Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
Rezydencja Uesugi w YonezawieDzisiaj o 10:19 pmKarasawa Sayaka
[ MISJA ] Miyaga - Czarniejszy krukDzisiaj o 10:19 pmMistrz Gry
Chata MedykaDzisiaj o 8:46 pmMatsumoto Takashi
RZUT KOSTKĄDzisiaj o 8:41 pmAdmin
Chaty rolnikówDzisiaj o 8:26 pmMatsumoto Takashi
MostekDzisiaj o 8:15 pmSeiyushi
Pokoje RetsuDzisiaj o 5:24 pmDate Retsu
Wodospad ShiraitoDzisiaj o 5:14 pmHīragi Kyōya

PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Był wczesny poranek. Niebo powoli zmieniało kolor z ciemnogranatowego na jaśniejszy niebieski. Słońce wciąż chowało się za gęstymi koronami pobliskich drzew. Wstała jak zwykle wcześnie, chociaż należała do typowych śpiochów. Uwielbiała długo spać. Nie pozwalała sobie jednak na takie lenistwo. Musiała ponownie wrócić do treningów. Umyła się i ubrała. Wzięła ze sobą swoje ostrze Nichirin i ruszyła na pobliskie pole treningowe. To, na którym praktycznie zawsze ćwiczyła. Znajdowało się trochę za miastem. Otoczone gęstymi drzewami. Taka polanka dawała jej prywatność. Zmniejszała szansę spotkania innych Zabójców. Rin nie należała do dusz towarzystwa. Rzadko kiedy potrafiła się odlajeść wśród innych.
Jakiś czas temu wróciła Nagoi. To tam wykonywała swoje ostatnie misje oraz poboczne zadania, które sama na siebie sprowadziła. Pomagała Yatagarasu - demonowi - do czego nigdy by się nie przyznała. Jednak potrzebowała konkretnych informacji, a jakoś musiała je zdobywać. Demon był naprawdę mistrzem w swoim fachu. Prawdziwy Informator, nie jakiś byle jaki. Potrafił ją zaskoczyć i to nie jeden raz - tak przynajmniej tłumaczyła sobie chęć przebywania w jego towarzystwie. Stanowił dla niej ogromne zagrożenie, był jej prawdziwym aroganckim, sarkastycznym i odrobinę dupowatym wrogiem, więc dlaczego tak często o nim myślała? Rin lubiła igrać z ogniem, sprawa byłą wyjątkowo prosta, nawet jeśli nie zdawała sobie z tego sprawy.
Nie lubiła powrotów. Yonezawa kojarzyła jej się tylko z przeszłością, z rodziną. Oprócz spotkań z Masanorim, za którym szczerze tęskniła, nie czekało jej tutaj nic dobrego. Nieustannie wykonywała obowiązku swojego daimyo i na tym polegał cały jej świat. Była niczym więcej niż narzędziem w jego rękach, a jej życie nie należało do niej. Nie przeszkadzało jej to specjalnie. Było zwykłą codziennością. Rin nie znała niczego innego. Tak ją wychowano, a chociaż wielu próbowało; niektórych przyzwyczajeń nie dało się wyplenić.
Odetchnęła lekko zaczynając się rozciągać. Potem przeszła do trochu wokół polany. Kiedy skończyła zaczęła od podstawowych ćwiczeń, krótkich sprintów. Na razie bez użycia swojej katany. Chciała rozgrzać zastane po nocy mięśnie. Całą podróż nie miała czasu na odpowiedni trening. Tęskniła za nim. Czuła, że się trochę opuściła i musiała nadgonić potencjalne braki. Jej praca wymagała od niej skuteczności. Bycia zawsze w gotowości. Słabe i tępe narzędzie stawało się bezużyteczne, na co nie mogłaby sobie pozwolić. W końcu gdyby stała się bezwartościowa w oczach swojego daimyo, co więcej by jej w życiu pozostało? Rin nie dołączyła do Zabójców Demonów w konkretym celu pomagania ludzkości. Był to jedynie kolejny rozkaz, który przyszło jej wykonywać.
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Niedawno skończyłem pierwszą grupową misje i trochę mnie zniechęciła, no ale nie ma się co dziwić, skoro dwójka moich towarzyszy po prostu zdezerterowała i mnie porzuciła samego z tym wszystkim. Trochę żałowałem, że finalnie nie udało mi się doprowadzić jej do końca, chociaż może trochę źle to brzmi, bo główny cel misji został spełniony. Zadanie zakładało dochodzenie, a nie walkę z demonem, ale koniec końców moglibyśmy się od razu ich pozbyć. Jednak rozumiałem decyzje przełożony, sam i tak bym nie podołał tamtej dwójce, pewnie skończyłbym martwy, ale to mi dało kolejną dawkę determinacji.
Moment, w którym wpadłem na tamtego demona bez broni, wiele mi uświadomił i zdawałem sobie sprawę, po jak bardzo cienkiej linie stąpałem. Jeden zły ruch i już leżałbym na dnie tego metaforycznego urwiska,  byłbym kolejnym młodym zabójcą, który skończył swój żywot przed wcześnie. Dlatego nie oszczędzałem się i wolny czas poświęcałem na katorżnicze treningi, rano jeden i popołudni jeszcze jeden dla pewności, aby utrwalić wcześniej zdobyta wiedzę.

Tak było i tym razem, jednak trochę się przeforsowałem, po treningu usiadłem sobie przy drzewie i odpoczywałem na tle zachodzącego słońca. Nie potrzebowałem wielu czasu, żeby moje ciało i umysł oddały się w objęcie morfeusza. Zawsze miałem niebywały talent do zasypiania w każdym miejscu i porze, a sam proces był niezwykle prosty. Może powinienem zatem kiedyś opracować oddech snu, może to było coś dla mnie? Skoro nie szło mi za dobrze z płomieniem, robiłem postępy, ale były one bardzo słabe, w porównaniu do rezultatów, jakie miałem po treningach siłowych i wydolnościowych. Tylko że techniki nie da się ot, tak opanować, a ciało łatwo można wyrzeźbić i wzmocnić.

Ocknąłem się gdy niebo było jeszcze zaspane i teraz nie wiedziałem, czy po prostu odpłynąłem na kilka minut, czy może godzin. Ciężko było stwierdzić czy był to zachód, czy wschód, skoro nie było widać nigdzie księżyca, ani słońca. Podniosłem się, o trzepałem, ziewnąłem przeciągle i rozprostowałem zastygnięte ramiona. Branie kiedyś skończysz martwy przez te swoje wyluzowane podejście. Za chwile się okaże, jaką mamy porę dnia i czy dalej będę mógł pójść drzemać, czy to już czas, aby zacząć kolejny trening. Gdy tak stałem przy drzewie, zobaczyłem kobietę, która sobie truchtała, dalej nie dawało to odpowiedzi odnośnie pory dnia, w końcu może lubiła ćwiczyć gdy było chłodniej i robiła to wieczorem albo była ranny ptaszkiem. Na oko nie była starsza ode mnie, a przynajmniej tak nie wyglądała.

- Może zabrzmi to trochę głupio, ale jaką mamy porę dnia? - Uśmiechałem się nieporadnie, masowałem dłonią potylice i świeciłem złotymi ciepłymi tęczówkami. Wyobrażałem co sobie, musiała pomyśleć, że jakiś natręt ją chce nagabywać i to jeszcze z takim tandetnym tekstem. Gdzie ja naprawdę po prostu chciałem poznać, jaka jest pora dnia. Od tego zależał dalszy plan na dzisiaj  i to, co zrobię.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Treningi podobno były zbawieniem dla ciała i umysłu. Dla Rin stanowiły jedynie drogę do celu. Nic więcej nic mniej. Lubiła się zmęczyć, żeby pozbyć się tych wszystkich natrętnych myśli, które kłębiły się w jej głowie. Nie należała do optymistów. Patrzyła na świat przez pryzmat doświadczeń i uprzedzeń. Nie potrafiła inaczej. Dopiero zaczęła truchtać. Jej oddech lekko przyspieszył, jednak nie zdążyła się jeszcze porządnie rozgrzać, kiedy do jej uszu dotarł nieznajomy głos. Momentalnie przystanęła wpatrując się w chłopaka stojącego nieopodal. Zamrugała kilka razy, jak gdyby chciała się przekonać czy aby na pewno był prawdziwy. Może już całkiem pojebało się jej w głowie? Jeśli nie podszedł w jej stronę, ona to zrobiła. Niespiesznie, z lekkim dystansem. Zlustrowała go ciemnoniebieskimi tęczówkami zatrzymując się na jego ciepłych oczach. Nie wyglądał jak zagrożenie, jednak Rin nie należała do najlepszych w ocenianiu innych. Kiedy podeszła bliżej musiała zadrzeć swój zgrabny nosek ku górze. Był od niej znacznie wyższy.
- Wcześnie rano - wyjaśniła przekrzywiając lekko głowę na jedną stronę, jak gdyby się nad czymś zastanawiała. Z początku myślała, że sobie z niej żartował, jednak szybko doszła do potencjalnej prawdy. W końcu nieznajomy wyglądał na zaspanego. Spał na dworze? Nie byłaby całkiem zdziwiona. Sama czasami praktykowała drzemki pod nocnym niebem, kiedy w pobliżu nie było żadnego sensownego schronienia, a ona znajdowała się daleko od domu, gdzieś na misji. Mimo wszystko nie byłaby sobą, gdyby jakoś tego nie skomentowała, prawda? - Jesteś bezdomny? - Zapytała, a kąciki jej ust lekko drgnęły ku górze. Delikatny uśmiech wykwitł na jej pełnych ustach odejmując jej kilka dobrych lat. Ciemnoniebieskie tęczówki wciąż jednak pozostały ostrożne. Zlustrowała go dokładniej. Wyglądali na podobny wiek. Był Zabójcą? Na to wyglądało. Od razu rozejrzała się w poszukiwaniu jego katany.
Westchnęła. Przychodziła w tak ustronne miejsce, żeby nikt nie przerywał jej treningu. Nie było jednak sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Rin przeciągnęła się niczym zmęczona kotka. Odgarnęła krótkie do ramion, kruczoczarne włosy za uszy; odsłaniając tym samym bliznę na policzku i świeże rany po pazurach na szyi. Pamiątki po niesfornym kocie o gadzich oczach i perfidnym uśmieszku. E H. Miała ładną buzię, co według jej matki było jej największą wadą. Stara Asano mówiła, że uroda w jej fachu była przekleństwem. Często je wypominała, że z broni swojego daimyo zamieni się w jego zabawkę; że ta jej śliczna buźka przyniesie hańbę rodzinie. Wojownik miał być skuteczny, nie ładny. Jego wygląd powinien budzić przerażenie, co nie można było powiedzieć o drobnej Rin.
Ponownie wróciła do truchtu biegnąć przed siebie. Poranne powietrze przyjemnie łaskotało jej zaróżowione policzki.
- Biegniesz? - Rzuciła oglądając się lekko za siebie. W jej oczach malowało się tylko jedno: wyzwanie. - Jeśli nadążysz oczywiście.
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
- Hmmm... Rozumiem, dziękuje bardzo za odpowiedz. - A więc było rano, więc jednak przespałem całą noc na trawie w średnio wygodniej pozycji, czy to już można było nazwać zmęczeniem materiału? Może powinienem odrobinę sobie odpuścić albo chociaż najpierw trafić do łóżka nim zasnę, bo tak to raczej długo nie pożyje, jeszcze coś mnie zje w tych lasach, a ja nawet nie będę miał siły walczyć. Poprawiłem swoje ubranie i sprawdziłem, czy wszystko miałem na miejscu, pochyliłem się i podniosłem miecz leżący w trawie, wsunąłem go za gruby czerwony sznur przy pasie.
Jej pytanie w sumie było bardzo trafne, koniec końców nie posiadałem w tym momencie żadnego miejsca, które mógłbym nazwać swoim domem. Do rodzinnej posiadłości nie miałem po co wracać, no, chyba że chciałbym przyprawić wszystkich o zawał. Skoro już od tylu lat myślą, że jestem martwy, to nie ma sensu rozdrapywać tej rany na ich sercu. W Yonezawie miałem swój pokój, ale to też nie było mój dom, ale tylko miejsce do odpoczynku między zadaniami.
- W sumie to faktycznie nie mam miejsca, które mógłbym nazwać domem. Ale chyba bardziej Ci chodziło czy śpię cały czas na dworze... Odpowiedz brzmi nie, po prostu zasnąłem pod drzewem gdy cieszyłem się zachodzącym słońcem. - Uśmiechnąłem się delikatnie gdy udzielałem jej odpowiedzi, widziałem, jak dokładnie mi się przyglądała. Przez moment naszła mnie refleksja czy my przypadkiem gdzieś na siebie nie wpadliśmy, a ja po prostu jej nie pamiętałem? To było raczej mało prawdopodobne, ponieważ miałem bardzo dobrą pamięć wręcz fotograficzną i na pewno pamiętałbym kogoś o tak intensywnie niebieskich oczkach, no i nietuzinkowej urodzie.
A więc chciała, żebym jej towarzyszyły i tak miałem zrobić poranny trening, więc nie widziałem przeszkód, żebym pobiegał z nią. Jednak to druga część, mnie bardziej zachęciła, już tak miałem, że chętnie rywalizowałem oczywiście w granicach dobrego smaku. Pokręciłem głową i barkami na boki, aby rozprostować zastane mięśnie i kości, zrobiłem kilka podskoków w miejscu i ruszyłem za nią. Na początku biegłem z nieco większą prędkością, aby się z nią zrównać i później utrzymać to samo tempo. Czerwone włosy falowały od powietrza i pędu, a ja przysunąłem się bliżej jej ucha, aby mnie wyraźniej słyszała.
- Skoro nadążam, to może przyśpieszymy trochę? - Zrobiłem to samo co ona, sprowokowałem ją do większego wysiłku. Nieznacznie zaczynałem przyśpieszać i wychodziłem na prowadzenie. Skoro chciała wspólnie poćwiczyć, to musiała się nastawić na większy wysiłek. Jak już podchodziłem do treningu, to brałem go na poważnie i dawałem z siebie 110%.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Jak zwykle musiała pochwalić się swoim ciętym językiem. Pewnie byłoby dla wszystkich łatwiej, gdyby go sobie odgryzła i się nim udusiła. Zamiast tego skomentowała jego pytanie innym, niezbyt grzecznym. Nieznajomy nie wyglądał jednak na urażonego. Wręcz przeciwnie, nawet zabrał się z odpowiedź. Cień zaskoczenia przemknął przez jej buzię zanim jeszcze zdołała go ukryć. Wysłuchała go przytakując lekko. Tak naprawdę powodów jego drzemki nad gwieździstym niebem nie miał najmniejszego znaczenia. Chodziło bardziej o sam fakt dorzucenia czegoś do ognia.
I to właśnie niesforne, nieokiełznane i odrobinę niebezpieczne płomienie przypominał jej wysoki chłopak o ognistych włosach i ciepłych, złotych tęczówkach. Rin zastanawiała się przez chwilę czy już się kiedyś nie widzieli. Miała dziwne wrażenie, że nie było to ich pierwsze spotkanie, jednak nie przypominała sobie żadnego innego. Chłopak z wyglądu był przeciwieństwem przeciętności, więc na pewno by go zapamiętała. Nie miała pamięci do imion, jednak miała wrażenie, że by jej nie umknął. Myliła się? Na ten moment nie potrafiła stwierdzić.
Rozmowa szła jednak dalej i nim się spostrzegła biegła już przed siebie. Nie było to wolne tempo. Wręcz przeciwnie. Chciała się przed nim popisać? Nie znała go, więc nie miało to sensu. Mimo wszystko narzuciła całkiem szybki bieg specjalnie go prowokując. Uwielbiała rywalizację. Czuła się wtedy jak ryba w wodzie. Zawsze chciała wygrywać, chciała być lepsza. Nie potrafiła inaczej. Odkąd sięgała pamięcią, już jako mała dziewczynka, musiała rywalizować ze starszymi braćmi. Zawsze była najsłabsza, najwolniejsza. Za wszelką cenę próbowała udowodnić rodzinie swoją wartość. Dlatego też już dawno nauczyła się wykorzystywać swoje atuty, a także szukać przewagi w szczegółach. Element zaskoczenia czy nawet sam niepozorny wygląd mógł dać wystarczającą przewagę przechylając szalę ku zwycięstwu. Dlatego też nie czekała na niego, a zawołała go już biegnąc przed siebie. Rin nie musiała grać czysto. Życie w końcu nie było sprawiedliwe.
Spojrzała na niego ukradkiem, kiedy ją dogonił i się do niej przybliżył. Nie była najszybsza na świecie, jednak znała swoją wartość. Widocznie nieznajomy był lepiej wysportowany niż z początku zakładała. Poczuła nagły przypływ energii. Dobrze się składało, bo dziewczyna lubiła wyzwanie. Cieszyła się, że je podjął. Miała wrażenie, że sam nie lubił przegrywać. Czyżby trafił swój na swojego? Słysząc jego pytanie prychnęła pod nosem momentalnie ruszając do przodu. Musiała zmusić nogi do sprintu, aby go dogonić i utrzymać jak najszybsze tempo. Nie odpuszczała. Ile czasu byli w stanie tak wytrzymać?
- Zmęczony? - Rzuciła w jego stronę skupiona na biegu. Czuła jak jej puls przyspieszył. Starała się zachować miarowy oddech. - To może sparing, nieznajomy? - Dodała wciąż nie zwalniając. I chociaż bójki między Zabójcami Demonów były niedozwolone. To przecież miał to być jedynie przyjacielski pojedynek, prawda? Z drugiej strony znajdowali się na odosobnionej polanie. Co złego mogłoby się stać ...


Nichirin:

#C0C8CF
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Była podstępna, zdeterminowana i bezpośrednia, może ktoś nawet by powiedział, że miała ze żmij cięty język. Ale mi to nie przeszkadzało, Nie odbierałem tak jej słów jako zaczepki czy powodów do jakiekolwiek nie chęci, po prostu zadała pytanie, na które odpowiedziałem, bo ona wcześniej odpowiedziała mi na moje, więc to była zwykła kurtuazja. Rzadko odmawiałem rywalizacji, chociaż zdarzały się przypadki kiedy wolałem się wylegiwać, niż ćwiczyć, chociaż to było wtedy gdy miałem chandrę i nawet pomimo ćwiczeń nie robiłem żadnych postępów. Jednak teraz jak najbardziej byłem zmotywowany i nie zamierzałem z nią przegrać. Czułem, jak mój oddech powoli robił się coraz szybszy, temperatura ciała rosła i pojawiła się pierwsze poty, a na moich ustach znalazł się bezczelny uśmieszek.

- Żartujesz? Dopiero się rozgrzewam, chociaż może powinniśmy wybrać jakieś punkt, do którego biegniemy, no, chyba że to konkurs wydolnościowy i sprawdzamy, komu pierwszemu zabraknie pary. - Niezależnie od tego czym była ta konkurencja, nie zwalniałem i starałem się biec ile tylko siły miałem w nogach, żeby nie zostać w tyle. Gdyby ktoś mnie zapytał, czemu ścigam się z nieznajomą tak wcześnie rano, to nie znalazłbym żadnej sensownej odpowiedzi i raczej wszystkie moje wyjaśnienia zabrzmiałyby niedorzecznie dla przeciętnego zjadacza ryżu. Oddychałem głęboko, wciągałem powietrze przez nos i wydychałem ustami, musiałem dostarczać do mięśni paliwo, którym był tlen, bo inaczej zaraz zostanę w tyle i przegram przez brak siły i zakwasy.

- Bardzo chętnie, tylko wybierz miejsce. - Poczekałem, aż niebieskooka wybrała punkt, do którego mieliśmy biec, w końcu każdy wyścig musiał mieć jakąś metę, inaczej bieg bez celu nie mógł być konkurencją. - Skoro to ty mnie wyzwałaś, to mi przypada wybór. W takim razie sprawdzimy się w walce wręcz i przegrany stawia śniadanie? - Zapytałem, czy pasuje jej taki układ, czy może miała coś przeciwko. Wyciągnąłem miecz za czerwonego sznura i oparłem go o jedno z pobliskich drzew, a na gałęzi zawiesiłem swój biały płaszcz, rękawy kimono podwinąłem nad łokcie.
- Ostrzegam, nie dam Ci taryfy ulgowej z powodu ładnej buzi i zjawiskowych oczu. - Wypowiedziałem te słowa z odrobiną bezszczelności w głosie, dostrzegałem jej urodę, ale w sparingu to nie miało najmniejszego znaczenia. Przyjąłem pozycje do walki i podniosłem gardę do góry, uważnie przyglądałem się każdemu jej ruchowi.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Był szczery, zawzięty i zmotywowany. Tak samo jak Rin nienawidził przegrywać. Nim się obejrzała biegli przed siebie o samym poranku. Ile tchu w płucach nie zatrzymując się ani na chwilę. Nie przypuszczała, że nieznajomy dotrzyma jej kroku. Jednak przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Znalazła sobie rywala. Od razu dał jej jeszcze większą motywację, próbowała dać z siebie więcej. Biegli i biegli, jednak rzeczywiście brakowało im celu. Brakowało mety. Potaknęła głową na słowa chłopaka wciąż skupiając się przede wszystkim na swoim miarowym oddechu. To on był kluczem do wytrzymałości.
- Tamto połamane drzewo - rzuciła wyznaczając im metę i mówiąc o starym rozoranym przez jakąś wichurę dębie. Musiał wiedzieć, o którego jej chodziło bo było tylko jedno.  Potem biegli jeszcze kawałek. Tyle ile mogli. Kto dotarł na miejsce pierwszy? Ciężko powiedzieć. W końcu miała być to tylko rozgrzewka. Prawdziwa zabawa dopiero się zaczynała. Rin  od razu przyjęła propozycję. Nie musiała się nawet zastanawiać. Gdyby zaproponował, że przegrany będzie musiał zrobić coś głupiego lub niebezpiecznego też pewnie by na to przystała. Zwyczajnie nie zamierzała przegrywać.
- Lepiej się postaraj, bo zamierzam zjeść trzy porcje na raz - odparła trochę żartobliwie, jednak bez przeszkód mógł zauważy, że żarty nie wychodziły jej najlepiej. Należała do tych sztywnych Samurajów, którzy obsesyjnie wykonywali swoje obowiązki. Czerpała rozrywkę tylko z walki. Kontakty międzyludzkie nie były jej najlepszą stroną. Zwyczajnie brakowało jej w nich doświadczenia. Tak naprawdę nie potrafiła zjeść zbyt wiele na raz, jednak była raczej często głodna. Coś za coś.
Teraz zajęła się przygotowaniami. Podwinęła rękawy swojego czarnego kimona zakończonego nogawkami. Był to pewnego rodzaju kombinezon, który uszyto dla niej ze specjalnego materiału. Miał nie utrudniać jej ruchów i stać się idealnym strojem bojowym. Przepięty pasem w talii z przyczepioną do niego kataną o białej rękojeści i długiej śnieżnej wstążce. Przeciągnęła się niczym zmęczona kotka rozciągając swoje ramiona. Słysząc jego komentarz kąciki jej ust powędrowały mimowolnie ku górze w delikatnym uśmiechu.
- Świetnie - skwitowała ustawiając się wygodniej na lekko ugiętych nogach. - Miałam nadzieję, że pokażesz mi na co Cię stać. Połamię Cię, jeśli będziesz się oszczędzał - dodała wpatrując się w jego ładne złote tęczówki i unosząc zaciśnięte pięści do góry. Mała groźba? Gdzie tam... Jej postawa była raczej oryginalna. Jedna noga odrobinę przed drogą w lekkim wykroku. Zaciśnięte pięści wysoko tuż przed twarzą. Wyglądało to tak, jak gdyby chciała zasłonić swoją - jak sam powiedział - ładną buzię, jednak pozostawiała resztę ciała bezbronną i osłoniętą. Był to sposób walki, który od zawsze praktykowała. Nie podobał się jednak jej ojcu. Zawsze beształ ją, że stoi w taki niechlujny, nierozsądny i trochę lekceważący sposób. Mimo wszystko nawet staremu Asano nie udało się wyplenić tego nawyku. Uważała swoją postawę za mylącą. A to element zaskoczenia mógł przecież zaważyć o wyniku walki.
Rin nie dała żadnego znaku na „start”. Zwyczajnie ruszyła w jego stronę. Wykonała trzy kroki, żeby znaleźć się bliżej i od razu przeszła do ofensywy. Była szybka tak samo jak jej przeciwnik. Zamachnęła się prawą ręką, jak gdyby chciała uderzyć go z pięści. Była to jednak zmyłka. Zamierzała wykorzystać impet z zamachu ręką i w tym samym momencie stanąć na lekko ugiętej lewej nodze i zaserwować mu wysokiego kopniaka prosto w szczękę z prawej nogi. Był to jeden z jej ulubionych ruchów. Potrafiła doskonale wykorzystywać swoje atuty i chować słabości. Wiedziała, że na „czyste” pięści nie miała z nim szansy, dlatego musiała bardziej kombinować. Była przecież od niego znacznie niższa i raczej drobna. Włożyła w cios całą swoją siłę. Zawsze dawała z siebie wszystko. Kto mówił o jakiś forach? Istniały trzy możliwości. Albo nieznajomy zrobił unik, albo sparował jej atak lub ostatecznie pewnie skończył ze złamaną szczęką. Zabójcy nie powinni się między sobą bić. Nie na serio. Ta walka nie była na serio, prawda? A może była? W jej ciemnoniebieskich oczach widniało tylko i wyłącznie skupienie.
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
- Jak wygrasz, to możesz jeść, ile chcesz, ale na twoim miejscu nie dzieliłbym tak szybko skóry na niedźwiedziu.... Mogę cię jeszcze nieco zaskoczyć. - Wzruszyłem ramionami z delikatnym uśmiechem na ustach, jeżeli ze mną wygra to będzie mogła zamówić to co tylko chce i ile tylko będzie chciała. W końcu na tym polegał zakład, że przegrany stawia śniadanie, a nie suchy ryż i wodę.
Widziałem, jak przygotowywała się do walki, miała dość nietypowy strój, kombinezon? Już na pierwszy rzut oka widziałem, że był dobrze do niej dopasowany i na pewno nie utrudniał jej ruchu. Sam też miałem bardzo dobrze skrojone kimono, które nie ograniczało mi ruchu, ale nie było aż tak przylegające jak jej strój. Wizja śniadania nieco mnie motywowała, w końcu nie zjadłem kolacji i trochę zaczynała mi ciążyć pustość żołądka, ale na pewno po wszystkim będę musiał się dobrze nawodnić.
- Pokaże, inaczej sparing nie miałby większego sensu. - Odwzajemniłem jej spojrzenie, może groziła mi połamaniem, ale ciężko było w to uwierzyć gdy patrzyło się na jej niewinną twarz. Chociaż doświadczenie już mnie nauczyło, żeby nie oceniać książki po okładce, bo może mocno spaść na głowę. Jej słów nie odebrałem jako groźby, bardziej jako takie urocze zapewnienie, że sama będzie walczyć na całego i nie zamierza się hamować. Sam przybrałem pozycje do walki, stanąłem w wielki rozkroku, prawa noga na godzinie drugiej, a lewa na siódmej. Dłonie trzymałem na wysokości klatki piersiowej prawa przed lewą i z wysuniętym barkiem tak jakby chciał stanąć do niej bokiem, ale nie do końca.
Widziałem, jak na mnie ruszyła bez ostrzeżenia, bo żaden sygnał do startu nie był potrzebny, tak naprawdę sparing zaczęła się w momencie, który zapytała mnie o sparing. Uważnie przyglądałem się jej całemu ciało, wiedziałem, że walka to nie tylko uderzanie pięściami, ale cała wachlarz różnych ruchów i zagrywek, których trzeba się wystrzegać.
Widziałem, jak wzięła zamach swoją pięścią, wzniosłem blok do góry od boku, aby zatrzymać jej cios, jednak to była tylko zmyłka i zaraz za ręką do góry poderwała się noga, przyjąłem mocne kopnięcie na gardę, miała sporo siły i nie brakowało jej szybkości, gdyby jeszcze tylko była zręczniejsza, to mogłoby to się bardzo źle skończyć. Dobrze, że w porę zorientowałem się, co planuje. Jak tylko zablokowałem cios, od razu przeszedłem do kontraktu, zrobiłem większy rozkrok i zginałem nogi w kolanach, aby zjeść jak najniżej swoim ciałem, spróbowałem ją podciąć gdy stała na jednej nodze i przy wyprostowaniu uderzyć/ popchnąć otwartą dłonią w bok, tak żeby straciła równowagę.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Stawka została ustalona, chociaż dla Rin nie miała najmniejszego znaczenia. Równie dobrze mogli walczyć tylko dla samego faktu walki. Czerpała z niej okropną przyjemność, nie dało się tego ukryć. Nawet kiedy poważniała i wpatrywała się w swojego przeciwnika z determinacją, wesołe ogniki gdzieś tam tliły się w jej ciemnoniebieskich oczach. Woda. Przedstawiały czystą wodę. Zimną i zmienną; nieugiętą płynącą swoim własnym nurtem ograniczonym przez skały i teren. Matka Asano zawsze mówiła, że było w niej zbyt dużo wody. Jak gdyby miał to być jakiś wielki minus.
Kiedy odwzajemnił jej spojrzenie uśmiechnęła się mimowolnie. Ledwo co mu groziła, a on wziął jej słowa tak lekko. Lekceważył jej umiejętności? A może nie odebrał ich aż tak poważnie? Zdecydowała się przekonać na własnej skórze. Ruszyła na niego od razu przechodząc do ofensywny. Miała agresywny styl walki. Nie powstrzymywała się i skupiała przede wszystkim na atakach. Odsłaniała się, jak gdyby  nie bała się zostać zraniona. I tak też walczyła podczas misji. Chciała wykończyć swojego przeciwnika. Nie przejmowała się, gdyby zginęła razem z nim. Zbyt łatwo i zbyt często narażała własne życie. Trochę bezpodstawnie. Jak gdyby rzeczywiście chciała w końcu umrzeć. Możliwe, że było to tylko wrażenie. Możliwe, że nie.
Tak więc zaatakowała nogą wykorzystując impet zamachu. Jej piszczel powędrował w stronę szczęki nieznajomego, który był przygotowany. Kątem oka dostrzegła jak zwinnie zablokował jej atak. Poruszał się nadzwyczaj płynnie. Był szybki i silny, jednak to jego zwinność uratowała go przed kopniakiem. Musiała mu to przyznać. Zaimponował jej. Nigdy nie przypuszczała, że będzie miała problemy ze zręcznością swojego przeciwnika. Zazwyczaj to ona górowała w tej dziedzinie. W końcu jej oddech najbardziej skupiał się właśnie na tej umiejętności. Teraz jednak przyszło jej walczyć z nietypowym przeciwnikiem. Poczuła jeszcze większą falę adrenaliny. Wymagająca walka była zdecydowanie lepsza niż zbyt łatwa. W momencie, w którym zablokował jej atak przestała go lekceważyć. Widząc jak nieznajomy robił większy rozkrok, od razu cofnęła nogę w tył próbując jak najszybciej przenieść na nią ciężar i unieść lekko drugą. Podcięcie było przecież najlepszą kontrą na stojącego na jednej nodze przeciwnika, chciała temu zapobiec. Udało jej się, jednak to nie wystarczyło. Kiedy chłopak się wyprostował i zdecydował się ją pchnąć otwartą dłonią nie była w stanie uniknąć jego ataku. Nie w całości. Dlatego też musiała wykorzystać coś innego. Podstęp. W ostatniej chwili uczepiła się z całej siły jego nadgarstka wbijając w niego paznokcie. Kiedy ją odepchnął zamierzała pociągnąć go razem ze sobą. Bok zabolał, ale nie był to koniec.
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Tak jak przewidywałem, niebieskooka zorientowała się, że planuje ją podciąć i sprowadzić do ziemi, bardzo zgrabnie udało się jej uniknąć, ale na szczęście to nie było wszystko, co planowałem w tamtym momencie. Mój drugi ruch zaskoczył ją na tyle, że nie zdołała go uniknąć czy wznieść bloku. Moja dłoń uderzyła w jej bok, nie zatrzymałem ciosu w momencie, który ją dotknąłem i mocniej popchnąłem, aby wytracić ją z równowagi. Uśmiechnąłem się mimowolnie, gdy mój plan wypalił, ale było to sekundę przed tym jak poczułem jej zaciskającą się rękę z pazurami na moim nadgarstku, zdarła mi nieco naskórka i za szczypało delikatnie.
Nie miałem zbyt wielkiego, wyboru musiałem pozwolić się pociągnąć i przewrócić się z nią,  w czasie upadku jednak starałem się wywalczyć jak najlepszą pozycję, wyjściową do zapasów. W locie chwyciłem drugą ręką za przegub jej dłoni, która pazurami wbijała mi się w rękę i odciągnąłem na bok, tak, żeby oswobodzoną dłonią złapać za jej drugie ramie i docisnąć je razem do podłoża. Przełożyłem nogę nad nią i korzystając z dosiadu, naparłem na nią, całym swoim ciałem utrudniałem jej próby zrzucenia mnie czy przetoczenia. Nie przysuwałem za blisko twarzy do jej, bo miałem gdzieś z tyłu głowy obawę, że mogłaby mnie uderzyć z główki w nos. A rozkwaszony nos to nie było coś co chciałem w tej chwili, przez brak powonienia przez jakiś czas nie mógłbym czerpać przyjemności z jedzenia.

- Jeden zero. Ta runda jest moja.- Jeszcze chwile przytrzymałem ją w miejscu, aby mieć pewność, że nie walnie mnie jak tylko ją puszcze. Wstałem i wyciągnąłem w jej stronę otwartą dłoń, żeby pomóc jej wstać. - Walczymy do trzech zwycięstw... Jesteś całkiem niezła. - Z bezszczelnym uśmieszkiem na ustach rzuciłem drobny komplement w jej stronę. Dysponowała niemałymi umiejętnościami i miała bardzo nietypowy sposób walki, gdybyśmy byli na tym samym poziomie na pewno miałbym problem nadążyć za jej niekonwencjonalnymi metodami.
Może nie wspomniałem o tym wcześniej, ale skoro powiedziała sparing to zakładałem, że znała mniej więcej jakie zasady panują podczas takich starć. Liczyły się tylko czyste trafienie, które doprowadzą do upadku przeciwnika albo przytrzymanie go na ziemi przez kilka sekund. Zrobiłem kilka kroków w tył i stanąłem w pozycji do walki tak jak wcześniej, dałem jej chwile na zebranie myśli i od razu ruszyłem z natarciem. Wykonałem w jej kierunku kombinacje trzech uderzeń, wymierzonych na jej korpus. Pierwszy cios to był prawy prosty, następnym lewy sierp od dołu i na koniec kopnięcie z pół obrotu lewą piętą.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Mimo, że nie była w stanie uniknąć jego ostatniego ciosu poczuła ogromne samozadowolenie, że udało jej się pociągnąć go ze sobą. Jeśli upadać to razem ze swoim przeciwnikiem. Zdecydowała się na dodatkową przyczepność w postaci paznokci, gdyby próbował się jej wyrwać. Niestety samo chwycenie i pociągnięcie nie wystarczyło. I chociaż w locie bardzo starała się uzyskać jakąś przewagę nie udało jej się. Nieznajomy zwinnie chwycił jej dłoń i praktycznie wyszarpał ze swojej skóry. Przycisnął jej ramię i nim się zorientowała jej plecy uderzyły o ziemię. Zabrakło jej na dwie sekundy tchu, jednak nie dała tego po sobie poznać. Spróbowała się przekręcić, ale mocno docisnął jej kościste biodra do podłoża. Jeszcze kilka chwil próbowała się uwolnić, szarpała i szamotała ile sił. Spróbowała nawet unieść głowę, żeby użyć jej jako broni, ale przewidział taką opcję i znajdował się zbyt daleko. Po krótkiej szamotaninie sarknęła w końcu i opadła bezwładnie na ziemię.
- Jesteś za ciężki - rzuciła trochę żartobliwie nie potrafiąc się wygramolić spod jego żelaznego ucisku. Zlustrowała go spod przymrużonych powiek, zdając sobie sprawę, że z takiej odległości jego oczy wydają się jeszcze bardziej złote. Przypominały topniejący karmel. Oddychała ciężko, bo nienawidziła przegrywać. Złość wychodziła jej uszami, ale nie mogła nic na to poradzić. Przygryzła policzek od środka i skinęła w końcu. Wygrał, nie było co ukrywać. Dobrze, że przytrzymał ją jeszcze kilka chwil dłużej, bo pewnie od razu by go zaatakowała. Kierując się bardziej emocjami niż zdrowym rozsądkiem. Teraz jednak leżała bezwładnie pod ciężarem jego ciała czując jak całe nabuzowanie z niej odchodzi.
Jeden zero.
To nie był jeszcze koniec. W końcu chłopak się podniósł, a Rin wzięła kilka uspokajających oddechów. Spojrzała na jego wyciągniętą dłoń, a kąciki jej ust drgnęły ku górze. Tak naprawdę bawiła się świetnie.
- Ty też jesteś niczego sobie - odparła chwytając go za dłoń i wstając za jego pomocą. Nie puściła jednak jego dłoni od razu z całej siły za nią pociągnęła dołączając do tego swoją drugą rękę, żeby wzmocnić uścisk. Przekręciła się do niego bokiem próbując przerzucić go przez swój bark prosto na chłodną, poranną, zroszoną trawę. Był wielki i wysoki, jednak w tym ataku chodziło bardziej o technikę wykonywania przerzutu, niż samą siłę fizyczną. Czy jej się udało? Zamierzała wykorzystać element zaskoczenia. Wiedziała, że w otwartej walce nie miała z nim szans, więc włączył jej się forma kombinowania. Była przyzwyczajona do walki z silniejszym przeciwnikiem, gdy większość swojego życia uchodziła za małą kruszynkę. Nie czekała na „rozpoczęcie” drugiej rundy. Dla Rin ona zaczęła się w momencie, w którym obydwoje zgodzili się, że chłopak wygrał pierwszą.
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
- Ja ciężki?... A może nie starałaś się dostatecznie, może nie... - Uśmiechałem się do niej gdy żartobliwe się tłumaczyła z tej porażki, sam dlatego postanowiłem nieco się z nią podroczyć i za insynuować, że może niedostatecznie się starała albo wcale nie chciała mnie z siebie z rzucić. Chociaż tę drugą kwestię raczej zostawiłem, w bardzo głęboki domyślę i nie dopowiedzeniu, nie chciałem, żeby sobie pomyślała o mnie coś złego. Dość często padałem ofiarą swoich dwuznacznych słów i ludzie potrafili mnie dość opacznie zrozumieć. W końcu zszedłem z niej i przeszedłem do pomagania jej wstać.

- Miło, że zauważyłaś...- Nie zdążyłem dokończyć wypowiedzi, bo poczułem, jak zacisnęła mocniej dłoń i pociągnęła mnie w swoją stronę, aby przerzucić przez bark. Miałem z tyłu głowy, że może w ten sposób wykorzystać moją pomoc i obrócić ja przeciwko mnie. Czy mnie to w jakiś sposób do niej zniechęciło, czy uraziło? Nie, w końcu to ja zdecydowałem się pomóc wrogowi, którym była przez czas trwania sparingu.
Technikę miała bardzo dobrą i całkiem sprawnie jej to poszło, nie miałem wystarczająco czasu, żeby jakkolwiek zabezpieczyć się przed takim manewrem, ani go powstrzymać. Poczułem, jak moje stopy oderwały się od podłoża, a świat nieco zawirował, w żaden sposób nie mogłem powstrzymać tego manewru dlatego skupiłem się na tym co będzie potem.
Uderzyłem z mocnym hukiem o trawę, aż mnie zapowietrzyło, ale to nie było koniec rundy, musiałem zebrać się do dalszej walki, jeżeli nie chciałem oddać jej tego punktu za darmo. Od razu się przeturlałem po trawie, aby utrudnić jej dosiad czy trafienie i jeżeli dalej trzymała moje ramie, zamierzałem to przeciwko niej wykorzystać, pociągnąłem ją mocno na siebie gdy leżałem na plecach i wbijając stopę, w jej podbrzusze przerzuciłem ją. Niezależnie czy ją przerzuciłem, czy odturlałem się, po prostu znajduje dogodny moment,  żeby zrobić sprężynkę i wstaje do pionu z gardą i dokładnie się jej przyglądając.
- No no, widzę, że całkiem dobrze wykorzystujesz swoje zalety. Cicha wody brzegi rwie, chyba muszę bardziej się przy tobie pilnować. Bo jeszcze faktycznie mnie połamiesz, a ja nie koniecznie chce teraz leżeć przez dłuższy czas w łóżku. - Mimowolnie podniósł się mój kącki ust, walka z nią była ciekawa i nie można było się nudzić i na wszystko trzeba było uważać.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Może nieznajomy nie zdawał sobie z tego sprawy, ale trafił na równą sobie przeciwniczkę w droczeniu. Rin zawsze musiała mieć ostatnie słowo. Traktowała przekomarzanki tak samo jak walkę. Zwyczajnie uwielbiała wygrywać i nie dało się tego ukryć. Wygrana świadczyła o jej sile, o jej wartości, którą tak chorobliwie od zawsze próbowała pokazać. Udowodnić, że była coś warta, że coś znaczyła. Chociaż nie musiała nic udowadniać przed nieznajomym, nawyk pozostał.
Oczywiście nie mogła się powstrzymać i od razu musiała przejść do ataku. Chciał jej pomóc, nie miało to jednak w tym momencie dla niej znaczenia, była w trybie walki. Przekręciła się przerzucając go prosto na trawę. Włożyła w to sporo siły, jednak najwięcej wpływu miał zamach i odpowiednia gra nóg oraz ciężar ciała. Nim się obejrzała chłopak leżał na trawie. Szybko go puściła odskakując niczym mały zając dwa kroki w tył. Nie chciała ryzykować, żeby zastosował na niej jej własną broń - zaskoczenie.
- To jak? Jeden - jeden? - Zapytała z triumfalnym uśmiechem na wargach. Ponownie przyjęła swoją poprzednią bojową postawę, tak bardzo oryginalną tylko dla niej. Tym razem grzecznie poczekała, żeby i chłopak stanął do walki. Zajęło mu to ledwie dwie sekundy. Szybko się przeturlał wstał i pokazał gotowość. Widocznie nauczył się tego po jej wcześniejszym zachowaniu. Nie było czasu na odpoczynek, a ich sparing nie miał przerw. Trwał nieustannie. Słownie jak i w walce wręcz.
Delikatny uśmiech ozdobił jej pełne wargi, kiedy przygryzła dolną w skupieniu.
- Tym razem w łóżku nie na trawie? Ciekawa odmiana - skwitowała wpatrując się przez chwilę w uniesiony kącik jego ust. Dobrze się bawił? Na to wyglądało. Ona bawiła się świetnie. Nie potrafiła tego nawet ukryć. Ponownie uspokoiła swój oddech. - Myślę, że nie masz się czego z mojej strony obawiać i doskonale o tym wiesz - dodała swojego rodzaju komplement. Rzeczywiście jego ruchy były przemyślane. Był szybki, silny i naprawdę zwinny. Pomimo wysokiego wzrostu nie zachowywał się ociężale. Łatwo można było zauważyć, że sporo trenował. Przewyższał ją umiejętnościami, ale czy także kreatywnością?
Ponownie ruszyła do ataku. Jak najszybciej potrafiła zmniejszyła dzielący ich dystans. Zastosowała kilka szybkich ciosów pięściami w jego gardę specjalnie bijąc mocniej w jedną stronę, próbując ją osłabić. Szukała otwarcia i jeśli je znalazła zamierzała przykucnąć i wykorzystując impet z wyprostowania swoich nóg, wyskoczyć na niego i go przewrócić. Wyglądało to zdecydowanie łatwiej w jej głowie. Niestety przewrócenie całych 181 cm wzrostu przez niewielką dziewczynę niosło ze sobą sporo komplikacji.


Nichirin:

#C0C8CF
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
A więc jednak się wycofała, nim zdążyłem coś zrobić, jej pytanie trochę mnie zbiło z tropu. Koniec końców, żeby zdobyć punkt, powinna mnie docisnąć do ziemi i zmusić do podania się, ale jak widać, chyba miała przed tym jakieś obiekcje. Może zdawała sobie sprawę, że w konkurencjach czysto siłowych nie miała szans, więc gdyby sparing odbywał się z sędzią, na pewno nie dostałaby punktu, ale ja nie zamierzałem bawić się w takie szczegóły, chciałem z nią walczyć i nawet do końca punktacja mnie nie obchodziła. Chciałem sprawdzić, do czego faktycznie była zdolna i czuć dreszczyk emocji i ekscytacji.
- Niech będzie, ale skoro już rozgrzewkę mamy za sobą teraz możemy pójść na całość. - Odpowiedziałem jej z iście diabelnym uśmieszkiem, moje oczy wyglądały niewinnie, ale grymas był całkowitym przeciwieństwem. - Byłoby trochę ciasno... Aj tam od razu nie obawiać się. Sama dobrze wiesz, że odpowiednia technika i pomysły potrafią zastąpić siłę, gorzej, jak nie ma się możliwości, żeby wywalczyć sobie otwarcie. - Uśmiechałem się niewinnie i zmrużyłem ślepia, ale na bardzo krótki moment, nie zamierzałem stracić z nią kontaktu wzrokowego i dobrze zrobiłem, ponieważ ona bardzo szybko i zgrabnie skróciła dystans. Postawiłem gardę i starałem się pracą nóg dostosować do jej pozycji, tak aby mieć ją odrobinę z boku, co by ciosy same łatwiej z suwały się po bloku, czułem, że jedną stronę uderzała mocniej, coś knuła.
Więc postanowiłem sprowokować ją do akcji, którą planowała i specjalnie pozwoliłem rozbić gardę i odchyliłem się do tyłu, tak jakbym stracił na moment równowagę. Zobaczyłem, jak jej nogi się ugięły, szykowała się do wyskoku, nie wiedziałem, co dokładnie planowała, ale nie zamierzałem dać się zaskoczyć, w końcu to ja zastawiłem na nią pułapkę, a nie odwrotnie. Korzystając ze swoje zręczności, z wytrącenia i utraty równowagi płynnie przeszedłem do salta w tył ze śrubą, aby sprzedać jej porządne kopnięcie w lewy bok i tym samym zepchnąć ją na ziemie. Jak tylko wylądowałem, od razu doskoczyłem do niej, wziąłem duży zamach i zatrzymałem pięść na kilkanaście milimetrów przed jej twarzą.
- Czyli mamy już 2 do 1 prawda?.. Jeszcze jeden punkt  i stawiasz śniadanko. - Uśmiechałem się i momentalnie odskoczyłem na kilka metrów. - Tym razem musisz sama wstać... Nie chciałbym znowu się przewrócić. - Puściłem jej oczko i postawiłem gardę, dając jej okazje do przejęcia inicjatywy.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Cień uśmiechu ozdobił jej ładną buzię, kiedy usłyszała jego komentarz na temat rozgrzewki. Rzeczywiście dopiero się rozkręcał, a może blefował? Nie znali się praktycznie wcale, więc nie mogła w żaden sposób potwierdzić. Niebezpieczna walka z nieznajomym dawała jej właśnie tego czego tak bardzo pragnęła. Od czego była uzależniona i wiecznie do tego dążyła. Dreszczyk emocji. Zastrzyk adrenaliny. Dlatego uwielbiała walczyć, dlatego tak często się narażała. Chciała czuć, że żyła. Egzystencja jej nie zadowalała. Potrzebowała więcej i jeszcze więcej. Zawsze było jej za mało. Zapierała się przed Masanorim, że rodzina dom i ogródek nie były dla niej ze względu na jej pracę, wieczne podróże i fakty, że mogła zwyczajnie pewnego razu nie wrócić. Tak naprawdę jednak za całą otoczką męczennicy ukrywała prawdziwą siebie. Nie nadawała się do ustatkowania, bo potrzebowała wiecznej akcji. Bała się nudy i jedną osobą, która dotychczas to zrozumiała, był nic nie warty demon.
- Skoro tak uważasz, nieznajomy. Daj mi się zaskoczyć - odparła tuż przed ruszeniem do ataku. Jego uśmiech był w tym momencie niewinny, jednak Rin nie dała się zwieść. Ponownie stała się poważna uważnie lustrując jego ruchy. Atakowała, jednak postanowiła trochę zmienić taktykę. Wiedziała, że nie była w stanie uniknąć jego ciosów. Był zwinny i szybki. Dlatego też chwilę później chłopak zastawił na nią pułapkę. Kopniak w bok pozbawił ją tchu, zwłaszcza kiedy zderzyła się plecami z twardą ziemią. Jego ruchy były przemyślane. Bez problemu mogła zauważyć, że działał instynktownie, jednak nie był pozbawiony planu. On także doskonale ją obserwował. Tym razem Rin się nie broniła. Upadła na ziemię niczym lalka, a gdy zaatakował ją pięścią jedynie nastawiła policzek. Zamierzała wykorzystać fakt, że nie miała szans na uniki przed jego szybkimi atakami. Wyczekała aż ją powalił, zdobył drugi punkt i dopiero w momencie, kiedy zatrzymał pięść oraz zamierzał odskoczyć - zaczęła. To był ten moment, który zamierzała wykorzystać. Spróbowała chwycić go obydwiema rękami za pięść, pociągnąć i przewrócić na ziemię obok siebie. Następnie zamierzała szybkim ruchem na niego wskoczyć. Lewa dłoń na jego ramieniu przyciskająca je z całej siły do ziemi. Palce prawej dłoni na jego ostro zarysowanej szczęce, gdyby próbował użyć w ataku swojej głowy. Reszta drobnego ciała wygodnie usytuowana na jego twardym brzuchu.
- To ile już mamy punktów? - Pochyliła się nad nim doszukując jego złotych tęczówek swoim wzrokiem. W tym momencie nie miała już wątpliwości, że ostateczny punkt będzie należal do niego. Mimo wszystko nie zamierzała się poddawać. Ani teraz, ani nigdy. Zawsze walczyła do samego końca. Zresztą chciała go jeszcze trochę pomęczyć. Spróbować zaskoczyć. - Dlaczego nie dokończyłeś i nie uderzyłeś mnie pięścią? Zakładam, że wtedy na pewno byłby koniec - dodała ciszej wciąż uważnie przeglądając mu się ciemnoniebieskimi tęczówkami. Cóż w rodzinie Asano walczyło się trochę inaczej. I "do końca" rzeczywiście znaczyło do samego końca.


Nichirin:

#C0C8CF
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
- Możesz próbować nieznajoma, na pewno będziesz miała ku temu nie jedną okazję... A nawet liczę na więcej.- Jej zachowanie było tajemnicze, ciężko powiedzieć, co dokładnie miała w głowie, ale jedno było pewne. Trzeba uważać na każdy jej ruch, bo nawet niewinne potknięcie może przerodzić się w atak z zaskoczenia. Walka coraz bardziej się rozkręcała, wymiany ciosów były coraz częstsze, odgłosy uderzeń rozbrzmiewały po polanie. Kobieta coraz bardziej się rozkręcała i było widać, że walka sprawiała jej przyjemność, ale mimo wszystko powoli dążyłem do realizacji mojego planu. W który ona wpadła jak mucha w pajęczynę, wykonałem salto do tyłu i obracając się wokół własnej, osi kopnąłem ją w bok i poleciała na trawę. Zatrzymałem pięść przed jej twarzą, już miałem odskoczyć, ale pochwyciła mnie swoimi rękami i zrobiła tak samo jak wtedy kiedy podałem jej dłoń. Pociągnęła mnie w swoją stronę i obaliła na ziemie, próbowałem stawić jej opór, ale nie do końca miałem możliwość, aby jakoś jej przeszkodzić. Przeturlała mnie po trawie i przygwoździła do podłoża, chwyciła mnie za szczękę i na chyliła się w moją stronę.

- Wygląda na to, że jest dwa do dwóch. - Uśmiechnąłem się niewinnie do niej, nie byłem zły, że znowu to zrobiła. Chciałem po prostu czuć dreszczyk emocji, nie umniejszałem jej umiejętności, to głównie dlatego ciągle udawało się jej mnie podejść. - Ty chyba lubisz być na górze co? - Podczas naszego starcia cały czas to ona sprowadzała nas do walki w parterze i tarzania się w nim. Zadała mi pytanie, którego nie spodziewałem się usłyszeć, w końcu kto by pytał, że ktoś nie wykończył kogoś w sparringu. Może byłem odrobinę dziwny, ale nie musiałem nigdy stawiać widocznej kropki na i. Mogłem ją wtedy wykończyć tym uderzeniem i prawdopodobnie tak by było, w końcu dobry cios na szczękę nie jednemu zgasi światło. W końcu jeżeli przeciwnik nie wykorzystał okazji do wykończenia swojego rywala, najprawdopodobniej to był przejaw delikatniej arogancji.

- Może nie chciałem tego kończyć w taki sposób... może to było coś innego... A może to ty mnie zaskoczyłaś? - Na moich ustach pojawił się delikatny uśmieszek, sam też utrzymywałem z nią kontakt wzrokowy. - To, co kontynuujemy, czy chcesz jeszcze posiedzieć? - Wolną dłonią poklepałem ja po udzie i położyłem na niej,
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Dwie obce sobie osoby. Dwóch totalnych nieznajmych. Tak różnych, a jednak tak podobnych. Chociaż ich styl walki był inny. Ruchy chłopaka były przemyślane i idealnie rozplanowane, kiedy Rin przede wszystkim skupiała się na elemencie zaskoczenia i podstępie; a jednak obydwoje tak świetnie odnajdowali się w walce. Ta sprawiała im zwyczajnie przyjemność. Obydwoje szli na żywioł, a trening już dawno zamienił się w coś innego; w coś lepszego. Był zaciętą rywalizacją, której żadne nie zamierzało przegrać. Obydwoje nie potrafili odpuścić. Za pewne także nie chcieli.
Tak więc po kolejnym podstępie to Rin górowała teraz nad nieznajomym. Triumfalny uśmiech od razu rozjaśnił jej buzię, nie potrafiła go nawet ukryć. Była zbyt pochłonięta walką i jej energią, całkowicie zapominając o otaczającym ją świecie. Na ten moment nie liczyło się już nic innego.
Ty chyba lubisz być na górze, co?
Uniosła wyzywająco jedną brew, jednak nie ruszyła się ani o milimetr. Kąciki jej warg drgnęły delikatnie ku górze. Zdecydowanie lubiła wygrywać i górować nad swoim przeciwnikiem.
- Oczywiście, że lubię patrzeć z góry jak leżysz rozłożony na łopatki - odparła dociskając mocniej jego ramiona, jak gdyby na znak swojej wyższości. Oczywiście w tym momencie. Wiedziała, że jego umiejętności były bardzo dobre. Nawet odrobinę lepsze niż te, które sama posiadała. Nie ubliżała mu, nic z tych rzeczy. Taki zwykły niewinny żarcik.
Nie każdy był w stanie zakończyć walkę do zera. Jeden cios i koniec. Zwłaszcza taką, która miała być jedynie treningiem. W końcu nie walczyli na poważnie. Przynajmniej nie całkiem. Może odrobinę. Właśnie dlatego nieznajomy nie miał powodów, żeby ja wykończyć. Rin, chociaż go o to zapytała, sama tego przecież nie zrobiła. Gdyby jednak walczyła z braćmi zostałaby znokautowana przy pierwszej lepszej okazji. Nieprzytomny przeciwnik to przegrany przeciwnik. Zasada w rodzinie Asano była bardzo prosta. Teraz jednak dziewczyna bawiła się zbyt dobrze, żeby tak po prostu skończyć walkę.
- Może po prostu lubisz walczyć - odparła za niego samej znajdując pasującą odpowiedź. Dobrze zgadła? Podobno ludzi najlepiej poznwałyo się właśnie przez walkę. Czy z tą dwójką miało być dokładnie tak? Widząc jego delikatny uśmieszek wiedziała, że coś knuł. Parsknęła cicho słysząc jego komentarz i jej ciemnoniebieskie tęczówki śledziły jego dłoń, która odważnie spoczęła na jej udzie. Specjalnie wbiła paznokcie w jego lewe ramię. Przechyliła lekko głowę poprawiając się wygodniej, jak gdyby sprawdzała miękkość swoje siedziska. - Całkiem wygodnie - odparła dziarsko nie zamierzając odpuścić ani jednej okazji, żeby się podroczyć. Musiała mu w końcu udowodnić kto tutaj rządził, prawda? Kto miał ostatnie słowo. Spojrzała ponownie na jego ciepłe tęczówki zabierając się do wstania. W końcu czekała ich ostatnia runda i przyszedł czas zakończyć walkę, prawda? Każde pewnie było już wystarczająco głodne, a wizja śniadania wisiała w powietrzu. Jeśli pozwolił jej wstać zajęła pozycję do walki, jeśli nie cóż jak już sam wiedział walka w parterze sprawiała jej sporo frajdy. Rin nie zamierzała tak łatwo dać za wygraną.
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Samodoskonalenie polegało na nieustannym przekraczaniu własnych granic i dawaniu z siebie ponad stu procent. Trening w samotności miał pewny problem, trudno było w nich dostrzec różnice i postępy, które się zrobiło, jednak gdy tylko stawało się do walki, nawet tej ćwiczebnej, od razu można było poczuć, jak bardzo zmieniliśmy się od ostatniego razu. Dawno z nikim nie walczyłem na pięści, od ostatecznej selekcji i jeszcze fakt, że sporadycznie trenowałem z innymi ludźmi. Chyba miałem niewielkim przerost ego, bo obawiałem się, że wspólne ćwiczenia tylko mnie spowolnią. A przynajmniej takie odniosłem wrażenie, bo szkoleniu w Yonezawie, no ale czego można się tam spodziewać, gdzie jest wielka grupa ludzi, a trudno znaleźć perły w mule.
- Hmmm... To korzystaj z tego widoku, skoro tak bardzo lubisz na mnie patrzeć... Tylko zaraz musisz mnie puścić, jeżeli mamy kontynuować. - Specjalnie chciałem wzruszyć ramionami, które tak mocno dociskała do podłoża. Była stanowcza, chciała walczyć, ale też przy tym spędzić dobrze czas. Nie znokautowałem jej, bo, nie chciałem tego kończyć w taki sposób, poza tym jeżeli straci przytomność, kto postawi te umówione śniadanie.
- Lubię walczyć, to mnie odpręża... Poza tym w walce każdy jest sobą i nikogo nie udaje. Musisz działać instynktownie i zgodnie ze własnym charakterem. - Odpowiedziałem pewnym, spokojnym głosem, mówiłem szczerze, nie miałem żadnego celu, żeby jej okłamywać. W końcu sama dysponowała bardzo dobrymi umiejętnościami, więc na pewno to zauważyła. Zareagowała na moje zachowanie i wbiła mi po raz kolejny paznokcie w skórę. Nie wydałem z siebie żadnego stęknięcia, byłem przygotowany, że po moi ruchu mogło dojść do czegoś takiego. - To dobrze, rozumiem, że tutaj się trzymasz gdybym miał zacząć wierzgać? - Palcem wolnej ręki wskazałem na jej zatopione szpony.
W końcu zaczęła wstawać, miałem w głowie przez chwile myśl czyby tego nie wykorzystać, ale doszedłem do wniosku, że chce jej pokazać cały swój potencjał w tej ostatniej rundzie spalić cały tlen i siły, które jeszcze miałem. Nie chciałem wygrać tego podstępem, ale to była jej wina, to ona mnie tak nakręciła swoim żartami. Spojrzałem na nią swoimi ciepłymi złotymi tęczówkami, w których tliła się dzikość. Przyjąłem pozycje do walki, dałem jej sekundę na przygotowanie się i złapaniu kontaktu wzrokowego, od razu ruszyłem w jej kierunku, bardzo szybkim krokiem przenosiłem płynnie środek ciężkości z jednej nogi na drugą. Mocno pracowałem nogami, prawie jakby tańczył i szybko się przepieszczał z miejsca na miejsce. Moje ruchy były bardzo płynne niczym płomień kołyszący się na wietrze.
Wykonałem kilka prostych ciosów, aby nadać tempo walki i zmusić ją do obrony. Ramionami szybko wracałem do siebie, aby nie dać się jej pochwycić i uważnie obserwowałem jej ruchy, aby wiedzieć jeżeli spróbuje mnie podciąć. Wziąłem zamach lewym ramieniem z góry wycelowanym w jej twarz, aby zamarkować uderzenie kolanem i zmusić ją do podniesienia wzroku i odsłonięcia torsu, kiedy tak naprawdę podniosłem nogę do góry, aby wbić się najtwardszym stawem w jej podbrzusze.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Asano Rin
obake

https://hashira.forumpolish.com/t721-rin-budowahttps://hashira.forumpolish.com/t734-rin-budowa#4527https://hashira.forumpolish.com/posthttps://hashira.forumpolish.com/t736-rin#4529
Rzeczywiście moment śniadania zbliżał się nieubłaganie. Słońce leniwie wschodziło ku górze świadcząc o późnym poranku, a brzuszek Rin wydawał coraz to ciekawsze dźwięki z oczywistego głodu. Po każdym wysiłku ludzki organizm domagał się pożywienia, a dzisiejszy trening okazał się naprawdę wymagający. Rin tak samo jak i czerwonowłosy chłopak przeważnie trenowała samotnie. Nie chciała uważać na innych. Nie chciała być spowalniała, ani nie chciała nikogo spowalniać. W tym momencie było jednak inaczej. Dwójka nieznajomych była na podobnym poziomie i obydwoje musieli się postarać. Rozstrzygnięcie pojedynku było jednak bliskie.
- Też tak czuje. Rzeczywiście wyglądasz na odprężonego jak tak sobie leżysz i odpoczywasz - skomentowała, jednak również wyglądała na zadowoloną. Możliwe, że udzielał jej się jego spokojny, pewny ton. Mówił szczerze i dało się to bez problemu wyczuć. Jej ciemnoniebieskie tęczówki powędrowały za jego palcem wskazując na jej paznokcie zatopione w jego naskórku. Lewy kącik jej ust uniósł się delikatnie. Spojrzała na niego spod długich, ciemnych rzęs.
- To tak na pamiątkę naszego treningu - dodała wstając. Mógł ją zaatakować, jednak musiała jakoś go opuścić. Nie było innego wyjścia. Nic takiego się nie stało, może dlatego że nieznajomy okazał się znacznie bardziej honorowym wojownikiem niż Rin. Nie, żeby miało to jakieś znaczenie. Już po chwili wrócili do walki. Długa wymiana. Cios za ciosem.
- Asano. Rin - przedstawiła się między jednym atakiem, a następnym blokiem. Skupienie, pot i głuchy dźwięk uderzeń. Wtedy właśnie chłopak zdecydował się zaatakować swoim kolanem. Bez problemu obroniła się przed jego pięścią. Była także świadoma ataku kolanem, jednak nie dała rady go już uniknąć. Przygotowała się jednak na tyle na ile zdołała. Ugięła lekko kolana, napięła wszystkie mięśnie brzucha. Uderzenie zabolało. Wypuściła ostro powietrze z płuc. Z syknięciem czuła jak jego kość wbija się w jej podbrzusze. Szybkim ruchem chwyciła go pod kolano lewą ręką i miała zamiar razem z nim przewrócić się na trawę. Sam zdążył już zauważyć, że Rin często sprowadzała walkę do parteru. Może był to nawyk, a może jedynie w taki sposób widziała jakieś szanse na wygraną. Tak czy tak, jeśli jej się udało starała się uzyskać jak najlepszą pozycję i przygwoździć go do podłoża. Jego cios był jednak mocny, a jej drobne ciało obolałe. Nie krzywiła się. Nie chciała, żeby zauważył. W życiu Zabójcy Demonów nie było przecież miejsca na słabość.
Asano Rin
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Zawód :
Zabójca Demonów
Wiek :
20
Gif :
Rin x Yuichiro Gifs-da-rukia-kuchiki-19
Wzrost :
165
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
B
Hart Ducha :
B
Punkty :
193
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
PUNKTÓW
Kagami Yuichiro
tsuchinoto

https://hashira.forumpolish.com/t730-kagami-yuichirohttps://hashira.forumpolish.com/t1752-informator#22861https://hashira.forumpolish.com/t752-yuichiro-chronologiahttps://hashira.forumpolish.com/t1919-relacje#23707
Widziałem zadowolenie malujące się na jej ustach, nie miałem nic innego do roboty niż leżeć i po prostu uspokoić oddech. W końcu przerwa między rundami była wskazana i dzięki temu będę mógł zaraz więcej jej pokazać. Chociaż i tak myślę, że już całkiem sporo jej zaprezentowałem i wcale nie wiele jej brakowało do takiego samego poziomu. Wiele czynników mogło się na to składać. Krócej trenowała w Yonezawie, może była młodsza, a nawet mogła mieć mniejszy talent, chociaż to raczej nie było to. Skoro przeszła szkolenie i ostateczną selekcję nie mogła być niżej niż ja.
- Więc to tak, może ja też powinienem zostawić pewien fioletowy mały ślad na Twojej gładkiej skórze? Co byś mogła wracać do tego dnia wspomnieniami. - Odpowiedziałem jej zadziornie, wiedziałem, że ślady po tych zadrapaniach prędzej czy później znikną. Nie były zbyt poważne, delikatnie szczypały i piekły, jak to zadrapania. Walka była zaciekła, ciosy rozbijały się na blokach przy dużym huku, pył i kurz wzbijające się w powietrze od szybkiej pracy nóg i zwrotu. Była jeszcze lepsza niż chwile wcześniej, szybko wyciągała wnioski i się uczyła, aż strach pomyśleć co by się stało gdybyśmy walczyli do dziesięciu. Myślę, że w pewnym momencie nie miałbym jak jej zaskoczyć, a przynajmniej tak mi się wydawało, bo faktycznie jej zwierzęcy instynkt był niezaprzeczalnym atutem. Między odgłosami walki, usłyszałem, jak wypowiedziała swoje imię, faktycznie nie przedstawiliśmy się sobie, tak jak powinniśmy, ale to wszystko dlatego, że zaczęło się jakbyśmy byli na wariackich papierach.
- Kagami. Yuichiro. - Odpowiedziałem na jej słowa i od razu wróciłem świadomością do walki, na moich ustach malował się delikatny uśmieszek. Delektowałem się tą walką i chciałem jej jeszcze więcej, już zapomniałem, jak przyjemna może być walka z kimś, jak równy z równym. Przeszedłem do realizacji swojego planu i wszystko szło jak z płatka, aż do momentu kiedy złapała mnie pod kolano, zamierzała wykorzystać ten sposób, którym ja ją próbowałem wywrócić w pierwszej rundzie. Musiałem działać szybko i instynktownie nie miałem z byt wiele czasu, jedyne co zauważyłem w jej manewrze to to, że brakowało jej siły i zdecydowania. Musiał być to efekt przyjęcia tego kolana, w końcu praktycznie całe powietrze z niej uszło. Nie byłem w pozycji, w której mógłbym się utrzymać na nogach, więc nie zostało mi nic innego jak upaść z nią, ale na własnych zasadach.
Chwyciłem jej lewą dłoń, która spoczywała pod moją nogą i pociągnąłem swoją stronę, aż do brody, dołożyłem drugą nogę do jej ramienia i ustawiłem się pod dźwignie. Jak tylko uderzyliśmy o trawę, od razu wypchnąłem biodra wyżej i nogami zaprałem o jej klatkę piersiową. Plecy zapiekły mnie ogromnie i część tlenu uszła ze mnie jak z dziurawej dętki. Złapałem ją, jak najmocniej tylko mogłem i zrobiłem dźwignie na jej ramieniu, uniemożliwiłem jej dalszy ruch. Przytrzymałem ja w tej pozycji, żeby tak jak za pierwszym razem ochłonęła i pogodziła się z porażką.
- A więc to ty stawiasz śniadanie Asano- san.- Uśmiechnąłem się do niej, oddech miałem pogłębiony i przyśpieszony, a po twarzy spływały mi strużki potu. Gdy wstawaliśmy Rin mogła poczuć won cedru, która przeszła w delikatnie słodki zapach cytrusów

Zakończenie tematu.
Kagami Yuichiro
Ikonka postaci :
Rin x Yuichiro Cq4JoOv
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Znajdę drogę,
albo ją przed sobą stworzę
Zawód :
Zabójca demonów
Wiek :
21
Gif :
Rin x Yuichiro ZPDQhig
Wzrost :
183
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
A
Punkty :
180
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
one punch man
postać ukończyła pięć zadań
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
harder, better, faster, stronger
postać otrzymała maksymalną ocenę za zadanie
żyjący przeszłością
gracz napisał 5 retrospekcji
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
pogromca
zabicie pierwszego demona
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
zbawca
zabójca wylosował ponad 20 ocalonych
busted
ktoś przyłapuje postać na spoufalaniu się z wrogiem
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
speedrun
zyskaj maksymalną liczbę punktów za treningi
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom gryfa
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu gryfa (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach