaczynałem czuć, że to była pora posiłku. Niesmaczny posmak kurczaczka wciąż mi towarzyszył...

Papa i mama byli na mnie źli, ale i szczęśliwi. Kłócili się tamtej nocy na przemian, kiedy szliśmy... gdzieś. Nie mówili nic, a ja nie rozumiałem, dlaczego nie mogłem tam zostać więcej. W końcu upolowałem sam dziecko - tak jak polowałem z papą i mamą. Dlaczego tym razem coś się miało zmienić?
Ale nie kłóciłem się. Nie musiałem wiedzieć, tak długo jak papa i mama byli obok. Chcieli dla mnie dobrze - oboje. Zawsze dawali jeść, zawsze pomagali w polowaniu, zawsze pilnowali. Nie zabraliby mnie gdzieś, gdzie nie byłoby jedzenia - może właśnie to robiliśmy, szukaliśmy lepszego jedzenia?

Papa i mama mówili, że jestem coraz silniejszy - i coraz częściej zaczynałem bawić się z dziećmi. Wiedziałem, że ich rodzice nie mogli się o tym dowiedzieć, kiedy zakradałem się w nocy do ich pokojów, a one wcale się nie bały! Rozmawialiśmy szeptem, śmialiśmy się i bawiliśmy. Musiałem się też pilnować. Papa i mama mówili, że nie mogę zjadać od razu każdego zwierzątka, kiedy nie ma ich w pobliżu - bo przyjdzie zły pan z mieczem. Wiedziałem, o kim mówili; widziałem kiedyś jak papa walczył ze złym panem. Mama zabrała mnie wtedy, chowaliśmy się, a kiedy papa wrócił, był ranny. Nie podobało mi się to, nie rozumiałem, dlaczego zły pan z mieczem próbował nam zrobić krzywdę.

Papa i mama nie żyli. Byli martwi. Pan z mieczem przyszedł, zabił ich choć próbowali się ochronić, a ja biegłem ile tylko mogłem - jak wiele tylko miałem sił w nogach, pomiędzy drzewami, obawiając się że niedługo będzie wschód. Bałem się, prawie płakałem. Prawie zapominałem co się wydarzyło jeszcze wcześniej - że to była moja wina. Była? Ja tylko zjadłem! A to zwierzątko było tak inne, tak smaczne... Nie widziałem nawet kiedy rzuciłem się na nie. Nie mogłem się powstrzymać, nie byłem w stanie się opanować przed pożarciem tego dziecka.
A później ktoś przyszedł, ktoś złożył tam wizytę i zaczął polować. Pierw na mnie - widział mnie, znalazł mnie wtedy i chciał przeciąć tym kolorowym mieczem. To był zły pan - tak jak powtarzali papa i mama. Nosili kolorowe miecze, a choć uwielbiałem zawsze kolory, to te miecze nie były niczym dobrym. Nie zwiastowały niczego dobrego... Były złe. Zabijały, krzywdziły.
Pamiętałem jak długo papa cierpiał po tym mieczu. To go bolało. Nie chciałem... Nie chciałem...

Papa i mama leżeli tam martwi. Widziałem ich wcześniej, jak rozsypali się w nicość, kiedy ich głowy poturlały się po ziemi. Pierw papa, później mama, kiedy zły pan nas dogonił.
Bałem się wciąż, kiedy chowałem się za demonem, który go zabił. Zabił złego pana, który zasłużył tylko na to - na śmierć! Brzydką, i długą! Widziałem jak się męczył, jak nie potrafił złapać oddechu i jak powoli konał ku ucieszy mojego wybawiciela.
- Papa i mama... - powtarzałem cicho, czując jak wszystko kotli się we mnie. Nie potrafiłem tego nazwać, nie wiedziałem jak się tego pozbyć - jedyne co mogłem zrobić to w ostatniej chwili jeszcze rzucić się na złego pana, zadając mu dodatkowe ciosy. Oderwać rękę, rozerwać ją kawałek po kawałku. - To ty... to twoja wina! Papa i mama... to przez ciebie! - krzyczałem w złości i czystej nienawiści, kiedy drugi demon przyglądał się temu wszystkiemu z rozbawieniem, jakby oglądał spektakl. Nie przerywał mi wtedy...

Papa i mama już nie wiedzieli, gdzie zostałem zaprowadzony - o tym, że w Oguni znalazłem swoje miejsce. O tym, że nikt a nikt nie był zły o moje samotne polowanie! O tym, że w Oguni mam miejsce, gdzie mam zabawki zwierzątek, na które poluję. Czasem się z nimi bawię, jeśli nie wystraszą się zbyt mocno...


Sho
Ikonka postaci :
Karta Postaci Cq4JoOv
Klasa :
klasa chłopska
Cytat :
A child born in villainy
Zawód :
Wiek :
9
Wzrost :
122
Siła :
D
Wytrzymałość :
D
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
E
Punkty :
443
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Admin
admin

https://hashira.forumpolish.com/t34-wzory-kart-postacihttps://hashira.forumpolish.com/t39-wzor-chronologiihttps://hashira.forumpolish.com/t40-wzor-relacji
WITAJ, SHO!

Twoja Karta została zaakceptowana, a ty tym samym wstąpiłeś w szeregi Demonów.

Co więcej, na start dostajesz 50 punktów, które możesz przeznaczyć na rozwój postaci. Do zobaczenia na fabule!




Karta Postaci  50 pkt Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, uzupełnij swój profil.
completed


Informator Następnie przystąp do uzupełnienia informatora, do którego wzór znajdziesz tutaj.
in progress



Admin
Ikonka postaci :
Karta Postaci Cq4JoOv
Cytat :
omae wa mou shindeiru
Wiek :
---
Gif :
Karta Postaci Tanjiro-demon-slayer
Wzrost :
---
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
856
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach