Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
MostekDzisiaj o 12:52 amOda Seiji
Rezydencja Uesugi w YonezawieWczoraj o 10:19 pmKarasawa Sayaka
[ MISJA ] Miyaga - Czarniejszy krukWczoraj o 10:19 pmMistrz Gry
Chata MedykaWczoraj o 8:46 pmMatsumoto Takashi
RZUT KOSTKĄWczoraj o 8:41 pmAdmin
Chaty rolnikówWczoraj o 8:26 pmMatsumoto Takashi
Pokoje RetsuWczoraj o 5:24 pmDate Retsu
Wodospad ShiraitoWczoraj o 5:14 pmHīragi Kyōya

PUNKTÓW
Admin
admin

https://hashira.forumpolish.com/t34-wzory-kart-postacihttps://hashira.forumpolish.com/t39-wzor-chronologiihttps://hashira.forumpolish.com/t40-wzor-relacji


Piwnica





Admin
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Cytat :
omae wa mou shindeiru
Wiek :
---
Gif :
Piwnica Tanjiro-demon-slayer
Wzrost :
---
Siła :
S
Wytrzymałość :
S
Szybkość :
S
Zręczność :
S
Hart Ducha :
S
Punkty :
856
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
07.01.1654
Otrzymałem, odpowiedz zwrotną od Pani Żuraw, w którym poinstruowała mnie, gdzie powinienem jej szukać. Jeśli otrzymałem list w niedużym odstępie od tego, który sam wysłałem. Przebywała w Ryokanie, w którym urządziła ostatnio ucztę dla demonów różnej maści, miałem do tego miejsca kawałek, ale wcale nie było to problemem skoro, noce byłe dłuższe niż dni.
Demonica nie musiała mi tłumaczyć, jak powinienem się zachowywać, nie byłem zwierzęciem, które w celu zaspokojenia własnych potrzeb, na robiłby problemów innemu demonowi na jego terytorium. Jednak nie zamierzałem przywiązywać zbyt dużej do tego, że mnie upomniała. Bo żadnemu człowiekowi nie stanie się krzywda w lasach na pograniczu ryokanu, a przynajmniej nie ja będę powodem ich cierpienia w tamtej okolicy skoro byłem tam nikim więcej, jak tylko zwykłym gościem.
Nie zamierzałem bruździć innym demonom, a zwłaszcza tym, którzy nie zaskarbili sobie moje antypatii, chociaż też ciężko powiedzieć, że poświęciłbym takim, chociaż promil swojego czasu. Jeżeli czegoś nie lubiłem, starałem się po prostu to ignorować i nie spoglądać, chyba że nie dało się przejść obok tego obojętnie, albo gdy natrętna mucha nieustanie siadała mi na nosie. Może mógłbym pojawić się szybciej w Hatsuyuki, ale podjąłem się namalowania czegoś nowego i pasującego do jej miejsca. Jednak wena to okrutna kochana i minęło kilka dni i nocy, nim faktycznie poczułem satysfakcje z tego, co stworzyłem.

Wraz ze znikającym słońcem za horyzontem i ja powoli wszedłem do przybytku Pani Żuraw, obojętnym wzrokiem omiatałem pomieszczenie, gdzie znajdował się służba. Nie wiedziałem, czy ktokolwiek z nich będzie mnie pamiętać z poprzedniego spotkania, dla tego po prostu poszedłem do jednej ze służek i zatopiłem w niej chłodne spojrzenie.
- Dobry wieczór, ja do Pani tego miejsca. Przyniosłem zamówione dzieło. - Palcem wskazałem na duży rulon pergaminu, który znajdował się na moich plecach przewieszony rzemykiem, Obraz trzeba było jeszcze rozprostować, usztywnić i dopiero wtedy będzie mógł zostać powieszony na ścianie, którą będzie zdobił, nim ząb czasu do końca nie strawi tego dzieła, jednak nim to nastąpi, na pewno przetrwa wiele dekad.
- W takim razie Pan pozwoli za mną. - Odpowiedziała mi ozięble służka, która gestem ręki wskazała kierunek i sprowadziła mnie do miejsca, w którym na pewno niepożądane oczy i uszy nie będą w stanie niczego podpatrzeć czy podsłuchać. Zająłem miejsce przy przygotowany stoliku, rulon położyłem obok na ziemi, aby nie przeszkadzał i czekałem, aż Pani żuraw się zjawi.


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Z każdym kolejnym miesiącem spędzonym na odbudowie ryokanu zaczynał on przypominać to miejsce, któremu niegdyś towarzyszyła elegancja i rozgłos. Stary budynek udało się w większości uratować, a kolejne pokoje, po dokładnym oczyszczeniu i wzmocnieniu, trafiały znów do użytku. Tak samo było także z podziemnymi komnatami, które ostatnie dekady musiały służyć jako pokraczne sale tortur i przechowalnia mięsa (żywego, w formie ludzi, jak i martwego, przetrzymywanego zdecydowanie za długo). Wymagały nieco więcej pracy, lecz wreszcie stały się tym, do czego pierwotnie je stworzono.
Cóż za szybka reakcja. Aż chciałoby się założyć, że specjalnie czekałeś w okolicy na moją odpowiedź — zasugerowała Suiren, schodząc w dół po schodach, z wyprzedzającym ją odgłosem stukania obuwia o kamienne stopnie. Echo niosło się po piwnicach, które nie zostały jeszcze zagracone; obszerne pomieszczenia dzieliły tylko przesuwne drzwi, które w większości pozostawiono otwartymi.
Podziemia przypominały labirynt.
Kobieta schodziła w towarzystwie niskiej służącej o zakrytej twarzy, która niosła na wyciągniętych dłoniach tacę z porcelanową wazą. Sądząc po zapachu, który demony rozpoznawały w mgnieniu oka, musiała być to ludzka krew. Wszakże rozmowy prowadzone o głodzie nie sprzyjały przyjaznym rozwiązaniom, a akurat tutaj, we własnym domu Pani Żuraw nie zamierzała szukać konfliktów.
Asami, kobieta towarzysząca właścicielce ułożyła wazę na środku niskiego, drewnianego stolika, po czym ułożyła na przeciwnych końcach gliniana naczynia ozdobione motywem ptactwa wzbijające się nad wodą. Taki klimatyczny dodatek, skoro ich ostatnia rozmowa również dotyczyła tych latających stworzeń. Służka wskazała Yucie jedno z siedzisk po czym odsunęła się w cień jednej z bocznych ścianek. Skrzydlata zajęła pozostałe wolne miejsce, podwinęła rękawy na uda i dopiero wtedy uniosła wzrok na gościa.
Mam nadzieję, że przygotowanie wspomnianego dowodu dobrej woli nie przysporzyło ci zbyt wielu problemów. Jeżeli jest choć w części tak dobre, jak pozostałe prace, to na pewno jest warte tych wnętrz — uśmiechnęła się łagodnie, zerkając w kierunku zwiniętego arkuszu. Szybko zmieniła zainteresowanie, zawieszając znów wzrok na Yucie — Cóż za szybka reakcja. Aż chciałoby się założyć, że specjalnie czekałeś w okolicy na moją odpowiedźA więc... czyżby interesowała cię osoba Trzeciego Kizukiego? — zapytała od razu, kiwając lekko głową w kierunku służącej stojącej poza zasięgiem światła. — Wątpliwe, aby chciał z nami porozmawiać, dopóki nie przydarzy się ku temu jakaś okazja, lecz Asami jest... jego tworem, jak zakładam, i prawdopodobnie przekaże mu wszystko, o czym będziemy tutaj rozmawiać.


Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
Zająłem miejsce wskazane przez służkę. Wyglądało na to, że Suiren pomimo przesypanego piasku w klepsydrze pamiętała, czego dotyczył w pewnym stopniu temat naszej ostatniej rozmowy, dlatego i pewnie znalazły się tam te żurawie na ceramice, a może ona po prostu je lubiła i dlatego tam były. To było pytanie z kategorii tych, które zostanie bez odpowiedzi, ale w głowie można snuć własne teorie tego wszystkiego. Kącik moich ust delikatnie się uniósł o milimetr czy nawet dwa.
- Przysporzyć, nie przysporzyło, żadnych dodatkowych problemów. A na pewno nie na tyle istotnych, aby się nimi przejmować. - Odpowiedziałem właścicielce tego przybytku i omiotłem ją złotym spojrzeniem. Proces twórczy zawsze powinien rodzić jakiś problem, przemyślenia czy spostrzeżenia, nie powinny być puste i odtwórcze, a podczas zapisywania chwili na wieki, trzeba jak najwięcej emocji przelać na papier. To może też był powód, czemu na co dzień byłem pusty jak skorupa, z której zawartość wylewała się na pergamin i tam zostawała, tak jakby odrywał cząstkę siebie.
- Może tak było, Może obserwowałem Hatsuyuki, aby uwiecznić go na pergaminie... Mógł to być przypadek, zbieg okoliczności albo celowe działanie, a jego rezultat będziesz mogła ocenić sama. - Wzrok na krótką chwilę i powoli przeniosłem z niej na arkusz, który leżał na stoliku. Poprowadziłem ją spojrzeniem do daru, o który sam poprosiła. Obraz, który został świeżona namalowany, emocje i uczucia, które jeszcze nie zdążyły pobladnąć i wytracić koloru. Nie został podpisany czy też zaakcentowany kroplą moje krwi, skoro Suiren nie życzyła tego sobie.
- Czasami jedna iskra jest w stanie rozpalić niezatrzymaną żądzę. Jedna pociągnięcie pędzla może nadać wielki wyraz albo zniszczyć całą chwilę na zawsze. Dlatego z ciekawości postanowiłem sprawdzić, do czego może zaprowadzić nakreślona w ten sposób linia... Ciekawe. - Skierowałem wzrok na służkę, która miała zasłonięte oczy. - Hmmm, wydaje mi się, że podczas walki w Kioto, spotkałem coś podobnego. Dostaliśmy wtedy ostrzeżenie. - Gdy sięgnąłem pamięcią o te kilka lat wstecz, przypomniała mi się wtedy tamta sytuacja w lesie.
- Ostatni rok spędziłem mocno odizolowany od reszty naszego społeczeństwa... Trochę trwając w letargu, z którego chciałbym się w końcu wybudzić. Słyszałem o tym pożarze i tego, co dokonał pierwszy, trochę żałowałem, że nie mogłem zatrzymać tej chwili na wieki. Aby mogła być przestrogą dla innych... - Uwiecznienie woli i okrucieństwa Muzana, na pewno było warte wyrycia nawet w skale przy pomocy dłuta. Aby inne demony poznały, jak ciężkie może być nawet to życie. - Mam też dla Ciebie wiadomość od Mnicha Yamato. Mianowicie żałował, że nie mogliście porozmawiać dłużej na trybunach. - Przekazałem wiadomość od Yamato, trochę czasu minęło od naszej rozmowy w tamtym przybytku, praktycznie o niej zapomniałem.


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Jako zapraszająca brała poniekąd odpowiedzialność za wygodę i komfort podróży gościa, szczególnie gdy chodziło o okoliczne tereny wioski Nose i jej własnego zajazdu. Starała się, aby wścibskie oczy zabójców nie zaglądały tu zbyt często, więc choć gryzło się to z jej naturą demona, sama nie polowała na okolicznych wieśniaków. Nie mogła sobie pozwolić na to, by organizacje przyciągnął łatwy cel, jakim była stacjonująca w środku lasu kobieta, jeden z tworów ich największego wroga. Ucieszyła się zatem, gdy Yuta zaprzeczył jej obawom - podróż minęła bez problemów, a ona kiwnęła lekko głową.
Dobrze to słyszeć — odpowiedziała kurtuazyjnie. Z drugiej strony myśl, że demon mógł obserwować ryokan, kiedy ona nie była tego świadoma, nieco ją zaniepokoił. Służba skrupulatnie sprawdzała obręb lasu przylegający bezpośrednio do ogrodzenia, a łagodne wzgórza nieco dalej stanowiły naturalną barierę. Nikt nie powinien kręcić się tutaj bez jej wiedzy. Z drugiej strony... może to po prostu blef, a ona traktowała jego słowa zbyt poważnie?
Mimowolnie podarzyła za jego spojrzeniem, zatrzymując wzrok na zwiniętym zwoju. Pod wpływem presji chciałaby chwycić go i rozwinąć, dowiedzieć się co takiego namalował, co przedstawił i jakie emocje (może negatywne?) przelał na papier, lecz powstrzymała się. Przyjemność poznawania sztuki zostawi sobie na później. Byłoby to niezbyt grzeczne, skoro gość siedział ruż przed nią, mówił coś i oczekiwał odpowiedzi.
Asami zbliżyła się na moment, aby rozlać do niskich naczyń zabarwioną krwią herbatę, przysunęła je na przeciwne strony blatu i znów odsunęła się bez słowa, cicha i pozornie nieobecna.
Choć demony są z natury samotnikami, tkwi w nas ten jeden niewyzbywalny, ludzki pierwiastek, który każe nam krzyżować ze sobą drogi. Szczególnie nowe, słabe twory naszego pana szukają pocieszenia w grupie. Dużo łatwiej jest przetrwać z towarzyszem u boku, nawet jeśli podczas uczty nad ofiarą nieco trudniej jest się opanować i podzielić. Lecz ostatecznie... schody prowadzące na szczyt są bardzo wąskie i jest na nich tylko jedno miejsce — pociągnęła jego myśl o izolacji, mieszając w tym czasie zawartość swojej filiżanki. Nie mogła nazwać siebie artystką, nigdy nie pociągała ją sztuka. Nawet w poprzednim - ludzkim - życiu nieszczególnie przykładała wagę do tego rodzaju estetyki, którą ofiarowały sprawne pociągnięcia pędzla. W rodzinnej rezydencji wisiały dzieła godne zatrzymania się przed nimi na chwilę zadumy, lecz sama nigdy nie sięgnęła po pędzel.
Nie mogła więc powiedzieć, że rozumie jego uczuć. Pożar to tylko języki ognia, zniszczenie. Nie rozumiała co takiego miałby tam odkryć, gdyby uwiecznił pożogę na papierze.
A to ci zaskoczenie... — zareagowała bez krzty zaskoczenia. Uniosła nieco powątpiewający wzrok na Yute, nie przestając przy tym mieszać szkarłatnej herbaty. — Szkoda więc, że nie mógł się tutaj pojawić wraz z tobą. Gdybym o tym wiedziała, również jemu przekazałabym stosowne zaproszenie. Sądziłam jednak, że ten demon dość sceptycznie podchodzi do gromadzenia się w jednym miejscu naszej rasy. A przynajmniej takie odniosłam wrażenie na trybunachkiedy usilnie próbował wraz z Seiyushi zaburzyć przebieg wydarzeń na arenie, dodała w myślach.


Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
Przyszedłem tutaj porozmawiać, ale też na początku nie zamierzałem zdradzać zbyt wiele, dlatego nie podawałem prostej i twierdzącej odpowiedzi na niektóre pytania, tak aby ją utrzymać w delikatnej niepewności i tajemnicy, tak jak moment budowania napięcia nim dzieło zostanie w całości ukończone.
Wziąłem krwawy napar w ręce i zbliżyłem subtelnie do ust, aby najpierw poczuć jego woń i nie było to w obawie o truciznę czy jakąś złą rzecz, po prostu lubiłem smakować różnymi zmysłami, takie zabiegi pozwalały mi łatwiej poczuć pełny bukiet w krwi, co ułatwiało określenie, z kogo została utoczona. A po krótkiej analizie zapachowej, nabrałem odrobinę płynu w usta, aby dokładnie rozprowadzić po podniebieniu i poczuć teraz na koniuszku języka smak. Na końcu odstawiłem napój z powrotem na miejsce, w którym stał chwilę wcześniej, tak aby nie zaburzyć układu na przygotowany stole.
- Towarzysze przychodzą i odchodzą, gdy jest to dla nich wygodne. Tak jak wspomniałaś w liście, mało demonów działa bezinteresownie. Większość ma ukryty cel albo potrzebę, której sami nie są w stanie zaspokoić, ale gdy tylko nadarzy się okazja, wtedy stoją przed Tobą na wspomnianych schodach, gotowi Cię zepchnąć. - Odpowiedziałem Pani żuraw, jak ja to widziałem i mocno podzielałem jej zdanie w tej kwestii. Delikatnie zaakcentowałem fragment o ukrytych celach, w końcu każdy szuka korzyści prawda?  Sam zbytnio nie lubiłem towarzystwa na dłuższą metę i stroniłem od niego, ale to nie wynikało z powodu chciwości czy braku pohamowania przy jedzeniu.
Po prostu mało który demon przypadł mi do gustu na dłuższy czas, może po prostu jeszcze nie trafiłem na odpowiednio. Lubiłem mnicha i chętnie z nim przecinałem swoją drogę, ale byliśmy zbyt inni, żeby przebywać swoim towarzystwie zbyt długi czas. Z Katsurugi miałem umowę, gdzie każdy z nas miał swoją rolę do odegrania, ale była to forma zabawy, no i krótkie akty, które nie trwały zbyt długo.
- Sam z nudów szukam rozrywki w innych przedstawicielach naszej rasy, ale siła którą mogę zyskać, nie jest pierwszą myślą, jaka pojawia mi się w głowie na widok innego dziecka nocy. Może to ułuda albo ukryta potrzeba, której nie dostrzegam. - Dalej miałem na ustach ten niewielki uśmieszek, który zawitał na nich wcześniej. Obserwacja zachowania i postawy Suiren dostarczała pewnej rozrywki, tak jak oglądanie pieczołowicie na malowanej sceny, która pomimo bez ruchu ukazywała dynamikę sytuacji.

- Wydaje się dość gruboskórny i do tego umysłem niezmącanym myślą, ale jest wręcz przeciwnie... Może i by tak zrobił, jeżeli by wiedział, że też tu jestem. Ta wiadomość jest leciwa, nie widziałem go od roku, ale skoro się spotkaliśmy, to postanowiłem przekazać jego słowa. - Nie zamierzałem bronić w jej oczach Yamato, bo w pierwszej kolejności nie wiedziałem, co dokładnie działo się na trybunach, jedynie wspomniałem, że pozory mogą mylić. Miałem delikatny uraz, że mnich starał się bronić Seiyushi czy tłumaczyć ją w moich oczach. Sam pewnie rozwaliłby każdego demona, który stanąłby między nim a jego celem.
- Skrawek informacji zawarty w liście sprawił, że pojawiłem się tutaj, aby wydobyć z Ciebie kilka kolejnych... Zwłaszcza to, czego potrzebowałby twój Pan. - Zastanawiałem się jakie wsparcie mógłbym podarować Kizukim, skoro mój występ na arenie był zdecydowanie mizerny i poza krótkim zdaniem czwartego nic więcej się tam nie wydarzyło. W międzyczasie wyjąłem niewielką książkę w formacie a5, do której było przytroczone ptasie pióro, podarowane przez kobietę. Księga była zbiorem portretów, zacząłem ją wertować w poszukiwaniu wolnej strony, gdzie przy pomocy podarunku i własnej krwi zacząłem kreślić kreski i półkola, aby uchwycić rysy twarzy rozmówczyni.
- Czego oczekiwałby Twój Pan, jakiej pomocy?.. A może to ty czegoś potrzebujesz? - Nie przerywałem szkicowania portretu, co rusz przenosiłem spojrzenie między Panią żuraw, a kartką dokładnie Ilustrując jej oblicze intensywnie złotymi ślepiami. Sugerowałem jej pewne kwestie, tak jakbym po prostu strzelał w ciemno.


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Suiren uniosła swój własny spodek, pokazując Yucie, że jeżeli martwi go możliwość otrucia - choć przy demonach było to prawie niemożliwe - to niepotrzebnie. Zanurzyła wargi na krawędzi, wlewając nieco naparu do ust, po czym odłożyła naczynię na stół. W zasadzie herbata nie miała nawet wybitnego smaku, zwykle podawała ją swoim gościom z przyzwyczajenia, a zarazem dla siebie, żeby zająć czymś ręce, jeżeli będą po prostu klęczeć i wymieniać się uwagami. A takiego rodzaju spotkania właśnie się spodziewała.
Ostatnim razem towarzyszył jej Susumu. Ludzki sługa był tym razem nieobecny, a na jego miejscu pojawiła się kobieta przemieniona w demona, jej obecność była nieco mniej znacząca, szczególnie, że była zabójczyni stała na boku bez słowa, nawet wtedy, gdy Pani Żuraw czy jej rozmówca wspominali o Czwartym - a w zasadzie Trzecim od niedawna księżycu. Suiren kazała nosić jej przesłonę na oczy z obawy, że Kizuki niekiedy wykorzystuje narządy Asami do podglądania, ale nie mogła wiele zrobią na to, że służka uparcie za nią podążą.
Na pytanie o swojego opiekuna, właścicielka zajazdu spojrzała właśnie w kierunku demonicy.
No właśnie... czego tak naprawdę może chcieć Akio? — zastanowiła się na głos, unosząc brwi, jakby w nadziei, że kiedyś, pewnego dnia usłyszy jakąś odpowiedź.
Czy Księżyc miał jakiś konkretny cel w tym, w jaki sposób się zachowuje? Czy jego zdystansowanie względem pozostałych demonów miało jakiś powód, może poza tym, że mężczyzna nie wyglądał i nie zachowywał się jak typowa dusza towarzystwa? Nie wyrażał na głos swoich myśli, z jego twarzy również nie dało się nic odczytać, nawet jeżeli Skrzydlata starała się wiernie spełniać jego prośby, demon wcale się przed nią nie otwierał.
W zasadzie było to nieco dołujące, w końcu bardzo starała się, żeby Trzeci ją zauważył.
Nie zachowuje się jak pozostałe Księżyce, ale bez wątpienia jest wierny naszemu Stwórcy. Niewiele mówi, nawet gdy chodzi o spełnianie jego rozkazów — westchnęła ze smutkiem, odchylając się w tył. Kontynuowała mamrocząc w kierunku sufitu. — Wątpię więc, że udzielanie pomocy mnie zostanie potraktowane jako popieranie jego osoby. Nawet mnie zdaje się unikać, a przecież staram się o jego uwagę od bardzo dawna...
Zbolała mina Suiren nie była grą, kobieta wyraziła na głos swój własny smutek, choć w przypadku demona chodziło raczej o rozczarowanie, gniew. Gdyby tylko miała siłę wymusić na Akio uwagę, zrobiłaby to. Lecz ostatni raz widziała demona jeszcze w Oguni, a nawet wtedy nie odezwał się słowem, choć rzuciła w jego stronę bezpośrednie wyzwanie. Nie mogła więc pomóc Yucie, skoro jego pytania były także jej własnymi.
Sięgnęła jeszcze raz po napar i wlała pozostałą zawartość do ust, z trudem przełykając wszystko na raz.
Zabarwiłam ją własną krwią — dodała po chwili, którą spędziła na namyśle. Uniosła wzrok na Yute, obserwując jego reakcje na nową informacje. W ten sam sposób nakarmiła Katsu swoimi kwiatami, a w jaki sposób zareaguje on?


Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
Suiren nie była w stanie odpowiedzieć na to pytanie, przynajmniej nie w tej chwili, skoro szukała odpowiedzi u swojej służki, którą stworzył Akio. Czy on zaszczyci, nas odpowiedzią? Prawdopodobnie nie i nic nie będzie w stanie tego zmienić. Moja uwaga była skupiona na szkicowaniu podobizny, właścicielki tego przybytku, gdzie momentami przenosiłem wzrok na nią, aby przyjrzeć się wnikliwie jej kościom twarzy i padającym świetle. Jeżeli chodziło o sztukę, nie lubiłem, gdy pojawiały się nie dociągnięcia, bo najbardziej zależało mi na zatrzymaniu i przeniesieniu chwili na papier.
- Demony rzadko lubią się dzielić swoimi wizjami czy marzeniami. Być może w tym przypadku Akio czeka na odpowiedni moment. - Insynuowałem i snułem pewne teorie znad pióra, które tańczyło na kartce papieru. Nie wiedziałem, co mógł mieć w głowie Akio, w sumie to nawet nie wiedziałem, jak jakikolwiek księżyc myślał albo czego chciał, bo wcześniej mocno stroniłem od ich towarzystwa.
Zwłaszcza że niektóre osobniki traktowały nas jako robaki, którymi mogą się bawić, gdy im się nudzi, ale czy trzeci faktycznie taki był? Arena mocno ukazała jakimi rzeczami lubiły zajmować się demony wyższych rang. Tego będę musiał się przekonać na własnej skórze, pani Żuraw zdecydowała nieco o nim opowiedzieć, ale były to bardzo zdawkowe wieści.

- To bardzo oszczędne informacje, ale na ten moment będą musiały wystarczyć... Będziemy musieli poczekać, aż Akio zdecyduje się ujawnić swoją wolę i wizje tego, do czego ja mógłbym mu się przydać. W czym możemy mu pomóc albo przysłużyć się, a może poszukiwał sojuszników, których mógłby obsadzić na niższych szczeblach w grze o wpływy. - Szukanie jego aprobaty czy uwagi było jak granie w shogi po omacku z zawiązanymi oczami. Trzeba było liczyć na to, że ruch, który się wykona, zostanie dobrze odebrany, a wtedy może nieśmiały i enigmatyczny księżyc powie, czego jeszcze oczekuje.
Zauważyłem zmiany w mimice twarzy Suiren, gdy wspomniała o swoich bolączkach i tego, że pomimo usilnego starania jej Pan nie zwracał na niej uwagi, na pewno było to coś, czego nikt nie chciał doświadczyć, w końcu bycie piątym kołem u wozu to była najgorsza rzecz. A ona mimo oddania siebie całej wcale nie otrzymywała, chociaż grama uwagi od niego. Sam przyszedłem tutaj zwabiony informacjami o księżycach, ale czy faktycznie tak było, czy może chodziło o coś innego, albo kogoś innego. Ciekawość zawsze budziła się w różnych momentami, a ostatnim czasy nie było dane nam się zobaczyć.

- Hmmm, to dlatego czułem coś znajomego... Czy to próba odświeżenia wspomnień z tamtej kaplicy i ofiary dla naszego rodziciela? - Odłożyłem na chwilę szkicownik i wziąłem z powrotem herbatę do ręki, aby znowu posmakować i skupić na wspomnianej krwi. Suiren była trudnym kąskiem do przełknięcia. Przejrzenie jej było zdecydowanie trudnym zajęcie, ale na pewno wzbudzało pewną satysfakcję, gdy kawałek po kawałku karty zostawały odkrywane. Nie wiedziałem, co jeszcze mogła zrobić za pomocą swojej krwi, słyszałem tylko, że potrafiła uleczyć nią człowieka, ale na pewno nie był to jej jedyny aspekt.


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Nie pocieszył ją swoimi przemyśleniami, o ile w ogóle Yuta próbował to osiągnąć. Może podświadomie, w końcu w raz z utratą pamięci demony nie traciły nawyków i wykształcenia. To samo tyczyło się subtelnej sztuki konwersacji, czy po prostu prób wpłynięcia jakoś na rozmówcę podczas swojej wypowiedzi. Jednakże słowa białowłosego miały w tym wypadku słodko-gorzki charakter, sugerowały, że być może kiedyś nadejdzie odpowiedni czas, a Akio wreszcie zabierze głos, ale jednocześnie oznaczały, że Kizuki nie ufa im dostatecznie już teraz, lub nigdy się przed nikim nie otworzy.

A to, dla kobiety, którą wychowano na powierniczkę sekretów i bolączek mężczyzn, było pewnego rodzaju porażką.
Oby nie zajęło mu to zbyt długo. Nawet ja mam ograniczone pokłady cierpliwości — westchnęła, przelewając swój napar z boku na bok.
Poza tym minęły miesiące od kiedy Trzeci ostatni raz się z nią kontaktował. Wcześniej zlecał drobne zadania, a od czasu awansu praktycznie zamilkł. Może najbliższa Stwórcy trójka miała zbyt dużo na głowie? A może wziął sobie do serca jej ostatnie ostrzeżenie i zamierzał raz na dobre zerwać kontakty? Zapomniał? A może była jak na jego gusta zbyt słaba? Wszystkie te możliwości wypełniały ją frustracją, ale przede wszystkim obawą.

Słysząc kolejne słowa, mogła tylko spojrzeć na Yutę z surową manierą.
Czekać? Ten świat pełen jest pasywnych, czekających na rozkazy miernot. Nikt, kto chce jedynie wypełniać rozkazy i podporządkowywać się silniejszym nigdy nie wspiął się na sam szczyt. Jeżeli chcesz - czekaj, ale ja zamierzam działać. Jeżeli Akio nie chce się ze mną kontaktować, to zmuszę go do pojawienia się. W końcu nie zrezygnował też ze swojego nade mną patronatu. Jeżeli będę robić to i owo w jego imieniu, to w końcu wywabię go z ukrycia — Potrząsnęła naczyniem z wyższością i zatopiła usta na krawędzi, wlewając z siebie kolejne krople mdłej herbaty wymieszanej z krwią. — Nie zwracaj na to uwagi. Piję, bo tak samo jak ty próbuję zająć czymś ręce. Szkicujesz moją twarz? — zapytała z odpowiednią dozą skromności, która pozwoliłaby jej wybrnąć z sytuacji, gdyby mężczyzna kreślił, dla przykładu, wystrój wnętrza za jej plecami. Mimo to znała jego talent, ceniła go, i była zwyczajnie ciekawa nad czym tak zawzięcie pracował. W międzyczasie ponownie rozlała napar, choć kultura wymagała, by za nią robił to ktoś inny. Ale była u siebie, dlatego odrzuciła na bok dobre wychowanie. — Susumu ma się dobrze, jeżeli to o niego pytasz. Człowiek z tamtej kaplicy... już niekoniecznie. Nie otrzymał łaski od naszego Stwórcy. Przykre. Ale mój człowiek jest co raz bliżej jej otrzymania. Na pewno widziałeś, lub chociaż słyszałeś co zaszło w Shigetaki pod nieobecność naszego Pana?



Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
Nie wiedziałem, jak zażyłe relacje ich łączyły i czy faktycznie Suiren była, aż tak istotna dla Akio, czy może miał znacznie więcej demonów pod sobą, ale tak jak wcześniej powiedziałem. Nigdy nie wiadomo co inny demon ma w planie i czy faktycznie tak jest, jak nam się wydaje, ale czas na weryfikacje nadejdzie, prędzej czy później coś się wydarzy i będziemy mogli sprawdzić, kto miał racje, a kto został okrutnie oszukany.
Sam nie doznałem podobnego odrzucenia, bo żaden kizuki nie miał nade mną swojego patronatu, może to dlatego uczucie odtrącenia od kogoś nie pojawiło się u mnie. Muzna mógł mnie stworzyć, ale koniec końców byłem świadomy, że na początku byłem na samym dnie łańcucha pokarmowego, dlatego też nie czułem jego opieki czy troski, o ile kiedykolwiek komuś ją przejawił.

Wysłuchałem tego, co pani żuraw chciała mi przekazać. Miała racje, nikt kto czeka na znak, nie zajdzie daleko, bo nikt kto chce wypełniać tylko rozkazy, nie będzie mógł ich wydawać, ale czy ona nie chciała jak najlepiej przysłużyć się trzeciemu. Wykonać każde jego słowo, aby każde zdanie docierało do jej uszu, chociaż tak jak można było się spodziewać, jeżeli kiedyś przerosłaby, go silą, to najprawdopodobniej przejęłaby jego stanowisko i zmusiła do podporządkowania się, a przynajmniej, tak mi się wydawało w tym momencie.
- Zgadza się, nikt kto chce być jedynie narzędzie w czyjeś dłoni, nigdy nie zostanie ręką, którą ją prowadzi... W takiej sytuacji będę mógł Ci pomóc, jeżeli postanowisz działać, a nie czekać na słowa i polecenia trzeciego. W innym wypadku tak jak wspomniałem, pozostałoby tylko czekanie. - Odpowiedziałem Suiren, od której poniekąd potrzebowałem deklaracji do działania, a nie czekania tylko na słowa Akio. Spotkaliśmy się tutaj, abym mógł poznać cele i sprawy związane z księżycami, ale same księżyce nie zamierzały jakkolwiek dać coś od siebie. Dlatego, jeżeli byśmy mieli skupić się na ich woli, pozostałoby nam tylko czekanie w tej kwestii, ale ciągle możemy robić inne rzeczy, budować własną siłę i zbierać potrzebne korzyści.
Gdy wspomniałem o czekaniu, nie chodziło mi o stanie w miejscu, aż gwiazdka spadnie. Tylko i wyłącznie zwrócenia głowy we własnym kierunku, aby przestać myśleć o tym, czego ktoś silniejszy mógłby chcieć. Co prawda wiązało się to z ryzykiem, bo w końcu nigdy nie wiadomo czy jakieś plany nie zostaną pokrzyżowane. - Słusznie. -

-Rozumiem.... Tak, próbuje uwiecznić Twoją urodę, jest nietuzinkowa w tym świetle. A dodatkowo nie jest to łatwe zadanie, gdy nieustanie zmieniasz ekspresje swojego oblicza, ale nie zwracaj na to uwagi. Dzięki temu jest trudniej. - Miała racje, szkicowałem jej twarz i to nie tak jak ludzcy artyści, którzy ułatwiali swoją pracę przez pozowanie. Lubiłem, jak sztuka sprawiła mi trudności, po namalowaniu setek pejzaży i portretów, ciężko było znaleźć coś trudnego, ale dzięki takim utrudnieniom można było na nowo się zakochać w procesie tworzenia. - Jeżeli Ci się nie spodoba. Hmmm, będziesz mogła domagać się zadośćuczynienia. - Mimo chłodnego tonu, słowa zdecydowanie brzmiały jak deklaracja.

- Dziękuje... To dobrze jak sądzę. Tamten najwidoczniej zwątpił w cel tego wszystkiego. - Odpowiedziałem jej spokojnie znad szkicownika. - Hmmm, jeżeli mogłabyś rzucić więcej światła... Chyba nie mogę odwołać się do ostatnich wspomnień o Shigetaki. Musiałem być zbyt pochłonięty własnym celem. - Byłem zainteresowany tą wiedzą, mimo że głos jakoś za specjalnie tego nie zdradzał.


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Nikt nie mógłby zarzucić jej bezczynności. Choć dla wielu prowadzenie ryokanu, który gościł zarówno demony, jak i ludzi, było sprzeczne z narzuconym im przez Muzana zadaniem, tak skuteczność obranego przez nią podejścia objawiała się w rangach, po których bez większych trudności pięła się Skrzydlata. Niektóre demony rodziły się z talentem, być może podczas ich powstawania w ich żyłach znalazło się nieco więcej krwi Stwórcy, lecz nawet wśród takich znaleźć można było jednostki wybitne. Czy czuła się jedną z nich?
Niekoniecznie.
Brakowało jej rządzy krwi. Głębokiego przekonania, że jedynie siłą wyrwie serca z piersi wrogów i rywali. Nie wycinała w pień całych wiosek, nie rzucała się do gardła każdemu napotkanemu krewniakowi, nie miała silnej potrzeby udowodnienia Kibutsujiemu, że to właśnie ją powinien obdarzyć swoją łaską. A mimo to pięła po stopniach, dotarcie do których zajmowało innym dzieciom nocy dziesięciolecia. Nie marnowała otrzymanej szansy, udowadniając na każdym kroku sobie oraz innym, że można zachować zdrowy rozsądek, a przy tym nie zboczyć ze ścieżki.
Rash pewnie nie pochwaliłby jej postępowania, ale z drugiej strony jemu również chciała coś udowodnić.
Jakie niby korzyści miałbyś z pomagania mi? — zdziwiła się, bo dotychczas nie rozmawiali na temat jakiegokolwiek układu. Suiren nie wiedziała nawet, czy w ogóle chce rozważać opcje, aby dzielić się z kimkolwiek dotychczasowymi osiągnięciami. Nie była na tyle silna, aby brać inne demony pod swoje skrzydła, choć przecież kilka z nich zamieszkiwało jej gospodę, lub często ją odwiedzało. Nie pomagała im, ale zapewniała możliwości.
W razie czego mogłaby też użyć ich jako tarczy.
Podobnie musiał też myśleć Akio. Choć uznawała go za Kizukiego, który różnił się od pozostałych wybryków natury znajdujących się wśród najsilniejszej dwunastki, tak nie zakładała, że mężczyzna robi cokolwiek bez perspektywy pewnych korzyści. Dopóki jednak jego cień zapewniał jej bezpieczeństwo, korzystała z tego. W końcu najłatwiej będzie go dźgnąć, jeżeli pozwoli jej zbyt długo za sobą podążać.
Cóż, kiedyś się pewnie zorientuje. O ile rzucenie wyzwania nie było już dostatecznym sygnałem.
Posiadają wiedzę o własnych zamiarach nie chciała, aby ktoś postąpił w podobny sposób z nią. Nie miała swoich faworytów, starała się nikomu nie narażać. Im mniej osób będzie dostrzegać jej wpływ na świat demonów, tym lepiej. Nawet jako Kizuki, gdyby kiedykolwiek dotarła do ich poziomu, wolałaby trzymać się środka. Na najniższe pozycje wiecznie łypie ktoś niebezpieczny, a najwyższe poza obowiązkami są też pod czujną obserwacją samego Muzana. Zakładała, że przez swoje postępy jak i działania mogłyby zaszkodzić także jemu.
Tym bardziej zdziwiło ją, że Yuta nie słyszał nic o sytuacji z Shigetaki.
Pierwszy pokazał zebranym demonom, jak samodzielnie przemienia człowieka w jednego z nas — wyjaśniła po krótce. Nie było sensu budować atmosfery grozy, czy nawet ukrywać przez białowłosym przebieg tamtych wydarzeń. Wśród tworów Muzana wrzało. Jedni uznali to za szansę oderwania się od niego, przyzwolenie na zbudowanie własnej armii wiernych, którą chcieliby później unicestwić nawet jego. Inni spoglądali na spektakl ze zgrozą wymalowaną na twarzach. Im więcej demonów, tym większa konkurencja. — Po Stwórcy nie było nigdzie śladu, więc Tadao dokonał tego o własnych siłach. Nie sądzę, by w ostatnim czasie wyraźnie się wzmocnił. A jeżeli plotki o powstaniu Drugiej są prawdziwe, to być może od dawna miał taką możliwość... a to oznacza, że każdy z nas może kiedyś do tego dojść.




Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
- Jakie korzyści miałbym mieć? Hmmm, może to zabrzmi niewiarygodnie, ale pewnie niewielkie albo nie na tyle znaczące, aby ich koszt mógł być dla Ciebie odczuwalny. Powiedzmy, że lepiej mieć u różnych demonów przysługi niż długi. Może przez ostatnie lata zbyt mocno przywiązałem uwagę do hedonistycznych przyjemności, aniżeli pnąc się po szczebelkach kariery w naszym społeczeństwie,  ale wychodzi na to, że łódź porzucona na pastwę losu sama nie przybije do brzegu i chyba będę musiał zmienić nieco podejście. - Odpowiedziałem zdziwionej kobiecie, mogła nie wierzyć w moje słowa, czy doszukiwać się drugiego dna, albo podstępu.
Prawda była taka, że nie zamierzałem jej kosztem się niczego dorabiać, a po prostu przy okazji zebrać nieco posłuchu, ale to już raczej nie powinno stanowić dla niej problemu. Wiedziałem, że gołe słowa nie sprawią, że nagle mi zaufa czy uwierzy w cokolwiek, ale z drugiej strony nigdy nie dopuściłem się wobec niej zniewagi czy jakiegoś knowania.
Nie byłem też głupcem i wiedziałem, że taka pomoc mogła się dla mnie różnie skończyć, ale z drugiej strony dusza artysty domagała się nowych wydarzeń do uwiecznienia na płótnie, takich, o których później słowa rozleją się po kontynencie jak farba po kartce.
Słuchałem kolejny wieści, które przedstawiła mi Suiren. Moment, w którym wspomniała o tym, że Tadao był w stanie stworzyć niezależnego od Muzana demona, był niezwykle ciekawy. Czyżby i on sam wyzwolił się już z wpływów naszego twórcy, pytanie tylko w jaki sposób tego dokonał. Jak udało mu się wyzwolić z tych niewidzialnych okowów, które skuwały każdego z nas?

- Więc plotki o Drugiej wcale nie były plotkami. Myślisz, że stwórca postanowił nas porzucić? - Cała ta sytuacja bardzo przypomniała ludzkie problemy, gdy głowa kraju zostaje zgładzona, a reszta pretendentów zaciera rączki, aby przystąpić do walki o stołek. W naszym przypadku mogło być bardzo podobnie, jeżeli inne księżyce zaczną tworzyć niezależne demony i wymuszą na innych uległość. Może to nawet doprowadzić do wojny w naszych szeregach, jakbyśmy nie mieli wystarczająca wiele problemów. Teraz związywanie sojuszy jednak miało większy sens, z natury wolałem okazjonalnie spotykać inne demony i być samotnikiem, ale w aktualnej sytuacji bycie pojedynczą jednostką powodowało, że łatwiej było Cię zgnieść.
- To niezwykle interesujące, ale również niepokojące zachowanie. Może nasz stwórca w gniewie spalił Oguni, aby utrudnić podżegaczom działanie, teraz gdy nie ma bezpiecznego miejsca zbieranie sił może być utrudnione, ale też trzeba się wystrzegać demonów, które siłą chciałby wcielić pod patrona któregoś z księżyc. - Wróciłem do szkicowania oblicza Suiren, nie zarzucałem jej niczego. Nie czułem, jakby jej słowa miały mnie na siłę wcielić do grona popleczników Akio, tym bardziej byłem jej wdzięczny za wiedzę, którą i przekazała i dlatego chciałem się odwdzięczyć jej przy pomocy portretu.

- Nastroje wśród księżyców muszą być niespokojne od tamtej przemiany. Skoro to pierwszy im uzmysłowi, jak przepaść może ich dzielić albo jakie braki w wiedzy. Wspomniałaś, że nasze pokolenie demonów rozwija się znaczniej szybciej niż te starsze. Mogłabyś zagłębić się w ten temat? - Sam nie wiedziałem, czy faktycznie tak było, może dlatego, że większość czasu spędzałem w samotności albo w towarzystwie Katsu czy Yamato, a z nimi nie walczyłem.


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Podstęp był ostatnim, o czym w tej chwili myślała.
Przysługa? Z jakiej racji? — Uśmiechnęła się w eter, unoszą filiżankę przed twarz, powstrzymując się jeszcze od dalszego zwilżania warg. — Jeżeli dobrze zrozumiałam chcesz mi pomagać, abym to ja była tobie coś dłużna? — Błądzący po jej twarzy grymas daleki był od zachwytu, a mimo to ciężko byłoby odszukać na nim również oznak niezadowolenia. Suiren była przede wszystkim zaskoczona propozycją. Odchrząknęła, maskując tym krótkie parsknięcie i odstawiła naczynie. — Być może nie dałam ci jeszcze szansy się wykazać. Może wtedy ta propozycja nie brzmiałaby równie absurdalnie. A więc zamieńmy trochę pytanie... co Ja będę z tego mieć? Posiadasz jakieś niezwykle użyteczne zdolności, albo może informacje czy kontakty? — Oparła się wygodniej i skrzyżowała ramiona na piersi, pozwalając Yucie przejąć stery tej wymiany. — Bo chyba nie sądziłeś, że samo kreślenie ślicznych obrazków wystarczy?
Sprzedała już informacje o Akio - być może ze względu na własną frustracje jego milczeniem. Wspomniała również o Tadao, choć te informacje rozchodziły się szybciej niż choroba zakaźna, a skoro przekazała je jasnowłosemu jako pierwsza, mogła zyskać w jego oczach odrobinę wdzięczności. Poza tym nie widziała sensu, aby zachowywać dla siebie tak istotną wiedzę. Być może sam Pierwszy nie wiedział kto z demonów, szczególnie wśród Kizukich, posiada podobne umiejętności i próbował ich w ten sposób prowokować.
Ostatnia kwestia, o którą zapytał Yuta zmuszała ją do głośnego wyrażenia swoich domysłów i formowania opinii. Odpowiedź była daleka od potwierdzonych faktów.
To tylko domysły. Sądziłam, że wszystkie demony już o tym pomyślały. Nie widzę innego powodu, przez który Księżyce poszukiwaliby popleczników zdolnych pchnąć ich samych na wyższe pozycje. Tyły są zagrożone, dlatego tak desperacko wspierają się na młodszych i teoretycznie słabszych osobnikach. Na prawdę o tym nie pomyślałeś? — pozwoliła sobie zapytam z uszczypliwością. Im bardziej podważała bystrość rozmówcy, tym bardziej chciała mu pokazać, że nie zgodzi się na byle jaką propozycję.
W Hatsuyuki było już pełno pionków bez wyrazu, którymi mogła dowolnie się usługiwać i nie potrzebowała kolejnego słabeusza, którego miałaby ciągnąć ze sobą niczym balast. Nie pozbyła się Susumu, bo nie chciała w ten sposób urazić Katsu; Asami była prezentem od Akio i obecnie ich jedyną formą kontaktu, a Tanaka, człowiek, był zwyczajnie użyteczny i przede wszystkim doskonale radził sobie nawet bez jej wstawiennictwa i pomocy.
Pozwolisz, że dopije moją herbatę. W tym czasie możesz odwdzięczyć się za zdobyte informacje — wyjaśniła grzecznie i wzięła łyk zabarwionego krwią wywaru.


Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
-Tak. Skoro mam wkroczyć na głębokie wody i ją mącić, w takim wypadku przydałoby się mieć kogoś, kto mógłby pomóc, ale oczywiście nic za darmo. Wiem, że bez własnego interesu w tym, nie będziesz chciała pomóc. Pamiętam zawartość z jednego z listów... Stroniłem od tego, bo po prostu uważałem to za niezbyt atrakcyjne jak dla mnie. Wolałem się skupić na sztuce, ale skoro nasz świat mocno się zmienił, to wolę być rekinem niż meduzą. - Widziałem, jak jej mina zmieniała się, nie były to zbyt pozytywne emocje, ale nie zauważyłem tam oznak wrogości czy pogardy. Tu akurat mnie miała, nie pokazałem się na arenie zbyt dobrze, nie miałem zbyt wiele na wymianę, nie miałem kontaktów czy informacji. Przez ostatnie lata nie skupiałem się na tym i separowałem się  od naszego gatunku, szukając własnej drogi wypełnionej sztuką.

- Tu mi zabiłaś nieco ćwieka, faktycznie nie wydaje się zbyt użyteczny. Zwłaszcza że ostatnio nie popisałem się zbytnio, moje puste słowa raczej nie zmienia Twojego nastawienia. Mógłbym teraz powiedzieć wiele różnych rzeczy, ale nie wydaje mi się, żeby to Ciebie jakoś szczególnie mogło zainteresować. Może sama powinnaś postawić poprzeczkę i pozwolić mi się sprawdzić? Skoro Akio nie odpowiada, stwórcy nikt nie widział od jakiegoś czasu. Może potrzebujesz kogoś, kto znajdzie demona, który zmieni Susumu w jednego z nas? - Błądziłem po omacku w poszukiwaniu czegoś, co mogłoby ją zainteresować, nie chciałem się chwalić i mówić czego to ja nie potrafię. Nie było sensu też jej kłamać, zresztą co to by była za spółka, jeżeli ja nie byłbym w stanie wywiązać się z oczekiwań, które jej podarowałem.

- To nie tak, że nie pomyślałem o tym. Po prostu nie interesowało mnie aż tak bardzo... Księżyce równie dobrze mogą gromadzić słabsze demony, żeby mieć stado zwierzaczków, na którym będą odreagowywać albo zrzucać robotę i niepowodzenia. - Jej uszczypliwości nie robiły na mnie wrażenia, nie zwracał na nie uwagi. Miała rację w pewnych punktach i może z jej perspektywy to nie było zbyt bystre, z drugiej strony nie każdy śledził losy innych demonów, bo po prostu to mogło być mało interesujące. Podłączanie się do jakiegoś księżyca równało się, z tym że zamiast być wilkiem zostawało się owcą. Patron mógł na pewno ułatwić życie, ale z drugiej strony czy pozwoli swojej owieczce urosnąć na tyle w siłę, aby zasiąść wśród wilków?

- No dobrze w takim razie przyszedł czas odkryć karty. W ramach mojej wdzięczności i dobrej woli wyjawię Ci, czego doświadczyłem na trybunach. Możesz to potraktować jako ostrzeżenie... Poczułem, jakby ktoś postanowił mnie obserwować albo spoglądał z mojego wnętrza, usłyszałem również, odpowiedz na własne myśli... Niektóre księżyce mogą wejrzeć w nasze wnętrza i sprawdzić, o czym dokładnie myślimy. Z tego, co wiem, to na pewno druga tak potrafi. - Słowa o udowodnieniu swojego potencjału i tego, że stwórca mnie wybrał, darowałem sobie. Może po prostu Yama chciała się zabawić moim kosztem albo zrobić ze mnie jednego ze swoich bezmyślnych i oddanych pionków. Jeszcze nie powiedziałem, jak dokładnie mógłbym jej pomóc, ale w głowie powoli klarowało mi się, czego mogłaby pożądać i chcieć, tylko aby jej to dać, musiałem na pewno pożreć jeszcze sporo rzesze ludzi, zapowiadało się na pracowite miesiące.


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Pokiwała z wolna głową.
Świadomość jego słabości to jedno, inna sprawa, że Yuta nie potrafił wyprowadzić jej nawet z błędu. Tak otwarte przyznanie się uznała w jego wypadku za głupotę, niżeli szczerość wartą docenienia. Nawet gdyby skłamał, raczej trudno byłoby jej udowodnić, że nie ma racji, bo przecież nie rzuciłaby się w wir walki, chcąc przy tym podtrzymywać pozory trwającej negocjacji Istniała szansa na blef, ale raczej nikła. Nikt, kogo dotychczas spotkała nie rósł siłę tak szybko, a ich poprzednie spotkanie w kaplicy dawało jej pewien obraz na Yute.
Druga zwróciła się do nas w myślach nim trafiłeś na trybuny, więc pewnie nie miałeś świadomości, że już o tym wiem — odparła, zerkając na niego ponad krawędzią filiżanki. Przemilczała przy tym fakt, że druga część wypowiedzi, ta o zaglądaniu w duszę i odczytywaniu myśli była dla niej nowością - choć gdzieś po części mogła się tego domyślać. Yama była dość milczącym demonem, ale dotychczas sądziła, że jest tak ze względu na jej powiązania z Tadao. — O ile ktoś nie myśli o zdradzie, to raczej nie ma się czego obawiać. Choć bez wątpienia w przypadku walki jej zdolność może się okazać uciążliwa.
Uśmiechnęła się do własnych myśli. Walka z numerem dwa wśród księżyców była odległym marzeniem, a nawet czymś, co nie było warte zaprzątania sobie głowy. Na pewno nie w tym momencie, kiedy nie potrafiła nawet wyobrazić sobie walki z księżycami o niższych numerach. Może, kiedy odpowiedni czas nadejdzie, nie będzie to już dla niej problemem.
Umiejętności każdego z nas mają potencjał wspiąć się na niebezpieczne wyżyny, jeżeli tylko odkryjemy ich ostateczny kształt. — Porcelanowe naczynie ułożyła na środku stołu, zamoczyła w nim czubek palca, a spływająca po opuszkach krew skapnęła na blat. Z powstałego w ten sposób nasionka uniosła się do życia delikatna roślina o kolorze samej krwi. Łodygi, płatki i cieniutkie pręciki ułożyły się w wykręcony kształt pajęczej lilii. — Można założyć, że każdy silniejszy demon jest w stanie zaszkodzić nie tylko zabójcom, ale również swoim braciom i siostrom zrodzonych z tej samej krwi naszego pana. Dlaczego? Zapewne po to, byśmy nie byli w stanie nigdy sobie zaufać. Demony nie potrzebują wewnętrznych konfliktów, nie powinniśmy tworzyć armii i marnować siły na własny gatunek, więc najwygodniej będzie, jeżeli wszelkie relacje będziemy budować jedynie na wzajemnych korzyściach. — Wąskie, kobiecie palce oplotły się wokół kruchej łodyżki, a gdy tylko kwiat został zerwany ze swej podstawy, zamienił się znów w szkarłatne krople. — Jeżeli chcesz mi zaoferować swoją pomoc, to chciałabym wiedzieć jakimi kartami będę dysponować. A więc... twoja moc?
Asami obserwowała w ciszy. W jednym punkcie toczącej się przed nią rozmowy mogło się wydawać, że lekko drgnęła - w momencie, gdy Yuta wspomniał o odszukaniu demona zdolnego pozbawić Susumu jego człowieczeństwa. Sama Suiren przemilczała ten fakt, niezdolna zadecydować jeszcze jakiego rodzaju odpowiedzi udzielić. Czy była gotowa zaryzykować życie tego człowieka oddając go w ręce kogoś innego? Był jej sługa już od tak dawna, że zwyczajnie nie chciałaby go stracić. Początkowo naiwny, z czasem okazał się całkiem użyteczny, szczególnie jeżeli chodzi o zajazd i kontakty z ludźmi mniej skłonnymi do współpracy z demonem.
Nawet gdyby sama posiadała podobną moc, to nadal gnębiłyby ją dokładnie te same wątpliwości.



Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
No cóż, a więc nie była to żadna tajemnica. W takim wypadku niewiele informacji mogłem jej udzielić, a przynajmniej żadnych istotnych, które mogłyby ją jakkolwiek zainteresować. Przecież nie będę teraz wymyślał na bieżąco jakiś rzeczy, aby tylko podbudować się w oczach innych albo, żeby uznała mnie za wartego uwagi i czasu. Nie miałem w zwyczaju kłamać, bo to po prostu mijało się z celem, a fałsz i obłuda to były bardzo złe rzeczy dla artysty.
- W takim razie, to jest niewiele warte. - Rzuciłem te słowa, gdy upiększałem portret, w moim głosie nie było smutku czy żalu. Nie byłem podłamany czy z frustrowany, nie mogłem czytać w myślach innych. Przynajmniej jak na razie, ale kto wie może kiedyś, przecież umiejętności drugiej mogą być nabyte, a nie wrodzone. Nie czułem się jak odtrącone dziecko, które chciało zabłysnąć przed rodzicem, a zostało przez niego brutalnie zgaszone.

Uniosłem wzrok znad pergaminu, gdy Pani tego domostwa robiła małą demonstrację swoich zdolności, chociaż bardziej adekwatne byłoby to nazwaniem, uchyleniem rąbka tajemnicy, ale tak naprawdę w bardzo małym uchyleniem. Potrafiła uformować kwiat z własnej krwi, ale jakie właściwości mógł mieć, do czego służy? Czym była jej rzeczywista moc, tworzeniem, czy może to była jej manifestacja, było kilka pytań, które ciekawska osoba mogłaby zadać, ale ja się powstrzymałem od tego, przynajmniej w tej chwili.

- Jeżeli miałbym coś wybrać, to stawiałbym na to, że pomimo otrzymania daru nieśmiertelności, odebraniu wspomnień i przeistoczeniu. Dalej gdzieś w środku nas zostały, odciśnięte fragmenty ludzkich emocji. Pycha, duma, gniew i zazdrość, obżarstwo czy chciwość. Może jesteśmy uosobieniem tych grzechów. Gdzie w ludzkim społeczeństwem nie ma otwarcie na niej miejsca, skrywają je za maskami. - Może to był taki chichot losu albo po prostu stwórca chciał, żebyśmy nigdy nie mogli sobie zaufać i go obalić, skoro nie mógł nas zjednoczyć wspólny wróg i każdy szukał własnego interesu we wszystkim, tak nigdy nie będziemy w stanie się zmobilizować i zrobić cokolwiek, aby mu zaszkodzić.

Gdy jednak padło pytanie związane z moją mocą, nie czułem potrzeby zatajania tego. Nawet postanowiłem zrobić mały pokaz, pod nami rozciągnąłem czarną plamę i następnie uformowałem z niego nieprzeniknioną kopułę, tak aby tylko nasza dwójka się w niej znalazła. Cień nabrał fizycznej właściwości, odciął nas od świata zewnętrznego, gdzie żaden dźwięk nie mógł się wydostać.
- Potrafię manipulować Cieniem według własnego uznania... Co prawda nie odkryłem jeszcze wszystkich możliwości i moja moc  nie ukazała jeszcze finalnej formy. -  Do czego może być zdolna moja moc? Jakie będzie jej ostateczna forma, jak na razie postrzegałem ją jako pędzel,  który przy pomocy czarnego atramentu mógł tworzyć różne rzeczy.


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Zachodnia idea grzechu nie miała prawa bytu w przestrzeni, gdzie nawet aktom zadawania śmierci przypisywano szczególne znaczenie. Pycha, gniew, duma? Każde z nich wplecione było w tkankę, z której powstał imperialny kraj podbity - lub zjednoczony, jak to zwykle mówiono - przez Tokugawów. Sam szogun, choć wierny obrońca cesarza, zaistniał tylko dlatego, że pokładanie swej wiary w religię nie przyniosło rezultatu. A przecież demony powstały znacznie później niż wojny. Ludzie tkwili w desperackim zaprzeczeniu, z jednej strony grabili, gwałcili i zabijali, a z drugiej mieli nadzieję, że sprowadzi ich to bliżej bogów.
I może mieli rację?
Czy boskie istoty, w rozumieniu szintozimu, nie były bytami wypełnionymi złem właśnie? A jeżeli tak, to demonom bliżej było do bogów właśnie przez to, iż żyły w zgodzie ze złem. Bo na świecie istniały obie te rzeczy - dobro i zło. Zło czynione w imię dobra. Zło czynione w swej najczystszej postaci; naturalne. Potrzebne.
Bycie uosobieniem czystego zła byłoby zaiste błogosławieństwem. Ale nawet tego nie jest dane nam zaznać. Każde z nas ma jakieś dylematy, prawda? Bez wątpliwości podejmowanie decyzji byłoby takie proste, a jednak takie nie jest. W ogóle... dlatego musimy mierzyć, ważyć, szacować. Czy to, co inwestujemy kiedyś nam się odpłaci... — mamrotała gładko, zerkając ponad jego ramieniem, może nawet gdzieś poza piwnicę, poza ukryty w lesie zajazd.
Nawet ten wywód miał swoje korzenie w niejasności, która towarzyszyła jej i każdemu innemu demonowi, z jakim udało jej się skrzyżować drogi. Być może istoty pozbawione rozumu miały łatwiej poruszając się po tym świecie, ale na szczycie hierarchii stały istoty myślące. Kizuki przypominali ludzi, a jednocześnie byli potworami jak najbardziej oddalonymi od nich. Byli dziwną mieszaniną, która wzbudzała zaufanie, choć wszystkie zmysły i instynkt podpowiadały, że należało się ich obawiać.
Jak ćmy do ognia.
Sama była taką ćmą, gotową sparzyć się na jednym z nich, gdyby tylko wyciągnął w jej stronę ręce.

Otoczenie zaczęła pokrywać ciemność. Niczym noc, która jak niekiedy promienie słońca, osnuwająca wszystko dookoła jednolitą, aksamitną powłoką.
Suiren uniosła podbródek, obserwowała jak przestrzeń formuje się wokół nich z pewnym rodzajem zrozumienia. Nie pierwszy raz natknęła się na demona, który manipulował w ten sposób cieniem, choć umiejętności, które widziała na trybunach miały trochę inny charakter. Mimo wszystko ręka artysty zawsze miała wpływ na to, jaką formę przybierze ostatecznie dzieło.
Cień? Dość obszerna dziedzina. Ciekawe mnie, w jakim kierunku się rozwinie, skoro to dopiero początki twoich zdolności — zastanowiła się na głos, obserwując bezkształtną masę, która z ich perspektywy była niczym materiał narzucony na sklepienie. Nie miała konkretnej formy, była raczej samodzielną tkanką, materiałem, jakiemu należało nadać odpowiedni kształt. Wyciągnęła rękę ponad głowę, chcąc czubkiem palca dotknąć lub zanurzyć się w tej mocy. — W zasadzie nie mam wielu argumentów, aby ci odmówić. Zajazd już teraz zamieszkuje kilka demonów, a nawet ludzi, którzy w jakiś sposób ze mną współpracują. Pomijając nawet tych, których już znasz. Co prawda nasze więzi nie są aż tak zażyłe, ale lubię wierzyć, że mamy podobne cele.


Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
- Według ludzi tym właśnie jesteśmy... Karą za ich zbrodnie. Życie i los demona zdecydowanie nie należał do tych prostych, zwłaszcza jeżeli miało się trochę oleju w głowie i chciało czegoś więcej... Chociaż za tą renomę u ludzi możemy podziękować demonom, które niewiele różnią się od dzikich bestii. - Los dzieci mroku mógł być wieczny, ale ta wieczność wcale nie była pozbawiona problemów, jeżeli chciało się ją zachować. Sam znajdowałem się w rozkroku między stronami. Chciałem istnieć i egzystować, uczestniczyć w historii, która pisała się na moich oczach i jednocześnie ją utrwalać na płótnie, ale czasami miałem wrażenie, że jeżeli mógłbym odejść na własnych zasadach, to nie rozpaczałbym zbyt mocno i nie łapałbym się żadnej brzytwy.
Suiren zimno kalkulowała, co jej się opłacało we wspinaczce na szczyt, jakby zrobienie czegoś bez jakiejkolwiek korzyści miało jej zaszkodzić. Nie do końca podzielałem to zdanie, ponieważ zdarzało mi się robić bardzo bezcelowe rzeczy, ale jakże przyjemne, aby tylko na moment oderwać się od rzeczywistości, która była momentami mdła jak rozgotowany ryż.

- Niewidoczne ciężary, które pojawiły się w najmniej odpowiedni, czasie był mi dobrze znane, chyba nawet aż zanadto. - Sam niejednokrotnie poczułem niewidzialny łańcuch, który potrafił skrępować. Powstrzymać od działania czy mówienia, ale owe więzy nie pochodziły tylko z naszej przeszłości i wcześniejszego życia. Bo sam stwórca również dołączył do niego kilka ogniw, wolna wola to była tylko iluzja.
Bo gdy za mocno się ktoś rozbrykał czy nadepnął na odcisk, bardzo szybko był sprowadzany z powrotem na ziemie. Uzda na co dzień mogła nie być odczuwalna, ale gdy została tylko szarpnięta, od razu każdy przypomniał sobie o jej istnieniu. Od tamtego wydarzenia na trybunach, starałem się ukrywać swoje myśli i dokopywać się do nich, tylko w samotności, gdzie nikt nie mógł ich zobaczyć.

Gdy byliśmy skryci w cieniu, gdzie nikt zewnątrz nie był w stanie nas teraz dojrzeć czy usłyszeć. Przyglądałem się jej badawczo, próbowałem oszacować, co takiego dokładnie myślała. To był dopiero początek moich zdolności, które jeszcze nie przybrały ostatecznej formy, nie wiedziałem, jak daleko będę mógł się posunąć z manipulowaniem nim. Co takiego będę mógł nim namalować? Moja moc odzwierciedlała dusze artysty była niczym pędzel, który rozprowadzała ciemny atrament.
Czubek palca Suiren stuknął o cienistą powłokę, mimo że Cień nie miał naturalnie fizycznej formy, tutaj jej nabierał i wcale nie była, to skupiona na wietrze mroczna mgła, nie dało się jej ot, tak naruszyć drobnym dotykiem.

- Czas pokaże, co takiego się z niej finalnie wyklaruje. - Niełatwo było przewidzieć, w jaką stronę rozwinie się moc, a na pewno tak abstrakcyjna. Nie zamierzałem składać obietnic, których nie mogłem być pewny. Jeszcze los zadrwij sobie ze mnie i moja sztuka demonicznej krwi okaże się bardzo przeciętna i słaba. - Chyba już wystarczy tego pokazu. - Z tymi słowami po prostu uwolniłem czarną materię tkwiącą w bez ruchu, cień niczym gęsty dym opadł na ziemie i nie było już żadnego śladu po mocy.

- Nie spodziewałem się być jedynym, chociaż im więcej tym... - Nie do kończyłem wypowiadanej myśli. Większa ilość sprzymierzeńców na pewno mogła być atutem i niosła za sobą wiele korzyści, ale z drugiej strony łatwiej dbać o relacje z garstką niż większą grupą. W końcu im więcej nie do końca spójnych charakterów, tym większe tarcie. Jak długo jej cel nie przekreślał mojego, nie musiała się mnie obawiać, nie byłem typem, który zmieniał strony jak rękawiczki, a mojej przychylności i lojalności nie dało się kupić. Obopólna korzyść przemawiała do mnie, nawet jeżeli na początku nie miałbym o co prosić jej w zamian. Aktualnie nie miałem zbyt wiele celów na horyzoncie, dlatego dysponowałem czasem, który mógłbym jej poświęcić. Może to ciekawość albo pycha artysty, ale chciałem zobaczyć, jaką ONA przybierze dokładnie formę i jak wysoko uda się jej wzbić.

- Dobrze to słyszeć w takim razie... Jeżeli będziesz czegoś potrzebować, to wiesz, jak się ze mną skontaktować. Z Susumu też mogę pomóc, jeżeli już postanowisz o jego losie. - Cały ten czas byłem skupiony na utrwalaniu jej wizerunku na pergaminie, gdzie już wybrałem dokładnie jaką chwilę i emocje chciałem na nim zatrzymać. Oczywiście co jakiś czas spoglądałem w jej oczy i na język ciała. Czy to była obietnica w odnalezieniu demona, który mógłby go przemienić? Czy może za tymi słowami kryło się coś innego?


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Suiren
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t195-suirenhttps://hashira.forumpolish.com/t1771-informator#22901https://hashira.forumpolish.com/t235-suiren#339https://hashira.forumpolish.com/t236-suiren#340
Ciekawość dotycząca przyszłości znajdowała się w każdej żywej istocie. Jak zakończy się polowanie? Co znajduje się na końcu tej książki? Na kogo wyrośnie moje dziecko? I jak rozwinie się moc, powierzona młodemu demonowi, gdy ten odważy się już sięgnąć po należytą mu potęgę? Czy krew odzwierciedlała głębię naszych pragnień, a może to pragnienia wpływały na krew, kształtując jej ostateczną formę?
Czasami zastanawiała się nad tym, oglądając z bliska delikatne, kruche łodyżki kwiatów w zagłębieniu swojej dłoni. Dualizm mocy - tworzenie i destrukcja - w pewnym sensie oddawały to, co czuła Suiren na przestrzeni swojego życia. Nigdy do końca nie pogodziła się ze swoją nową rolą, stając się dla wielu słabszych istot opiekunem. Lecz ci, którzy odważyli się stanąć jej na drodze poznali też drugie oblicze, zwykle skrywane skrzętnie za stoickim wyrazem twarzy, pięknymi szatami i eleganckim zachowaniem.
Możliwe, że tylko oczy czujnego artysty potrafiły przejrzeć przez maskę.
Ilość zwykle nie idzie w parze z jakością, chociaż dobrze jest mieć z czego wybierać. Ale nie obawiaj się, nie zamierzam nikogo zwodzić słodkimi słówkami, a następnie porzucić w potrzebie. Jeżeli rzeczywiście uważasz, że twoja osoba czy zdolności mogą przydać się mnie, czy mojemu zajazdowi, to możesz liczyć na naszą wdzięczność — zapewniła, nie sięgając po górnolotne słownictwo. Prosty układ, który obie strony mogły jasno zrozumieć był lepszym rozwiązaniem, niż usilne wyszukiwanie na siebie haków.
Poza tym podczas tych dwóch, trzech spotkań, o ile liczyć pobieżny kontakt na trybunach, Suiren nie wyrobiła sobie jeszcze zdania o demonie siedzącym teraz po przeciwnej stronie herbacianego stolika. Ich rozmowy były bardzo powierzchowne, zaczepiały o tematy, które nie szarpały za żadne ze strun uśpionej pamięci, więc nie potrafiła określić, czy był typem bestialskiego potwora ukrytego za łagodnym uśmiechem, czy rzeczywiście poruszał się po tym świecie delikatnie, niczym sen przywołany na jawę. Na każdym kroku utwierdzał ją jedynie w przekonaniu, że nie rozumie sztuki, a co z tym idzie - artystów.
Zajazd wypełniały pojedyncze dzieła sztuki. Piękne obrazki pozbawione znaczenia zapychały puste korytarze i gołe ściany, dawały gościom możliwość zawieszenia wzroku z dala od wwiercającego się w ich twarze spojrzenia demona. Niczym smok gromadziła cenne przedmioty, aby przyciągać nimi do siebie bezmyślne ofiary.
Dno filiżanki zabrzęczało gdy odłożyła płytkie, porcelanowe naczynie na blat.
Doceniam ten listowny kontakt. Niekiedy mam wrażenie, że sztuka wymieniania się słowem pisanym powoli wymiera... cóż, ale kimże jestem, aby narzekać. To chyba po prostu ten upływ czasu, który wiąże się z długowiecznością demonów... — westchnieniem zakończyła temat. Yuta miał rację, ich kontakt był całkiem nienaganny, więc ewentualne dalsze rozmowy mogą prowadzić zapisując swoje wątpliwości na papierze. Nie zamierzała trzymać go tutaj w nieskończoność.
No i ostatecznie nie zasłużył sobie niczym na to, by eksplodować jego wnętrzności z pomocą szkarłatnych kwiatów. Zawsze zostawiała sobie taką możliwość.



Hate stems from fear and, oh god, you hate me.
Suiren
Ikonka postaci :
Piwnica P4suh4u
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
I'm running out of time
I'm running out of light
I'm running just to keep myself from bleeding out
Zawód :
Pani Żuraw
Wiek :
31
Gif :
Piwnica Vjum6pq
Wzrost :
167
Siła :
A
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
A
Zręczność :
A
Hart Ducha :
B
Punkty :
159
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
gang świeżaków
gracz zarejestrowany w ciągu pierwszych dwóch tygodni
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
zew krwi
zabicie pierwszego demon slayera
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
jaszczurka
pełne zregenerowanie swoich utraconych kończyn
niezłomny
napisanie stu postów fabularnych
test your might
postać odbyła sparing przy użyciu kostek
włóczykij
fabularne odegranie podróży
wszystkie drogi prowadzą do Edo
wzięcie udziału w evencie "wszystkie drogi prowadzą do Edo"
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
gang fajniaków
gracz zarejestrowany w 2021 r.
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
sława mnie wyprzedza
postać pojawia się na liście gończym
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom borsuka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu borsuka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
wegetarianin
demon wylosował mniej niż 15 ofiar
łowca okazji
gracz dokonał zakupu przedmiotu ze sklepiku mg
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
PUNKTÓW
Yuta
mikazuki

https://hashira.forumpolish.com/t1000-yuta#8360https://hashira.forumpolish.com/t1778-informator#22913https://hashira.forumpolish.com/t1010-yuta-chronologia#8544https://hashira.forumpolish.com/t1011-yuta-relacje#8545
Była bardzo roztropna i zachowawcza gdy chodziło o towarzyszy, faktycznie lepiej mieć z czego wybierać. Zwłaszcza gdy nasz los był niepewny, nigdy nie wiadomo gdy zabójca wpadnie na Twój trop i postanowi w ciągu dnia zaatakować Cię w kryjówce, z której nie bardzo będzie można gdziekolwiek uciec. Jej zajezdnia był miejscem bezpiecznym i nawet jeżeli przypadkiem zjawiłby się tutaj członek korpusu, nie powinien doszukać się jakichś nieprawidłowości, przynajmniej tak długo, jak demony będą umieć zachowywać się należycie w jego okolicy i ścianach,  tak długo będziemy mogli liczyć na schronie, obiad i miłego towarzystwo.

- Zgadza się...  Nie chciałem, żebyś odebrała to jako obawę. Po prostu miałem pewną myśl w głowie, na którą musiałem spojrzeć z innej perspektywy. Czas pokaże, chociaż zdecydowanie wolałbym być użyteczny. - Odparłem krótko, w moim głosie nie było obaw czy strachu. Twarz miałem zwróconą w stronę pergaminu, na którym właśnie kończyłem uwieczniać jej podobiznę. Zdecydowanie nie chciałem, aby ktoś zburzył jej domek z kart, bo i dla mnie ta gospoda był bardzo przyjemnym miejscem, gdzie mogłem podglądać zgromadzoną sztukę, obserwować ludzi w ich próżności i od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś.
- Jestem podobnego zdania, ale czym może to być spowodowane? Odcięciem się od ludzkiej natury? Wyparciem potrzeby towarzystwa czy może po prostu niektóre demony nie potrafiły pisać albo nie chciały potrafić. Możliwe, że po prostu posłaniec był dla niektórych zbyt apetyczny. - Zanurzyłem końcówkę pióra w filiżance herbaty i zacząłem nim nanosić ostatnie kreski na papierze.

- To będzie na tyle. - Położyłem jej portret na stoliku herbacianym i przesunąłem w jej kierunku. Jeżeli zdecydowała się rzucić okiem, to dojrzała tam swoje oblicze, które ciekawskim wzrokiem praktycznie zaglądało do jej wnętrza. Usta jak i mimika twarzy wskazywały na opanowanie, neutralną postawę i dostojność, a tuż obok jej głowy znajdowała się krwawa pajęcza lilia z mieszanki jej własnej krwi i herbaty. Trzymam za łodyżkę miedzy jej delikatnymi palcami, tło było celowo minimalistyczne znajdowały się tam tylko dostojny żuraw szykujący do lotu, główną uwagę miała skupić jej twarz.

- W takim razie będę się zbierał, jeżeli masz takie życie, również możesz je zachować. - Uniosłem filiżankę w górę i duszkiem wypiłem resztę wywaru. Odłożyłem ją na miejsce, podniosłem się, ukłoniłem i wyprostowałem. Czas naszego spotkania bardzo szybko przeleciał, a ja też nie chciałem niepotrzebnie zajmować ją swoją osobą, gdy nie miałem nic do zaoferowania.
- Do zobaczenia niebawem jak sądzę. -

Z/T


#1f4788 | Voice
Yuta
Ikonka postaci :
Piwnica Cq4JoOv
Klasa :
klasa kapłańska
Zawód :
Wiek :
30
Wzrost :
179
Siła :
C
Wytrzymałość :
A
Szybkość :
C
Zręczność :
C
Hart Ducha :
A
Punkty :
123
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
ROK TYGRYSA
pierwsze urodziny forum! (2022)
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach