Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
1 kwietnia 2024
Pojawiła się nowa aktualizacja! Zmiany przy tworzeniu postaci, lista NPC, usprawnione oddechy i inne.
14 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2024
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2024
Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. Jest to również okazja, aby zdobyć odznakę!
24 grudnia 2023
Pojawiła się nowa aktualizacja! Nowy wpis do fabuły, wyjaśnienia w mechanice oraz zwiększone grono MG.
10 grudnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia. Pojawił się także kalendarz adwentowy.
1 grudnia 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Przebudowa forum i nowości.
12 listopada 2023
Najnowsza Aktualizacja już dostępna! Zakończenie Halloween 2023 oraz o tym co dalej z Forum.
7 listopada 2023
Nabór na Mistrzów Gry!
5 listopada 2023
Ruszył Event Halloweenowy!
22 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2023
Aktualizacja Fabuły!
25 listopada 2023
Festyn Washi!
8 kwietnia 2023
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 13 kwietnia.
2 kwietnia 2023
Nowa aktualizacja, ruszyły także rzuty na ocalonych i zabitych.
1 marca 2023
Nowa aktualizacja. Zmiany w funkcjonowaniu oddechów i zmysłów, więcej o mieczach nichirin i inne.
4 lutego 2023
Nowa aktualizacja.
21 stycznia 2023
Nowa aktualizacja. Poszukiwanie śnieżynek, więcej slotów fabularnych, zakończenie rozliczeń i inne!
24 grudnia 2022
Nadchodzące wydarzenia!
6 grudnia 2022
Forum w przebudowie.
13 listopada 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 października.
1 października 2022
Nowa aktualizacja.
16 września 2022
Pojawił się temat z propozycjami.
12 września 2022
Nowa aktualizacja. Zakończenie eventu, zmiany w administracji i inne.
12 września 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 września.
1 września 2022
Nowa aktualizacja.
17 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 sierpnia.
1 sierpnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lipca. Ponadto oficjalnie rozpoczął się event.
1 lipca 2022
Ruszyły zapisy na event!
11 czerwca 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 czerwca.
1 czerwca 2022
Nowa aktualizacja! A w niej, między innymi, nowe odznaki i formy zdobywania punktów.
12 maja 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 maja.
1 maja 2022
Zmiana w administracji forum!
26 kwietnia 2022
Na forum pojawił się minievent! Szukaj wielkanocnych jajek i znajdź nagrody!
17 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 kwietnia.
2 kwietnia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 marca.
1 marca 2022
Aktualizacja. Ingerencje, HD, listy gończe i zawody dla grupy Humans.
28 lutego 2022
Aktualizacja. Witamy nowych Mistrzów Gry!
20 lutego 2022
Aktualizacja dotycząca marechi i nabór na Mistrzów Gry!
14 lutego 2022
Pojawiła się nowa aktualizacja.
13 lutego 2022
Ankieta dot. nawigacji i rozmieszczenia działów.
10 lutego 2022
Aktualizacja tematu dot. śmierci postaci.
8 lutego 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 lutego.
1 lutego 2022
Ruszył minievent dla grupy Humans!
17 stycznia 2022
Zmianie uległ temat rany, leczenie i rekonwalescencja, a dokładniej czwarty punkt dot. regeneracji demonów.
11 stycznia 2022
Pojawiła się kolejna aktualizacja, z której dowiedzieć się można o nowych rzeczach, jakie pojawią się na forum, a także przedstawieni zostali nowi MG!
10 stycznia 2022
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 stycznia.
1 stycznia 2022
Informacje dotyczące minieventu! Szukaj śnieżynek i każdego dnia zdobądź PO!
23 grudnia 2021
Wpadła nowa aktualizacja, z której możecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia większej ilości wątków fabularnych!
3 grudnia 2021
Ruszyły rzuty na ocalonych i zabitych! Trwać będą do 12 grudnia.
1 grudnia 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca kruków kasugai, filarów i PO!
28 listopada 2021
Na forum pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca PO!
15 listopada 2021
Zapisy na event! Przekonaj się razem z nami, że Wszystkie drogi prowadzą do Edo.
14 listopada 2021
Aktualizacja! Dowiedz się o zmianach na forum oraz o dodatkowej możliwości zebrania PO!
13 listopada 2021
Otwarcie forum.
12 listopada 2021
Latest topics
Hatago YabuharaDzisiaj o 4:05 pmHīragi Kyōya
OgródDzisiaj o 2:26 pmMatsudaira Ryōyū
FuyuzoraDzisiaj o 2:07 pmKonoe Nene
Wodospad ShiraitoDzisiaj o 12:51 pmNangoku no Aoriyae
Dom rodziny KonoeDzisiaj o 10:27 amAdmin
Skrzynka MGWczoraj o 11:18 pmKonoe Nene
ListyWczoraj o 11:09 pmKonoe Nene

Brama ryżowa
+5
Hayamiri Suki
Mistrz Gry
Kama Yenhatsu
Kitsune
Admin
9 posters
PUNKTÓW
Matsudaira Ryōyū
human

https://hashira.forumpolish.com/t1628-matsudaira-ryoyu#20593https://hashira.forumpolish.com/t1782-informator#22921https://hashira.forumpolish.com/t1653-matsudaira-ryoyu#21114https://hashira.forumpolish.com/t1651-matsudaira-ryoyu#21112
Ściągnął brwi w niezadowoleniu, widząc reakcję demona na swoje słowa. Biorąc pod uwagę okoliczności i doświadczenia, uważał się za bardziej nieśmiertelnego od Ichitarō - pomijając jedynie aspekt starości, której rzeczywiście na ten moment zwalczyć nie mógł. Jednak wychodził z założenia, że jeżeli nie wykończono go pod Shimabarą, to nie wykończy go nikt inny nigdzie indziej, a już na pewno nie zrobi tego nic tak oczywistego jak słońce.
Zanim natomiast zdążył coś wspomnieć na ten temat, dawny znajomy napomknął o swoich przeżyciach, co u Matsudairy wywołało krótki, acz głośny śmiech.
Nie ma potrzeby, by zmieniać ideał — zażartował, wzruszając ramionami i kręcąc głową. — A ty co? Nie mów, że przestałeś mieć już taką leniwą dupę?
Przeniósł ciężar ciała z jednej nogi na drugą, jednocześnie krzyżując ręce na klatce piersiowej. Spod na wpół opuszczonych powiek przyglądał się poczynaniom demona, a mianowicie temu, jak zajmował miejsce na kamieniu. Wyglądało na to, że jednak jego "obawy" nie były na miejscu.
Przykra sprawa — podsumował, rozkładając na chwilę ręce. — Czyżby porwali się... z motyką na słońce? — zarechotał nieprzyjemnie, ewidentnie trochę rozbawiony finałem opowieści. Wojny frakcji były mu obojętne dopóki nie ingerowano w egzystencję jego i jego sojuszników.
Słuchając mężczyzny dalej, ukucnął, wspierając się o piętę.
—  Mamusia i tatuś się pokłócili? —  dopytał sztucznie wzruszonym tonem. Niedbale machnął ręką, wzdychając. — W porządku, Ichitarō — klepnął dłońmi w kolana, jednocześnie wstając — zabiorę cię na okręt. Nie jest mój, a przynajmniej nie do końca - dzięki mnie on w ogóle pływa, ale kapitanem jest mój prawdziwy brat. Czyli żaden z tych siusiaków, co wtedy ich zajebać miałeś. Więc, decyzja niby jego, ale też mam prawo głosu... tylko! — Uniósł palec wskazujący, żeby zaraz po tym wskazać na rozmówcę. — Chcę mieć pewność, że wprowadzam swojego sojusznika. Nie wiem ile błaznów tam nasprowadza Korō, więc przyda mi się "niezależny" sprzymierzeniec. — Nie chciał odbierać bratu roli dowódcy, w zasadzie całość przedsięwzięcia na ten moment odpowiadała mu w pełni. Jeżeli jednak miało się to kiedyś zmienić, musiał mieć już gotowych długowiecznych po swojej stronie. Tylko dlatego, że uważał się za nieśmiertelnego nie znaczyło, że chciał dostać w pysk. Tym bardziej, że nie mógł do końca ufać bratu, któremu musiał w ogóle o ich pokrewieństwie przypominać.
Hej, Wy!
Ryōyū uniósł jedną brew, kiedy obejrzał się na zbliżających w ich kierunku ludzi. Zdjął kuszę z pleców i załadował w nią jeden pocisk.
A ty, Ichitarō? — odpowiedział pytaniem na pytanie, sugerując, że wesprze go ze zdobyciem przekąski, jeżeli pójdzie na wspomniany układ. Jemu samemu egzystencja podchodzących mężczyzn była mocno obojętna. — Nie wspominałeś czegoś o znikaniu? — dodał z wyraźnym rozbawieniem.
Matsudaira Ryōyū
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 NUlnBRH
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Anger turned to steel,
the devils have gone crazy.
Zawód :
strażnik przybrzeżny
Wiek :
28
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 Eq0mo80
Wzrost :
178
Siła :
Wytrzymałość :
Szybkość :
Zręczność :
Hart Ducha :
Punkty :
538
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Ichitarō
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t945-ichitarohttps://hashira.forumpolish.com/t1758-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t962-ichitaro-chronologia#7777https://hashira.forumpolish.com/t961-ichitaro-relacje#7776
Ideał, mocne słowo. Choć jeszcze być może rok temu stwierdziłby, że jest idealny z racji samego faktu bycia demonem. Tak teraz wiedział, że wciąż może osiągnąć więcej, tak długo jak było miejsce na rozwój tak długo był daleki od bycia perfekcyjną istotą. Na razie zakładał, że jedynie jedna osoba była godna nazwania idealnym bytem i był to rzecz jasna ich wspaniały demoniczny Stwórca, bóg chodzący pośród swych potwornych dzieci.
Coś w tym jest Ryōyū — Rzucił białowłosy po czym westchnął rozkładając ręce — Nie jestem, okoliczności zmusiły mnie do tego i chyba za to jestem wdzięczny losowi — Powiedział po czym ziewnął pokazując celowo swoje kły jadowe — Ale część starych nawyków mi została, jak już gdzieś się położę to bez dobrego powodu nie wstanę za szybko — Dodał z uśmiechem niebieskooki chcąc pokazać, że mimo zmian jakie w nim zaszły to wciąż pozostało coś po tym leniwym bladym demonie, który ubóstwiał oglądać nocne niebo.
Słysząc kolejny żart ze strony Matsudairy nie mógł powstrzymać się przed ostentacyjnym przewróceniem oczyma, człowiek trafiał w punkty ale sposób w jaki to robił sprawiał że Ichitarō miał ochotę żartobliwie pacnąć go w głowę. Lekko tak by nie zrobić mu trwałej krzywdy rzecz jasna. Rozumiał jednak to podejście, wszak Ryōyū był jeszcze poza tą wojną. Jeszcze bo przecież nie wiadomo co przyniesie przyszłość, nie wiadomo czy przypadkiem nie wciągnie Matsudairy w konflikt. W końcu wiedział, że białowłosa zabójczyni wiatru nie odpuści mu tego co ostatnio jej zrobił. Na samo wspomnienie o tym Ichitarō uśmiechnął się i skinął głową w stronę swego kompana — Dobrze powiedziane Ryōyū, cóż po obu stronach są jednostki które to najpierw działają, a potem myślą. Efekty tych działań widać — Odparł białowłosy odnosząc się zarówno do potyczki o bramę, co o swoich kontaktach z Shirei — Dlatego wole poczekać na odpowiedni moment do ukąszenia
W przypadku demonów "Mama" i "Tata" był tą samą osobą, wielkim stwórcą którego to imienia wymawiać nie można było niegodnym. Jego gniew to ostatnie co chciał na siebie ściągnąć wiec skoro teraz jego Pan był wściekły to lepiej było to przeczekać. Niektórzy mogliby zarzucić mu tchórzostwo lecz on wolał przetrwać jak szczur niż umrzeć jak głupiec.
Można tak powiedzieć, rodzice zaczęli lać swoje nieposłuszne dzieci — Mruknął w ramach odpowiedzi po czym wysłuchał warunków Ryōyū, były one rozsądne choć musiał przekazać pewne swoje dodatki do umowy. Musiał przede wszystkim wytłumaczyć Matsudairze iż mimo wszystko Ichitarō był lojalny, o ile rzecz jasna jego przywódca był lojalny wobec niego. Gdy tylko bowiem wyczuwał zagrożenie to kąsał, raz a porządnie by na pewno obalić przeciwnika jednym ciosem. Oferta Ryōyū  brzmiała dobrze, mógł chronić go przed innymi demonami tak długo jak nie zbuntuje się przeciw kapitanowi. Wtedy będzie musiał ocenić kto bardziej będzie zasługiwał na jego lojalność. Na razie nie znał tego Korō więc nie mógł jednoznacznie się wypowiedzieć na ten temat — Umowa stoi, obronię Cię przed tymi błaznami ale zaznaczę jedną rzecz Ryōyū. Jeśli twój kapitan zasłuży na moją lojalność i respekt to nie zwrócę się przeciwko niemu, gdybyś chciał w razie czego przeciw niemu się buntować to nie licz na mnie. Przed innymi będę Cię chronił — Rzekł Ichitarō  spoglądając na zbliżających się ludzi. To mogło być jego pożegnanie z "korpusem" na ten czas, prześle Shirei ostatnią wiadomość na najbliższe miesiące.
Mamy więc umowę Ryōyū — Odparł demon po czym ruszył w stronę strażników miejskich, słysząc pytanie Matsudairy odwrócił się w jego stronę — Nie można znikać bez pożegnania — Rzucił niebieskooki po czym skrócił szybko dystans dzielący go od strażników i wypuścił chmurę jadu w stronę jedno z mężczyzn. Drugiego miał zamiar zostawić Matsudairze, by mógł użyć tej swojej kuszy. Człowiek, który miał pecha spotkać się z jego jadem padł na ziemie wijąc się w konwulsjach.
Ichitarō
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 3f3983a354dde404f5de7fb8164d49b1
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
„Lenistwo to takie brzydkie słowo. Wolę selektywny udział.”
Zawód :
Brak
Wiek :
33
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 F96f279940098aade282dca6ff79f310
Wzrost :
176
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
77
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Matsudaira Ryōyū
human

https://hashira.forumpolish.com/t1628-matsudaira-ryoyu#20593https://hashira.forumpolish.com/t1782-informator#22921https://hashira.forumpolish.com/t1653-matsudaira-ryoyu#21114https://hashira.forumpolish.com/t1651-matsudaira-ryoyu#21112
Na widok nowych kłów mężczyzny, Matsudaira skrzywił się co najmniej tak, jakby jakiś losowy chłop właśnie do niego podszedł i polizał go po ręce. Siłą rzeczy lubił ignorować fakt, że jego towarzysze byli demonami, dlatego irytował się za każdym razem, kiedy widział jakiś "dowód" na różnice między nimi - w tym własną słabość, bo chociaż zachowywał się jakby postradał wszystkie rozumy to zdawał sobie sprawę z faktu bycia jedynie człowiekiem. Pod wieloma względami lepszym, ale wciąż człowiekiem.
Z tego samego powodu nie odpowiedział nic więcej Ichitarō, jedynie zaśmiał nieco "nieswojo".
Dlatego wolę poczekać na odpowiedni moment do ukąszenia.
Możemy ograniczyć te wężowe nawiązania? Dzięki — sapnął, przechylając głowę w bok. Doskonale zdawał sobie sprawę że słuchanie o kąsaniu, owijaniu lub - nie dajcie, bogowie! - grzechotaniu szybko wyprowadzi go z równowagi. — Nie mogłeś sobie dobrać jakiegoś ciekawszego zwierzęcia? — dopytał jeszcze, w ogóle nie będąc świadomym "procedury" dobierania sobie patrona czy umiejętności jako świeży demon. Nie wiedział więc, czy "obecność" węży była odgórną decyzją, czy też jego własną.
Uniósł jedną brew, żeby po chwili ciszy parsknąć głośnym śmiechem.
Ja? — oburzony przyłożył otwartą dłoń do swojej klatki piersiowej. — Buntować? Przeciwko bratu? Za kogo ty mnie masz, Ichitarō? — kontynuował bez zrozumienia. Moment później ponownie się zaśmiał. — Ah! O to ci chodzi! — Udając nagłe olśnienie nawiązał do sytuacji, w której poprosił demona o pozbycie się Morishige oraz Hikaru. Machnął ręką lekceważąco. — To co innego. Ja jestem zadowolony z obecnego układu i póki Kōro nie spróbuje mi się dobrać do dupy, to ma we mnie i brata i przyjaciela. — Wzruszył ramionami zaraz po tym, jak ułożył sobie dłoń na klatce w geście przysięgi. — Także na spokojnie, bądź mu lojalny, jak na moje to możesz sobie i do niego walić ale jak Pana Kapitana pojebie, to pamiętaj, kto zaczął — przypomniał jeszcze z wyrzutem, oczekując, że wtedy jednak demon wstawi się za nim samym. Był świadom swoich atutów - mógł poruszać się w świetle słonecznym, miał całkiem spore doświadczenie w sterowaniu okrętem i jeszcze do tego rzeczywiście posiadał staż w straży, za którą się podają.

Jego brew ponownie uniosła się, kiedy zobaczył, jak jeden ze strażników pada po spotkaniu z obrzydliwie wyglądającą mgiełką. Wzdrygnął się, jednocześnie posyłając w drugiego z mężczyzn strzałę z kuszy; nie musieli długo czekać, aby i on legł na ziemi. Matsudaira podszedł do niego i westchnął w niezadowoleniu.
Celowałem w oko. Naprawdę musiałeś się poruszyć?
Celował, ale trafił w szyję. Jednak to nie ruch strażnika zdecydował o tym, że Ryōyū trafił go w przełyk, a wcześniejsze poruszenie niesmacznie wyglądającą zdolnością demona.
Czyżbyś zeżarł zepsutą rybę, że ci tak jebie? — zakpił, zwracając się ponownie do swojego nowego kumpla.
Matsudaira Ryōyū
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 NUlnBRH
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Anger turned to steel,
the devils have gone crazy.
Zawód :
strażnik przybrzeżny
Wiek :
28
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 Eq0mo80
Wzrost :
178
Siła :
Wytrzymałość :
Szybkość :
Zręczność :
Hart Ducha :
Punkty :
538
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Ichitarō
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t945-ichitarohttps://hashira.forumpolish.com/t1758-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t962-ichitaro-chronologia#7777https://hashira.forumpolish.com/t961-ichitaro-relacje#7776
Nie mógł powstrzymać się przed śmiechem, czyżby wyczuł u swego towarzysza jakiś strach przed wężami? Cóż, było to w pełni uzasadnione. Te gady pozbawione kończyn, były wszak niezwykle niebezpieczne. Zwłaszcza gdy to były stworzone z jego daru, jad węży występujących w naturze nie mógł się równać jego dziełu. Niebieskooki pokiwał głową na boki i westchnął kończąc tym samym śmianie się.
Powinieneś się przyzwyczajać Ryōyū, niektórzy nazywają mnie już wężem więc nie mogę wprowadzać ich w błąd  — Rzucił w stronę towarzysza, mając pod ręką jeszcze kilka wężowych, tudzież gadzich nawiązań. Na ten moment jednak mógł je odpuścić, będzie miał na to jeszcze sporo czasu. Słysząc następne słowa Matsudairy spojrzał w niebo dostrzegając parę problemów, jeśli miał bowiem podróżować z człowiekiem to musiał upewnić się że ten będzie miał jakąś wiedzę o demonach. Zwłaszcza gdyby przyszło im z którymś walczyć — To jest Dar, prezent którego nie można odrzucić i trzeba być za niego wdzięcznym. Liczy się tylko to, żeby jest przydatny i dla mnie cudowny — Wyjaśnił licząc na zrozumienie ze strony kusznika, licząc na to iż ten załapie przekaz że to podarunek od Stwórcy demonów — Ten dar, to coś czego nie ma każdy demon. Trzeba wpierw udowodnić swoją wartość — Uzupełnił swą wiadomość czując iż nie ma potrzeby wspominać o tym jak udowodniało się swą wartość. Przecież odpowiedź była jasna, trzeba było pożreć odpowiednią liczbę ludzi by urosnąć w siłę na tyle by móc rozwinąć demoniczną sztukę krwi. Potem trzeba było pożreć jeszcze więcej osób by móc wynieść ją na wyższy poziom.
Wyjaśnili sobie wszystko co musieli by nawiązać układ, wszystkie ewentualne niejasności zniknęły. O to co potrafił zdziałać dialog, w którym to władał spokój, a nie krzyk. No może w przypadku Ryōyū działało to jeszcze inaczej bo dla niego krzyk był normalnym tonem głosu, aż bał się usłyszeć wkurwionego Matsudaire. Jego uszy mogły by tego nie przetrwać. W pewnym sensie zaimponowała mu ta braterska miłość i spojrzał z podziwem na swego kompana, tylko po to by po następnych słowach westchnąć i przewrócić oczyma. Mężczyzna z którym konwersował nie byłby sobą gdyby nie zepsuł tej chwili takim ordynarnym tekstem, cóż podejrzewał jednakże że i częściowo z tego powodu go tolerował. Ichitarō doceniał wsród ludzi i otwartość i umiejętności przetrwania. Tego zaś Ryōyū nie brakowało.
A więc mamy umowę, jeśli Kōro sam się na Ciebie rzuci bez dobrego powodu to pośle go na dno morza — Rzekł demon przeciągając się — I dla sprostowania, jeśli nie chcesz bym Cię ugryzł to nie mów przy mnie o waleniu do innych demonów. Mam inne preferencje — Dopowiedział niebieskooki spoglądając znudzonym wzrokiem na Matsudaire, czy mówił poważnie o ugryzeniu? Nie, głównie dlatego że miał jakiś szacunek do kompana. Wszystko jednakże miało swoje granice, jedne było łatwo przekroczyć. Inne były niemal możliwe do naruszenia. Wolałby by nikt nie sprawdzał jego granic.

Ichitarō zignorował na razie zaczepki Ryōyū, zbytnio był skupiony na swojej ofierze. Jad nie zabił jeszcze człowieka ale skutecznie go obezwładnił. Zostawił na łaskę białowłosego demona, który to schylił się by złapać człowieka mocno za gardło. Nogą przycisnął klatkę piersiową swej ofiary po czym pociągnął mocno gardło by wyrwać kręgosłup i głowę człowieka. Rzucił tym w Matsudairę po czym urwał kawałek jego ręki by mieć przekąskę na drogę. Wtedy to skupił się na brzuchu swej ofiary by wyryć tam szponem mały napis: Hebi. Dopiero wtedy Biały wąż wyprostował się i zatopił kły w ludzkim mięsie.
Nie wiem jak pachnie zepsuta ryba, ale Ty chyba tak. Możemy sprawdzić jak pachnie mój oddech — Rzucił z uśmiechem po czym rozejrzał się po okolicy — Chodźmy stąd, niedługo zlecą się tu inni ludzie lub zabójcy — Rzekł niebieskooki spoglądając na Ryōyū, w końcu to człowiek powinien wskazać im drogę.
Ichitarō
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 3f3983a354dde404f5de7fb8164d49b1
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
„Lenistwo to takie brzydkie słowo. Wolę selektywny udział.”
Zawód :
Brak
Wiek :
33
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 F96f279940098aade282dca6ff79f310
Wzrost :
176
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
77
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Matsudaira Ryōyū
human

https://hashira.forumpolish.com/t1628-matsudaira-ryoyu#20593https://hashira.forumpolish.com/t1782-informator#22921https://hashira.forumpolish.com/t1653-matsudaira-ryoyu#21114https://hashira.forumpolish.com/t1651-matsudaira-ryoyu#21112
Srężem, pomyślał, przenosząc wzrok na nocne niebo. Najbardziej obawiał się "żarcików" nawiązujących do gadów; jeżeli takie się zaczną, to on sam również rozpocznie myśli o przełożeniu swojej głowy przez pętlę uwieszoną pod dachem ich statku.
Odroczył samobójcze myśli dopiero wracając wzrokiem do mężczyzny, kiedy ten odpowiedział na jego pytanie odnośnie demonich zdolności.
Dar — powtórzył, w zastanowieniu drapiąc się po brodzie. — A jakby komuś się trafił taki wiesz, zupełnie nieprzydatny do niczego? Nie wiem, sprawianie, że ryż szybciej rośnie. To może się od niego odwołać czy do końca egzystencji będzie rolnikiem? — Może i nie była to najlepsza chwila na rozważania tego typu, jednak dopiero w tym momencie rzeczywiście zaczęła go ta kwestia interesować. A, że jego zajawki trwały krótko, to musiał się w nie zagłębiać od razu. — I udowodniłeś swoją wysyłając mnie na polowanie dla ciebie? — zauważył, uśmiechając się kącikiem ust. — Hej, Panie Wielki Demonie! Gdzie jakaś epicka zdolność dla mnie?! — wykrzyczał w niebo, rozkładając ręce na boki. — Za każdym razem to samo, nawet kurwa "dziękuję" — bąknął, w udawanym smutku opuszczając ramiona.
A więc mamy umowę...
Klasnął w dłonie.
Cholera, urodziny przyszły wcześniej! Mam własnego Ichitarō! — parsknął, chociaż dla odmiany szybko się zamknął, kiedy ten wspomniał o gryzieniu. Matsudaira niemalże od razu zzieleniał na twarzy, wykrzywiając się jak po zjedzeniu kwaśnego owocu. — Nie musisz dwa razy powtarzać — zapewnił, unosząc dłonie w obronnym geście. Zaraz po tym zmarszczył jednak brwi, uświadamiając sobie, jak okropnie "nieheteronormatywnie" zabrzmiały słowa demona, co spotęgowało jego obrzydzenie.

Widząc, że coś leci w jego kierunku, automatycznie złapał to, kiedy zbliżyło się do niego wystarczająco. Obrócił tak, że mógł popatrzeć na twarz ofiary demona, zaśmiał pod nosem i bezceremonialnie upuścił głowę, swoje ręce wycierając w spodnie.
Weź spierdalaj — odparł na propozycję, ale gestem ręki wskazał zupełnie coś innego - żeby Ichitarō za nim podążył. Kiedy już szli ponownie ramię w ramię (Matsudaira w takiej odległości, żeby konsumujący posiłek demon nie dajcie bogowie czymś na niego chlapnął), przewiesił sobie kuszę i skrzyżował ręce na klatce piersiowej. — Czy ty chciałeś się czymś pochwalić? — zapytał, unosząc jedną brew. Nawiązywał do rozmowy sprzed "posiłku", a dokładniej do fragmentu o "preferencjach". Po chwili refleksji odniósł wrażenie, że za tym hasłem stało coś chorego.
Matsudaira Ryōyū
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 NUlnBRH
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Anger turned to steel,
the devils have gone crazy.
Zawód :
strażnik przybrzeżny
Wiek :
28
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 Eq0mo80
Wzrost :
178
Siła :
Wytrzymałość :
Szybkość :
Zręczność :
Hart Ducha :
Punkty :
538
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Ichitarō
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t945-ichitarohttps://hashira.forumpolish.com/t1758-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t962-ichitaro-chronologia#7777https://hashira.forumpolish.com/t961-ichitaro-relacje#7776
Wchodzili na tematy, które uważał że nie będą interesować Matsudairy, a tu proszę "miła" niespodzianka. W zasadzie nie wiedział po co ta wiedza Ryōyū, bo przecież nie miałby i tak jak użyć jej w praktyce. Przygotowywał się do bycia demonem? Zapomni o tej rozmowie, zechce walczyć z jakimś? Cóż, każdy dar był inny, a sposób w jaki był dany niczego nie zmieni w walce. Prawdą było to iż nawet sam Ichitarō nie wiedział jak odbywa się dokładnie ten proces, więc musiał przedstawić to tak by ukryć swe braki w informacji.
Nie ma takich, nasze dary mają sprawić byśmy wyzwolili swój potencjał. Sprawiają, że jesteśmy jeszcze lepszymi łowcami — Wyjaśnił Ichitarō spoglądając w niebo i szukając tam odpowiedzi — Więc pewnie taki ryż byłby trucizną albo miałby nad nim kontrolę tworząc z niego groźną broń — Kontynuował białowłosy po czym westchnął czując powoli zmęczenie spowodowane tłumaczeniem czegoś co i tak kusznik zaraz zapomni — Nie można "odwołać" się od tego, to coś co rodzi się z nami i budzi się po spełnieniu odpowiednich warunków — Wyjaśnił najlepiej jak umiał i obecnie mu się chciało niebieskooki po czym westchnął i spojrzał w niebo licząc iż nikt tego nie usłyszał. Spojrzał wtedy na Matsudaire i pstryknął go w czoło — Nie wzywaj Boga jeśli nie masz zamiaru błagać go o błogosławieństwo — Ostrzegł żeglarza po czym przeciągnął dłonią po twarzy i nim Ryōyū zdążył nakrzyczeć na niego to wyjaśnił — Powiadają, że jeśli chce to wie co się dzieje z każdym jego demonem. Może ujrzeć to co jego słudzy i usłyszeć to co oni. Jemu nie chcesz zaś się narażać — Uzupełnił swą wypowiedź licząć iż to akurat dotrze do głowy jasnowłosego.
Ryōyū był cholernym szczęściarzem, że akurat rozmawiał z Ichitarō, a nie innym demonem. Większość jego pobratymców zabiła by Matsudairę na miejscu, pozostali daliby mu nauczkę, którą to by zapamiętał do końca swych dni. Nieliczni, do których i On się zaliczał puściliby mu to płazem. Dlatego też tylko posłał znudzone spojrzenie towarzyszowi ciesząc iż ten w porę się zreflektował. Naprawdę nie miał ochoty robić mu krzywdy ale powoli rozumiał dlaczego ten tak bardzo chciał kogoś kto chroniłby go przed innymi demonami. Kusznik miał szczęście iż biały wąż był słowną bestią.

Czy chciał się czymś pochwalić? Nie określiłby tego w ten sposób, bardziej chciał zainteresować Matsudaire by podpuścić go do udzielenia mu pomocy. Dlatego też teraz przeciągnął się i manipulacją ciała wydłużył swoje biały włosy — Jest ktoś kogo muszę znaleźć, zbyt długo pozwalałem jej chodzić samej. Liczyłem, że zmądrzeje ale nie stało się tak. Zmęczyło mnie czekanie — Zaczął Ichitarō  po czym spojrzał w oczy Ryōyū  zmieniając kolor swych oczu na szary, w tym odcieniu jaki miała Shirei — Ma długie białe włosy i szare oczy — Zaczął opisywać jej wygląd cofając zmiany i zastępując je śladami ugryzień w różnych miejscach na jego ciele — I mnóstwo takich blizn, gdybyś o niej kiedyś usłyszał lub byś ją widział to daj znać. Odwdzięczę się jakoś — Przedstawił swoją sprawę wracając do normalnego wyglądu i trzęsąc głową na boki.
Ichitarō
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 3f3983a354dde404f5de7fb8164d49b1
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
„Lenistwo to takie brzydkie słowo. Wolę selektywny udział.”
Zawód :
Brak
Wiek :
33
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 F96f279940098aade282dca6ff79f310
Wzrost :
176
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
77
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Matsudaira Ryōyū
human

https://hashira.forumpolish.com/t1628-matsudaira-ryoyu#20593https://hashira.forumpolish.com/t1782-informator#22921https://hashira.forumpolish.com/t1653-matsudaira-ryoyu#21114https://hashira.forumpolish.com/t1651-matsudaira-ryoyu#21112
Przejebane — podsumował, wzruszając ramionami. Chociaż wysłuchał tego, co demon miał do powiedzenia, to nie wydawał się przekonany co do wspomnianych "łowieckich umiejętności" i wciąż - jego zdaniem - aspekt losowości nie zachęcał do stawania się jednym z nocnych istot. Matsudaira wychodził z założenia, że gdyby już miał stać się demonem, to wolałby móc rzeczywiście dopasować sobie jakąś epicką umiejętność, która polegałaby co najmniej na wybuchach lub wywoływaniu trwogi u innych.
Pstryknięty w czoło odskoczył jak poparzony, ponownie dobywając kuszy. Nawet, jeżeli ta Mistrzowi Węży nie miała zrobić żadnej krzywdy.
Żadnego, kur... — nie dokończył swojego "ostrzeżenia" odnośnie tego, co to by mu zrobił za dotknięcie go jeszcze raz, bo białowłosy szybko przeszedł do tłumaczenia swojego bezczelnego zachowania. Ryōyū prychnął głośno, ewidentnie niezadowolony, ale ostatecznie odwiesił broń na plecy. — Nie dotykaj mnie więcej — warknął jedynie i prychnął z pogardą zmieszaną z wyższością. Którą, rzecz jasna, miał jedynie (i to bardzo małą) we wzroście. Ewentualnie w przekrzykiwaniu się.

Jest ktoś, kogo muszę znaleźć...
Zakochałeś się? — parsknął szydzącym śmiechem, jakby to była najbardziej żenująca rzecz, jaką usłyszał z ust rozmówcy. Kiedykolwiek. Sam nigdy w życiu nie obdarzył drugiej osoby romantycznym uczuciem i nic nie wskazywało na to, aby miało się cokolwiek zmienić. Ryōyū nienawidził innych ludzi i brzydził się nimi, stąd też jego wcześniejsza frustracja, kiedy demon go "uderzył" w czoło. Pytania "ojca" o małżeństwo zbywał, wnioskując, że takimi pierdołami zajmie się za paręnaście, jak nie parędziesiąt lat. — A nie, czekaj... nie mów, że się ożeniłeś? — dodał po chwili, uświadamiając sobie możliwy kontekst "chodzenia samej". Przykładnej samurajskiej żonie nie było to pisane, ale może demon miał inne podejście do tej kwestii.
Dopiero kiedy skończył się naśmiewać, zauważył nagły przyrost włosów u rozmówcy. Patrzenie sobie w oczy uznał za niekomfortowe, dlatego odwrócił wzrok, nie zauważając żadnych zmian - dla niego było ciemno.
Może jakbyś jej nie podgryzał to by ci nie zwiała? — sapnął, unosząc jedną brew. Rozłożył ręce w geście bezradności i pokręcił głową. — Nie widziałem ale jak zobaczę to dam znać. Chociaż skoro masz dołączyć do załogi, to pewnie sam ją sobie prędzej znajdziesz. — Opuścił ręce, uderzając nimi głośno o siebie. — Skąd taka obsesja, Ichitarō? Za mało kurew masz w okolicy? Będziesz się przemieszczał okrętem, znajdziesz sobie taką w każdym mieście. Po dobroci albo nie.
Matsudaira Ryōyū
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 NUlnBRH
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Anger turned to steel,
the devils have gone crazy.
Zawód :
strażnik przybrzeżny
Wiek :
28
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 Eq0mo80
Wzrost :
178
Siła :
Wytrzymałość :
Szybkość :
Zręczność :
Hart Ducha :
Punkty :
538
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Ichitarō
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t945-ichitarohttps://hashira.forumpolish.com/t1758-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t962-ichitaro-chronologia#7777https://hashira.forumpolish.com/t961-ichitaro-relacje#7776
Przewrócił oczyma słysząc puste groźby Matsudairy, Ryōyū powinien zdać sobie sprawę z tego że jeśli obróci ich wszystkich przeciwko sobie to znajdzie się na dnie morza. Znając jego charakter zaś było to niezwykle prawdopodobne, no chyba że miał jakiś ukryty atut. Choć patrząc na te warunki ich umowy to właśnie Ichitarō miał być jego atutem w "rozmowach" z innymi demonami. Dla własnego spokoju psychicznego i dobra Ryōyū będą musieli to przepracować. Ewentualnie w razie gdyby sternik przesadzał to białowłosy wyciągnie go z centrum zamieszania i zamknie w beczce na czas "treningu" walki z innymi demonami. Musiał przygotować się do starcia z z dwiema osobami, które to zaszły mu za skórę. Ognisty skurwiel i perła w koronie w postaci Rintarou. Jeśli ich pokona, to będzie mógł mówić o "odrodzeniu".

Niebieskooki spojrzał na Ryōyū jak na idiotę i pokręcił głową na boki, kto jak kto ale On jeden powinien wiedzieć że demonom obce były takie uczucia. Przynajmniej takie pozory próbowali stwarzać, biały wąż sam już nie wiedział jak to z nimi było. Odczuwali strach, gniew i radość. Nienawiść też było typowym dla nich uczuciem, dlaczego więc miłość nie miałaby istnieć w nich. To co czuł do Shirei było dla niego zagadką, dlatego dla własnego spokoju wmawiał sobie, że chodzi jedynie o jego chęć władania kimkolwiek. To wszystko co robił, czynił dlatego by połechtać swoje ego. Słodkie kłamstwa, które to jeszcze działały, choć po ostatnich ekscesach dołączyło jeszcze nowe uczucie. Pożądanie, do tej pory pragnął jedynie bezpieczeństwa i siły, choć to łączyło się ze sobą. Teraz jednak pożądał tej przeklętej i upartej lalki.
Nie jestem zdolny do odczuwania miłości, mało kto z nas jest — Skłamał używając wyuczonej formułki, którą to stosował na samym sobie od czasu ostatniego spotkania z Shirei — Nie ożeniłem się z nikim, jest moją własnością. Zupełnie tak jak pies jak własnością człowieka — Rzekł po chwili dodając kolejne kłamstwo do tego wszystkiego. Kłamstwa były takie wygodne, pozwalały wytworzyć wokół siebie ten przyjemny kokon bezpieczeństwa, niestety jeśli ktoś go naruszył to ból był niezwykle nieznośny.
Westchnął tym razem, głównie dlatego że musiał zastanowić się jak wyjaśnić to że znalazł już ją pogryzioną. Mógł to po prostu powiedzieć ale obawiał się odpowiedzi z cyklu: Ehe, akurat. Wtedy zaś musiałby udusić Matsudaire co nie było mu akurat na rękę. Dlatego też ziewnął jedynie i splótł swe dłonie na karku.
Była już taka wcześniej, ja zostawiłem jej inne ślady po sobie — Rzucił po chwili namysłu po czym rozejrzał się na boki — Nocami tak, ale Ona i Ty macie nade mną jedną przewagę. Możecie też podróżować za dnia — Rzekł biały wąż — Nie interesują mnie kurwy, chce ją bo rzuciła mi wyzwanie. Przegrała i teraz musi ponieść konsekwencję — Wyjaśnił mężczyzna po czym przeciągnął się — Ale jak zmienię zdanie to odezwę się do Ciebie, zakładam że znasz najlepsze miejsca do takich zabaw. Teraz powiedz mi, gdzie idziemy?
Ichitarō
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 3f3983a354dde404f5de7fb8164d49b1
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
„Lenistwo to takie brzydkie słowo. Wolę selektywny udział.”
Zawód :
Brak
Wiek :
33
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 F96f279940098aade282dca6ff79f310
Wzrost :
176
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
77
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Matsudaira Ryōyū
human

https://hashira.forumpolish.com/t1628-matsudaira-ryoyu#20593https://hashira.forumpolish.com/t1782-informator#22921https://hashira.forumpolish.com/t1653-matsudaira-ryoyu#21114https://hashira.forumpolish.com/t1651-matsudaira-ryoyu#21112
Słysząc historię kobiety, która stała się "własnością" jego rozmówcy, Matsudaira przechylił głowę w bok i popatrzył na niego jednocześnie podejrzliwie, jak i nie do końca ufnie.
A ona wie o tym? — parsknął w odpowiedzi, zupełnie nie skreślając możliwości jednostronnej decyzji w tym temacie. — W takim razie słabo ją wytresowałeś, skoro teraz musisz jej szukać. Oj, Ichitarō... — zacmokał, kręcąc głową w wyrazie zawodu. — Widać, że jesteś nowy w temacie. — W tym momencie demon normalnie mógłby spodziewać się pocieszycielskiego poklepania po ramieniu, jednak w przypadku Ryōyū mógł co najwyżej sobie ten moment wyobrazić. Sam strażnik od lat przygotowywany był do obejmowania władzy na różnych poziomach: jako głowa rodziny, jako dowódca oddziału tłumiącego powstanie, a także jako lider wśród innych strażników - czy to na lądzie, czy na wodzie. Z tego też powodu był gotowy wygłosić całe przemówienie na temat potknięć swojego rozmówcy w kwestii przypilnowania wspomnianej kobiety od ucieczki.
Była już taka wcześniej...
To chyba jeszcze gorzej o niej świadczy? — prychnął, kręcąc głową podobnie jak chwilę wcześniej. Na wspomnienie o poruszaniu się po świetle słonecznym, sternik wybuchnął krótkim śmiechem. — To tu cię boli! W porządku, Ichitarō, w porządku. Będę szukał twojej pogryzionej damulki, ale nie zdziw się, jak zagarnę ją pierwszy — zachichotał, kłaniając się niczym artysta po występie, nie spuszczając wzroku z demona. Jego rozmówca mógł mieć jednak pewność, że z jego awersją do obcego dotyku do takiej sytuacji nie miało dojść, a Matsudaira jedynie chciał go pozaczepiać, korzystając z jednej z niewielu przewag.
Kolejne słowa padające z ust demona nie wydawały się wymuszać na człowieku powagi, a wręcz przeciwnie - powodując u niego kolejne parsknięcia śmiechem, których nawet nie próbował tłumić.
O, naprawdę! I jakież to było wyzwanie? Złożyłeś szybciej sto papierowych żurawi? — kontynuował zaczepki, unosząc dumnie brodę. Dopiero, kiedy Ichitarō wspomniał o obeznaniu w burdelach, uniósł jedną brew, uśmiechając się przy tym półgębkiem. Faktem było, że lokalizacji znał wiele, ale nigdy nie był takowego gościem. Poza jedną sytuacją, w której jeszcze nieświadomy poszedł za kolegami, ale kiedy jedna z kobiet spróbowała go dotknąć, złamał jej rękę... i uciekł. Wydobył z siebie stłumione parsknięcie na samą myśl o tamtej chwili, chociaż w rzeczywistości był wtedy przerażony. — No jak to, kurwa, gdzie? Nad wodę. Chyba nie spodziewałeś się znaleźć statek za tym krzakiem? — warknął, znienacka podirytowany samym tym pytaniem, wskazując ręką na roślinę.
Matsudaira Ryōyū
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 NUlnBRH
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Anger turned to steel,
the devils have gone crazy.
Zawód :
strażnik przybrzeżny
Wiek :
28
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 Eq0mo80
Wzrost :
178
Siła :
Wytrzymałość :
Szybkość :
Zręczność :
Hart Ducha :
Punkty :
538
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Ichitarō
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t945-ichitarohttps://hashira.forumpolish.com/t1758-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t962-ichitaro-chronologia#7777https://hashira.forumpolish.com/t961-ichitaro-relacje#7776
W opinii niebieskookiego Shirei powinna w końcu zrozumieć, że należy do niego. W końcu nie raz czy dwa jej to już wyperswadował, a ostatnim razem dobitnie jej to udowodnił. Na wspomnienie tamtego wieczoru mimowolnie uśmiech wpełzł na jego twarz. Po tamtym wydarzeniu na pewno musiała zrozumieć jego motyw, jasno przecież oznaczył ją jako swoją własność. Choć może rzeczywiście powinien bardziej się postarać, zrobić coś zmusi ją by podążyła za nim na czworaka. Cóż, następnym razem to zrobi. Teraz było na to za późno.
Wie, powtarzałem jej to wiele razy jak mantrę — Oznajmił demon, co prawda Shirei zawsze mówiła mu by się pierdolił w związku z tym ale dla niego było to jak szczekanie psa. Nic nie znaczące odmowy. W końcu pozbawił ją prawa decyzji w tej kwestii — Ciągle ją tresuje, nie sądziłem jednakże że to będzie takie problematyczne. Puściłem ją na spacer i nie wróciła — Odparł Ichitarō przewracając oczyma — Jestem, zazwyczaj zjadam ludzi a nie ich tresuje. Chciałem spróbować czegoś nowego — Rzucił w ramach swojej obrony mężczyzna, w końcu nigdy dotąd nie miał nawet zwierzątka. Wszystko co robił było dla niego pewnego rodzaju eksperymentem, wdrażaniem wiedzy zdobytej przez wiele lat dzięki obserwacji ludzkich zachowań — Ale rozumiem, że jesteś specjalistą w tej kwestii, z chęcią usłyszę kilka rad — Rzekł biały wąż przeciągając się i czekając na to aż jego rozmówca pochwali się swoim doświadczeniem. Kto wie, może tresura równa się szkoleniu żołnierzy.
Czy ja wiem, udowodniła mi że jest wytrzymała. W końcu mimo tych ran wciąż żyje  — Powiedział demon rozglądając się na boki by zobaczyć czy czasem ktoś ich nie śledzi. Słysząc śmiech Ryōyū nie mógł powstrzymać się przed westchnięciem. Naprawdę w takich momentach chciałby spoliczkować go albo trzepnąć go w tył głowy. Niestety skończyłoby się to awanturą, a nie chciał takowej wszczynać. Zwłaszcza, że Matsudaira był mu jeszcze potrzebny. Ich współpraca będzie z całą pewnością idealnym testem cierpliwości dla węża. Może Stwórca doceni to i go jakoś nagrodzi, w końcu kusznik był człowiekiem który z całą pewnością doprowadzał do szału wielu ludzi. Niestety Ryōyū miał rację, słońce bolało demona i to bardzo. Zwłaszcza gdy ograniczało jego możliwości złapania tej jednej, cennej ofiary — Możesz spróbować ją zagarnąć o ile ją opanujesz, strasznie się wierzga — Ostrzegł towarzysza używając luźniejszego tonu, skoro w końcu Matsudaira zaczął żartować to i On mógł się rozluźnić.
Nie dałem się jej zabić, nawet nie była w stanie mnie zranić w zasadzie — Odparł Ichitarō z uśmiechem wspominając ich starcia, to jedno bez broni i to drugie w "pożyczonej" izbie. Widząc minę sternika sam uśmiechnął się jakby na znak, że i mu się lepszy nastrój udzielił. Tylko po to by znów wywrócić oczyma — Już, już. Nie krzycz i uspokój się, skąd mam wiedzieć gdzie mnie prowadzisz? Może masz coś jeszcze do załatwienia — Wyjaśnił demon po czym ziewnął — Zresztą, skąd mam wiedzieć że nie nosisz statku w kieszeni, w końcu macie na statku demony. Może któryś może zmniejszać okręt — Rzucił wężowy demon po czym po chwili ciszy, wyprostował się i spojrzał przed siebie — Dobrze będzie ustalić jakie dary otrzymały inne demony będące częścią załogi. Ułatwi to "rozmowę" z nimi gdyby doszło do pewnych komplikacji — Rzekł wymownie spoglądając na swojego towarzysza, który to lubił prowokować awantury.
Ichitarō
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 3f3983a354dde404f5de7fb8164d49b1
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
„Lenistwo to takie brzydkie słowo. Wolę selektywny udział.”
Zawód :
Brak
Wiek :
33
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 F96f279940098aade282dca6ff79f310
Wzrost :
176
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
77
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Matsudaira Ryōyū
human

https://hashira.forumpolish.com/t1628-matsudaira-ryoyu#20593https://hashira.forumpolish.com/t1782-informator#22921https://hashira.forumpolish.com/t1653-matsudaira-ryoyu#21114https://hashira.forumpolish.com/t1651-matsudaira-ryoyu#21112
Słuchając historii Ichitarō, Matsudaira raz po raz parskał krótkim, cichym śmiechem. Z jego perspektywy mężczyzna po prostu nie miał "dowódczego zacięcia", a co za tym szło, był skazany na wieczny brak szacunku i posłuchu. Domyślał się, że był silny i - jak to demon - groźny, morderczy, ale przy tym wszystkim nie charakteryzowała go charyzma, której, oczywiście, sam Ryōyū miał aż nadto. To mogła być owocna współpraca, jeżeli tylko jego rozmówca nie będzie mu się odgrażał - a w ten sposób zrozumiał hasło o "zjadaniu ludzi", którym rzucił chwilę później. Prychnął głośno, odbierając to osobiście. Nawet, pomimo umowy, która chwilę temu zawiązała się między nimi.
Spierdalaj — fuknął, marszcząc brwi. Jego niezadowolenie jednak szybko ustąpiło, kiedy mężczyzna zapytał go o rady. Niewątpliwie był to jeden z najłatwiejszych sposobów do ugłaskania dawnego Date Michikatsu. — Skoro nie masz już możliwości tresowania jej od małego, ani ona nie ma do ciebie szacunku w związku z twoimi umiejętnościami, to zostaje ci odpowiednio wymierzona groźba — wyjaśnił tonem typowym dla eksperta w dziedzinie. — Więc, skoro pewnie nie boi się o siebie, to może mieć kogoś lub coś, na czym jej zależy, a ty byś to mógł zniszczyć, bądź zabić. A przynajmniej sprawić, by uwierzyła, że to zrobisz. — Mówiąc to, wyprzedził mężczyznę o parę kroków i zwrócił się do niego, samemu idąc tyłem. Przyłożył sobie dłonie do głowy, następnie wskazał nimi na demona. — Myśl, Ichitarō, myśl! Co ją zaboli tak, że będzie się bała choćby odezwać bez twojej zgody? Zawsze możesz jej wejść na ambicje czy reputację. Dla niektórych to będzie gorsze niż śmierć.
Możesz spróbować ją zagarnąć...
Nawet z tym sobie nie poradziłeś? — sapnął niedowierzająco, a jego ręce opadły w załamaniu. — Jak rzeczywiście ją znajdziemy, to po prostu ci pomogę z zatrzymaniem twojej księżniczki na stałe — dodał, wracając na swoje miejsce obok demona, ale wcześniej wskazując kciukiem na towarzyszącą mu kuszę. Jeżeli trzeba było kogoś unieruchomić, to była do tego idealna.
Matsudaira prychnął cicho, kiedy wężowy demon oświadczył, że wspomnianym "wyzwaniem" było "po prostu" zabicie go. Wydawał się być naprawdę zawiedziony faktem, że nie chodziło o składanie żurawi ani nawet grę w shogi.
Hasło "nie krzycz i uspokój się" z początku podkręciło wściekłość Ryōyū. Zacisnął zęby, a dłonie złożył w pięści i być może doszłoby do eskalacji konfliktu, gdyby kątem oka nie zauważył kolejnego ducha. Warknął do niego coś przez zęby i machnął ręką tak, jakby odganiał wściekłą muchę.
Oczywiście, mój drogi Ichitarō, prowadzę cię na wschód, żebyś wreszcie wystawił pysk na słońce. Jakiś blady się wydajesz — sarknął już spokojniej, gdy nagła dezorientacja ostudziła jego zapał do awantury. — Nie mam pojęcia, co te błazny robią, ale jak zauważę podczas twojej nieobecności to na pewno ci o tym powiem. Ty robisz coś jeszcze poza pluciem na innych?
Matsudaira Ryōyū
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 NUlnBRH
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
Anger turned to steel,
the devils have gone crazy.
Zawód :
strażnik przybrzeżny
Wiek :
28
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 Eq0mo80
Wzrost :
178
Siła :
Wytrzymałość :
Szybkość :
Zręczność :
Hart Ducha :
Punkty :
538
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom kruka
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu kruka (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
PUNKTÓW
Ichitarō
jougen

https://hashira.forumpolish.com/t945-ichitarohttps://hashira.forumpolish.com/t1758-informatorhttps://hashira.forumpolish.com/t962-ichitaro-chronologia#7777https://hashira.forumpolish.com/t961-ichitaro-relacje#7776
To co mówił Ryōyū było sensowne i nawet ktoś bez zdolności przywódczych o tym wiedział, głównie dlatego że sam służył ze strachu zmieszanego z respektem jakim to darzył Księżyce czy też samego Stwórcę. Jednakże tu pojawiał się ten jeden problem, błąd w całym tym rozumowaniu. Matsudaira nie znał Shirei, dla niej śmierć byłaby wyzwoleniem. Mógłby ją torturować ale po śladach na jej ciele domyślał się, że niewiele to da. Musiał więc uderzyć w kogoś jej bliskiego, a tu do głowy przychodziła mu jedna persona. Demon, który to uczynił z niej swój osobisty karmnik. Wpierw jednak musiałby drania znaleźć, a nawet nie wiedział jak tamten się nazywał czy też wyglądał. Było to dla niego nieosiągalne póki nie zbierze więc większej ilości informacji na temat Shirei. Problemem więc nie było to, że Biały Wąż nie umiał jej zranić. Nie wiedział gdzie po prostu ukąsić by zabolało jak najbardziej. To można było jednak zmienić, o ile Matsudaira będzie chciał współpracować.
Upokarzałem ją i pokazywałem, że mogę z nią zrobić co tylko zechce. Udowodniłem jej, że mogę ją zabić w ułamku chwili — Rzucił białowłosy po czym westchnął — Niestety, myślę że ona szuka śmierci. Prowokuje mnie do tego bym ją zabił, jest jedna więc rzecz którą mogę zrobić by ją złamać. Mógłbym sprawić by stała się demonem, o ile Stwórca mi na to pozwoli — Kontynuował swoją dygresję, chodząc ponownie do tej prostej konkluzji. Żywcem nie weźmie Shirei, musiał doprowadzić do jej odrodzenia jeśli chciał by mu towarzyszyła do końca jego dni. Na to jednak musiał sobie zasłużyć, by dostać błogosławieństwo swego pana na to.
Spojrzał na kuszę Matsudairy i nie mógł powstrzymać się przed prychnięciem śmiechem, nie wątpił w to że broń ta była niezwykle przydatna w starciu z ludźmi. Jednakże mówiąc o demonach i zabójcach należało używać innej skali, obawiał się że tu Ryōyū mógł przecenić swoje możliwości. W końcu mógł uwzględnić jak strzelić widząc jeźdźca czy biegnącego człowieka bo wątpliwym było to by ci po osiągnięciu pewnej prędkości mogli wykonać unik. W walce jednak z jego pobratymcami czy też przeciwnikami, wszystko było możliwe. Osiągali przecież znacznie większe prędkości zachowując przy tym możliwość wykonywania uników, byli nad ludzkimi istnieniami. Zwłaszcza jeśli Ci nie byli na to przygotowani, w tym zaś to On mógł pomóc sternikowi.
Wspomnę tylko w ramach ostrzeżenia Ryōyū, Ona jest zabójczynią. Szkoliła się do walki z takimi jak ja — Rzekł Ichitarō z poważnym wyrazem twarzy, który zastąpił zaraz to lekki uśmiech — Dlatego obawiam się, że trafisz prędzej mnie niż ją, chyba że uderzysz z zaskoczenia — Wspomniał demon chcąc nieco ostudzić zapał towarzysza, dobrze było być pewnym swoich umiejętności ale czasem przysłaniało to zdrowy rozsądek. Tak jego zdaniem było w przypadku Matsudairy, dlatego też niebieskooki miał zamiar zatrzymywać go w takich momentach by ten zbytnio nie zaszkodził samemu sobie.
Zerknął na Matsudaire i skinął głową w jego stronę, pora było wyruszyć na statek by popłynąć na falach przeznaczenia w nieznane. Chwilę wahał się czy by zdradzić mężczyźnie na czym polegała jego demoniczna sztuka krwi, dar który zmienił go na lepsze. Błogosławieństwo, które pchnęło go na ścieżkę jadu. Drogę na której końcu czekał tytuł Białego Węża - Jednego z Księżycy Stwórcy.
Kiedyś Ci pokaże Ryōyū, nie chcę teraz psuć niespodzianki. Teraz chodźmy, nim nadejdzie dzień — Rzekł jedynie demon kierując się z kusznikiem w stronę okrętu należącego do Date Kōro. Tego wieczoru miał zacząć się nowy rozdział w jego życiu, z węża lądowego został morskim gadem chroniącym przy okazji tyłek nadpobudliwego i krzykliwego sternika.

Z/T x2
Ichitarō
Ikonka postaci :
Brama ryżowa - Page 3 3f3983a354dde404f5de7fb8164d49b1
Klasa :
klasa samurajska
Cytat :
„Lenistwo to takie brzydkie słowo. Wolę selektywny udział.”
Zawód :
Brak
Wiek :
33
Gif :
Brama ryżowa - Page 3 F96f279940098aade282dca6ff79f310
Wzrost :
176
Siła :
B
Wytrzymałość :
B
Szybkość :
B
Zręczność :
C
Hart Ducha :
C
Punkty :
77
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
sztukmistrz z Imperium
demon odblokował blood art
first blood
gracz wziął udział w sesji pvp
ikigai
wzięcie udziału w evencie "ikigai"
rosnę
postać wspięła się w hierarchii
halloween 2022
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
przełamanie lodów
użytkownik napisał pierwszego posta fabularnego
łakomczuch
demon wylosował ponad 20 ofiar
legenda o Złotym Dziecku
wzięcie udziału w evencie "legenda o Złotym Dziecku"
festyn washi 2023
wzięcie udziału w evencie wielkanocnym
halloween 2023
wzięcie udziału w evencie halloweenowym
dom węża
wrzucenie słodyczy do kociołka jako uczeń z domu węża (halloween 2023)
kalendarz adwentowy 2023
wzięcie udziału w evencie zimowym
ROK KRÓLIKA
drugie urodziny forum! (2023)
mistrz gry
użytkownik pełni funkcję mg
PUNKTÓW
Sponsored content
Siła
Wytrzymałość
Szybkość
Zręczność
Hart ducha
Twoje zezwolenia

Nie możesz odpowiadać w tematach